Jump to content

איש המשחק

FEAR

Recommended Posts

בכוונה רשמתי איש ולא שחקן כי זו העלבה למקצוע.

אמרו עלי שאני לא מפרגן לך, וכשמגיע אז מגיע אז שאפו על התפנית שעשית במחצית השנייה.

יש שיאמרו שאתה בלוף, גימיק, תוקע את שטף המשחק, מתמזמז עם הכדור, מאבד כדורים כרוני, לא תורם בשום אספקט של המשחק.

הכל נכון.

אבל אני בטוח שנוכל למצוא לך מקום בקבוצת ילדים ב' של המועדון, שם מקומך.

תודה לך על מחצית שנייה שהזכירה את תחילת העונה ואת הכדורגל האיכותי והיפה לעין, זה לא היה קורה בלעדיך (?)

עכשיו תן לשחקנים אמיתיים לשחק כדורגל אמיתי, אני מבטיח לתת לך את מקומי ביציע רק בוא שב אתי ביציע!

שלום ואני מקווה שלא להתראות.

(ובחייאת תחסכו ממני את התגובות נוסח "בזה אתה מתעסק אחרי ניצחון", כן בזה אני מתעסק זכותי.

פרקתי תסכול של 2.5 משחקים ב10 שחקנים, כל הזין במדינה דמוקרטית וחופש הביטוי).

עריכה: הדברים נכתבו בלהט הרגע ויצאו חריפים מדי לכן אוסיף שאין לי דבר נגד האיש ומדובר בדעה מקצועית נטו (ציון 3).

אז תגיד ישראליבץ' ימציק לא מבינים מה אתה רוצה ...

בכללי צודק

הוא הסמל לבינוניות . ואין שום סיבה שישאר במכבי.

נו מה אתם לא קולטים שמדובר בגיז'רמו?! אפשר פשוט לרשום שאכן מהרגע שהוא יצא ומיכה נכנס זה הביא לשינוי אבל מפה ועל לגמור אותו לגמריי...

הוא מדבר כמובן על ישראלביץ' אבל אני לא חושב שזה במקום, איווניר הבין לבד את הטעות שלו.

אם הוא הבין או לא זה נדע בעתיד.

ובאמת שאין לי דבר נגד האיש זה בסך הכל תסכול מקצועי נטו טהור, אני לא מסוגל לראות אותו על המגרש כמו שלא הייתי מסוגל לראות את שבחון.

טוב נו מה לאיית לכם?

מדובר בגמד.

לפחות אני הבנתי..

תשמע לא צריך להרוג אותו - סה"כ שחקן עם אופי טוב ודמות מאוד חיובית. מקצוען אמיתי בכל רמ"ח איבריו, אף פעם בלי בעיות משמעת ותמיד נותן מיליון אחוז על המגרש - אפשר לא לאהוב את המשחק שלו - אבל חייבים לתת לו כבוד ולהעריך אותו (קיצר: הלכת קצת רחוק מדיי לדעתי)

אבל... ופה אני מסכים איתך, גיז'רמו שחקן שמתאים לסוג מאוד מסויים של משחקים - היום לא היה אחד מהם, ורוב המשחקים בליגה שלנו לא כאלה...לשים אותו בהרכב הייתה החלטה טיפשית ומעקרת.

ועדיין אני לא יכול להאשים אותו - אלא את מי שהציב אותו בהרכב.

אם הוא הבין או לא זה נדע בעתיד.

ובאמת שאין לי דבר נגד האיש זה בסך הכל תסכול מקצועי נטו טהור, אני לא מסוגל לראות אותו על המגרש כמו שלא הייתי מסוגל לראות את שבחון.

לא יאומן ששבחון החזיק כל כך הרבה זמן כשחקן הרכב אצלנו, רק מוכיח שלפעמים למאמנים אין מושג.

ישראלביץ בחור טוב עם אנרגיות חיוביות, מקצועית הוא לא מהווה ויהווה אימפקט בקבוצה אלופה. מוטי זוכר לו חסד נעורים מנצרת עלית והתחבר לעבודה הקשה שלו אבל מקצועית דאבור\זיזוב\מרגוליס עולים עליו.

נו מה אתם לא קולטים שמדובר בגיז'רמו?! אפשר פשוט לרשום שאכן מהרגע שהוא יצא ומיכה נכנס זה הביא לשינוי אבל מפה ועל לגמור אותו לגמריי...

אני זוכר לך מה שרשמת לפני המשחק נגד ק"ש, הכל רשום ומתועד :yellow_cool1:

עוד בסוף הוא יהפוך לשחקן על ואני אצטרך לחפש שנים כובע מספיק גדול לאכול חח

אגב, זה ממש לא "מפה ועד לגמור אותו לגמרי", אלא יותר "משלוש שנים שאני רואה אותו ועד לגמור אותו לגמרי".

