Jump to content

Football Manager 2012

No_Mercy

Recommended Posts

המרוקאי אתה המנג'ר הכי גרוע בהיסטוריה של הפוטבול מנג'ר, מקווה בשבילך שזאת פעם ראשונה שאתה משחק, אחרת אין תירוץ אחר :hooligan:

ופעם חשבתי שאתה לא סתם מרוקאי..

וד''א, מה גביש? הוא חרא של בלם. השני בלמים הכי תותחים שמצאתי בנתיים זה השניים שNO MERCY רשם, ובנוסף רמי גרשון גם יופי של מציאה.

ובקיצור, יש המון דרכים לסדר תהגנה

כבר קניתי את רמי גרשון אבל הוא בא רק עונה אחרי כי הוא בהשאלה. מנג'ר 11 10 ו9 לקחתי בהליכה עם כל הקבוצות ששיחקתי איתם לא יודע מה השתבש

אז מה חבר'ה אתם משחקים רק עם מכבי? ברור שזה פורום של אוהדי מכבי אז הרבה יבחרו לפתוח עונה עם מכבי, אבל לפתוח כל פעם עונה עם אותה קבוצה זה קצת חוזר על עצמו ומאבד מהערך של המשחק. אני באופן אישי לא מסוגל לשחק בליגה הישראלית, בגלל שלדעתי הרבה מאוד דברים לא נכונים, וזה פוגע בהנאה (אני מתכוון ליכולות התמוהות שהם נותנים לשחקנים, גם במכבי וגם בקבוצות אחרות..).

בכל מקרה, הנה כמה שמות של שחקנים נהדרים, אבל כנראה שצריך לבחור בדטאבייס גדול, ורצוי גם לטעון את הליגה המכסיקנית, הברזילאית והבלארוסית בשביל חלק מהם, וגם אני אומר מראש, לא בטוח שכולם יסכימו להגיע לקבוצות בישראל:

Mateo Kovacic

Sime Vrsaljko

Siphiwe Tshabalala

Kara

Gabriel Silva

Andile Jali

Petar Zanev

Teko Modise

mattias johansson

Ruben Yttergard Jenssen

Jorge Enriquez

Adan Vass

Malkhaz Asatiani - העברה חופשית בתחילת המשחק

Vangelis Moras - העברה חופשית בתחילת המשחק

Bressan

Erick Torres

Carlos Fierro

Andrea Bertolacci

Allan Nyom

Darwin Quintero

Wilfried

רוב השחקנים האלה אמורים להיות מאוד זולים בתחילת המשחק, והם מתאימים גם לרמות הרבה יותר גבוהות ממכבי, למשל מישהו כאן אמר שהוא משחק עם אייאקס - אז יש פה הרבה שחקנים שכדאי להביא לשם.

אלה שחקנים שמצאתי בשמירה שלי, חלק הבאתי, חלק ברחו לי והגיעו לקבוצות אחרות. בכל מקרה, כולם מומלצים מאוד! ממליץ לכם על היום הראשון שאתם מתחילים שמירה לעשות חיפוש על השמות האלה (לפחות חלק) ולבדוק אם אתם יכולים להביא או אם הם מתאימים לכם, כי מהר מאוד המחיר שלהם עולה או שהם עוברים לקבוצות אחרות.

עוד המלצה חשובה - איך להבקיע המון שערים מקרנות:

קרנות מצד ימין שיבעט שחקן שמאלי, וקרנות מצד שמאל שיבעט שחקן ימני. להרים ל Near Post (קורה קרובה)

את הבלם הכי גבוה עם הנגיחות והניתור הכי טובים תגדירו לו Attack Near Post ולבלם השני תגדירו Challenge Keeper. מומלץ גם להורות לאחד החלוצים Stand On Far Post.

הבלם שלכם יסיים עם 20+ שערים בכל עונה!

איפה נמצא הדבר הזה ? Challenge Keeper וכל זה.?

איפה נמצא הדבר הזה ? Challenge Keeper וכל זה.?

איפה שאתה שם הרכב ליפני המשחק, למעלה יש לך אופציה player instruction

ואז אתה לוחץ על השחקן ואז באמצע למעלה יש לך show instruction

ולמטה יש לך את האופציה מה השחקן יעלה בקרנות/בעיטות חופשיות בהגנה/התקפה

כבר קניתי את רמי גרשון אבל הוא בא רק עונה אחרי כי הוא בהשאלה. מנג'ר 11 10 ו9 לקחתי בהליכה עם כל הקבוצות ששיחקתי איתם לא יודע מה השתבש

השתבש לך משהו בקופסא

תביא את טל בן חיים מפ"ת להיות קיצון שמאל נגיד ותביא נניח את bruma להיות קיצון ימני (ילד צעיר מפורטוגל)

והאריס הוא MC ואלברמן DM

חייב עזרה!!!!!!!!!

