Jump to content

דור מיכה בנערים

מאור ט

Recommended Posts

שמועה מפגרת וחסרת בסיס שהתחילה מאנשים שהלכו לכמה משחקי נוער אחרי שדור כבר עלה לבוגרים, והחליטו שבגלל שהם לא שמעו עליו לפני זה הוא לא היה משהו.

אני ראיתי אותו בנוער, והוא עלה הכי מוקדם לבוגרים כי הוא היה הכי טוב בנוער, זה הכל.

שמועה מפגרת וחסרת בסיס שהתחילה מאנשים שהלכו לכמה משחקי נוער אחרי שדור כבר עלה לבוגרים, והחליטו שבגלל שהם לא שמעו עליו לפני זה הוא לא היה משהו.

אני ראיתי אותו בנוער, והוא עלה הכי מוקדם לבוגרים כי הוא היה הכי טוב בנוער, זה הכל.

דיי לזיין בשכל.

היום אני מת על דור מיכה (וגם על אבא שלו) והוא אח והכל.

אבל בנוער (שנה שעברה ולפני שנתיים) הוא לא היה בולט מעל האחרים. זה הכל.

אפעם לא אמרתי שהוא לא שחקן טוב, או שהוא לא יכול לשחק ברמות הכי גבוהות.

פשוט ממה שראיתי. דאבור, לוגסי ומרגוליס היו טובים ממנו. גם קהת. הוא היה לדעתי חמישי ברמתו בקבוצה ההיא של הדאבל של שנה שעברה.

ואני לא יודע מי פה ראה יותר משחקי נוער בשנתיים האחרונות ממני, אז להגיד "כמה משחקי נוער כשהוא כבר עלה לבוגרים" - זה פשוט לא נכון.

ובקשר אליו?

אני חושב שהוא עשה שיפור אדיר מאז שהוא עלה. כל מה שאמרתי שחסר לו, הוא הוסיף.

ו... כנראה שגם טעיתי לגביו קצת. מודה שלא חשבתי שהוא יוכל כ"כ מהר להגיע כ"כ רחוק. אני זוכר שאמרתי שהוא שחקן טוב מאוד, אבל אני לא מנבא לו יותר מאשר שחקן הרכב בקבוצה בינונית בליגת העל.

דיי לזיין בשכל.

פשוט ממה שראיתי. דאבור, לוגסי ומרגוליס היו טובים ממנו. גם קהת. הוא היה לדעתי חמישי ברמתו בקבוצה ההיא של הדאבל של שנה שעברה.

ואני לא יודע מי פה ראה יותר משחקי נוער בשנתיים האחרונות ממני, אז להגיד "כמה משחקי נוער כשהוא כבר עלה לבוגרים" - זה פשוט לא נכון.

ובקשר אליו?

ו... כנראה שגם טעיתי לגביו קצת. מודה שלא חשבתי שהוא יוכל כ"כ מהר להגיע כ"כ רחוק. אני זוכר שאמרתי שהוא שחקן טוב מאוד, אבל אני לא מנבא לו יותר מאשר שחקן הרכב בקבוצה בינונית בליגת העל.

יש איזה קסם ומשהו מיוחד בין השחקנים של עונת הדאבל האחרונה בנוער.

לדעתי, תפזר את מיכה ושחקנים אחרים בקבוצות אמצע/ תחתית הליגה ולא נראה מהם משהו מיוחד.

החיבור בין השחקנים מיוחד כי הם מכירים אחד את השני כל כך טוב והמרקם ביניהם מצויין.

יש איזה קסם ומשהו מיוחד בין השחקנים של עונת הדאבל האחרונה בנוער.

לדעתי, תפזר את מיכה ושחקנים אחרים בקבוצות אמצע/ תחתית הליגה ולא נראה מהם משהו מיוחד.

החיבור בין השחקנים מיוחד כי הם מכירים אחד את השני כל כך טוב והמרקם ביניהם מצויין.

לא קוראים לזה קסם, אלא קבוצה מאומנת עם יסודות כדורגל נכונים.

אם תשים לב, יש המון המון אלמנטים (בעיקר של הנעת כדור) שאתה רואה בקבוצת הבוגרים של השנה שראית בנוער של שנה שעברה.

מעל הכל לדעתי זה היציאה למתפרצת במסירות (בעיקר דרך האגפים) וההשתחררות מלחץ דרך ההגנה עם מסירות קצרות ומדויקות.

