Jump to content

אלירן עטר

Recommended Posts

טוב שהסיטואציה איתו קרתה כי הוא יכול רק ללמוד ממנה ולהתמודד איתה בפעם הבאה. כמו שמזריקים חיסון נגד מחלה מסויימת לגוף של בן אדם, שהחיסון זה בעצם שמזריקים את הנגיף עצמו שהגוף ילמד איך להתמודד איתו.

אין מה לעשות, הוא חייב ללמוד מהמקרה הזה ולשלוט בעצמו, כי כמו שכתבו פה אוהדי קבוצות אחרות יכולים לעלות על הגל ולשיר לו את זה כל במשחק ובכל קבוצה שהוא ישחק בה.

הוא חייב להבין שקללות על רקע אישי זה חלק מהתרבות של הכדורגל

לדעתי הטיפול בו צריך להיות מנטלי, מישהו מהקבוצה, אולי איזה פסיכולוג, צריכים להסביר לו שאין מה לעשות ושהוא צריך לעמוד מאחורי המעשים שלו מהעבר ולקחת דוגמא ממקרים כמו של נאתכו שאנחנו בעצמנו מיררנו לו את החיים בצורה הכי בזויה שיש ומהמקרה של אובארוב עם הילד שלו. גם נציגי האוהדים צריכים להיפגש איתו פנים מול פנים ולהסביר לו שזה המצב ושזה "העונש" שהוא נאלץ לספוג על העבר שלו.

אם הוא לא יפנים את זה - זה רק יכול לגמור אותו מנטלית

אגב, אם הוא היה משחק בהפועל למשל, אנחנו היינו שרים לו בדיוק את אותו השיר.

נ.ב

מה שהכי משמח אותי במקרה הזה שמעכשיו בכל משחק נגד מכבי חיפה הוא ממש ישתדל להיות הכי טוב על המגרש.

זה לא פעם ראשונה שזה קורה

קבוצות אחרות כבר קלטו את זה ומשחקים לו על זה

גם שנה שעברה דה סילבה הצליח לעצבן אותו ולהוציא אותו מהכלים

הבעיה איתו שלא כמו נאתכו, טועמה ובאדיר- שזה יותר מדרבן אותם, במקרה שלו הוא לוקח את זה אישית וזה מוציא אותו מהמשחק הרגיל שלו אז הוא הולך ראש בקיר רק בשביל להוכיח.

זה קורה בכל המשחקים הגדולים שטיפה מסתכלים עליו, לא סתם הוא מעולם לא הופיע למשחק גדול

ברק או מוטי צריכים לתת לו לשתות מים קרים שירגע- כי כשהפוקוס לא עליו הוא שחקן גדול.

זה לא פעם ראשונה שזה קורה

קבוצות אחרות כבר קלטו את זה ומשחקים לו על זה

גם שנה שעברה דה סילבה הצליח לעצבן אותו ולהוציא אותו מהכלים

הבעיה איתו שלא כמו נאתכו, טועמה ובאדיר- שזה יותר מדרבן אותם, במקרה שלו הוא לוקח את זה אישית וזה מוציא אותו מהמשחק הרגיל שלו אז הוא הולך ראש בקיר רק בשביל להוכיח.

זה קורה בכל המשחקים הגדולים שטיפה מסתכלים עליו, לא סתם הוא מעולם לא הופיע למשחק גדול

ברק או מוטי צריכים לתת לו לשתות מים קרים שירגע- כי כשהפוקוס לא עליו הוא שחקן גדול.

ברק בתור הקפטן וחבר טוב צריך לעזור לו להתגבר על הכעס, ולא "להחזיר" איתו ביחד בבעיטת כדורים על אוהדי היריבה.

למרות שהיה מצחיק בחימום, אני מעדיף לקבל את עטר קר רוח וממוקד במטרה ולא מתפזר ורב עם האוהדים האחרים.

מסכים איתך במאה אחוז.

ועדיין, חשוב להבדיל בין ההיטפלות אליו להיטפלות לאחרים.

אני כבר אמרתי, גם מהבחינה האישית, עזבו רגע עניין מקצועי של מה שטוב למכבי, מבחינתי ברגע שהוא עושה דבר כזה הוא רק מחזק את תדמית הערס שנדבקה לו, וחבל.

