Jump to content

ההגנה שלנו

מאור 12

Recommended Posts

אני ממש מודאג ממצב ההגנה שלנו.

כשחושבים על זה, זה ממש מכניס ללחץ מה יהיה ביום חמישי נגד סטוק סיטי.

ק"ש היו אמורים לתת לנו לפחות 7, וחבל שכך.

חייבים לסדר את העניין בהגנה לפני הדרבי!

בדרבי גם אם ההגנה תהיה מושלמת, איכשהו תמיד נקבל את הגול מהרמה של טועמה ונגיחה של אחד מהבלמים (כנראה פרנסמן) .

אני לא בטוח שאני לגמרי מסכים. בסה"כ יש לנו שחקנים מאוד טובים בהגנה. אבל היה משחק כל כך חלש של ורד אתמול (שזה יוצא דופן) ופונצץ היה מפוחד למרות שהוא שחקן טוב, וזיו זה זיו אין מה לדבר עליו... בקיצר דברים לא הסתדרו לנו אתמול, אבל בכללי יש לנו שחקנים טובים שם. הבעיה התחילה מהאמצע שלא עשו לחץ וכאילו העבירה אחריות להגנה שגם ככה צלעה אתמול.

מילה על ורד - הוא בד"כ אחד השחקנים שאני יותר סומך עליהם. קורה שיש משחק רע... והוא פשוט לא מבין את הרעיון של הנבדל.. אני לא חושב שהם עושים "מלכודת" בכוונה, זה מוצא אחרון שורד פשוט לא מצליח לקרוא אותו כל פעם מחדש. שיעבדו על זה או שכבר יקחו צ'אנס באחד על אחד גם כשזה סיכוי קלוש.

אני מעתיק הודעה שכתבתי בנושא אחר כי פה זה נראה יותר רלוונטי....

כבר מתחילת העונה זה ברור שההגנה הכי טובה שלנו היא התקפה - החזקת כדור, הנעת כדור על הקרקע (עם דגש על הקרקע!) והחטב של קצב המשחק בחצי של היריבה - ברגע שהיו לנו את אלו אף אחד לא חשב אפילו על בעיות שיש או אין במרכז ההגנה. השחקנים צריכים שזה יהיה להם בראש כל הזמן. ברגע שהם עובדים מספיק חזק בשביל זה כל השאר בא מעצמו.

ואני אומר את זה רק כי שחקני ההגנה שלנו הם בסופו של דבר טובים מאוד.

כאילו לא ראינו את זה מתחילת העונה

עכשיו אתם נלחצים? אם ניקח אליפות עם ההגנה הזאת הפועל קבוצה של פראיירים אחושרמוטה

כי ההגנה של הפועל בונקר נכון?

כל ה3 מומעדות אותו חרא, מי שתהיה הכי פחות גרועה תיקח.

כי ההגנה של הפועל בונקר נכון?

כל ה3 מומעדות אותו חרא, מי שתהיה הכי פחות גרועה תיקח.

נכון, אבל ברמת הפוטנציאל אנחנו לוקחים את כולם.

שאיווניר יעשה לשחקנים גיבושון, יחזיר את כולם למה שהם היו לפני חודשיים. לא רוצה לראות את המרמור הזה.

יש שחקני הגנה טובים, השיטה פשוט לא מוצלחת, אי אפשר שלא לשים לב שתמיד מנסים את הקטע של המלכודת נבדל ותמיד מישהו שובר את המלכודת, הגיע הזמן לעבור למשהו אחר :\

שירן ייני צריך לידו בלם מהיר ברמה שלו בחודש האחרון הוא הבלם הכי טוב שהיה במכבי בשנתיים האחרונות.

גם בקריית שמונה הוא היה מצויין (באמת 0 טעויות) (לא כ"כ ראיתי מהמגרש אם היה לו חלק בגולים או לא) אבל באמת שהוא היה מצויין.

כמו שאתם אומרים מכבי צריכה לשחק על הלחץ שאפיין אותה בתחילת העונה ואז נחזור לראות את מכבי כמו שצריך

לא שאני מזלזל בשחקנים של מכבי, אבל סאבו פאצ'יביץ' מאוד חסר לי במשחק ההגנה, משום מה שהוא משחק אני יותר רגוע (אע"פ שיש לו טעות קריטית פעם במשחק).

לא שאני מזלזל בשחקנים של מכבי, אבל סאבו פאצ'יביץ' מאוד חסר לי במשחק ההגנה, משום מה שהוא משחק אני יותר רגוע (אע"פ שיש לו טעות קריטית פעם במשחק).

כשסאבו מאופס וניבאלדו לידו אני באמת רגוע, שניהם כצמד זה הכי טוב שהיה לנו מאז ברומר-שלח.

קבוצות לא הגיעו מולנו למצבים ובקושי כבשו, הבעיה שבשנתיים האחרונות אני לא בטוח שהם שיחקו יותר מ-10 משחקים ביחד כאשר אם תראו את כמות השערים שספגנו שהם היו כצמד תהיו בהלם (להוציא את בשיקטאש).

השילובים: ייני-סאבו, ניבאלדו-ייני, סאבו-סטרול כשלו.

משהו מוזר מאוד בשיטה של ההגנה שלנו כבר כמה משחקים אחרונים שאני רואה שכל התקפה של היריבה זה יכול להיות גול וגם אם לא קורה כלום אז בנס יצאנו מזה.

הבעיה במשחקים האחרונים שיש הרבה חורים מהמגנים, זיו זה ידוע שהוא חור לא קטן, ועומר ורד במשחקים האחרונים קצת נחלש והתחיל להמר בתיקולים ושחקנים לפעמים עוקפים אותו.

