Jump to content

משחקי המחזור

HeLg

Recommended Posts

בנתיים מחצית בבלומפילד ומחזור טוב בשבילינו, נראה מה הקבוצה תעשה...

הפועל וחיפה מובכות...

אני לא מבין עד עכשיו איך איווניר לא מעלה את דאבור אגף ימין ואת מיכה אגף שמאל קבוע(לא מדבר על היום)?אפ יש לך את דאבור שעושה עבודה מצויינת באגף ימין אז למה להעדיף את ישראלביץ'?באמת שלא מובן לי (ולא שיש לי משהו נגד ישראלביץ' , פשוט דאבור יותר טוב ממנו)

איווניר פשוט הורס משחק.

החילופים שלו לא ברורים. אין לי מושג מה הוא חושב שהוא רואה מהספסל.

החילוף של דאבור היה הזוי והרס לנו את השליטה בפ"ת.

מכבי שיחקה טוב מאוד במחצית השנייה, עד שאיווניר הכניס את לוגסי במקום דאבור.

זה לא שלוגסי רע (ובתאכלס הוא עדיין לא מזכיר את היכולת האמיתית שלו לפני הפציעה) אלא שכל פעם שאנחנו יוצאים מהמערך הרגיל שלנו, אנחנו משחקים פחות טוב.

אז הוצאת את דאבור שהיה נהדר (מתי תשים כבר גול?) ושמת באגף ימין את מדוניאנין? מה הקטע ??

קיצר מיכה בשמאל, דאבור בימין עם 2 חלוצים באמצע. באנקר.

איווניר פשוט הורס משחק.

כל מילה.

מול חיפה הוא שינה מערך מתחילת משחק, והתוצאה ידועה

והיום הוא שינה מערך עם החילוף של דאבור וזה היה ההבדל בין 1-0 ל3-0

כל כך בולט לעין. לא מובן.

מחצית שנייה התעוררנו השחקנים התלהבו, זה מה שאנחנו צריכים שיהיה כל המשחק ולא מחצית אחת, אבל מה זה משנה ניצחנו לקחנו 3 נקודות בזמן שהקומוניסטים והחמאס פישלו, יאללה מכבי :wubyellow3:

חיפה בעונה עלובה. אם איכשהו היא תיקח אליפות זה בזיון.

ובכלל לא שאנחנו כאלה טובים, אבל אם לא לוקחים השנה כשחיפה לוקחת 12 מ 27 נקודות! והפועל נראית כמו הצרות שלי, אז מתי?

איווניר פשוט הורס משחק.

מאמן חסר מושג בסיסי בכדורגל, יאללה הביתה

משהו הזוי בחיפה. זה כאילו שבמשחק נגדנו או במשחקים באירופה הם לוקחים סמים ממריצים.

הם רצו נגדנו בלי הפסקה ותקפו בלי סוף, ה 5-0 שלהם באירופה היה הצגה (היה להם גול אחרי 41 פסים), ובליגה הם מאבדים כל כך הרבה נק' ונראים על הפנים.

הפועל מתחילת השנה נראים רע, המיקום שלהם עד עכשיו קצת משקר. יש להם כבר 2 הפסדי חוץ רצופים, והם אמורים לאבד עוד ועוד נקודות, מקווה שאכן כך יקרה.

ואנחנו... רק צריכים לשחק את המשחק שלנו, עם הסגנון שלנו. יש כישרון מטורף בקבוצה הזאת, רק שיבוא לידי ביטוי.

הופה רק ישרא המחלה ירד בום גול, בום מכבי נראים הרבה יותר טוב.

אולי איווניר יסיק כבר מסקנות ויבין שלישרא אין מקום במכבי?

אין ספק, קיבלנו את מכבי ת"א של לפני חודש היום במחצית השניה!

ובכל זאת משהו שקצת הציק לי בצד ההתקפי, היו כמה פעמים ששחקן רץ עם הכדור דרך אחד האגפים ואף שחקן לא רץ בטירוף לרחבה כדי לקבל כדור!! זה די עצבן כי אחרי זה אותו שחקן מחכה והלך כל המתפרצת..

