Jump to content

נראה לי שקצת יצאנו מפרופורציות

melody

Recommended Posts

אתמול אחרי ההפסד קראתי כמה תגובות ובחלקן משתמשים כתבו שסטוק היא לא קבוצה, מי הם בכלל? ואיך מכבי עשו כאלה פאדיחות?

רק כדי להחזיר אותכם לפרפורציות

סטוק סיטי מקום 7 בפריימר ליג, ספגה ב8 משחקים רק 6 שערים, ממוצע של פחות משער למשחק!

סיימה בתיקו עם מנצ'סטר צ'לסי וניצחה את ליברפול, נחשבת לקבוצה הביתית ביותר בליגה, "קשה מאוד לנצח אותם, בייחוד שהם בבית" אלכס פרגוסון לאחר המשחק מול סטוק.

שיטת המשחק של סטוק, כפי שראינו אתמול, מתבססת על גובה וחוזק. זריקות אאוט ארוכות לרחבה, קרנות, כדורים ארוכים הם החוזק שלה.

הגובה הממוצע של ההרכב שפתח אתמול עולה על הגובה הממוצע בהרכב מכבי לפחות ב15 ס"מ.

למכבי לא הולך כל כך במשחקי החוץ בשנים האחרונות ויש לה רק ניצחון אחד מ13 המשחקים האחרונים ששיחקה באירופה.

שחקני מכבי קפצו,רצו,ירדו לגליצ'ים ונלחמו נראה לי בעיקר בשביל אותם 1500 אוהדים נהדרים שעשו את הדרך הארוכה וגם נתנו אווירה נפלאה.

אפשר לכעוס על זיו, אבל מניסיון אני מדבר ואני מבין אותו, כשקהל מקניט אותך במגרש חוץ זה לא כזה נורא, זה מרגיז ומכניס קצת לעצבים אבל הוא מקצוען הוא אמור להתעלם, אבל כשהשחקנים כבר מתחילים עם הדריכות והתקלים הקטנים זה משגע במיוחד שהשופט והקוון מתעלמים. שלא תחשבו שאני מצדיק אותו, אבל אני מבין מאיפה הגיע התסכול שעשר שניות לפני האירוע מורחים אותו על הדשא ואחרי שנייה מתקלים אותו בלי כדור והקוון מתעלם. להבא הוא ילמד, תפקידו של הקהל עכשיו הוא לא לעשות מזה סיפור ולעודד אותו ביום ראשון כאילו לא קרה כלום.

יש פה ביקורות על עטר שבלי הבן אדם הזה אין לנו מחץ בהתקפה ואני אישית מתחבר בזכותו לקבוצה. יש בו להט ורצון להצליח, הוא אוהב את הקהל ואת הסמל.

נכון שהוא בחור חם מזג ולפעמים עושה טעויות (כמו זריקת הבקבוק וריצת האמוק לקונאטה אתמול) אבל זה רק מראה שאכפת לו, הוא יכל להתמקם ברחבה לחכות לקרן אבל היה חשוב לו לצמק ומשם הגיעו העצבים.

לדעתי, הוא די מאוכזב מההנהלה במכבי ומההתנהלות כלפיו ותפקידנו לבוא ביום ראשון ולתת מעצמנו בשבילו, שירגיש שלא כולם נגדו. אני בטוח שזה ירגש אותו במיוחד אחרי כל הביקורות.

סך הכל אירופה זה נחמד אבל זה לא הכל. הליגה זה הלחם שלנו ואין צמאים מאיתנו לאליפות. לפחות מהצד שלנו בואו לא נשים לקבוצה מקל בגלגלים ודווקא עכשיו שהיא בתקופה פחות טובה אנחנו צריכים לדחוף אותה קדימה ולתת אווירה מחשמלת בעוד יומיים בבלומפילד מהשנייה הראשונה ועד האחרונה. הליגה עוד ארוכה ועוד נפסיד וננצח אבל שהעונה הזאת תגמר אני מקווה שאוכל להסתכל אחורה ולהגיד שבחינתנו נתנו את כולנו על מנת שהקבוצה הזאת תצליח.

יום ראשון- מלחמה!

אוהדי מכבי לא משנה מתי ואיך תמיד יצאו מפרופורציה על כלום, חולים במחלת המאניה דיפרסיה כמו שאר האוהדים, מקווה שזה יעבור ונבוא באטרף ביום ראשון.

מסכים עם כל מילה (כמעט, זיו אכזב לא משנה איך תתרץ).

נתנו כמה משחקים מדהימים במפעל הזה, וכמה פחות וזה הגיוני, סה"כ פעם ראשונה שעלינו לא צריך להגזים.

