Jump to content

לגיה ורשה

yuval

Recommended Posts

רגע שאני אבין,

אתה מגדיר את עצמך בתור "אנטיפה"?

אתה מודע לפעולות שעושים חברי ה"אנטיפה" ואילו ארגונים מחשיבים את עצמם "אנטיפה"?

אני ממש לא מגדיר את עצמי כ"אנטיפה" אבל אני בהחלט תומך בפעולות שלהם נגד גזענות ונגד נאציזם ופאשיזם.

אשמח אם תוכל לפרט על הפעולות שאתה מתכוון אליהן.

אני ממש לא מגדיר את עצמי כ"אנטיפה" אבל אני בהחלט תומך בפעולות שלהם נגד גזענות ונגד נאציזם ופאשיזם.

אשמח אם תוכל לפרט על הפעולות שאתה מתכוון אליהן.

אתה מסתכל על זה לא נכון.

מעשית ועובדית ארגוני השמאל קיצוני שנחשבים אנטיפה הם נגד ישראל.

אתה כיבכול תומך בהם בגלל שהם נגד "נאצים" "פאשטיסים" ובלה בלה ואתה חושב שהם בצד שלך אבל נכון להיום דווקא הצד הימני ואף קיצוני בעולם הוא זה שתומך בך.

כן,אה? בגלל זה הפועל עומדת לדין על נהמות והצליחה לקבל הגדרה חדשה לעונש על שירי שואה? בטח אחי.

אם להגיד את האמת, הם יהיו חזק בצמרת..

הבעיה שלהם זה הגנה חלשה וחוסר פרגון בהתקפה.

רואים הרבה את תמוז ודמארי הולכים לבד ולא מוסרים.

חוץ מזה, התרגלו יותר מדי לקבוצה של הפועל של השנתיים האחרונות.

הם חיים בסרט שאחרי שנתיים הם הקבוצה של המדינה.

אתה מסתכל על זה לא נכון.

מעשית ועובדית ארגוני השמאל קיצוני שנחשבים אנטיפה הם נגד ישראל.

אתה כיבכול תומך בהם בגלל שהם נגד "נאצים" "פאשטיסים" ובלה בלה ואתה חושב שהם בצד שלך אבל נכון להיום דווקא הצד הימני ואף קיצוני בעולם הוא זה שתומך בך.

אירגוני אנטיפה הם נגד ישראל בגלל ההתנהלות המדינית שלה.

עדיף בהרבה מכאלו ששונאים את ישראל בגלל שזו מדינת היהודים.

אחלה לגיה ורשה

אבל אתם יודעים שדווקא נגד איינדהובן הם ינצחו ואז יהפכו לאימפריית השנה באירופה אז אל תהיו מבסוטים מידי

כן,אה? בגלל זה הפועל עומדת לדין על נהמות והצליחה לקבל הגדרה חדשה לעונש על שירי שואה? בטח אחי.

איפה אתה רואה שהזכרתי את הפועל? דיברתי על אנטיפה...

גם הימין הקיצוני שונא אותנו וגם השמאל הקיצוני אין מה לעשות.

אירגוני אנטיפה הם נגד ישראל בגלל ההתנהלות המדינית שלה.

עדיף בהרבה מכאלו ששונאים את ישראל בגלל שזו מדינת היהודים.

תבין משהו אחד חשוב:

ההתנהלות המדינית של מדינת ישראל היא לגיטימית. לדעתי ההתנהלות המדינית של רוסיה, טורקיה, ארה"ב וצרפת היא הרבה יותר גרועה, אבל למרות כל זה, אירגוני האנטיפה לא יוצאים נגדם.

פשוט קל יותר לצאת נגד מדינה שהיא במקרה גם מדינת היהודים ולטעון שזה מגיע בגלל התנהלות מדינית.

אז חארטה ברטה בקיצור. השנאה התהומית נגד יהודים היא שנאה שנוגעת גם באנטיפה-עם כמה שהם מנסים להכחיש את זה.

האחיזה החזקה שיש להם היא בעיקר נגד הפשיזם ונגד הגזענות נגד שחורים. אבל אפשר לשנוא יהודים ולא להיות פשיסט. זה לא נוגד אחד את השני וזה לדעתי מסמל הכי טוב את אירגוני אנטיפה.

(מיותר לציין שהפועל עושה לעצמה פאדיחות עם ההצטרפות שלה לארגון הזה נכון?)

תסביר את עצמך. מבחינתי שער 5 והאנרכיסטים שלו הם בדיוק אותו הדבר כמו הקומץ של לגיה.

זה שהאולטראס שלהם זה שרמוטות אחד אחד לא עושה את כל הקהל של הפועל אנרכיסטים ושונאי ישראל... זו הכוונה שלי... יש שם הרבה חבר'ה טובים שמשרתים ביחידות הכי קרביות (לדוגמא ארז אשכנזי ז"ל).

