Jump to content

מכבי ת"א - מ.ס אשדוד נוער

Adir12

Recommended Posts

אני מציע להירגע עם הקטע הזה של מרגוליס לחו"ל, כנראה שמכת הדודו דהאן שנחתה עלינו משפיעה, בינתיים כל ישראלי שיצא בגיל צעיר מאוד לחו"ל נכשל. קודם צריך לתת 3-4 עונות טובות בליגה הישראלית + אירופה, להראות את היכולות שלך ולהיבנות ורק אח"כ לצאת לחו"ל.

רביבו, ברקוביץ, בניון ושכטר (מדהים מה שהוא עשה היום, דריקס ולוני ליצנים) יצאו בגיל 24-25 אחרי שהוכיחו את עצמם.

מרגוליס צריך להוכיח את עצמו 4-5 עונות בצהוב לפני שהוא חושב על חו"ל.

אני מציע להירגע עם הקטע הזה של מרגוליס לחו"ל, כנראה שמכת הדודו דהאן שנחתה עלינו משפיעה, בינתיים כל ישראלי שיצא בגיל צעיר מאוד לחו"ל נכשל. קודם צריך לתת 3-4 עונות טובות בליגה הישראלית + אירופה, להראות את היכולות שלך ולהיבנות ורק אח"כ לצאת לחו"ל.

רביבו, ברקוביץ, בניון ושכטר (מדהים מה שהוא עשה היום, דריקס ולוני ליצנים) יצאו בגיל 24-25 אחרי שהוכיחו את עצמם.

מרגוליס צריך להוכיח את עצמו 4-5 עונות בצהוב לפני שהוא חושב על חו"ל.

תגיד לי איפה אתה חי ?

מליקסון נתן עונה טובה בבאר שבע וברח לפולין (לא שזה דוגמא אבל הוא נחשב שם כוכב)

דודו ביטון נתן חצי עונה בהפועל פ"ת, והיום קורע רשתות בפולין (וגם בליגה אירופית דרך אגב)

זהבי נתן עונה אחת מצוינת בהפועל, לקח אליפות, ומהרגע הזה רצה לברוח . משכו אותו עוד שנה והנה היום הוא בפאלרמו .

ורמוט + שכטר נתנו עונה אחת של הדאבל של הפועל, והם בבונדסליגה היום .

אלירן עטר יכל לצאת בקיץ (אמנם זה מקרה קצת שונה, כי המספרת שלו עשתה גלים באירופה והוא גם נתן עונה-שתיים טובות מאוד בבני יהודה)

יכול לצאת בינואר, וכנראה יעזוב בסיום העונה .

מלול ודיין בבלגיה, גם בוזגלו בליאז', אז אתה מדבר על 4-5 עונות ?

היום, כדי לצאת לאירופה מספיקה עונה אחת טובה +- בליגת העל, לבלוט קצת מעל השאר ולברוח, זהו .

עם כל הסוכנים שיש היום זאת כבר לא משימה כזאת קשה לצאת לאירופה כמו פעם .

מרגוליס צריך לתת פה עונה-שתיים טובות במכבי (טובות זה אומר לקחת גם תארים בדרך), ולברוח לחו"ל, כל שנה שתעבור הוא יתבזבז פה בארץ .

עריכה:

טעות,חשבתי שהגבת לי,לא משנה

הקיצר,מרגוליס לבוגרים ומהר...

כל דקה שהוא לא שם פשוט מתבזבזת לנו

גם ככה עם פציעת יצחקי לא בטוח שהוא יחזור לדרבי כמו שאנחנו רוצים,אז אם אורי כהן שכולם קוטלים אותו שם להם גול תוך 5 דקות,מרגוליס לא יכול?

תשימו בחשבון גם שמרגוליס מת להוכיח את עצמו לבוגרים,אז איפה יותר טוב להוכיח את עצמו מאשר בדרבי?

תגיד לי איפה אתה חי ?

מליקסון נתן עונה טובה בבאר שבע וברח לפולין (לא שזה דוגמא אבל הוא נחשב שם כוכב)

דודו ביטון נתן חצי עונה בהפועל פ"ת, והיום קורע רשתות בפולין (וגם בליגה אירופית דרך אגב)

זהבי נתן עונה אחת מצוינת בהפועל, לקח אליפות, ומהרגע הזה רצה לברוח . משכו אותו עוד שנה והנה היום הוא בפאלרמו .

ורמוט + שכטר נתנו עונה אחת של הדאבל של הפועל, והם בבונדסליגה היום .