בליגה שלנו אנחנו בנקודה פער מהמקום הראשון, אין ממה להתאכזב אנחנו במצב טוב וקבוצה אדירה! יאללה לדחוף את השחקנים בראשוון בכל הכוח!

לדעתי, הוא די מאוכזב מההנהלה במכבי ומההתנהלות כלפיו ותפקידנו לבוא ביום ראשון ולתת מעצמנו בשבילו, שירגיש שלא כולם נגדו. אני בטוח שזה ירגש אותו במיוחד אחרי כל הביקורות.

למה הקהל של מכבי חוזר על טעויות פעמיים?!

אתם יודעים לבקר את מוטי וכל מאמן אחר שהיה למכבי כי הוא חוזר על טעויות, אבל שזה נוגע אליכם אתם שוכחים פתאום הכל?!

הספיק לנו אבי נמני אחד במכבי שגם שההנהלה ניסתה לרסן אותו, הקהל המשיך לתמוך ולעודד אותו, וזה רק גרם למרמור אצל שחקנים אחרים, ולתחושה "אלוהית" של שחקן שהוא מעל הכל.

עטר צריך לקבל את מה שמוטי וההנהלה אומרים לו בחדרי חדרים וזה לא משנה עם הוא כבש 20 גולים או לא כבש בכלל.

עטר הוא עוד שחקן במכבי תל אביב בדיוק כמו קלמי סבן ודיא סבע.

ברור שהוא יותר מוכשר והוא טורם יותר, אבל תפקינו לעודד אותו כי הוא שחקן שטורם לקבוצה הן בשערים והן לצעירים.

ברגע שהוא פוגע בקבוצה, כמו זריקת בקבוק על אוהדי קבוצה יריבה, וריצת רצח כלפי ילד בן 18, לא מגיע לו שום עידוד ושום בטיח!

שילמד להתנג ואז נעודד אותו.

הספיק לנו מלך אחד בקבוצה בעבר!

אתם יודעים לבקר את מוטי וכל מאמן אחר שהיה למכבי כי הוא חוזר על טעויות, אבל שזה נוגע אליכם אתם שוכחים פתאום הכל?!

הספיק לנו אבי נמני אחד במכבי שגם שההנהלה ניסתה לרסן אותו, הקהל המשיך לתמוך ולעודד אותו, וזה רק גרם למרמור אצל שחקנים אחרים, ולתחושה "אלוהית" של שחקן שהוא מעל הכל.

עטר צריך לקבל את מה שמוטי וההנהלה אומרים לו בחדרי חדרים וזה לא משנה עם הוא כבש 20 גולים או לא כבש בכלל.

ברור שהוא יותר מוכשר והוא טורם יותר, אבל תפקינו לעודד אותו כי הוא שחקן שטורם לקבוצה הן בשערים והן לצעירים.

ברגע שהוא פוגע בקבוצה, כמו זריקת בקבוק על אוהדי קבוצה יריבה, וריצת רצח כלפי ילד בן 18, לא מגיע לו שום עידוד ושום בטיח!

איך הצלחת להכניס את נימני גם לנושא הזה???

ועוד להשוות אותו לעטר

איך הצלחת להפוך את המושג "מלך" בכדורגל לדבר כל כך רע?

סך הכל אירופה זה נחמד אבל זה לא הכל. הליגה זה הלחם שלנו ואין צמאים מאיתנו לאליפות. לפחות מהצד שלנו בואו לא נשים לקבוצה מקל בגלגלים ודווקא עכשיו שהיא בתקופה פחות טובה אנחנו צריכים לדחוף אותה קדימה ולתת אווירה מחשמלת בעוד יומיים בבלומפילד מהשנייה הראשונה ועד האחרונה. הליגה עוד ארוכה ועוד נפסיד וננצח אבל שהעונה הזאת תגמר אני מקווה שאוכל להסתכל אחורה ולהגיד שבחינתנו נתנו את כולנו על מנת שהקבוצה הזאת תצליח.

יום ראשון- מלחמה!

flowers.gif

1. תורם*

2. אני לא הופך את עטר למלך רק אומר שהוא עובר תקופה לא קלה וטבעי שעצבים יצופו.

3. כן, צריך לבוא לבלומפילד ביום ראשון ולעודד אותו ואת זיו, להחדיר בהם מוטיבציה להמשך.

4. שבת שלום

הגולים שקיבלנו בכלל לא קשורים לגובה של השחקנים שלהם.

בגול הראשון השחקן שלהם הגיח מאחור לבדו ואף אחד לא שמר עליו.

