Jump to content

קצת אופטימיות

Barkan

Recommended Posts

אני קורא את התגובות פה וזה מזכיר לי את המצב שלנו שנה שעברה, כשהיינו מקום ראשון ואוהדים התחילו לזרוע הרס, עד שהגיע הנפילה הגדולה והמתחרות שלנו תפסו עלינו פור.

בשונה משנה שעברה, הקבוצה עד אתמול שיחקה כדורגל מהנה מאוד, שמרה על יציבות כללית מבחינת סגנון המשחק וגרמה הרבה הנאה לקהל, ולא למשחק בודד כמו נגד אולימפיאקוס אשתק"ד.

לצערנו, היו אתמול טעויות במערך שהקבוצה עלתה איתו ובסגנון משחק הכללי, איווניר הודה בזה, אבל הדבר החיובי הוא שהוא הפנים את זה ואני לא מאמין שנראה את הקבוצה משחקת ככה שוב.

אני מאמין שמוטי יבין את הטעויות ובמשחקים הגדולים הבאים ניראה הרבה יותר טוב, עם שחקנים יותר כשירים ובריאים, מה שלא היה אתמול, הלחץ והעומס עשו את שלהם על החבר'ה שלנו. לא נורא.

נכון למחזור השביעי ולפני פגרה ארוכה, אנחנו עם 16 נקודות, מובילים ב2 נקודות על הפועל ת"א ובפער של 5 מחיפה (יש מישהו שלא היה קונה את המאזן הזה בקיץ?).

יהיו לנו עוד הרבה הזדמנויות להוכיח את הכוח של הקבוצה שלנו במשחקים הגדולים, אבל כמו שאומרים וזה לא קלישאה- אליפות עוברת רק דרך המשחקים הרגילים. אסור לצאת מפוקוס!

בואו נחזור לתמוך בקבוצה שלנו ולא נתחיל עם האווירה המחורבנת מהקהל, מה שאפיין את השנה הקודמת.

רוב השחקנים שלנו השנה הם שחקני בית מהמועדון ומכביסטים, כל המערכת רוצה את הצלחת הקבוצה, ואין לכם מה לתקוף שחקנים שקצת יצאו מאיזון אחרי כל העומס משחקים המטורף שהיה לנו. עברנו אותו בשלום ואנחנו צריכים להחזיר את כל השחקנים לפוקוס, לא לפתוח עליהם נושאי שנאה!!!

זה בידיים שלנו- ואנחנו נקבע אם הקבוצה תמשיך ביכולת הטובה או תתחיל להידרדר!

יאללה מכבי!

אני קורא את התגובות פה וזה מזכיר לי את המצב שלנו שנה שעברה, כשהיינו מקום ראשון ואוהדים התחילו לזרוע הרס, עד שהגיע הנפילה הגדולה והמתחרות שלנו תפסו עלינו פור.

בשונה משנה שעברה, הקבוצה עד אתמול שיחקה כדורגל מהנה מאוד, שמרה על יציבות כללית מבחינת סגנון המשחק וגרמה הרבה הנאה לקהל, ולא למשחק בודד כמו נגד אולימפיאקוס אשתק"ד.

לצערנו, היו אתמול טעויות במערך שהקבוצה עלתה איתו ובסגנון משחק הכללי, איווניר הודה בזה, אבל הדבר החיובי הוא שהוא הפנים את זה ואני לא מאמין שנראה את הקבוצה משחקת ככה שוב.

אני מאמין שמוטי יבין את הטעויות ובמשחקים הגדולים הבאים ניראה הרבה יותר טוב, עם שחקנים יותר כשירים ובריאים, מה שלא היה אתמול, הלחץ והעומס עשו את שלהם על החבר'ה שלנו. לא נורא.

נכון למחזור השביעי ולפני פגרה ארוכה, אנחנו עם 16 נקודות, מובילים ב2 נקודות על הפועל ת"א ובפער של 5 מחיפה (יש מישהו שלא היה קונה את המאזן הזה בקיץ?).

יהיו לנו עוד הרבה הזדמנויות להוכיח את הכוח של הקבוצה שלנו במשחקים הגדולים, אבל כמו שאומרים וזה לא קלישאה- אליפות עוברת רק דרך המשחקים הרגילים. אסור לצאת מפוקוס!

בואו נחזור לתמוך בקבוצה שלנו ולא נתחיל עם האווירה המחורבנת מהקהל, מה שאפיין את השנה הקודמת.