אז הוא ערס..

ו..?

ביג דיל?

לא נראה לי...

אגב, מצחיק או לא?

כל בלומפילד עמד על הרגליים ושר לו כשהוא בעט עליהם כדורים.

אגב בקבוק שנזרק על ידי שחקן מכבי לאוהדי חיפה...

כמה דקות אחרי תפיסת הביצים המפורסמת של ברקוביץ לזוהר(שזיכתה את איל באדום), איבד זוהר את הראש, זרק בקבוק ליציע הירוק והורחק.

חצי גמר הגביע ב- 96(בלומפילד), מכבי ניצחה 2-1 (איציק כבש את שער הניצחון).

כמה דקות אחרי תפיסת הביצים המפורסמת של ברקוביץ לזוהר(שזיכתה את איל באדום), איבד זוהר את הראש, זרק בקבוק ליציע הירוק והורחק.

יואב יואב בו תיהיה יותר מדוייק זוהר זרק בקבוק זה בקושי פגע בגדר

עטר זרק בקבוק מים שכנראה היה עם בטון בפנים פגע בצלעות של איזה עמלק חיפאי יצא לו קצף מהפה ואתמול כל הלילה במקום לעשות סליחות בכותל

התפללתי לשלומו (:

אם נסיים עם דאבל כמו בעונה ההיא... עטר יכול לתפוס להם בביצים לבעוט לחם בתחת בקיצור לעשות להם כל מה שהוא רוצה (:

אתה בטוח שהוא זרק בקבוק? אני זוכר שהוא זרק כזה פלסטיק שיושבים עליו

אתה בטוח שהוא זרק בקבוק? אני זוכר שהוא זרק כזה פלסטיק שיושבים עליו

כמו שהחתול אמר, בקבוק. והוא נזרק לשער שמונה שם ישבו אוהדי חיפה.הם קיבלו בקבוק וצינור מאותו שחקן.

הגמר מול ראשון(גם בבלומפילד) היה לפרוטוקול.הארוע הזכור לי ממנו(חוץ מהשער של אלון ברומר שסגר מעגל לאחר חזרתו מהפציעה ההיא בקריית אליעזר) זה גדי רודף וצועק על מליקה שבמקום לעשות חמש אפס, הוא עשה שכונה מול השוער וזה גרם למתפרצת ראשלצית שצימקה את התוצאה ל4-1.בגמר גביע....

בלומפילד לא היה מלא,לא היו תפאורות, לא היתה אלימות בין אוהדי מכבי, לא היה רפרטואר שירים גדול,אבל היתה פשטות, גאווה גדולה וקבוצת כדורגל עצומה!

איך החוסרים של אז(כמות, צבע, אווירה) נראים לי היום כמו יתרון?

הבעיה היא שלו זה כנראה כן מפריע, כמו שהוא ביקש שיפסיקו לשיר לו "בחור אחושרמוטה".

זה הפריע לו מסיבות אחרות.

הוא לא ערס?

שיפסיק להתנהג כמו אחד, לריב עם שחקנים של היריבה ולהיות ראשון בכל מהומה.

*למען הסר ספק, אני אישית אוהב את זה שהוא שם, נמאס לי מקבוצות של קוקסינלים כמו שבחון.

אבל במקרה הזה? התדמית שלו היא לא סתם.

הוא בחור טוב, אבל יש לו פיוז יותר קצר משלי....

כמו שהחתול אמר, בקבוק. והוא נזרק לשער שמונה שם ישבו אוהדי חיפה.הם קיבלו בקבוק וצינור מאותו שחקן.

הגמר מול ראשון(גם בבלומפילד) היה לפרוטוקול.הארוע הזכור לי ממנו(חוץ מהשער של אלון ברומר שסגר מעגל לאחר חזרתו מהפציעה ההיא בקריית אליעזר) זה גדי רודף וצועק על מליקה שבמקום לעשות חמש אפס, הוא עשה שכונה מול השוער וזה גרם למתפרצת ראשלצית שצימקה את התוצאה ל4-1.בגמר גביע....

