Jump to content

קצת אופטימיות

Barkan

Recommended Posts

תסלחו לי, כי אני קצת משוחד - אבל אני מאוהב בקבוצה הזאת השנה (יותר מהרגיל אני מתכוון). נתנו כבר כמה תצוגות גדולות, נצחנו כמה נצחונות משכנעים וכמו שאנחנו יוצאים עכשיו לכמה משחקים קשים, אל תשכחו שאת כל הקבוצות שאנחנו משחקים נגדם, מקבלת חיפה מיד אחרינו.

ומילה טובה על הקהל, למרות מה שהיה אתמול - הרגע הזה לפני העליה של השחקנים לדשא, כשכולם צעקו ביחד מ-כ-ב-י, והקהל של חיפה ישב בהלם והשתין במכנסיים, היה שווה הרבה. הזכיר לי משחקי עונה מול חיפה בתחילת/אמצע שנות ה90.

אנחנו לא ברצלונה אבל אנחנו גם לא חבורה של אפסים. אנחנו נמצאים בסה"כ במחזור 7, הטבלה עוד לא התעצבה ולא כל הקבוצות התחברו (גם אנחנו לא מאה אחוז).מה שהיה זה בסה"כ משחק ליגה בינוני שיצאנו בו תיקו. הקהל רב עם עצמו, אבל אני נוטה להאמין שזו לא מגמה שתימשך.

אתם חייבים להיות פחות היסטריים. אימפריות נבנות לאט. עוד שבועיים כבר נשכח מכל זה כי יש לנו עוד משחק ליגה. אחת מבין רבים, העונה ארוכה מאוד.

יש לנו עוד הרבה להשתפר ... גם איווניר ילמד מהטעויות שלו

צריך להמשיך בדרך שהתחלנו, וזה אומר לא לזוז מה4-4-2 שעובד כל כך טוב, צריך לשחק בשיטה הזאת כל העונה וזו גם השיטה שתביא לנו הצלחות בסופו של דבר .

כרגע אנחנו עדיין במקום הראשון, אתמול זה היה המשחק שחיפה תפסו בו מומנטום, ניצלו יום חלש מאוד של הרבה מאוד שחקנים אצלנו, אולי בגלל העייפות, אולי בגלל לחץ, אני לא יודע מה ... ובכל זאת סיימנו ב1-1 .

מה שבטוח, הפגרה באה בזמן טוב, אנחנו עוד צריכים לעבוד ולהוכיח הרבה כדי שנוכל לפתוח את הפה . רק עבודה והמשכיות, זה בסוף יביא להישגים .

אל תשכח שאלישע התבנקר בדקה 65 הוציא את עמאשה והכניס את תמיר כהן, אי אפשר להגיד שחיפה באה לנצח מולנו, עדיין הם הרגישו נחותים מולנו וזה טוב, זה מראה שחיפה יודעת את היכולות שלנו ושבמשחק הבא מולנו הם יצאו עם הזנב בין הרגליים, לא נבוא שאננים כמו אתמול.

מה אתה מבלבל תמוח?

מה להתבנקר מה?

אלישע הוציא את עמאשה אחרי שדה חסוס נכנס, הוא שינה תמערך שלו ל4-4-2 לאיזה 10-15 דקות בשביל לראות מה קורה, ואז שהוא ראה שזה לא עבד הוא הכניס את תמיר שיחזק את מרכז המגרש ואז הוא חזר לשחק בדיוק כמו שהוא שיחק עד דקה 65. היה ניהול משחק מצוין של אלישע.

חיפה היו מצוינים ובאמת באו לתקוף. אבל תאמת שלדעתי הם עדיין פחות טובים מאתנו, אבל להגיד שהם הרגישו נחותים אני ממש לא מסכים.

על הנייר הם נחותים, ובכל משחק שהם רואים אותנו הם עם אש בעיינים ואז הכל מתאזן גם אם לפני המשחק היה יתרון לנו...

חיפה מוציאה את המיטב שלה כשהיא משחקת עם מרכז מגרש מעובה.

מכבי מוציאה את המיטב שלה כשהיא משחקת יותר על משחק אגפים+ חלוצים, בלי הרבה קשרים במרכז המגרש.

הייתה טעות במערך והשחקנים עלו או עייפים או בלי הרבה מוטיבציה וזה מה שגרם לתיקו(!!!).

אני מאמין שמוטי ראה את המשחק, וראה גם את המשחקים שמכבי הייתה מצויינת בהם והוא מבין עם מה כדאי לעלות ועם מה לא כדאי.

ככה שהמשחק נגד חיפה הוא נקודת אור למשחקים הגדולים הבאים שלנו כי נעלה אליהם הרבה יותר מוכנים וזה לא יהיה מבחן ראשון לצעירים.

אני בטוח שבמשחקים הבאים ניראה הרבה יותר טוב, הפגרה באה בזמן מצויין, כי השחקנים שלנו כבר מפורקים.

התפקיד שלנו הוא להמשיך באווירה החיובית שהייתה פה בתקופה האחרונה!

חתימה טובה לכולם.