בגול השני שחקני מכבי ניסו לתפוס את סטוק בנבדל, נוצר מצב ש-3 שחקני מכבי עומדים על קו האמצע ובכלל לא רצים עם שחקני סטוק.

והגול השלישי היה מיותר לחלוטין, הגנה נטו.

מובן לי שהם קבוצה מסוכנת שמתבססת על קרנות ומצבים נייחים אבל זה לא אומר שצריך לבוא בגישה נחותה מהם, עם כל דבר אפשר להתמודד.

הדבר היחיד שצריך לרסן זה אותך, אני לא מאמין שאנשים כמוך עדיין תקועים בלכלוכים על אבי, תתקדמו..

נכון, אנחנו לא נראים טוב מאז חיפה.

נכון, מוטי עושה פה ושם דברים שמעלים שאלות ותהיות.

נכון, כל סיפור גל אלברמן יצא מהתחת.

הקהל חייב להבין- קבוצה גדולה נמדדת ברגעי המשבר, ואיך היא יוצאת ממנו.

אי אפשר לנצח ולתת הצגות כל הזמן.נכון , בתור אוהדי מכבי זאת הציפיה וזאת המטרה.

אתם חייבים להבין, הקבוצה הזאת כבר גוססת שנים, אולי כבר מתה.

בשביל להחלים, ולחזור להיות מה שנועדנו להיות, הקבוצה הייתה חייבת להבנות מאפס.

והינה השנה זה סוף-סוף קורה, שחקני נוער מדהימים, יחד עם שחקנים מנוסים ואיכותיים, והופה-

אנחנו על דרך המלך.

מה שלא כולם מבינים ( למרות שיש פה דווקא די הרבה חבר'ה שפויים)

שצעירים , בטח ובטח בשנה הראשונה, חווים עליות ומורדות.

אנחנו בתור קהל צריכים לגבות אותם לא משנה מה יקרה.

לדוגמא- מושיקו לוגסי, בתחילת העונה היללתם אותו וקראתם לו צ'אבי, עכשיו הוא חתיכת אפס שלא צריך לראות מגרש.

בחייאת,הבנאדם כדורגלן בחסד עליון. אבל רובכם שוכחים שהוא שחקן צעיר, ואם הוא יקבל את התמיכה שמגיעה לו, יש מצב מאוד גדול שגדל לנו כאן קפטן וסמל לשנים הבאות.

אי אפשר להשאר באותה רמה כל הזמן, בטח לא שחקנים צעירים, זה לא אנושי.

אני מקווה שהקהל המדהים שלנו יהיה סבלני הפעם, כי באמת זה משהו חדש, זה משהו שלא היה פה.

לא עוד שיבחון,בוזגלו ושות'

אלא שחקנים שבאמת אכפת להם, שרוצים להיות פה, שבעצם זה החלום ילדות שלהם, והם יעשו הכל בשביל הקבוצה ובשביל הקהל.

אני יודע , זה קצת חופר לשישי בערב, אבל זה ממש ישב עלי.

שיהיה לכם אחלה שבת ובשורות טובות אמן!

נכון, אנחנו לא נראים טוב מאז חיפה.

נכון, מוטי עושה פה ושם דברים שמעלים שאלות ותהיות.

נכון, כל סיפור גל אלברמן יצא מהתחת.

הקהל חייב להבין- קבוצה גדולה נמדדת ברגעי המשבר, ואיך היא יוצאת ממנו.

אי אפשר לנצח ולתת הצגות כל הזמן.נכון , בתור אוהדי מכבי זאת הציפיה וזאת המטרה.

אתם חייבים להבין, הקבוצה הזאת כבר גוססת שנים, אולי כבר מתה.

בשביל להחלים, ולחזור להיות מה שנועדנו להיות, הקבוצה הייתה חייבת להבנות מאפס.

והינה השנה זה סוף-סוף קורה, שחקני נוער מדהימים, יחד עם שחקנים מנוסים ואיכותיים, והופה-

אנחנו על דרך המלך.

מה שלא כולם מבינים ( למרות שיש פה דווקא די הרבה חבר'ה שפויים)

שצעירים , בטח ובטח בשנה הראשונה, חווים עליות ומורדות.

אנחנו בתור קהל צריכים לגבות אותם לא משנה מה יקרה.

לדוגמא- מושיקו לוגסי, בתחילת העונה היללתם אותו וקראתם לו צ'אבי, עכשיו הוא חתיכת אפס שלא צריך לראות מגרש.

