Jump to content

אוהדי הפועל בשער 11

איגואנה

Recommended Posts

זה היה ברור שזה יקרה וחבל שלא העלו את העניין מראש ומצאו פתרון. כמו שעכשיו שזה עלה לכותרות אז ברור גם (לכל מתכנני הנקמה למיניהם) שבעוד שבועיים ישימו שם שמירה על העניין הזה בשער 5. בכל מקרה לצערי אני די בטוח שזה יעבור בשקט מצד ההתאחדות ואולי רק אולי הם יקבלו איזה קנס כספי כי מדובר בפעם הראשונה העונה שההתאחדות נתקלת בכזה דבר. כמובן שהעונש הזה לא ירתיע ובשביל זה תמיד יש את המקרה השני (תבינו לבד מתי) שאז ההתאחדות כבר תדאג לזיין אותנו. מדובר באנשים בלי שמץ של כבוד לא לחי ולא למת אבל אין מה לעשות מקווה שהתגובה שלנו תהיה על הדשא כי זו התגובה הטובה ביותר.

נכדור עובר להתאחדות - הענישו אותם על אש קטנה והתופה רק מבעבעת עוד יותר.

הגיע הזמן לענישה אמיתית - אותנו ואת בית"ר ידעו לזיין עכשיו בואו נראה את שטרן מטאטא את הזבל שלהם עוד פעם מתחת לשטיח..

אם לא תהיה פה ענישה רצינית מאוד זה יגמר רע מאוד.

קחו בחשבון שיכול להיות שהוא סתם אוהד הפועל שישב ב11, צילם בפלאפון ושם בפייסבוק שזה הוא כדי להרשים.

חלאס לזיין את השכל, מה לא תעשה בשביל להגן על אוהדי הגועל.

בוודאי שתיהיה ענישה רצינית.יש כאן רוח גבית תקשורתית חזקה מאד שלא תיתן לזה לשקוע.

הפועל כבר נענשה בנוער על שירי שואה אז על- ונדליזם, השחתה, צלבי קרס ואי כיבוד המת ,לא?

עימנואל צואה רוזן קורא לזה "פלירטוט" עם השואה. אוי כמה נעים שזה נשמע וכמה נוח.ממש שבט צופים שסורח לעיתים נדירות.

אפילו יושרה בסיסית אין לחלאות האלה, מהראשון עד לאחרון.אותם אלה שלא גינו צלבי קרס על מכוניתו של שמעון מחסל האדומים, חילול קברי חולדאי הצדיק ועוד עשרות תקריות.הכל נופל על מצפונם של מלבי השינאה.הסמרטוטים ילדודס(המכוערים מאד יש לציין) שקישקשו על הקירות הם רק הכלי לאידיאולוגיה שמטפטפת שם כבר שנים מאנשים בוגרים ומאלה שכותבים שהם הקהל הטוב בארץ.

אנטיפה בתחת משלי. פשיסטים לכל דבר ועניין!

מושון. הוא לא מעניין אותי. אני רק מעלה השערה.

דר"כ הדעות שלך, גם אם הן מנוסחות בפרובוקטיביות מוגזמת, לא רחוקות משלי בטירוף. אבל אל תעלה פה השערות מהתחת, הטמבל הזה צריך לשלם

מאור 12, אם זה מגיע למשטרה (תיעזר גם בתקשורת אם המשטרה לא מתייחסת לזה ברצינות) והם שמים עליו יד אתה קונה לעצמך מקום נכבד מאוד בקרב אוהדי מכבי ת"א כאוהד שהביא לתפיסתו של הזבל האנושי הזה. הפחד שלי רק שמה שיקרה זה שאותו אוהד כמובן יבין שהוא הסתבך ויתנצל בפני המועדון ואז הפועל לא תקבל שום עונש וחבל, חשוב לי שהם ידפקו לא פחות מהחרא הקטן הזה.

קיוויתי שיהיו שומרים מיוחדים שישמרו על העבודות של השחקן.

באמת מישהו חשב שאם לא יהיה כאלו הם לא יזהמו את אותם קירות?

באמת שהקללות שלהם לא מזיזות לי ולרוב האנשים, אני לא נפגע מהם, יותר מרחם עליהם על כך שהם רק אבק אדם ולא יהיו יותר מזה לעולם. (מערכת החינוך שלנו וההורים של הילדים האלה צריכים לשאת באחריות לנבלות האלה,

חבל שהמשטרה ומערכת האכיפה שלנו כל כך אימפוטנטיות שכנראה לא יצא מזה כלום).

כואב לי על העבודה של השחקן, כל כך הרבה שעות של השקעה נהרסים בשניות, אני מקווה שיהיה אפשר לשחזר את זה ולהגן על זה אח"כ.