חברה.. אפשר רגיעה קצת?!

חיפה קבוצה לא פחות טובה מאיתנו.. השקיעו שם הרבה מאוד כסף העונה והם גם מתחילים לראות סוג של קצירת פירות.

ורד וגולסה הם מהשחקנים היותר טובים בליגה שלנו, תוסיפו לזה חוליה של 4 שחקני הגנה ברמה גבוהה מאוד(!) ובתוספת של בוקולי ויא יא יש לך אחלה קבוצה.

מבחינת שחקנים על הנייר הם אפילו יכולים לעלות עלינו. נכון שהצגנו כדורגל יותר טוב מהם עד עכשיו,

ואם היינו משחקים כמו ביום חמישי הם היו מקבלים רביעיה. אבל זה לא אומר שצריך לצאת מהכלים. גם בארסה הגדולה יורדת לפעמים ביכולת ועושה תיקו עם קבוצות נחותות ממנה וברמתה.

ד"א זאת פעם ראשונה שקבוצה בליגה באה לתקוף מולנו ולא להגן ולמשחק כזה צריך להתכונן בצורה אחרת.

נקווה שמוטי הבין את הטעויות הטקטיות ובחירת ההרכב המוטעה לטעמי וייייאלההההה יהיהה בסדררר העיקר אהשמן של חיפה "שבר צלע" חחחחחח

כל מה שאמרת נכון, אבל אני רוצה קצת לאזן את זה.

חיפה בניגוד אלינו עוד לא סבלה מגל רציני של פציעות העונה.

בוא נראה איך הם יראו כאשר ורד גולסה ועוד שחקן או שניים יסחבו פציעות - כמו שאנחנו עלינו למשחק אתמול (סאבו, פונצ'ץ, רפי, לוגסי, עטר, יצחקי, קונאטה - כולם לא במאה אחוז כשירים).

ותוסיפו לזה שהם קבוצה פחות יציבה מאיתנו העונה, עם ים בעיות בחדר ההלבשה, עם סגל גדול מדיי וממורמר מדיי.

והאמת שהיא שכמה שהסגל שלהם רחב כביכול - תחליף לגולסה ורד או אפילו משומר אין שם באמת.

מה אתה מבלבל תמוח?

מה להתבנקר מה?

אלישע הוציא את עמאשה אחרי שדה חסוס נכנס, הוא שינה תמערך שלו ל4-4-2 לאיזה 10-15 דקות בשביל לראות מה קורה, ואז שהוא ראה שזה לא עבד הוא הכניס את תמיר שיחזק את מרכז המגרש ואז הוא חזר לשחק בדיוק כמו שהוא שיחק עד דקה 65. היה ניהול משחק מצוין של אלישע.

חיפה היו מצוינים ובאמת באו לתקוף. אבל תאמת שלדעתי הם עדיין פחות טובים מאתנו, אבל להגיד שהם הרגישו נחותים אני ממש לא מסכים.

על הנייר הם נחותים, ובכל משחק שהם רואים אותנו הם עם אש בעיינים ואז הכל מתאזן גם אם לפני המשחק היה יתרון לנו...

"הוציא את עמאשה והכניס את דה חסוס ושינה את מערך שלו ל4-4-2" - אבל שמת לב מה אמרת? הוא הוציא חלוץ והכניס חלוץ ושינה את מערכו ל4-4-2? אז מי היה החלוץ השני?

תסלחו לי על ההשוואה המוזרה אבל המצב שלנו קצת דומה למה שקרה עם בולט.

זה ברור שאם נמשיך לשחק כמו ששיחקנו עד עכשיו אנחנו ניקח אליפות. ברגע זה היחידים שיכולים להרוס לנו זה אנחנו עצמינו.

HeLg ההשוואה שלך על גבול המדוייקת ואני מסכים איתך.

אבל קצת מקום לאופטימיות. בכל זמן אחר, בכל מקום אחר עם יכולת כזאת מול חיפה היינו יוצאים עם השלישייה הקבועה. אז די. פשוט די.

לדעתי אנחנו צריכים לתת תצוגת עידוד שמשחק נגד ק"ש.

שהשחקנים יראו שאנחנו איתם למרות השריקות בוז.

בשבילם שריקת בוז אחת מכיוון מכבי פוגעת מאוד.

לדעתי צריך לבוא עם אנרגיות ולתת שם את הנשמה בעידוד.

"הוציא את עמאשה והכניס את דה חסוס ושינה את מערך שלו ל4-4-2" - אבל שמת לב מה אמרת? הוא הוציא חלוץ והכניס חלוץ ושינה את מערכו ל4-4-2? אז מי היה החלוץ השני?

תקרא שוב ותבין.

לא כתבתי שדה חסוס החליף את עמאשה.

תמיר החליף את עמאשה ואז הוא חזר ל4-5-1.

דה חסוס ועמאשה שחקן לפרק זמן של 15 דקות ביחד.

זהו זה מה שכתבתי.

