Jump to content

מושיקו לוגאסי

Yaniv.

Recommended Posts

כל הזמן רושמים "אתם".

חוץ מהבחור שטוען ששיחק עם לוגסי בשכונה, אף אחד לא קטל את לוגסי.

הדבר הכי חריף שאמרו פה (שוב, חוץ מאותו אחד), זה שאולי היה עדיף להחזיר אותו מהפציעה במשחק פחות קשה (וזה לא מוריד מהעובדה שהבחור שחקן מוכשר בטירוף ועם פוטנציאל ענק).

זה דבר כלכך נורא להגיד, שבגללו הנושא הזה הגיע לשישה עמודים?

וואי מזה הבאתם פה חפירה ארכיאולוגית , מה כל כך קשה

השחקן נפצע לוקח זמן וסבלנות לחזור לאותה יכולת שאפיינה אותו

תראו את ברק יצחקי

נכון שאצלו הפציעה היית הרבה יותר חמורה , שהשביתה אותו לתקופה ממושכת יותר

אבל זה על אותו עיקרון , עכשיו עזבו ת'ילד , תתמקדו רק בלעודד את הקבוצה

גם אם נפסיד עוד מיליון פעם , לא יאומן איזה חפירות ועוד 6 עמודים

מה יקרה אם הילד יתן גול עוד שבוע מול קרית שמונה??

כולם יתהפכו? , ואז יהיה נושא כמה שאתם אוהבים אותו?!

מספיק עם השטויות , תתמקדו בתמיכה ובעידוד!

יאללה צום קל ומועיל , גמר חתימה טובה!

קהל מחלה. הנושא הזה מזכיר לי נושא אחר שעלה אחרי ה 3-0 בוינטר נגד הפועל ר"ג במשחק הבכורה של דור מיכה, בו 2 משתמשים ששיחקו איתו בקבוצה מספר שנים מוקדם יותר (קצת יותר מייצג ממשחק בשכונה), הרימו גבה לגבי האפשרות שיהפוך שחקן. אבל הם בניגוד למשתמשים בנושא הזה עשו את זה בצורה יפה ולא חשו שהם פרגוסון הכל יכול וכל יודע, ואולי הכירו באפשרות שדברים יכולים להשתנות עם השנים ולא מיהרו לקבוע שהוא "פח". כדאי ללמוד מהם.

לא הייתי לצערי במשחק היום כי אני בצבא.... עם דור מיכה שיחקתי בטרום ב׳ של מכבי כשאני הייתי בכיתה ד׳ והוא בכיתה ג׳. אני באמת התרגשתי כששמעתי שהוא משחק היום למרות שאנחנו לא בקשר כבר איזה 10 שנים. לא הייתי מהמר עליו כמי שייצא שחקן מהקבוצה הזאת,אבל אני באמת פשוט התרגשתי לשמוע על השער והבישול ולראות את התמונות. כל הכבוד למוטי שהעלה אותו,אני מקווה שימשיכו לשלב עוד שחקני נוער כי רק ככה נוכל להביא תארים.

אני שוב מוכרח להביע השתאות על ההתקדמות של דור מיכה. שיחקתי איתו בילדים ב' והוא היה אחד השחקנים הפחות מוכשרים ופיזיים בקבוצה.

ממעמד כזה להגיע למצב שהוא עולה ונותן כזו הופעה ומשחק בנבחרת ישראל.. נותר רק להוריד את הכובע ולאחל לו המון המון הצלחה

תפסיקו להעצים ולחפור על הנושא סתם ולהלהיט יותר את הרוחות.

יש עובדות בשטח מושיקו שחקן גדול בעל פוטנציאל להיות ענק. ראינו את זה העונה והוא עוד יוכיח לנו בהמשך.

בשני המשחקים האחרים בהם מושיקו נכנס במחצית הוא היה חלש וזאת גם עובדה וזה גם קורה ועוד יקרה.

הטעות היחידה היא של איווניר. פעמיים.

הראשונה אלברמן נתן 2 מחציות טובות פלוס מול קייב וחיפה ולכן היציאה שלו עוררה זעם.

שנית קשה לי להאמין שכל השבוע מושיקו היה מצויין באימונים ופתאום במשחקים האלה היה נפילה

איווניר היה חייב לראות את זה. ובמיוחד שהחילופים לא שיפרו את צורת המשחק של מכבי ולאו דווקא בגלל החולשה

הספציפית של לוגסי ב 2 המחציות האלה.

הוא גם חזר מפציעה תשלב ביותר הדרגתיות

זה כי יש ילד אחד שאומר שהוא משחק איתו בשכונה, ואז כל הפטריוטים קופצים עליו ואומרים "אתם קוטלים שחקני בית, קהל בושה " וכל מיני שטויות.

חלאס היה בחור אחד שדיבר שטויות , עברו הלאה.

אני ממש לא אמרתי שהוא שיחק איתי בשכונה אבל שיהיה

ומבחינתך זה שטויות מבחינתי לא וזאת דעתי!

