Jump to content

עספור 2

idan8

Recommended Posts

האמת שפרק די מאכזב... הסדרה פשוט אדירה.. אבל האמת שזה בד''כ מה שקורה, יום שני פרק רגיל, יום שלישי בשביל המתח של השבוע דופקים פרק אשש

אני דווקא עפתי על הפרק של אתמול. אם כבר הסדרה הפכה למעין טלנובלה, אז צריך גיוון. אי אפשר שכל יום מישהו יכנס בדלת בתחילת הפרק ושבין לבין יהיו יריות.

ומעבר לזה, היו לא מעט קטעים קומיים לצד ירידה בכמות המוגזמת של השטויות הרגילות סטייל "משפטי ניוטון".

סתם כי אני דפוק... הם שילמו 4 אלף למזייף תעודות והרי הם לקחו לו את הקרוואן.. אז לא יכלו לקחת תכסף?

חח

האלו שהרגו את הזייפן קברו אותו אחרי זה ביער. אולי הכסף היה עליו...

נו באמת היה שקוף מהרגע הראשון שהילד הוא שלו, וגם כשהיא אמרה שלא זה היה ברור שהיא משקרת.

בעונה קצרה אין טעם לתת סתם פרטים ולעסוק במשהו במשך כמה פרקים כדי שבסוף הוא לא יתממש, אין לך זמן לשטויות כאלה.

עריכה:

אי אפשר למכור את הטריילר? אני בטוח שהוא שווה כמה אלפים...

לא יודע אם שמתם לב אבל בקטע של הרצח של הערבים במלון, בעספור קצת מסתלבטים על המוסד עם כל הקטע שהם הלכו לשחק ''טניס'' במלון וראו אותם במצלמות.

נראה לי שקצת צוחקים על הרצח של מבחוח במלון בדובאי.

1. לניוטון היתה אתמול יציאה מפוספסת, כי אני לא יודעת כמה אנשים שמו לב לזה, אבל הוא אמר: "בטח יש תמונות שלנו בכל הנתב"גים" . שזה באמת גדול, אבל די מפוספס לדעתי כי נראה לי שלא כל כך שמו לב לזה.

2. ממש אהבתי את החיבור שעשו בין כל הדמויות בסופו של דבר.

3. בן אדם מתכנן תוכניות ואלוהים מצחקק צחוקיות. טוב שיש את עספור בשביל לעשות את השבוע הארור הזה טוב יותר. (:

סעמק רק עכשיו קלטתי ש-"יאללה מכבי שתו להם ת'דם" מהתפאורה זה משפט מעספור אבל רק עם בית"ר במקום מכבי.

סעמק רק עכשיו קלטתי ש-"יאללה מכבי שתו להם ת'דם" מהתפאורה זה משפט מעספור אבל רק עם בית"ר במקום מכבי.

חח גבר זה עוד נטחן בפרומואים.

בואנה איך קוראים להיא שקצר דיבר איתה בבריכה? שווה פחד.

הסרטון מעביר את המסר שכתבתי בתחילת האשכול, על העלילה ההזויה שדופקת את העונה והופכת אותה לטלנובלה קיצ'ית לא אמינה. שיחזרו לצחוקים ולקלילות של העונה הראשונה.