כן אני רציני, ביכולת שהקבוצה מראה לאחרונה אני מאמין שאנחנו היינו צריכים לזיין אתמול את חיפה, אבל השחקנים באו בצורה קצת זחוחה, אולי זה העומס המשחקים שהיו, אבל אני מאמין שעם הזמן הם יתרגלו לזה ובמשחק הבא נגד חיפה בקירייה נשחיל להם לפחות שלישייה, עד אז אני מקווה שהפער נקודות בינינו אליהם יגדל ככה שנבוא בטוחים בעצמנו. 

זה בדיוק הבעיה של הקהל המסריח הזה. אנשים פה בונים להם ציפיות מוגזמות שמנותקות מהמציאות לגמרי, נכנסים למצב של שחצנות ויהירות ואז שהבועה הזאת מתפוצצת אתם לא מבינים מה היה, הרי מכבי הקבוצה הכי טובה בליגה ואיך יכול להיות שלא נתנו 3 לחיפה הכל אשמת השחקנים בוא נשרוק להם בוז זה בטח יעזור!

תתחילו להיות מחוברים למציאות למה די במזל יצאנו בתיקו עם חיפה, ולמרות שיש מה להיות מעודדים עד עכשיו זה לא אומר שאנחנו נבוא למגרש שלא נצחנו בו משהו כמו 7 שנים וניתן להם 3 וניקח אליפות והכל סבבה.

מה קרה לצניעות? ביחד עם עבודה קשה זה הדבר הראשון שהמכביזם מסמל. תאמינו לי לא יוצא שום דבר טוב מלהיות שחצן ויהיר, רק רע זה יכול להביא, הכי טוב להיות צנועים.

חיפה לא יכולה לשחק כמו שהיא שיחקה נגדנו נגד אף קבוצה אחרת.

היא התבססה על מתפרצות מהירות. אף קבוצה אחרת לא תתקוף עם כ"כ הרבה שחקנים כמונו והם בכלל לא יגיעו למצב שהם יוצאים למתפרצות מול הגנה דלילה.

הם יפסידו עוד הרבה נקודות.

היא התבססה על מתפרצות מהירות. אף קבוצה אחרת לא תתקוף עם כ"כ הרבה שחקנים כמונו והם בכלל לא יגיעו למצב שהם יוצאים למתפרצות מול הגנה דלילה.

חיפה לא התבססה על מתפרצות.

היא התבססה על לחץ בלתי פוסק כבר בחצי שלנו, ולאורך 90 דקות. זה גרם להרבה מאוד איבודי כדור שלנו במרכז השדה, והתקפות שלהם עם יתרון או שיוויון מספרי. לצערנו לא היינו מוכנים לצורת המשחק הזאת, ובגלל זה נראנו כמו שנראנו.

אני דווקא חושב שאם הם יצליחו לשחק ככה מול כל הקבוצות בליגה הם ינצחו משחקים בקלות, אבל כולנו יודעים שזה בלתי אפשרי. במשחק ליגה רגיל אין את האנרגיות והמוטיבציה שיש במשחק מולנו בבלומפילד מלא, כשהם יודעים שהפסד מרחיק אותם 8 נקודות מאיתנו.

המשחק הבא מולם עוד רחוק (סוף ינואר), אבל אם מוטי ירצה להוציא משם משהו, הוא יצטרך לחשוב איך לנטרל את הלחץ הזה. זו ממש לא משימה בלתי אפשרית, אבל אם לא נבוא מוכנים זה יראה כמו ביום שני האחרון.

מתפרצות??? אחי אתה בטוח שראית את אותו משחק??? חיפה שלטה במרכז המגרש והניעה כדור בחופשיות על קו הרחבה של מכבי, ובהרבה דקות מכבי לא הצליחה לעבור את החצי בגלל איבודי כדור והלחץ של שחקני חיפה...

אנחנו תקפנו עם הרבה שחקנים??? ניבאלדו ייני ויואב זיו התמסרו עם הכדור מאחור כל הזמן, החיבור בין החלק האחורי של מכבי לחלק הקדמי לא היה קיים בכלל (למעט הבלחות קצרות)

יש אוהדים בקהל הזה שמתנהגים כמו חזירים , תנו לקבוצה זמן ותפסיקו להלחיץ כבר בכל התקפה שלנו , תפסיקו לנסות לזרז את השחקנים עם הצרחות שלכם , והכי משגע אותי כל שחקן שמאבד כדור ישר עושים רעש, זה הכדורגל לא מתאים לכם שבו בבית

לא מבין איך כל המחליפים של הנוער קופצים לבוגרים במשחקי אימון.

שיהיה.

מפריע לך?

קצת שיתאקלמו ויחוו את המצלמות והשטויות האלה, זה בסיס טוב להמשך.

אתם רציניים שנושא "קצת אופטימיות" עומד עם חמש עמודים בעמוד הראשון של הפורום וזה כשאנחנו מקום ראשון?

בחיים לא תהיו מאושרים נשבע לכם.

מחזק אותך לגמרי, בסה"כ עונה מופלאה של מכבי שלא נראתה בוא נסכם לפחות 10 שנים,

בסה"כ משחק אחד (אז זה משחק עונה מי יישמע) עדיין אסור לשכוח מה היה עד היום