Jump to content

אלירן עטר

Recommended Posts

אפשר להבין את ההתפרצות שלו והעצבים

הוא בסה"כ בן אדם וכל ההתגרות הזאת של אוהדי חיפה החזירה אותו אחורה לתקופה שהוא מנסה לשכוח

הוא יודע שהוא טעה בעבר והוא מצטער וזה כתם לכל החיים, שהקופים המזדניים שרים לו ככה זה טבעי שהוא יאבד שליטה

ברור שאני יכול להבין אותו כבנאדם, אבל אני אומר שבגלל שהוא שחקן מפורסם, ושחקן טוב מאוד - אוהדי היריבה מסמנים אותו. זה חלק מהמשחק, לא סתם לא מקניטים את דיא סבע (בינתיים...) - הוא חייב ללמוד להתמודד עם זה, בדיוק כמו שהוא מקבל כסף גדול ואהבה גדולה מהקהל הוא יקבל גם הקנטות מקהל של יריבה, הוא לא יכול לאבד ריכוז במשחק או להגיב בצורה כזאת - כי זה בדיוק מה שהמקניטים מבקשים להשיג.

פעם אחת יענש - פעם שנייה ילמד.

אפשר להבין את ההתפרצות שלו והעצבים

הוא בסה"כ בן אדם וכל ההתגרות הזאת של אוהדי חיפה החזירה אותו אחורה לתקופה שהוא מנסה לשכוח

הוא יודע שהוא טעה בעבר והוא מצטער וזה כתם לכל החיים, שהקופים המזדניים שרים לו ככה זה טבעי שהוא יאבד שליטה

זה אולי טבעי אבל זה לא מקצועי ולא לגיטימי. חלק ממקצוענות זה לדעת להתמודד עם קריאות שכאלו ואפילו לתעל אותן להגברת המוטיבציה. אם עטר לא יכול לעשות את זה, זה לא טוב לו ולא טוב לנו, עם או בלי דו"חות שיפוט.

לרגע זה אין עונש אבל אם הוא מועמד לדין בלי שזה מצוין בדוח השופט והדיין על דעת עצמו מעמיד אותי לדין כנראה שהוא רוצה לתת לנו חזק בתחת.

מה גם שתמוז אפילו לדין לא הועמד , ואם המקרה של אסוס ונעים נסגר כאילו לא היה אז אם עטר מקבל אפילו הרחקה ל 20 דקות מהמגרשים זאת שערורייה.

אז בוא נחכה.

הוא יענש (ובצדק לדעתי) אין על זה ספק - אם העונש לא יהיה מידתי אני הראשון שיזעק

גם נעים ואסוס הועמדו לדין ולא נענשו בסוף, כנראה שזה הרבה תלוי במי הדיין ואיך אתה מדבר בבית הדין.

ע"פ ספורט 5 עטר מועמד לדין כיוון שהזריקה צוינה בדו"ח המשטרה. האם מבחינה תקנונית ניתן לעשות דבר כזה, או שפשוט אין תקנון ואז עושים מה שרוצים?

בעקרון כן, המשטרה יכולה להגיש תלונה. אני לא בטוח שזה המקרה כאן

צודק וצודק - ועדיין לדעתי אם הוא לא ייענש הפעם התגובה הבאה שלו תהיה יותר קיצונית.

אתה יודע מה אני מוכן לשלם הרחקה שלו למשחק או שניים רק בשביל שמכאן והלאה הוא יתעסק רק בכדורגל ולא יתן לפישרים המפגרים ששרים לו להוציא אותו משלוותו. אם נרצה או לא הוכח שהענישה מחנכת ( את הקהל של מכבי היא חינכה יפה מאוד) וגם כאשר הוא לא הגיב כמו שהוא הגיב הפעם תמיד ההקנטות האלו גרמו לו לאבד את השלווה והרגשתי את זה הרבה פעמים במשחקי חוץ - אולי הפעם המקרה הקיצוני והתגובה הזאת יעשו את השינוי.

אני יודע שאני בדעת מיעוט, אבל לדעתי בסופו של דבר זה יעשה לו רק טוב. כי מעכשיו יצעקו לו את בכל מגרש ( הרבה יותר ממה שהיה עד עכשיו) שישב קצת בצד שיתקרר וירגע ויבין שעושים לו את זה בגלל שהוא שחקן טוב.

לא פוסל את זה. אלירן בוודאי צריך להוסיף קצת קור רוח לסל התכונות שלו(וזה פאקינג קשה, לרוני הסקאוסר עם שמונה עונות בפרמיירליג זה לא תמיד מצליח).