כנראה שלא שמת לב

מה ההבדל בין הקהל של לגיה לבין הקהל שיושב בשער 5?

אותם בני זונות גרמנים.

לא נורא.

ארז אשכנזי הוא היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. בוודאי שיש שם חבר'ה טובים. גם לי אישית יש שני חברים שיושבים שם. אבל הכלל בשער 5 הוא זבל אנושי מהלך, והוא-כמו שכתבתי, לא שונה מהקומץ של לגיה.

ארז אשכנזי הוא היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. בוודאי שיש שם חבר'ה טובים. גם לי אישית יש שני חברים שיושבים שם. אבל הכלל בשער 5 הוא זבל אנושי מהלך, והוא-כמו שכתבתי, לא שונה מהקומץ של לגיה.

פה אני לא מסכים איתך.

לא שזה כזה קריטי לי, אבל שתדע להבא שכשאומרים "לא מסכים איתך" וכאלה, אז מומלץ לגבות את המשפט בטענה רצינית.

אבל סבבה זכותך כפרה. אני חושב שהאולטראס וכל המעטפת שלו, שזה שער 5 בעצם, הם זבלים. חוץ מזה אנחנו סתם חופרים על ריק פה. שיזדיינו הם ולגיה ורשה.

לא שזה כזה קריטי לי, אבל שתדע להבא שכשאומרים "לא מסכים איתך" וכאלה, אז מומלץ לגבות את המשפט בטענה רצינית.

אבל סבבה זכותך כפרה. אני חושב שהאולטראס וכל המעטפת שלו, שזה שער 5 בעצם, הם זבלים. חוץ מזה אנחנו סתם חופרים על ריק פה. שיזדיינו הם ולגיה ורשה.

אח שלי, אין פה הרבה מה לזיין את המוח... אני בטוח שיש המון חבר'ה טובים בשער 5... הם אמנם לא הרוב, אבל זה לא נכון להגיד שהם "יוצאים מהכלל שלא מעידים על הכלל".

אין לכם מושג מה זה אנטיפה בכלל.

יש הרבה ארגוני ימין באירופה שחברים באנטיפה (ביחד עם המון ארגוני שמאל ושמאל קיצוני).

אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את השטויות האלה,

אבל כשהייתי בברמן ב08' הלכתי עם הגרמנים (ונראה לי שעם פלקו..) לחנות של אנטיפה, שהדבר הראשון שהגרמני הראה לי זה ספרי תמיכה בישראל, הזכות של ישראל להתקיים וכו'...

אנטיפה זה ממש לא ארגון אנטישמי או אנטי-יהודי ואפילו לא אנטי-ציוני.

למען האמת אנטיפה זה גם לא ארגון כל כך.

זה יותר גג להמון ארגונים (שהמשותף זה התנגדות לפאשיזם, לגזענות, להומופוביה וכו'...) שמתחילים בקשת שבין הימין הלא-פאשיסטי לשמאל הקיצוני.

אח שלי, אין פה הרבה מה לזיין את המוח... אני בטוח שיש המון חבר'ה טובים בשער 5... הם אמנם לא הרוב, אבל זה לא נכון להגיד שהם "יוצאים מהכלל שלא מעידים על הכלל".

אחי כפרה עלייך אל תהרוס לי את מושא השנאה שלי.

וואללה ברצינות עכשיו- זה שאני קורא להם זבלים זה כמובן סובייקטיבי. הם יכולים גם לחשוב ששער 11 זבל. כל אחד מנקודת המבט שלו וכל אחד בוחר את 'האמת' שלו.

לי פשוט לא מתחברת האג'נדה של רוב חברי השער הזה, המוסר הירוד שלהם והאקטיביזם האנרכיסטי שבו הם דוגלים בזירה הפוליטית.

יעני זה מעבר ליריבות ספורטיבית בשבילי. אני מתעב אותם גם על רקע פוליטי. וכשאני אומר אותם, אני מתכוון לאנרכיסטים ולקיצוני השמאל של האולטראס והמעטפת שלו שמכסה את רובו המוחלט של שער 5. אז כן, הם הכלל. ואנשים יקרים כמו ארז אשכנזי הם היוצאים מן הכלל. אבל שוב פעם, שכל אחד יסתכל על זה איך שבא לו...

אני כמעט בטוח שהסנגוריה האישית שלך נובעת מאיזה מישהו מהמשפחה שלך שיושב שם או משהו בסגנון, אז אם תפריד את הרגשות שלך ותסתכל על העובדות, תווכח בזה שרוב המוחלט של שער 5 הם אנשים שגדלו עם זין בתחת כל החיים וכתוצאה מזה מתנהגים כמו שרמוטות בעלות מוסר ירוד.

וזהו אחרי כל זה הגעתי למסקנה שאני חופר יותר מעומר וזה כבר מציק לי בעין