בלומפילד לא היה מלא,לא היו תפאורות, לא היתה אלימות בין אוהדי מכבי, לא היה רפרטואר שירים גדול,אבל היתה פשטות, גאווה גדולה וקבוצת כדורגל עצומה!

איך החוסרים של אז(כמות, צבע, אווירה) נראים לי היום כמו יתרון?

שמונה? אני זוכר שהוא זרק את הבקבוק לשער 5

לדעתי התקרית עם ברקוביץ' הייתה באמת מול שער 8 או 9 (פעם היה שער כזה בבלומפילד...).

חייב אגב לומר שהיום זה נראה דמיוני שבשנות ה-90' היו מוכרים שתייה בבקבוקי פלסטיק של 330 מ"ל במגרשים, ושאם היה יציע לקבוצה א' ולידו יציע לקבוצה ב' וכל מה שהפריד ביניהם היה גדר לא הייתה הפרדה של מקומות ריקים כמו היום.

לדעתי התקרית עם ברקוביץ' הייתה באמת מול שער 8 או 9 (פעם היה שער כזה בבלומפילד...).

חייב אגב לומר שהיום זה נראה דמיוני שבשנות ה-90' היו מוכרים שתייה בבקבוקי פלסטיק של 330 מ"ל במגרשים, ושאם היה יציע לקבוצה א' ולידו יציע לקבוצה ב' וכל מה שהפריד ביניהם היה גדר לא הייתה הפרדה של מקומות ריקים כמו היום.

פעם גם היו יציעים מעורבים

אני אישית ישבתי עם צעיף של מכבי בשער 7 בדרבי שפישונט מגביה מעל אוברוב בבעיטה חופשית מ-35 מטר

עם ההתפתחות של הטכנולוגיה והשירים המגעילים של הפועל בתחילת- אמצע שנות ה90, התחילה השנאה הרצינית בין הקבוצות. שנאה תמיד הייתה אבל משם זה חצה את הגבולות.

עם השנים כל הגורמים בעולם הכדורגל איבדו את התמימות.

יוצא לי לראות משחקים ושידורים של אולפני ספורט מתחילת שנות ה90 ומצחיק לשמוע את השפה המקובעת שהשתמשו בה.

תקרית ברקוביץ התרחשה אכן שם.

מראות של זריקת בקבוקים בין היציעים היתה מחזה שכיח.אוהדי הקבוצה האורחת(חיפה, בני יהודה וביתר) ישבו קבוע בשמונה.

בשנות השמונים והתשעים היו הרבה שערים מעורבים בדרבי(מלבד 11 ו-7).ישבתי בשער 5 ו4 בלא מעט דרבים. אלו היו שערים שמזוהים יותר עם מכבי(2,3,13,12,7,8 היו מעורבים יחסית).הרוב היה צהוב חוץ ממובלעת 7.

המלחמה שלנו ובעיקר של הנהלת מכבי הייתה צריכה להיות על הזכות שלא הייתה להתאחדות להעמיד את אלירן לועדת משמעת.

קודם כל, ועדת משמעת שמתבססת על עדות משטרתית היא לא כמו דו"ח של שופט/ משקיף, דבר שני והחמור יותר, הוא שהדו"ח של המשטרה מתבסס על עדות של אוהד מפוקפק, שביטל את התלונה שלו אחרי כמה שעות.

מהרגע הזה, שאלירן בידיים של ההתאחדות, הם ייתנו לו עונש קשה ולא פרופורציונלי ותזכרו שאמרתי את זה.

מוכן להתערב עם מי שרוצה שתבוא הוראה

מלמעלה (לוזון) להרחקה של 2 משחקים בפועל

כדי שיחמיץ את משחק גביע השוקו מול מכבי פתח תקווה

אם לא תבוא הוראה מלמעלה והוא ישחק בגביע השוקו מול פתח תקווה אז משהו דפוק אצל איווניר

פעם גם היו יציעים מעורבים

אני אישית ישבתי עם צעיף של מכבי בשער 7 בדרבי שפישונט מגביה מעל אוברוב בבעיטה חופשית מ-35 מטר

השפעת של היוטיוב וחוליגנים של אנגליה/ארגנטינה הרסה את תרבות הכדורגל בעולם כולו