אלירן עטר יכל לצאת בקיץ (אמנם זה מקרה קצת שונה, כי המספרת שלו עשתה גלים באירופה והוא גם נתן עונה-שתיים טובות מאוד בבני יהודה)

יכול לצאת בינואר, וכנראה יעזוב בסיום העונה .

מלול ודיין בבלגיה, גם בוזגלו בליאז', אז אתה מדבר על 4-5 עונות ?

היום, כדי לצאת לאירופה מספיקה עונה אחת טובה +- בליגת העל, לבלוט קצת מעל השאר ולברוח, זהו .

עם כל הסוכנים שיש היום זאת כבר לא משימה כזאת קשה לצאת לאירופה כמו פעם .

מרגוליס צריך לתת פה עונה-שתיים טובות במכבי (טובות זה אומר לקחת גם תארים בדרך), ולברוח לחו"ל, כל שנה שתעבור הוא יתבזבז פה בארץ .

אנחנו מדברים פה על ילד בן 17.5 שלא קרע זוג נעליים בכדורגל מקצועני, כל השחקנים שיצאו לאירופה הם בני 24-25.

שיככב במכבי בליגת האלופות כמו השלישייה של הפועל שציינת ואז נדבר.

כסף בעידן גולדהאר הוא לא פאקטור ככה שלעבור לליגות שהן +- כמו ליגת העל מיותר מבחינת כל שחקן צעיר עם פוטנציאל אצלנו.

פולין ובלגיה זה לא אירופה בעיני.

אנחנו מדברים פה על ילד בן 17.5 שלא קרע זוג נעליים בכדורגל מקצועני, כל השחקנים שיצאו לאירופה הם בני 24-25.

כסף בעידן גולדהאר הוא לא פאקטור ככה שלעבור לליגות שהן +- כמו ליגת העל מיותר מבחינת כל שחקן צעיר עם פוטנציאל אצלנו.

די כבר עם השטויות האלה,קראת מה שכתבתי על גולאסה?

הוא עלה לבוגרים של חיפה באותו גיל של מרגוליס והוא נהיה שחקן מפתח בחיפה

ואת איזה סוכן מעניין כמה יש לגולדאהר?חחחחח

ראית מה קרה עם שכטר ורפאלוב,הסוכנים החולרות האלה ידפקו לקבוצות פה שחקנים גם אם הבעלים יהיה ביל גייטס,בעיה לסוכן להשפיע על השחקן שהליגה הזאת לא מתאימה לו ושבליגה הבלגית הוא יגיע למנצ'סטר?

הם מומחים בזה

וברגע שהם יעשו את זה,שחקנים יתחילו לעשות שביתות איטלקיות בדיוק כמו שכטר ואניימה ושום כסף לא יעצור את זה

די כבר עם השטויות האלה,קראת מה שכתבתי על גולאסה?

הוא עלה לבוגרים של חיפה באותו גיל של מרגוליס והוא נהיה שחקן מפתח בחיפה

מה אני כתבתי ומה אתה מגיב, מבחינתי מרגוליס פותח מחר בימין.

אני מדבר על טובת השחקן לא טובת הסוכנים.

מה אני כתבתי ומה אתה מגיב, מבחינתי מרגוליס פותח מחר בימין.

אני מדבר על טובת השחקן לא טובת הסוכנים.

אני צריך להסביר לך את זה עם בדידים?

כתבתי לך,לסוכנים לא אכפת כמה כסף יש בבנק לגולדאהר,איזה גודל הזין שלו או כמה בחורות הוא עושה בלילה...

אם הם יגידו כמה מילים לשחקן על הליגה הפולנית או הבלגית,שום כסף של גולדאהר לא יעצור את אותו שחקן

ועל גולאסה אני מדבר שאמרת שהוא בגיל 17 וחצי,גם גולאסה היה ככה שהוא עלה לבוגרים של חיפה

אז למה לא לשחק איתו כבר מעכשיו,לפני שיקחו אותו עוד מהנוער...

מסכים איתך .

אבל תקרא את הסוף של התגובה שלי,

אמרתי ששחקן שרוצה לעבור לאירופה צריך קודם כל לעשות עונות טובות ולקחת תארים בארץ .

אם יתמזל מזלו והקבוצה תעלה לליגה האלופות, הוא צריך להיות בולט גם שם, ואז הדרך לאירופה קצרה .

בשורה התחתונה, מה שמעניין אותי זה מכבי, ולא טובתו האישית של כל שחקן .

קודם שישחק פה, יראה מה הוא יודע בליגה, אני בטוח שהוא רק יתרום לנו .