אבל ליבי איתו. הוא מטרה קלה ונוחה והמשא הזה מכביד. לא במקרה הוא ביקש מהקהל לא לשיר לו את ?הבחור אחושרמוטה?. הוא מנסה להתרחק מהתדמית והיא ממשיכה לרדוף. כמו שקורלאונה אומר בסרט השלישי-כבר חשבתי שיצאתי מזה והם משכו אותי שוב פנימה(:

אבל זה המאבק שלו והוא יהיה חייב להצליח בו על מנת לממש את הזהב שיש לו ברגליים.  

אני לא יודע אם זאת הפסקה הנכונה אב זה מה שמצאי באתר של ההתאחדות

קראתי את זה עכשיו באתר של ההתאחדות , אני לא יודע אם עונה על השאלות שלנו אבל גם אם זה זה אז כל אחד יכול לבקש להעמיד לדין כל אחד.

כוסעומו אני מבולבל לגמרי, אם ככה.

איך ומי רשאי להגיש תלונה משמעתית ?

תלונה, דיווחים והודעות הכוללים אשמה לכאורה יוגשו למשרדי ההתאחדות במועד ובאופן כמוגדר ב"תקנון המשמעת".

התלונה תכלול, ככל האפשר, תיאור מלא ועובדתי של העבירה הנטענת, בציון מועד ביצועה, שמות המעורבים בה ואסמכתאות על הנזק שנגרם, אם נגרם.

תלונה תוגש על ידי אחד או יותר מהמנויים להלן: שופט משחק, משקיף מטעם ההתאחדות או מטעם איגוד השופטים, משטרת ישראל או נציבות מס הכנסה, חברת חקירות הפועלת בשירות ההתאחדות, נציג מטעם ההתאחדות שנתמנה ללוות קבוצה או נבחרת למשחק או מחנה אימונים בחו"ל, קבוצה נגד מאמניה, שחקניה ונושאי תפקיד בקבוצה, קבוצה נגד קבוצה אחרת ונושאי תפקידים באותה הקבוצה, קבוצה נגד שופט משחק, הנהלת ההתאחדות או מי שפועל בשמה או מכוחה, וכן מי שנמנה על חברי הנהלת ההתאחדות, מוסד שיפוטי של ההתאחדות בגין עברה שהתגלתה במהלך דיוניו ולא נדונה על ידו, גזברות ההתאחדות בעניינים כספיים, הרשות לבקרת תקציבים, פרט או קבוצה בגין אי קיום פסק בורר.

אז בוא נחכה.

הוא יענש (ובצדק לדעתי) אין על זה ספק - אם העונש לא יהיה מידתי אני הראשון שיזעק

גם נעים ואסוס הועמדו לדין ולא נענשו בסוף, כנראה שזה הרבה תלוי במי הדיין ואיך אתה מדבר בבית הדין.

העונש לא מידתי כי ההעמדה לדין לא מידתית (זאת בהנחה שההעמדה לדין נובעת מהתלונה ולא מדו"ח משטרה שכן אני נוטה להאמין לוואלה יותר מאשר ערוץ הספורט).

יואב - בדיוק. ויפה שהוא עובד על עצמו, וכנראה שהוא באמת בחור רגיש עם לב טוב ולכן הוא לוקח את הקללות של הקהל יותר מדיי ללב

ולכן אני מעדיף שיתקרר שבוע שבועיים בחוץ ויחזור מכושל יותר - כי לא נצליח לחנך את כל החלאות ביציע, אותנו צריך לעניין החוסן של עטר.

בסופו של דבר לדעתי הענישה תחשל אותו.

גם איוניר נרגע באורך פלא אחרי שחטף קצת בראש..

אני לא יודע אם זאת הפסקה הנכונה אב זה מה שמצאי באתר של ההתאחדות

קראתי את זה עכשיו באתר של ההתאחדות , אני לא יודע אם עונה על השאלות שלנו אבל גם אם זה זה אז כל אחד יכול לבקש להעמיד לדין כל אחד.

כוסעומו אני מבולבל לגמרי, אם ככה.

איך ומי רשאי להגיש תלונה משמעתית ?

תלונה, דיווחים והודעות הכוללים אשמה לכאורה יוגשו למשרדי ההתאחדות במועד ובאופן כמוגדר ב"תקנון המשמעת".

התלונה תכלול, ככל האפשר, תיאור מלא ועובדתי של העבירה הנטענת, בציון מועד ביצועה, שמות המעורבים בה ואסמכתאות על הנזק שנגרם, אם נגרם.