רוב השחקנים שלנו השנה הם שחקני בית מהמועדון ומכביסטים, כל המערכת רוצה את הצלחת הקבוצה, ואין לכם מה לתקוף שחקנים שקצת יצאו מאיזון אחרי כל העומס משחקים המטורף שהיה לנו. עברנו אותו בשלום ואנחנו צריכים להחזיר את כל השחקנים לפוקוס, לא לפתוח עליהם נושאי שנאה!!!

זה בידיים שלנו- ואנחנו נקבע אם הקבוצה תמשיך ביכולת הטובה או תתחיל להידרדר!

יאללה מכבי!

זה נכון מה שאתה אומר אבל כל הבלאגנים האלה בין הארגונים והמכות שהיו נגד חיפה משפיעים הרבה יותר ממה שאתה חושב

אז בוא נתחיל בזה שהקהל שלנו יהיה עסוק במכבי ולא בלריב עם עצמו

זה נכון מה שאתה אומר אבל כל הבלאגנים האלה בין הארגונים והמכות שהיו נגד חיפה משפיעים הרבה יותר ממה שאתה חושב

אז בוא נתחיל בזה שהקהל שלנו יהיה עסוק במכבי ולא בלריב עם עצמו

+1

הדרך היחידה לא להפוך את זה למשבר זה שיהיה שקט סביבנו .

והשקט הזה מתחיל גם בפורומים כאלה .

אתמול אני חושב כולנו הרגשנו את הלחץ המפורסם שלנו חוזר אחרי כמה חודשים של שקט - צריך להרגיע את המערכת , לצערי העיתונאים מלבים את האש , ורוצים ליצור סערה עם עטר .

צריכים להרדים את האזור ..

כמו שאמרו במכבי, אם במשחק הכי גרוע שלנו העונה והכי טוב של חיפה נגמר תיקו, אז לא צריך להיכנס לפאניקה.

מה שכן מוטי יהיה חייב להפיק לקחים מהמשחק הזה לגבי המערך והגישה הפחדנית.

הרגשתי אתמול במשחק כמו במשחקים הגדולים בשנה שעברה, נחות, ואין סיבה כי העונה בניגוד לעונות קודמות מקצועית הפועל וחיפה הן הנחותות.

אם מוטי יתרכז בקבוצה שלו ולא יסטה מהדרך שלו, יהיה בסדר.

אם הוא יחזור על טעויות העבר שבהם אנחנו התאמנו את עצמנו ליריב ולא להפך, הסיפור של השנים האחרונות יחזור על עצמו.

אתמול ראו שאנחנו לא יכולים לשחק עם 2 דפינסיבים, הקבוצה השנה בנויה על משחק מהיר ולחץ על היריבה, כשעולים עם 2 דפינסיבים אתה הורס את כל זה והמשחק ניהיה שבלוני..

בדיוק.

אנשים פה השתגעו לגמרי..למה לעזאזל שיגיע משבר? מה כבר קרה סיימנו תיקו נגד חיפה?

היחידים שיכולים להכניס אותנו למשבר זה אתם עם הפסימיות והלחץ שלכם.

אתמול זו הייתה הדוגמא הכי טובה בעולם כמה הקהל משפיע על הקבוצה, מהרגע שהתחילו המכות ונפסק העידוד והשריקות בוז לחיפה הם השתלטו על המשחק והגול היה באוויר, למזלנו השחקנים שלנו היו מספיק טובים כדי לא לקבל את השני שגם היה באוויר ולמזלנו לא ניכנס.

בקיצור צריך שהקהל יתאפס על עצמו ואין שום סיבה שיהיה משבר.

בדיוק.

אנשים פה השתגעו לגמרי..למה לעזאזל שיגיע משבר? מה כבר קרה סיימנו תיקו נגד חיפה?

היחידים שיכולים להכניס אותנו למשבר זה אתם עם הפסימיות והלחץ שלכם.

אתמול זו הייתה הדוגמא הכי טובה בעולם כמה הקהל משפיע על הקבוצה, מהרגע שהתחילו המכות ונפסק העידוד והשריקות בוז לחיפה הם השתלטו על המשחק והגול היה באוויר, למזלנו השחקנים שלנו היו מספיק טובים כדי לא לקבל את השני שגם היה באוויר ולמזלנו לא ניכנס.

בקיצור צריך שהקהל יתאפס על עצמו ואין שום סיבה שיהיה משבר.

חברה.. אפשר רגיעה קצת?!

חיפה קבוצה לא פחות טובה מאיתנו.. השקיעו שם הרבה מאוד כסף העונה והם גם מתחילים לראות סוג של קצירת פירות.

