Jump to content

אבי נמני שובר שתיקה

Adir12

Recommended Posts

מתי קרה שכן הפילו אותו בלשון ?

סביר להניח שהוא ראה את הכתבה לפני פרסומה והוריד חלקים שלא רצה שיפורסמו שהרי הם מעסיקיו ולא רוצים להכשילו...

אין על הבן אדם הזה, פשוט מדהים.

הוא כבר מחוץ למכבי, בכל שנותיו כשחקן וכאיש מקצוע במערכת היו אנשים שניסו לפגוע בו אישית ולשים לו רגליים, בין עם שחקנים, אוהדים, מנהלים, בעלים וכו'. גם כשיש לו ראיון כ"כ גדול, כשהוא אדם חופשי לעצמו וכבר לא נמצא בתוך המערכת הוא לא פותח את הפה שלו על אותם האנשים, זה הגדולה שלו, זה אבי נמני.

:wub:

הוא תמיד נורא מתחמק מלהיות "אוהד מכבי" כאילו, הוא היה במכבי , גדל במכבי- לא יכול לענות על השאלה האחרונה כמו מכביסט במקום..."לא נגעתי בכדור חמש שנים..." ?

זה מוזר.

שומעים שחקנים שהיו סמלים בקבוצות אחרות מדברים כמו אוהדים אחרי שפרשו או אפילו כשהיו שחקנים פעילים, ואבי תמיד נשאר ניטרלי...לפחות ממה שאני קולטת.

התשובה הכי טובה זה במשחק נגד דינמו קייב, שאבי היה פרשן

שחזרתי הביתה וראיתי שידור חוזר, אם אני לא טועה הוא אמר "אנחנו שולטים" ולא אמר "מכבי שולטים" אז באמצע משחק עם אמוציות הוא לא יכול להסתיר את זה ולהיות נייטרלי .

כשהוא בראיון עם עיתונאי, לא באמצע משחק, הוא יותר רגוע ויותר קל לו לצייר את עצמו כאחד שמכבי כבר מאחוריו, אני לא יודע אם זה באמת המטרה שלו, וגם אם כן, צריך לכבד אותו .

את הבנאדם הזה הטרידו כל כך הרבה אוהדים, שכמו שאמרו בכתבה לא היה לו חיים משל עצמו . זה לא רע אם הוא רוצה קצת שקט, להיות עם המשפחה והילדים .

הוא תמיד נורא מתחמק מלהיות "אוהד מכבי" כאילו, הוא היה במכבי , גדל במכבי- לא יכול לענות על השאלה האחרונה כמו מכביסט במקום..."לא נגעתי בכדור חמש שנים..." ?

זה מוזר.

שומעים שחקנים שהיו סמלים בקבוצות אחרות מדברים כמו אוהדים אחרי שפרשו או אפילו כשהיו שחקנים פעילים, ואבי תמיד נשאר ניטרלי...לפחות ממה שאני קולטת.

היום הוא פרשן ומשתדל להיות נייטרלי, כולם יודעים שהוא מת על מכבי.

זה לא כמו אמיר שלח (אין לו היום קשר למשחק, הוא בכלל מעצב פנים) שיכול להגיד מה שבא לו ואפילו לעקוץ מועדונים גדולים אחרים.

היום הוא פרשן ומשתדל להיות נייטרלי, כולם יודעים שהוא מת על מכבי.

זה לא כמו אמיר שלח (אין לו היום קשר למשחק, הוא בכלל מעצב פנים) שיכול להגיד מה שבא לו ואפילו לעקוץ מועדונים גדולים אחרים.

שמעת פעם את איציק זוהר מפרשן או מדבר על מכבי? שומעים שהוא כמו אוהד מן השורה ששמח ומתעצבן שצריך.

ומישהו למעלה רשם שאבי אמר בשידור אנחנו שולטים ולא מכבי שולטים.

באמת אף פעם לא שמעתם שידור של כל פרשן שאומר יופי אנחנו יותר טובים וכאלה? הכוונה לקבוצה הישראלית מן הסתם.

לא צריך לשמוע את נמני מפרשן ביכלל כי כולם יודעים שהוא שרוף על מכבי יותר מיכול האהודים ביחד.

התשובה הכי טובה זה במשחק נגד דינמו קייב, שאבי היה פרשן

שחזרתי הביתה וראיתי שידור חוזר, אם אני לא טועה הוא אמר "אנחנו שולטים" ולא אמר "מכבי שולטים" אז באמצע משחק עם אמוציות הוא לא יכול להסתיר את זה ולהיות נייטרלי .

כשהוא בראיון עם עיתונאי, לא באמצע משחק, הוא יותר רגוע ויותר קל לו לצייר את עצמו כאחד שמכבי כבר מאחוריו, אני לא יודע אם זה באמת המטרה שלו, וגם אם כן, צריך לכבד אותו .

את הבנאדם הזה הטרידו כל כך הרבה אוהדים, שכמו שאמרו בכתבה לא היה לו חיים משל עצמו . זה לא רע אם הוא רוצה קצת שקט, להיות עם המשפחה והילדים .

כמעט כל השדרנים והפרשנים אומרים "אנחנו" כשזה נגד קבוצות מחו"ל.

דני נוימן אמר שהוא ביתריסט ושמח שביתר מנצחת (ולא קשה לראות את זה בשידורים) לעומת זאת נמני אומר שלא עושה לו כלום ניצחון או הפסד.

קראתי את כל הראיון ונראה שהוא קצת כועס על מכבי

וכמו שאמרו שהוא מנסה שלא תהיה לו תדמית של אוהד מכבי, זה קצת מעצבן אתם יכולים להגיד שהוא מנסה להיות נטרלי

אבל הבנאדם הוא הסמל של המועדון וכולם יודעים שהוא מזוהה עם מכבי, אני לא מבין את הסיבה שהוא מרחיק את עצמו מהתדמית הזאת