חלק יצאו עליי כאן, אבל אני חושב שמשחק בודד שעומר ורד בספסל, יאפס אותו בחזרה ויראה לו שהוא לא באנקר בהרכב, ויכניס אותו שוב לדרייב של תחילת עונה.

לגבי זיו? הוא נהיה קצת יותר טוב מאז הגעת צ'קול, אבל אני חושב שמגיע הזדמנות לצ'קול במשחק הבא.

אני מסכים איתך וגם אמרתי את זה באחד הנושאים האחרים... זיו, ורד, ואפילו מיכה צריכים לרדת לספסל ובקרוב... האף עלה ל-2 האחרונים יותר מדי וצריך להרגיע אותם שיבינו שהם לא באנקר כי הם במשחקים האחרונים ממש רעים. בקשר לזיו, הוא די השתפר מאז שהביאו את צ'קול, אבל גם יש סיבה שהביאו את צ'קול לא? אז שיתנו לו גם לשחק, זה יצור תחרות בריאה בין השניים. סבן יכול לשחק במקום ורד, לא יקרה כלום. ומי יודע, אולי עוד נרוויח את סבן טוב יותר.

אני מסכים איתך וגם אמרתי את זה באחד הנושאים האחרים... זיו, ורד, ואפילו מיכה צריכים לרדת לספסל ובקרוב... האף עלה ל-2 האחרונים יותר מדי וצריך להרגיע אותם שיבינו שהם לא באנקר כי הם במשחקים האחרונים ממש רעים. בקשר לזיו, הוא די השתפר מאז שהביאו את צ'קול, אבל גם יש סיבה שהביאו את צ'קול לא? אז שיתנו לו גם לשחק, זה יצור תחרות בריאה בין השניים. סבן יכול לשחק במקום ורד, לא יקרה כלום. ומי יודע, אולי עוד נרוויח את סבן טוב יותר.

מיכה היה מצוין אתמול בדקות כשמכבי היו טובים. הוא שיחק שם בצד שמאל ואם זיו לא היה הורס לו כמה מהלכים היינו עם עוד גול שניים. (וגם את הגול הוא בישל, לא יודע אך אפשר לבוא אליו בטענות)

גם ורד היה טוב בחלקים גדולים של המשחק והשחקן הכי טוב שלנו בזמן האחרון.

זה ממש לא מיכה של תחילת עונה. מיכה של תחילת עונה היה פשוט מנוע ששרף את האגף, וגרם לכאבי ראש באגף שלו... במשחקים האחרונים הוא די אנמי ורואים עליו חוסר יציבות.

מכבי סובלת מפציעות שגורמות לשינויים מאולצים, וגם ככה הקבוצה מתפקדת על רוטציה, העניין שגם שמנהיגים רוטציה בקושי מצליחים לחבר רצף של כמה שחקנים ביחד.

יש שחקנים כמו קהת, דיע סבע, קלמי סבן, צ'קול, דאבור ואפילו איזה שחקן נוער כמו גאל מרגוליס שיראה לכולם שהנוער נלקח בחשבון גם השנה למרות "מהפכת הצעירים" שצריכים לקבל פעם ראשונה/שוב קרדיט לשחק בהרכב, ואני משוכנע מהרשימה הארעית שרשמתי כאן יש שחקן אולי שניים שראוי להרכב כרגע.

זה ממש לא מיכה של תחילת עונה. מיכה של תחילת עונה היה פשוט מנוע ששרף את האגף, וגרם לכאבי ראש באגף שלו... במשחקים האחרונים הוא די אנמי ורואים עליו חוסר יציבות.

מכבי סובלת מפציעות שגורמות לשינויים מאולצים, וגם ככה הקבוצה מתפקדת על רוטציה, העניין שגם שמנהיגים רוטציה בקושי מצליחים לחבר רצף של כמה שחקנים ביחד.

יש שחקנים כמו קהת, דיע סבע, קלמי סבן, צ'קול, דאבור ואפילו איזה שחקן נוער כמו גאל מרגוליס שיראה לכולם שהנוער נלקח בחשבון גם השנה למרות "מהפכת הצעירים" שצריכים לקבל פעם ראשונה/שוב קרדיט לשחק בהרכב, ואני משוכנע מהרשימה הארעית שרשמתי כאן יש שחקן אולי שניים שראוי להרכב כרגע.

בולשיט. מיכה היה מצוין מול קייב ובנוסף שם את הגול האדיר. (מאז היו כולה 2 משחקים כן, חיפה ואתמול)

גם אתמול תראה שוב את המחצית הראשונה ותחזור אליי תגיד שהוא לא היה טוב.

אתמול במחצית הראשונה הוא היה מצוין באגף שמאל ועשה שם טרור.

נגד חיפה לא זוכר באופן ספציפי איך הוא היה, אבל אני לא חושב שיותר חלש משחקנים אחרים.

קהת ודאבור משתתפים ברוטציה. את קלמי סבן אני לא אעדיף על פני עומר ורד גם אם נקבל 10 גולים על האגף של עומר ורד.

צ'קול כששיחק היה חלש וזיו נתן משחקים טובים אז זה לגיטימי שהוא פתח אתמול. אני בטוח שעוד נראה את צ'קול בהמשך.

ומרגוליס בנוער. הוא בן 17 !! מישהו כתב שמתכננים לתת לו לראות דקות בטוטו בקרוב.

דיע סבע מוערך ע"י גדי והוא שיחק מול רמה"ש. אני בטוח שנראה אותו שוב בקרוב.

בקיצור, יהיה בסדר.