עדיף לצאת חכם מאשר צודק!

מתחנן למי שזה לא יהיה שמתכנן נקמה על מה שהם עשו

תחכה לפסק הדין לגבי הפועל ורק אז תעשה מעשה אסור שיהיה לדיין לראות שגם אנחנו החזרנו להם או משהו כזה.

אני חושב שאם בית הדין יחזור למידת הענישה החמורה כפי שהוא רגיל בד"כ אני לא אתפלא אם יהיה פה 2 נקודות בפועל ועוד 5 נקודות על תנאי

• מנהלים ראשיים

בואנה כוסראבק מי מוחק לי תתגובות?!?!?!

אני מוחק פה תגובות (ולא בקטע אישי נגדך)

כוסאומו תפסיקו עם השטויות שלכם כבר. מה זה לפרסם שמות של אנשים מה אתם טמבלים????!!!!

מאור 12, אם אתה הולך למשטרה אתה מחוק גם מכאן, מה אתה מפגר? מה זה אני אלשין אנחנו בבית ספר???!!!!

אני לא מה מה כולם קפצו פה פתאום? התעכבו לשים מגן (לא משנה הסיבה) וזאת התוצאה. מה שמצחיק שמילא אוהדי הפועל עושים את זה אבל זה התחיל לההרס על ידי אוהדי מכבי לפני, אז שבו בשקט וסתמו תפה.

עדיף לצאת חכם מאשר צודק!

מתחנן למי שזה לא יהיה שמתכנן נקמה על מה שהם עשו

תחכה לפסק הדין לגבי הפועל ורק אז תעשה מעשה אסור שיהיה לדיין לראות שגם אנחנו החזרנו להם או משהו כזה.

אני חושב שאם בית הדין יחזור למידת הענישה החמורה כפי שהוא רגיל בד"כ אני לא אתפלא אם יהיה פה 2 נקודות בפועל ועוד 5 נקודות על תנאי

הפועל עשו את זה בזמן משחק .... תבי לבד את ההבדל.

בכל מקרה תרגעו כולכם .

שרמוטות ... חשבנו שיש כבוד מסוים אבל אין . זה הכל

אני מוחק פה תגובות (ולא בקטע אישי נגדך)

כוסאומו תפסיקו עם השטויות שלכם כבר. מה זה לפרסם שמות של אנשים מה אתם טמבלים????!!!!

מאור 12, אם אתה הולך למשטרה אתה מחוק גם מכאן, מה אתה מפגר? מה זה אני אלשין אנחנו בבית ספר???!!!!

מתרוצה אחי זה כואב לי שעם כל ההשקעה של השחקן, צבע,ספריי, זה בסוף מה שקרה. הוא הרס את הכל. והוא עוד חייל רציני ביחידה נורא קרבית.

הכתובת הייתה על הקיר. שבוע שלם יכלו לשים על זה משהו אבל בד שיסתיר כדי להגן על זה. לא עשו כלום. שלחתי מייל למכבי על זה ולא ענו לי עד היום.

הם בדיוק כמו מחבלים הזונות האלה, ומגיע להם רדיוס עד סוף העונה.

• מנהלים ראשיים

מתרוצה אחי זה כואב לי שעם כל ההשקעה של השחקן, צבע,ספריי, זה בסוף מה שקרה. הוא הרס את הכל. והוא עוד חייל רציני ביחידה נורא קרבית.

אני מבין שכואב לך אבל יש דברים שלא עושים וזה פעם אחרונה אחרת אתה ועוד מי שמפרסם שמות יעוף מפה.

למה בדיוק? למה שלא ילך למשטרה ושהחרא הזה ישלם על מה שעשה? ומי אתה או אני בדיוק שנקבע לו אם ללכת למשטרה או לא?

מפרסמים שמות בפורום כמו שרמוטות... תתאמו בינכם בהודעה פרטיות ומיצידי תרצחו את הבן זונה הזה, אבל לפרסם את השם שלו בפורום?

כי הוא זבל עופות, מה הוא חושב לעצמו שהוא מקשקש על הקירות שלנו?

מפרסמים שמות בפורום כמו שרמוטות... תתאמו בינכם בהודעה פרטיות ומיצידי תרצחו את הבן זונה הזה, אבל לפרסם את השם שלו בפורום?

מה הבעיה? צריך לפרסם ת'בן זונה הפושטק הזה בכל חור למען יראו וירעו. אם הוא מספיק גבר בשביל להחריב ולתהגאות במה שעשה(זה לא שזו שמועה, הוא העלה את זה למרחב הוירטואלי לעיני כל הציבור), שיהיה גבר ויעמוד מאחורי המעשים שלו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.