כמובן שיש פה גם את הכימיה, והמוטיבציה והרעב.

יש לך מקום באוטו להרצליה אחי?

דיי לזיין בשכל.

ובקשר אליו?

יכול להיות שמה שאמרתי לא תופס עליך, אבל אם זה ככה אז צריך כשרון מיוחד כדי לא לזהות כשרון כזה.

מילא כשהוא עלה לבוגרים בהתחלה הוא לא כל כך הצליח לעבור שחקן, והיה קצת חלש פיזית, אבל בנוער הוא היה עובר מתי שהוא רוצה, מבשל הרבה גולים, וזה היה בולט לעין.

לא מתכוון להיכנס לויכוח אם הוא יותר מוכשר משאר מי שכתבת, אבל הוא בטוח לא פחות מוכשר מהם.

הוא לא סתם היה הראשון שעלה לבוגרים.

לא מנבא לו יותר מאשר שחקן הרכב בקבוצה בינונית?

נחש מה?

הוא כבר שחקן הרכב בקבוצה שמתמודדת על האליפות.

Bomboneira - אם לא שמת לב, הוא כתב "אמרתי" (=דעתו בעבר) הוא חשב שהוא יגמור בקבוצה בינונית, וכיום הדעה שלו עליו השתנתה.

האמת? יש לו עוד הרבה מה לשפר במשחק שלו, אבל אם ימשיך עם קו ההתקדמות שלו יש לו עתיד גדול לפניו.

לא קוראים לזה קסם, אלא קבוצה מאומנת עם יסודות כדורגל נכונים.

אם תשים לב, יש המון המון אלמנטים (בעיקר של הנעת כדור) שאתה רואה בקבוצת הבוגרים של השנה שראית בנוער של שנה שעברה.

מעל הכל לדעתי זה היציאה למתפרצת במסירות (בעיקר דרך האגפים) וההשתחררות מלחץ דרך ההגנה עם מסירות קצרות ומדויקות.

כמובן שיש פה גם את הכימיה, והמוטיבציה והרעב.

לך יש יסודות יותר טובים.

מגן ימני ומגן שמאלי שלא יודעים לסגור או לעמוד נכון.

מאז ימי קייסי בערך אין לך מגן ישראלי שידע לסגור נכון קו\אלכסוני (תמחק את המיותר) שלא לדבר על שניהם.

יסודות אין לאף אחד בארץ.

דור מיכה?

אבא שלי ראה אותו ואמר לי שהוא יהיה שחקן, גם רועי קהת ככה.

להגיד שלא ראו עליו? אז סוייר אני שמח שטעית :)

למחוק את הסרטון הזה, ומיד!!

רוצה את מיכה פה איתנו לעוד הרבה שנים!

ואם הוא הולך רק לאחת מהליגות האלה:

איטליה, ספרד, גרמניה, אנגליה!

הוא תפור לספרדית.

אבל אני רוצה אותו במכבי!

נונשלנטיות של סטאר שמגיעה מעוצמות פנימיות ורוגע ללא זיקוקי דינור לכן אולי קל "לפספס" אותו מבחינת רושם ראשוני.הוא גורם לעסק להיראות מחובר ועוד מעמדת הקיצוני.

הוא חסר פחד לא מהמקום המתריס והחוצפני(החיובי)אלא ממקום מאד שקט ורגוע.

הערכה שלי:

אבי נמני הבא.

נראה לי שהיינו בסרט הזה כבר 10000000 פעמים.

חלאס לחפש את הנמני הבא או ה 8 הבא. בואו נעודד את מיכה ונשמח איתו, ואולי הוא יהיה ה 15 הבא. סבבה?

נראה לי שהיינו בסרט הזה כבר 10000000 פעמים.

חלאס לחפש את הנמני הבא או ה 8 הבא. בואו נעודד את מיכה ונשמח איתו, ואולי הוא יהיה ה 15 הבא. סבבה?

זה לא הגיוני אם הוא כבר עכשיו 15!

זה לא הגיוני אם הוא כבר עכשיו 15!

אני מתכוון, במקום להמליך מלכים, ניתן לו לשחק בשקט וברוגע שלו, ואולי כשיפרוש, אז ידברו על ילדים חדשים "אולי הם יהיו המיכה הבא"

הכוונה היא שבמקום להשוות לתותחים מהעבר, בואו נבנה את דור ההווה והעתיד.