התקנתי את המשחק הורדתי קראק הכל שאני בא להיכנס זה כותב לי שחסר ישום או משהו כזה..

חשבתי שיש בעיה בקראק הורדתי אחד אחר לא עזר צרבתי מחבר שאצלו זה עובד התקנתי גם כתב שחסר ישום

יש למישהו מושג מה זה?!

וואלק אחרי שפירקתי את הליגה השנייה באנגליה עם ווסטהאם והפסדתי לראשונה במחזור 24 אחרי 21 ניצחונות ו-2 תיקו,

נכנסתי למשבר קשה שכולל רק 4 ניצחונות ב-11 משחקים, שבהם 3 תיקו ו-4 הפסדים.. ירדתי למקום שני ואני עדיין מתמודד על האליפות...

בגביע עפתי פעמיים סיבוב ראשון, עליתי בהרכב שני וחטפתי בראש...

לפחות גיליתי כמה כשרונות לשנה הבאה בפרמיירליג...

העברת את זה כמו נכה.

תחלץ את התיקייה של הקראק ותעביר משם הכל לתיקייה של המנג'ר. ותעשה אישור על כל ההחלפות

ומה נראלך שעשיתי חחח?

וואלק אחרי שפירקתי את הליגה השנייה באנגליה עם ווסטהאם והפסדתי לראשונה במחזור 24 אחרי 21 ניצחונות ו-2 תיקו,

נכנסתי למשבר קשה שכולל רק 4 ניצחונות ב-11 משחקים, שבהם 3 תיקו ו-4 הפסדים.. ירדתי למקום שני ואני עדיין מתמודד על האליפות...

בגביע עפתי פעמיים סיבוב ראשון, עליתי בהרכב שני וחטפתי בראש...

לפחות גיליתי כמה כשרונות לשנה הבאה בפרמיירליג...

זה מעולה שעפת מהגביע ככה הם יתעסקו רק בלעלות ליגה.

דוד שלי גאון מנגר התחיל עונה עם קבוצה מפורסמת מהליגה ה-4 ( קבוצה שיש לה ים כסף קנו אז את סול קמבל ) קאונטי משהו עלה איתה כל שנה ליגה

שהוא הגיע לליגה השנייה נשאר שם שנה ואז עלה, עונה ראשונה מקום 4 עונה אחרי זה דאבל

זה מעולה שעפת מהגביע ככה הם יתעסקו רק בלעלות ליגה.

דוד שלי גאון מנגר התחיל עונה עם קבוצה מפורסמת מהליגה ה-4 ( קבוצה שיש לה ים כסף קנו אז את סול קמבל ) קאונטי משהו עלה איתה כל שנה ליגה

שהוא הגיע לליגה השנייה נשאר שם שנה ואז עלה, עונה ראשונה מקום 4 עונה אחרי זה דאבל

וכל זה תוך כמה זמן?!

יכול להיות שהורדת איזה עדכון?

לא אחי מילה זה מוזר כבר 3 התקנות שונות וכל פעם אותה בעיה ניסיתי גם לאדכן את התוכנה הזאת דיראקס אני יודע איך קוראים לה גם לא עוזר..יש דבר אחד באפשרויות משהו בנט אוורק שאני מנסה להתקין וזה לא נותן לי אולי יש קשר?

http://www.skidrowgames.com/3347/games-for-128mb-video-card-ram/football-manager-2012-3 במקום הזה כתבו איך לתקן תאדיטור אז אולי כתוב איך להתקין את המשחק. אם נגיד יש לך ויסטה אז אתה צריך למחוק את הסטים ולעשות עוד כמה דברים והכל כתוב פה אז תקרא

איזה שחקנים יש להביא למכבי תחילת עונה 2 בשביל לפחות להגיע לבתים באלופות?

תקציב 15 מיליון

תביא את השחקנים האלה :

Yassine El Ghanassy (קיצוני שמאלי,משחק בגנט, ליגה בלגית)

Kara Mbodj (קשר אחורי, משחק בטרומסו, ליגה נורבגית)

Oded Gavish (אני מניח שאתה מכיר, הבלם של ב"ש)

Carlos Fierro (חלוץ ענק, תוך שנתיים הופך לאחד החלוצים הטובים במשחק, משחק בצ'יבאס, מקסיקו)

ואם בא לך תביא את ורמוט/רפאלוב.... אני הבאתי את ורמוט, עשו אותו תותח במשחק