Jump to content

משחקי המחזור

HeLg

Recommended Posts

סיכום קצרצר?

מכבי נראתה לא רע ברוב שלבי המשחק. פתיחה לא רעה, אח"כ החלשות עד המחצית.

גול חשוב (תוצרת מיכה-קולאוטי) בתחילת המחצית ושליטה די מוחלטת עד סוף המשחק.

כמה מסקנות מתבקשות:

4-4-2 - לנצח. לא משנה מה. (בבלומפילד לפחות)

גיז'ה OUT, מיכה IN - ....

ייני ממשיך להיות נהדר ונמצא לו שותף נהדר!! בחולייה ההגנתית.

דהן מציג יכולת לא רעה, וקולאוטי עושה את העבודה שלו.

בסה"כ, ניצחון סופר חשוב. ומקום ראשון לקינוח

נתראה ביום רביעי

מחזור שני ברציפות השילוב מיכה-קולואטי בפעולה זהה, הרמה משמאל ונגיחה.

דהן עם מחצית ראשונה רעה ומחצית שניה טובה, כנראה בזכות זה שבחצי השני משחק ההתקפה עבד והמשחק שטף.

את פונצ'ק מאוד הייתי רוצה לראות בקישור האחורי, השילוב שלו ושל האריס יכול להיות אדיר.

רואים אצלו את המסירה הנקיה, ראיית המשחק והשקט עם הכדור, זה בדיוק מה שחסר ליד האריס.

גם דהן וגם לוגסי לא שקטים עם הכדור ותמיד מסבכים את עצמם עם מסירות לא מדויקות ואיבודים שטותיים.

ברגע שהאריס עבר היום לשחק מקדימה הנעת הכדור שלנו נפגעה.

מכבי ממש בתהליך של גיבוש ורואים את זה בכל משחק - איוניר עדיין מחפש את ההרכבים שרצים טוב ביחד.

בחלוצים זה קל: עטר-יצחקי והצמד השני זה קונטה-קולאוטי. צמדים שמשלימים טוב האחד את השני. יתר השילובים פחות אפקטיביים

בלמים: ייני + מישהו, היום משחק ראשון טוב של פונצ'ץ בעמדה הזאת (עד היום היה טוב כקשר אחורי פחות טוב כבלם), יש מצב שזה הצמד האידיאלי.

קישור: משהו בשילוב של רפי ומדו לא עובד לי. מדו ולוגסי משלימים אחד את השני יפה, העניין הוא שזה קישור שלא מרוויח מספיק כדורים. אפשר להוסיף דפינסיבי אליהם אבל אז כל המשחק שלנו מתחרבש והופף סטאטי מאוד - כרגע זאת הבעיה הכי גדולה של מכבי איך שאני מזהה אותה...

ה4-4-2 של מכבי הוא לא קלאסי אלא מה שמאוד פופלארי היום לשים חלוץ בכנף. כי מי ששם לב בכנף ימין מי שעשה את העבודה זה קונטה ולא ווינגר כמו בשמאל (מיכה) - היתרון הוא שאתה מרוויח את השחקן "המצטרף" חופשי ברחבה (היום זה היה מונאס)

כמה מסקנות מתבקשות:

4-4-2 - לנצח. לא משנה מה. (בבלומפילד לפחות)

גיז'ה OUT, מיכה IN - ....

ייני ממשיך להיות נהדר ונמצא לו שותף נהדר!! בחולייה ההגנתית.

דהן מציג יכולת לא רעה, וקולאוטי עושה את העבודה שלו.

למה רק בבלומפילד? אפילו בסוגריים עם הלפחות זה מציק לי. למה לא בעכו או נתניה או קרית שמונה או באר-שבע? למה מה זה סן-סירו שם? כוסאומו מה אני מחפש דוגמאות, למה לא בקרית אליעזר? קרית שמונה עלתה היום ככה עם אבוחצירה ובדש באמצע, דווקא נראה לי שהלך להם לא רע בכלל... בקיצור אין ממה וממי לפחד בליגה הזאת.

ובאטיסטוטה, איווניר כבר לא צריך לחפש יותר מידי הוא כבר מצא. מה שעבד לפני חודשים נגד פאו אשדוד וסכנין יעבוד גם נגד כל השאר. אני שונא את כל השינויים הם רק תוקעים אותנו ולא קשורים. לגביי הבלמים ייני ופונצץ זה באמת נראה שילוב אינטיליגנטי וטוב אבל צריך משחק עם הרבה הרבה יותר עבודה הגנתית כדי לבדוק את זה.

למה רק בבלומפילד? אפילו בסוגריים עם הלפחות זה מציק לי. למה לא בעכו או נתניה או קרית שמונה או באר-שבע? למה מה זה סן-סירו שם? כוסאומו מה אני מחפש דוגמאות, למה לא בקרית אליעזר? קרית שמונה עלתה היום ככה עם אבוחצירה ובדש באמצע, דווקא נראה לי שהלך להם לא רע בכלל... בקיצור אין ממה וממי לפחד בליגה הזאת.