תלונה תוגש על ידי אחד או יותר מהמנויים להלן: שופט משחק, משקיף מטעם ההתאחדות או מטעם איגוד השופטים, משטרת ישראל או נציבות מס הכנסה, חברת חקירות הפועלת בשירות ההתאחדות, נציג מטעם ההתאחדות שנתמנה ללוות קבוצה או נבחרת למשחק או מחנה אימונים בחו"ל, קבוצה נגד מאמניה, שחקניה ונושאי תפקיד בקבוצה, קבוצה נגד קבוצה אחרת ונושאי תפקידים באותה הקבוצה, קבוצה נגד שופט משחק, הנהלת ההתאחדות או מי שפועל בשמה או מכוחה, וכן מי שנמנה על חברי הנהלת ההתאחדות, מוסד שיפוטי של ההתאחדות בגין עברה שהתגלתה במהלך דיוניו ולא נדונה על ידו, גזברות ההתאחדות בעניינים כספיים, הרשות לבקרת תקציבים, פרט או קבוצה בגין אי קיום פסק בורר.

אני חושב שזה דיי פשוט (לפחות ככה זה נראה בלי להיות משפטן). אם המשטרה הגישה תלונה לבית הדין, זה קביל, אבל, אם התלונה הוגשה ע"י ההתאחדות על בסיס דו"ח המשטרה זה לא קביל ולא בטיח

הטעות הכי גדולה תיהיה להושיב אותו בספסל,היא תגמור אותו וגם את מכבי.

יתחילו לחשושים ובלי קשר בלעדיו אין לנו רבע התקפה.

באטיסטוטה מה עשית אותו מולנר?שנתיים אף אחד לא שמע ממנו רבע עבירת משמעת,עשו מהעניין ביג דיל.

יואב - בדיוק. ויפה שהוא עובד על עצמו, וכנראה שהוא באמת בחור רגיש עם לב טוב ולכן הוא לוקח את הקללות של הקהל יותר מדיי ללב

ולכן אני מעדיף שיתקרר שבוע שבועיים בחוץ ויחזור מכושל יותר - כי לא נצליח לחנך את כל החלאות ביציע, אותנו צריך לעניין החוסן של עטר.

הוא לוקח את הקללות ללב כי זה לא קללות, זה רצח אופי.

הוא לוקח את הקללות ללב כי זה לא קללות, זה רצח אופי.

סבבה צודק. ועדיין הם לא יפסקו הרי נכון ? ,אז מה שצריך לעניין אותנו זה איך הוא יתמודד איתם מנקודה זאת והלאה.

אני כן מבין אותו, אני פשוט רוצה לראות אותו מצליח להתעלם מהם , שינתב את הכעס שלו לרצון לנצח, (כמו רוני) שירוץ יותר, שיתקל יותר, ובסוף הוא יזכה לנקמה הכי טובה - להבקיע להם גול בפרצוף, זה הרבה יותר יכאב להם מלקבל בקבוק בפרצוף.

סבבה. ועדיין הם לא יפסקו הרי, אז מה שצריך לעניין אותנו זה איך הוא יתמודד איתם מנקודה זאת והלאה.

אני כן מבין אותו, אני פשוט רוצה לראות אותו מצליח להתעלם מהם , שינתב את הכעס שלו לרצון לנצח, (כמו רוני) שירוץ יותר, שיתקל יותר, ובסוף הוא יזכה לנקמה הכי טובה - להבקיע להם גול בפרצוף, זה הרבה יותר יכאב להם מלקבל בקבוק בפרצוף.

מסכים איתך במאה אחוז.

ועדיין, חשוב להבדיל בין ההיטפלות אליו להיטפלות לאחרים.

אני כבר אמרתי, גם מהבחינה האישית, עזבו רגע עניין מקצועי של מה שטוב למכבי, מבחינתי ברגע שהוא עושה דבר כזה הוא רק מחזק את תדמית הערס שנדבקה לו, וחבל.

הטעות הכי גדולה תיהיה להושיב אותו בספסל,היא תגמור אותו וגם את מכבי.

יתחילו לחשושים ובלי קשר בלעדיו אין לנו רבע התקפה.

באטיסטוטה מה עשית אותו מולנר?שנתיים אף אחד לא שמע ממנו רבע עבירת משמעת,עשו מהעניין ביג דיל.

כמה שחקנים זרקו בקבוק על אוהדי יריבה ?