חוץ מזה החלק ההגנתי היה מעולה לדעתי (המחצית השניה!!) וזהו, יאללה מכבי

מה אתם רוצים החילוף של דאבור מוצדק, הוא הגיע ליותר מידי מצבים ליד השער ולא דייק במסירה האחרונה, אי אפשר ככה, החילוף היה מוצדק.

מה? הגיע למצב אחד טוב והחטיא. במהלך אחר נוסף עשה פורפרה להגנה של פ"ת והמסירה לקולאוטי לא הייתה מספיק טובה.

מעבר לזה הוא גם היה שותף מלא לשיפור שלנו במשחק, והיה מעורב מאוד במשחק.

אם כבר, אז למה הוא לא הוציא את קונאטה? הגיע להרבה מצבים גם כן ולא כבש, וגם המשיך עם האנוכיות מאז סטוק.

(לא בא לבקר את קונאטה או משהו, פשוט להחליף חלוץ בגלל החטאה אחת זה לא לעניין. בטח כשהחילוף הזה מחליש את הקבוצה - ואני לא מדבר בדיעבד, הרי כל אוהד צהוב ידע שלוגסי במקום דאבור = פחות התקפות ויותר דפיקות לב בחלק האחורי)

מאמן חסר מושג בסיסי בכדורגל, יאללה הביתה

לא אמרתי את זה אל תכניס לי סתם דברים.

עושה עבודה מעולה במכבי וכל הכבוד לו על זה. אבל החילופים שלו ולא רק היום הזויים

משהו הזוי בחיפה. זה כאילו שבמשחק נגדנו או במשחקים באירופה הם לוקחים סמים ממריצים.

הם רצו נגדנו בלי הפסקה ותקפו בלי סוף, ה 5-0 שלהם באירופה היה הצגה (היה להם גול אחרי 41 פסים), ובליגה הם מאבדים כל כך הרבה נק' ונראים על הפנים.

הפועל מתחילת השנה נראים רע, המיקום שלהם עד עכשיו קצת משקר. יש להם כבר 2 הפסדי חוץ רצופים, והם אמורים לאבד עוד ועוד נקודות, מקווה שאכן כך יקרה.

ואנחנו... רק צריכים לשחק את המשחק שלנו, עם הסגנון שלנו. יש כישרון מטורף בקבוצה הזאת, רק שיבוא לידי ביטוי.

חיפה קבוצה מצויינת - הבעיה שלהם שאין להם תעוצמה שהייתה להם פעם לנצח משחקים בהילוך שני. כנראה עניין של סגל פחות איכותי או מגובש. תמיד אחרי משחק גדול יש להם נפילת מתח והם לא יודעים להיות יעילים כשהם לא טובים (מה שאפיין אותם בעבר) - תופעה מבורכת בהחלט.

אבל ברגע שאתה מציב בפניהם משחק שהוא אתגר והם מעלים הילוך הם הקבוצה לדעתי הכי טובה בארץ כרגע.

אבל בסופו של דבר אליפות לוקחים במשחקים הקטנים.

מה אתם רוצים החילוף של דאבור מוצדק, הוא הגיע ליותר מידי מצבים ליד השער ולא דייק במסירה האחרונה, אי אפשר ככה, החילוף היה מוצדק.

דאבור עושה הרבה פעולות טובות , עובר שחקנים בקלות ומוסר הרבה כדורים.

הבעיה היחידה שיש לו זה בסיומת , אבל כמו שכתבו פה כמה פעמים , כשהוא יתן את הגול הראשון אז ישתחרר הפקק והוא יתחיל להבקיע יותר (היה לו את הבעיה הזאת גם בנוער שהוא לא הבקיע)

וד"א , דאבור הגיע רק למצב הבקעה אחד והוא פיספס , לא יודע איך הגעת ל"יותר מידי מצבים".