כזה אני, מסתפק במועט.

שיתן לי את זה 3 משחקים ברצף, והוא יבין לבד שזה מה שהוא צריך גם בחוץ.

סתם משהו ששמתי אליו לב :

נגד הפועל פ"ת ברמת גן - מיכה בישל לקולאוטי את ה1-1

נגד הפועל ב"ש - מיכה בישל לקולאוטי את ה0-3

נגד קריית שמונה - מיכה בישל לקולאוטי את ה0-1

היום נגד פ"ת - מיכה בישל לקולאוטי את שער הניצחון

נגד קריית שמונה והגול היום, אותו גול כמעט, הרמה של מיכה ונגיחה של קולאוטי, כמעט אחד לאחד, רק תנועה קצת שונה של רוברטו .

מקרי ? ממש לא, שיטתיות . הצמד הזה עובד טוב ביחד, הנתונים מראים את זה הכי טוב . גם שמתי לב שהרבה משחקים שמיכה נכנס/קולאוטי נכנס למשחק הם קוראים אחד לשני .

למשל בבאר שבע, איך שקולאוטי נכנס, הוא צעק למיכה וסימן לו משהו, רואים שזה משהו שעובדים עליו באימונים .

מכבי ממש בתהליך של גיבוש ורואים את זה בכל משחק - איוניר עדיין מחפש את ההרכבים שרצים טוב ביחד.

בחלוצים זה קל: עטר-יצחקי והצמד השני זה קונטה-קולאוטי. צמדים שמשלימים טוב האחד את השני. יתר השילובים פחות אפקטיביים

בלמים: ייני + מישהו, היום משחק ראשון טוב של פונצ'ץ בעמדה הזאת (עד היום היה טוב כקשר אחורי פחות טוב כבלם), יש מצב שזה הצמד האידיאלי.

קישור: משהו בשילוב של רפי ומדו לא עובד לי. מדו ולוגסי משלימים אחד את השני יפה, העניין הוא שזה קישור שלא מרוויח מספיק כדורים. אפשר להוסיף דפינסיבי אליהם אבל אז כל המשחק שלנו מתחרבש והופף סטאטי מאוד - כרגע זאת הבעיה הכי גדולה של מכבי איך שאני מזהה אותה...

ה4-4-2 של מכבי הוא לא קלאסי אלא מה שמאוד פופלארי היום לשים חלוץ בכנף. כי מי ששם לב בכנף ימין מי שעשה את העבודה זה קונטה ולא ווינגר כמו בשמאל (מיכה) - היתרון הוא שאתה מרוויח את השחקן "המצטרף" חופשי ברחבה (היום זה היה מונאס)

אני אוסיף שלדעתי גם כדאי שתהיה יותר רוטציה בין השוערים,

לגבי הבלמים כמו שכתבת , כרגע שניהם בכושר ובעצם לא פצועים, ההתמודדות על המקום תשפר אותם.

ורד עדיין המגן הכי טוב קלמי דוקא הפתיע משמאל על זיו הגיע הזמן לוותר

מדו במכבי טוב רק כמחליף כרגע, למרות הכל אני מעדיף את אלברמן ולוגסי ובמשחקים קשים יותר את אלברמן ודהאן

מיכה ודאבור קדמיים כשמדו יכול להחליף גם כאן, הייתי נותן צ'אנס אפילו למרגוליס כמחליף

ומסכים גם עם צמדיי החלוצים שבחרת.

סה''כ גם מוטי טועה ומכבי עדיין לא טובה כמו שהיא יכולה להיות אבל אני אופטימי, רק סבלנות!!!

שכחת, לשלטון

2 אדומים לחיפה בקרייה. מי היה מאמין.

הוצאת לי את המילים מהפה. צריך ביצים גדולות מאוד והרבה ביטחון בשביל לשרוק פנדל ולהוציא 2 אדומים (מוצדקים ככל שיהיו, והם היו) לחיפה בקריית אליעזר. וזה להבדיל מתבריזי הבטטה שהתחיל עם פנקסנות, ואני אומר את זה למרות שאני ידע טוב מאוד מה המשמעות של פנדל לפ"ץ על סף הירידה למחצית.

בוני גינצבורג: יש דגלים של טורקיה ופלסטין ביציע

נמני: חסר רק הדגל של איראן

איזה מלך.

חחח הוא נהיה הרבה יותר משוחרר, מצחיק לשמוע אותו.

אבי :king: .

חחח דיאמנט השחקן שאנחנו והפועל זרקנו החלוץ עכשיו של בית"ר

כבר הספיק להחמיץ מצב של 100% גול במשחק שלהם נגד ראשון, בדקה האחרונה.