ורד וגולסה הם מהשחקנים היותר טובים בליגה שלנו, תוסיפו לזה חוליה של 4 שחקני הגנה ברמה גבוהה מאוד(!) ובתוספת של בוקולי ויא יא יש לך אחלה קבוצה.

מבחינת שחקנים על הנייר הם אפילו יכולים לעלות עלינו. נכון שהצגנו כדורגל יותר טוב מהם עד עכשיו,

ואם היינו משחקים כמו ביום חמישי הם היו מקבלים רביעיה. אבל זה לא אומר שצריך לצאת מהכלים. גם בארסה הגדולה יורדת לפעמים ביכולת ועושה תיקו עם קבוצות נחותות ממנה וברמתה.

ד"א זאת פעם ראשונה שקבוצה בליגה באה לתקוף מולנו ולא להגן ולמשחק כזה צריך להתכונן בצורה אחרת.

נקווה שמוטי הבין את הטעויות הטקטיות ובחירת ההרכב המוטעה לטעמי וייייאלההההה יהיהה בסדררר העיקר אהשמן של חיפה "שבר צלע" חחחחחח

יהיו לנו עוד הרבה הזדמנויות להוכיח את הכוח של הקבוצה שלנו במשחקים הגדולים,

הקהל שלנו (סליחה שנפלתי עליך חח) חייב להוציא מהלקסיקון שלו את המושג "משחקים גדולים". בטח ובטח כשמכבי ממוקמת במקום הראשון, יש יותר גדול מלנצח במחזור הקרוב לא משנה נגד מי, ולהבטיח לפחות פער של 2 נקודות מהפועל ולפחות פער של 5 נקודות ממכבי חיפה? אין יותר גדול מזה.

ברגע שהקהל שלנו יפנים את זה גם השחקנים יפנימו את זה, וברגע שהשחקנים יפנימו את זה אף אחד לא יוכל לעצור אותנו.

מה "מקום לאופטימיות"? רוצה להיות אופטימי? אל תחשוב יותר מידי, תזכר באיך שהקבוצה שחקה במשחקים הקודמים ואת הנצחונות, אם אותם אוהדים פסימיים ונגד הקבוצה רק אחרי משחק אחד או שניים, אז אנחננו בבעיה

חברה.. אפשר רגיעה קצת?!

חיפה קבוצה לא פחות טובה מאיתנו.. השקיעו שם הרבה מאוד כסף העונה והם גם מתחילים לראות סוג של קצירת פירות.

ורד וגולסה הם מהשחקנים היותר טובים בליגה שלנו, תוסיפו לזה חוליה של 4 שחקני הגנה ברמה גבוהה מאוד(!) ובתוספת של בוקולי ויא יא יש לך אחלה קבוצה.

מבחינת שחקנים על הנייר הם אפילו יכולים לעלות עלינו. נכון שהצגנו כדורגל יותר טוב מהם עד עכשיו,

ואם היינו משחקים כמו ביום חמישי הם היו מקבלים רביעיה. אבל זה לא אומר שצריך לצאת מהכלים. גם בארסה הגדולה יורדת לפעמים ביכולת ועושה תיקו עם קבוצות נחותות ממנה וברמתה.

ד"א זאת פעם ראשונה שקבוצה בליגה באה לתקוף מולנו ולא להגן ולמשחק כזה צריך להתכונן בצורה אחרת.

נקווה שמוטי הבין את הטעויות הטקטיות ובחירת ההרכב המוטעה לטעמי וייייאלההההה יהיהה בסדררר העיקר אהשמן של חיפה "שבר צלע" חחחחחח

אל תשכח שאלישע התבנקר בדקה 65 הוציא את עמאשה והכניס את תמיר כהן, אי אפשר להגיד שחיפה באה לנצח מולנו, עדיין הם הרגישו נחותים מולנו וזה טוב, זה מראה שחיפה יודעת את היכולות שלנו ושבמשחק הבא מולנו הם יצאו עם הזנב בין הרגליים, לא נבוא שאננים כמו אתמול.

מילא עם חיפה היו בקצת יותר טובים

אבל חיפה היו במצב של 6-7 שערים בטוחים,אם חצי מזה נכנס זה תבוסה קשה

אני ראיתי את המשחק בטלויזיה וזה נראה שהשחקנים בהגנה ובקישור פשוט הלכו ושחקני חיפה רצו

מוטי עשה טעות קשה ומקווה שלא יעשה אותה שוב

אל תשכח שאלישע התבנקר בדקה 65 הוציא את עמאשה והכניס את תמיר כהן, אי אפשר להגיד שחיפה באה לנצח מולנו, עדיין הם הרגישו נחותים מולנו וזה טוב, זה מראה שחיפה יודעת את היכולות שלנו ושבמשחק הבא מולנו הם יצאו עם הזנב בין הרגליים, לא נבוא שאננים כמו אתמול.