אני זוכר לך מה שרשמת לפני המשחק נגד ק"ש, הכל רשום ומתועד :yellow_cool1:

עוד בסוף הוא יהפוך לשחקן על ואני אצטרך לחפש שנים כובע מספיק גדול לאכול חח

אגב, זה ממש לא "מפה ועד לגמור אותו לגמרי", אלא יותר "משלוש שנים שאני רואה אותו ועד לגמור אותו לגמרי".

אחי, אני באמת חשבתי שבכנף ימין הוא מסוגל לתת תפוקה ולגבור על רוב המגינים בארץ ואני עדיין חושב. תמיד לא הבנתי למה מאמנים מתפקדים אותו דווקא באמצע. גם בשמאל אין לו מה לתת אבל בלי קשר זה לא צריך להיות רלוונטי כי באמת היום יש למכבי בכל עמדה לפחות שחקן אחד שעדיף עליו, ברוב העמדות אפילו 2. ובאמת שנראה לי שפרט לזה אנחנו די כותבים וחושבים אותו דבר על הסגנון שלנו ועל זה שאסור לפחד מאף יריבה פה אז אני אסלח לך :flowers:

קצת חריף מדי, אבל מסכים איתך בכל מילה.

מקווה שימצא את מקומו מחוץ להרכב של מכבי במהרה ויחזור לחזק אותנו מהספסל רק במקרים מיוחדים (שצריך את הספרינטים שלו ולא יותר)

דור מיכה ענק, אסור לו להפסיק לשחק.

אם כי הבנתי שהסיבה שהוא לא פתח זה כעונש על הצהוב שמונע ממנו לשחק בסטוק בית.. ואז זה יותר מובן..

מנש הבעיה שלו שאינסטנקטיבית הוא עוזב תמיד את העמדה שלו והולך לאמצע או אחורה - ולמרות שהוא עושה את זה בשביל לעזור בלחץ ובחילוץ כדור, זה מעקר את המשחק שלנו.

כי וואנס הכדור אצלנו אין אפשרויות מסירה כי כולם תקועים על האמצע.

מיכה בניגוד אליו תמיד מרווח את המשחק לאגף, מאפשר עקיפה (גיז'רמו בדרך כלל פשוט מתחיל לחפור לכיוון הרחבה) ואין מה להשוות באחד על אחד ובהרמות. הוא ממש לא שחקן אגף לגיטימי.

אחי, אני באמת חשבתי שבכנף ימין הוא מסוגל לתת תפוקה ולגבור על רוב המגינים בארץ ואני עדיין חושב. תמיד לא הבנתי למה מאמנים מתפקדים אותו דווקא באמצע. גם בשמאל אין לו מה לתת אבל בלי קשר זה לא צריך להיות רלוונטי כי באמת היום יש למכבי בכל עמדה לפחות שחקן אחד שעדיף עליו, ברוב העמדות אפילו 2. ובאמת שנראה לי שפרט לזה אנחנו די כותבים וחושבים אותו דבר על הסגנון שלנו ועל זה שאסור לפחד מאף יריבה פה אז אני אסלח לך :flowers:

דווקא אני מסכים אתך שהעמדה שהכי טובה לו זה בימין, רק שאני בניגוד אליך חושב ששם הוא הכי פחות גרוע :whistling:

ושמע זה ויכוח מקצועי לגיטימי, אבל הדעה שלי לא הולכת להשתנות, 3 שנים זה מספיק זמן לקבע דעה.

לגבי שאר הדברים, אין ספק אנחנו מתואמים.

דור מיכה ענק, אסור לו להפסיק לשחק.

אם כי הבנתי שהסיבה שהוא לא פתח זה כעונש על הצהוב שמונע ממנו לשחק בסטוק בית.. ואז זה יותר מובן..

שיקראו במכבי את החוקה ששלחה להם אופ"א לגבי הליגה האירופית. דור מיכה אמר היום (אחרי שכנראה אמרו לו מהקבוצה) שהוא יחמיץ את המשחק מול סטוק בגלל צהובים.

בליגה האירופית רק 3 כרטיסים צהובים בשלב הבתים מהווים הרחקה.

אז מיכה תן לאנגלים בראש.

אלוהים, למה לכתוב על שחקן של מכבי ככה? באמת, אני ממש לא מבין את זה. הוא לא טוב? בסדר, גם אני חושב ככה. אבל למה לדבר על שחקן שלך ככה? למה לדבר על מישהו ככה בלי קשר למכבי? הוא עשה לך משהו רע באופן אישי? הוא מנסה לפגוע בך או במישהו שקרוב אליך? אם יש משהו שאני לא יכול לומר על ישראלביץ' זה שהוא לא משתדל. על לשון הרע שמעת פעם? טיפה, טיפה דרך ארץ.

הקלות שאנשים פה פותחים את הפה... למה שמישהו ילחם בשביל הקבוצה כשזה היחס שהוא יקבל אם חס וחלילה הוא יהיה לא טוב?