מצטער אחי, אבל דעתך לא מקובלת. לא פה ולא ביציע.

ואתה תקבע אם היא מקובלת או לא

אז תהיה גבר ותשמיע במשחק לא מאחורי מסך.

כואב לך שהוא הצליח ואתה או אחיך ( כל שעה מישו חר שיחק איתו) מגרדים בבית

אז תהיה גבר ותשמיע במשחק לא מאחורי מסך.

כואב לך שהוא הצליח ואתה או אחיך ( כל שעה מישו חר שיחק איתו) מגרדים בבית

אז אני גבר ואני כן משמיע את זה במשחק ומי שמכיר אותי יודע

ואני לא אמרתי ששיחקתי איתו ולא כואב לי כלום כי הוא עדיין לא הצליח אם הוא הצליח או לא זה נדע בעוד כמה שנים

ולא כזה אכפת לי ממנו ואל תכניס את אחי לעניינים האלה

אתה הכנסת שסיפרת שהוא שיחק איתו בלה בלה בלה.

אתה משמיע במשחק? תשמיע לי.

אתה טוען שהוא לא הצליח?

הוא משחק במכבי ת"א בבוגרים? כן.

אתה כותב עליו בפורום? כן.

אז בוא תמשיך לגרד בביצים ולנסות לקטול א הבחור, והוא יצחק עליך שהוא ייקח תארים במכבי, ואתה תלקק את לו את החור של התחת.

אז אני גבר ואני כן משמיע את זה במשחק ומי שמכיר אותי יודע

ואני לא אמרתי ששיחקתי איתו ולא כואב לי כלום כי הוא עדיין לא הצליח אם הוא הצליח או לא זה נדע בעוד כמה שנים

ולא כזה אכפת לי ממנו ואל תכניס את אחי לעניינים האלה

אני לא חושב שיש בארץ מקום יותר טוב להיות בו מאשר במכבי תל אביב. אם זה לא נקרא הצלחה מה כן?

אתה הכנסת שסיפרת שהוא שיחק איתו בלה בלה בלה.

אתה משמיע במשחק? תשמיע לי.

אתה טוען שהוא לא הצליח?

הוא משחק במכבי ת"א בבוגרים? כן.

אתה כותב עליו בפורום? כן.

אז בוא תמשיך לגרד בביצים ולנסות לקטול א הבחור, והוא יצחק עליך שהוא ייקח תארים במכבי, ואתה תלקק את לו את החור של התחת.

[/

אין שום בעיה תגיד איפה תהיה ואתה תשמע טוב מאוד

ועכשיו אין לו שום הצלחה כמו שאמרתי זה עוד שנתיים שלוש אם בכלל נראה את זה ומי שמלקק לו תחור של התחת זה בינתיים אתה עם איך שאתה מהלל אותו אפשר לחשוב הביא לך שני אליפויות

בתור אחד שראה את מושיקו בנוער, הוא לא בלט בהתחלה, אבל כשהוא התחיל לבלוט זה הספיק לו כדי לעלות לבוגרים.

יש לו מסירות חותכות הגנה ובעיטות אדירות (למי שזוכר את הבעיטה שלו לחיבור בגמר הגביע לנוער, לפני ההארכה, דקה 93).

הוא עוד לא הראה 40% מהיכולת בקבוצה הבוגרת, הוא חזר מהפציעה עם בטחון טיפה ירוד אחרי הרצף הגדול שהיה לו בבוגרים לפני כן, ואני בטוח שהוא יראה לנו במשחקים הבאים איזה שחקן הוא.

שאפו לאיווניר שהכניס אותו והחזיר אותו לשחק, רק ככה מחזירים את הבטחון, כנ"ל ניבאלדו, שאם יתנו לו לשחק הוא יחזור להראות את הכדורגל שהוא יודע, אבל יש שחקנים טובים על הכוונת, ככה שרוב הסיכויים שפונצ'ץ או סאבו ישחקו במקומו ואם ההחלטה של איווניר תהיה לשים אחד מהם זה גם בסדר.

אני לא מהלל אותו.

אני חושב שהוא עדיף על אלברמן וראו שהוא ייצב את הקישור בעונה שעברה.

אם המשחק שלו מושלם? לא.

הוא רחוק ממושלם, אבל הפוטנציאל שם...זה שאתה לא רואה את זה רק מראה כמה אתה לא מבין כדורגל.

ואם להיות שחקן הרכב לגיטימי ובאנקר בגיל 18 במכבי ת"א זה לא הצלחה בשבילך? שום דבר הוא לא הצלחה בשבילך.

ואל תדאג asher8 לא מתאבדים.

אבל אוהדים כאלה? זה זבל שאין להם מקום בבלומפילד.

אין לי בעיה עם ביקורת, יש לי בעיה עם התנהגות מחורבנת, אחרי זה יבכו למה הקבוצה זבל...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.