תגיד אתה רציני?

כל מה שקרה במשחק הזה יוכל רק לעזור לנו באיך להתנהג בפעם הבאה כי מי שאשם ב70% מהמשחק זה רק אנחנו כקהל כי האווירה בבלמפילד עד המכות הייתה מהטובות שהיה לנו בשנים האחרונות

חיפה חזרו למשחק בגלל שאנחנו נתנו לקהל שלהם לדחוף את הקבוצה שלהם עכשיו בנושא המקצועי מכבי ת"א קבוצה טובה ובריאה השנה אל תשכחו שהשנה לא חלמנו על עונה כזאת ותצוגות כדורגל

כמו נגד דינמו ופנא מכבי השנה תדבר חזק גם עם היא תפסיד משחקים "גדולים" צריך לקחת כל דבר בפרופורציה לא הפסדנו אתמול נכון זה מרגיש ככה אבל תמיד תיזכרו יש לנו השנה משהו

טהור בקבוצה אל תהרסו את זה

עצוב שעולה נושא כזה שאנחנו במקום הראשון.

הסיבה שעולה נושא כזה, כשאנחנו עדיין במקום הראשון, הוא כדי להקדים תרופה למכה.

גם שנה שעברה היינו מקום ראשון בערך בתקופת זמן הזאת, הפסדנו בדרבי (שים לב להבדל מול התיקו של אתמול- שבא אחרי תקופה ארוכה ועמוסה), ואז הקהל החליט שהגיע הסוף לשקט שמגיע מהיציעים והתחיל לקלל ולנטף שנאה על כל מה שזז.

השנה, במיוחד כשמדובר בשחקנים מכביסטים וצעירים, הכול תלוי בנו כי הם השחקנים לוקחים אותנו מאוד ברצינות.

הרגשתי אתמול בלחץ שאפיין את הקהל של מכבי ובגלל זה אנחנו צריכים לעשות הכול כדי שהקהל ימשיך באנרגיות החיוביות מהיציעים ולא ישרוק בוז על כל טעות של שחקן.

תגיד אתה רציני?

כן אני רציני, ביכולת שהקבוצה מראה לאחרונה אני מאמין שאנחנו היינו צריכים לזיין אתמול את חיפה, אבל השחקנים באו בצורה קצת זחוחה, אולי זה העומס המשחקים שהיו, אבל אני מאמין שעם הזמן הם יתרגלו לזה ובמשחק הבא נגד חיפה בקירייה נשחיל להם לפחות שלישייה, עד אז אני מקווה שהפער נקודות בינינו אליהם יגדל ככה שנבוא בטוחים בעצמנו. 

פרספקטיבה, זה מה שאנחנו צריכים. הבעיה שזה עובד לשני הכיוונים. בפרספקטיבה של העשור האחרון פתיחת העונה הנוכחית היא לא פחות מחלומית. בפרספקטיבה של העונה הנוכחית המשחק האחרון הוא אכזבה. אם חיפה במשחקה הטוב ביותר לא מצליחה לנצח את מכבי במשחקה הגרוע ביותר זה אומר דרשני. עם זאת, אם חיפה במשחקה הטוב ביותר כשהיא פוגשת את מכבי ומכבי במשחקה הגרוע ביותר כשהיא פוגשת את חיפה זה גם אומר משהו. אני אוהב את הפרספקטיבה של של העונה הנוכחית. לראשונה מזה זמן רב, אנחנו מאוכזבים לא כי הושפלנו או הובכנו, לא כי הדמיון כבר לא יכול היה לגשר על פער הנקודות מהפסגה, אלא כי פספסנו הזדמנות. אני לא מאוכזב כי אנחנו לא מספיק אלא כי לא הראנו שאנחנו מספיק טובים. להיות מספיק טובים זה לא תמיד מספיק, ועצם זה שלא הראנו זאת אתמול זה לא מקרי, אבל אנחנו קרובים. גם במשחקנו הרע ביותר ניתן היה לראות שמה שהיה כבר לא יהיה. זו לא אותה הנעת כדור, זו לא אותה תנועה, זו לא אותה מכבי. משהו כאן השתנה, ומתישהו נראה את זה, גם מול חיפה וגם בדרבי. עוד נפסיד העונה, מיקומנו בטבלה עוד עלול להשתנות, אבל מהותית אנחנו כבר לא באותו מקום שהיינו, וכבר לא נהיה בו. זו האופטימיות האמיתית.