בחייאת,הבנאדם כדורגלן בחסד עליון. אבל רובכם שוכחים שהוא שחקן צעיר, ואם הוא יקבל את התמיכה שמגיעה לו, יש מצב מאוד גדול שגדל לנו כאן קפטן וסמל לשנים הבאות.

אי אפשר להשאר באותה רמה כל הזמן, בטח לא שחקנים צעירים, זה לא אנושי.

אני מקווה שהקהל המדהים שלנו יהיה סבלני הפעם, כי באמת זה משהו חדש, זה משהו שלא היה פה.

לא עוד שיבחון,בוזגלו ושות'

אלא שחקנים שבאמת אכפת להם, שרוצים להיות פה, שבעצם זה החלום ילדות שלהם, והם יעשו הכל בשביל הקבוצה ובשביל הקהל.

אני יודע , זה קצת חופר לשישי בערב, אבל זה ממש ישב עלי.

שיהיה לכם אחלה שבת ובשורות טובות אמן!

:king:

אתמול אחרי ההפסד קראתי כמה תגובות ובחלקן משתמשים כתבו שסטוק היא לא קבוצה, מי הם בכלל? ואיך מכבי עשו כאלה פאדיחות?

רק כדי להחזיר אותכם לפרפורציות

סטוק סיטי מקום 7 בפריימר ליג, ספגה ב8 משחקים רק 6 שערים, ממוצע של פחות משער למשחק!

סיימה בתיקו עם מנצ'סטר צ'לסי וניצחה את ליברפול, נחשבת לקבוצה הביתית ביותר בליגה, "קשה מאוד לנצח אותם, בייחוד שהם בבית" אלכס פרגוסון לאחר המשחק מול סטוק.

שיטת המשחק של סטוק, כפי שראינו אתמול, מתבססת על גובה וחוזק. זריקות אאוט ארוכות לרחבה, קרנות, כדורים ארוכים הם החוזק שלה.

הגובה הממוצע של ההרכב שפתח אתמול עולה על הגובה הממוצע בהרכב מכבי לפחות ב15 ס"מ.

למכבי לא הולך כל כך במשחקי החוץ בשנים האחרונות ויש לה רק ניצחון אחד מ13 המשחקים האחרונים ששיחקה באירופה.

שחקני מכבי קפצו,רצו,ירדו לגליצ'ים ונלחמו נראה לי בעיקר בשביל אותם 1500 אוהדים נהדרים שעשו את הדרך הארוכה וגם נתנו אווירה נפלאה.

אפשר לכעוס על זיו, אבל מניסיון אני מדבר ואני מבין אותו, כשקהל מקניט אותך במגרש חוץ זה לא כזה נורא, זה מרגיז ומכניס קצת לעצבים אבל הוא מקצוען הוא אמור להתעלם, אבל כשהשחקנים כבר מתחילים עם הדריכות והתקלים הקטנים זה משגע במיוחד שהשופט והקוון מתעלמים. שלא תחשבו שאני מצדיק אותו, אבל אני מבין מאיפה הגיע התסכול שעשר שניות לפני האירוע מורחים אותו על הדשא ואחרי שנייה מתקלים אותו בלי כדור והקוון מתעלם. להבא הוא ילמד, תפקידו של הקהל עכשיו הוא לא לעשות מזה סיפור ולעודד אותו ביום ראשון כאילו לא קרה כלום.

יש פה ביקורות על עטר שבלי הבן אדם הזה אין לנו מחץ בהתקפה ואני אישית מתחבר בזכותו לקבוצה. יש בו להט ורצון להצליח, הוא אוהב את הקהל ואת הסמל.

נכון שהוא בחור חם מזג ולפעמים עושה טעויות (כמו זריקת הבקבוק וריצת האמוק לקונאטה אתמול) אבל זה רק מראה שאכפת לו, הוא יכל להתמקם ברחבה לחכות לקרן אבל היה חשוב לו לצמק ומשם הגיעו העצבים.

יום ראשון- מלחמה!

המרגיע הלאומי אשרך!!!

תנו למוטי איווניר קצת קרדיט יא ילדי זין

לפני חודש כולם גמרו עליו צעירים,דהאן,קונאטה,ורד,ייני (אם שכטר זה של גוטמן אז ייני זה של איווניר)

הוא עולה בהרכבים מפוחדים טיפה? אפשר להבין

בשיקטאש חוץ גמאני הייתי עולה 5 בהגנה, חיפה משחק עונה ראשון אחרי כל כך הרבה זמן בנוסף לזה שזה המשחק עונה הראשון של איווניר אפשר להבין

מצידי שיעלה את סבן זיו וצ'קול חלוצי חוד אין לי דברים רעים להגיד עליו

תנו לו שקט יא מנייאקים