יפה מאוד שהוא לא התפרץ שנתיים, אבל מהתגובה שלו אתה רואה שהוא כן אגר זעם במשך שנתיים, ומבחינתי הזעם הזה השפיע על המשחק שלו, וכמו שכבר כתבתי בהרבה משחקים הנאצות האלה הצליחו לגרום לו לחוסר ריכוז במשחק (אני זוכר ממש חזק את המשחק נגד הפועל חיפה שנה שעברה שמרגע שהתחילו לקלל אותו הוא כל המשחק רק ניסה ללכת לבד כאילו הוא מנהל מאבק אגו מול האוהדים שלהם)

הגיע הזמן שהוא גם לא יגיב וגם לא יקח ללב. שיבין שהנאצות האלה הם בגלל שהוא שחקן גדול - שיקח אותן כמחמאה (כמה שזה נשמע מוזר זה בדיוק מה שזה, הרי את מי מקללים ? את קטן, את נמני - לא מקללים שחקנים גרועים) שיעשה קפיצת מדרגה בבגרות ובשלווה הנפשית שלו - ואז באמת השמיים הם הגבול בשבילו.

באחת התגובות הקודמות שלך כתבת מילה חשובה-מידתי.

אנחנו מדברים על ליגה בה מאמן רדף אחרי שחקן שהתגרה ואף אמר לעיני כל-הוא צריך לחזור לצרפת(מעניין איך היו מגיבים בארץ לתגובה הפוכה). זה היה גול עצמי תדמיתי לליגת החרא הזאת אבל בהרחקה זה לא נגמר.

מקווה שזה אכן יהיה מידתי.

אני חושב שזה דיי פשוט (לפחות ככה זה נראה בלי להיות משפטן). אם המשטרה הגישה תלונה לבית הדין, זה קביל, אבל, אם התלונה הוגשה ע"י ההתאחדות על בסיס דו"ח המשטרה זה לא קביל ולא בטיח

למה לא ? ההתאחדות תובעת את אלירן , וכראיה לטענה שלהם מציגה את דו"ח המשטרה .. לא רואה פה בעיה

סליחה על הבורות אבל אם עטר לא מודה שזרק את הבקבוק, יש מישהו שיכול להגיד אחרת? לפי מה שהבנתי גם בדוח המשטרה אין שום דבר על המקרה וגם אין שום מצלמה שקלטה את המקרה, אני טועה?

סליחה על הבורות אבל אם עטר לא מודה שזרק את הבקבוק, יש מישהו שיכול להגיד אחרת? לפי מה שהבנתי גם בדוח המשטרה אין שום דבר על המקרה וגם אין שום מצלמה שקלטה את המקרה, אני טועה?

יביאו 20 אוהדי חיפה שיטענו שהם ראו אותו זורק את הבקבוק..

זה מקרה אבוד מראש,

אבל מכבי יכולה לטעון שעשו פיל מזבוב בגלל שאפילו ה'נפגע' ביטל את התלונה.

(בהשפעת התכנית שהייתה בערוץ 2 על עסקות טיעון)

שיגיעו איתו לעסקת טיעון: הוא יודה שהוא ניסה להבקיע בחימום ולמרבה הצער החטיא על אוהדי חיפה, ובתמורה הוא יתחייב לשים צמד בקריית שמונה.

פשוט בדיחה עלובה כל עסקני ולקקני ההתאחדות

בשורה התחתונה , אם עטר יקבל עונש או לא יקבל עונש , הוא צריך ללמוד להשתלט על עצמו.

מישהו חושב שבמשחק בקריית אליעזר נגד חיפה הקהל של חיפה לא ישיר לו את זה שוב?האוהדים של הפועל לא ישירו לו את זה ?

מעכשיו כל קהל שירצה לעצבן אותו ישיר לו את זה והוא צריך ללמוד להתעלם.

אבוי לנו ולעטר שהוא יושפע מהשירים הללו בעתיד.

הוא חייב לדעת להשתלט על עצמו ששרים עליו,אחרת כל משחק הקהל היריב ירצה להוציא אותו מהמשחק וישיר לו.

עטר בחור כל כך צנוע ועניו , שבאמת רואים שהוא משתדל , לא חושב שזה יקרה לו עוד פעם.

שרק ידע לקחת את הכעס הזה לכיוון חיובי , ויהיה לנו פה תותח יותר גדול ממה שהוא כבר עכשיו.

אני מקווה שהוא מתכונן נפשית למה שהקהל של הפועל הולך לשיר לו... הקומוניסטים האדומים יעשו לו את המוות במשחקים הבאים

אלירן עטר בחור אחושרמוטה... :wubyellow3: