Jump to content

לקראת מכבי חיפה. בלומפילד, יום שני.

-kabala-

Recommended Posts

אני לא מבין אותך, נו אז מה אם הם רושמים את זה, אתמול הם רשמו שאיווניר מטומטם והמערך שהוא עולה לא הגיוני וזה הרכב הזוי, וכמובן שהם טעו, מה הם מאמנים? הם בסך הכל אוהדים ששוכחים מידי פעם שיש צוות מקצועי שאחראי על הדברים האלה שרואה אותם יום יום, שמכיר את השחקנים ויודע בדיוק מה צריך להיות.

לא איכפת לי מה הם רושמים! איכפת לי היחס ששחקנים מקבלים פה...

עם כל הכבוד לניבה וסאבו ייני טוב משניהם ופשוט מחזיקים משניהם כאילו הם מינימום פרדיננד.

זה שהם זרים אנשים פה נותנים להם כבוד יתר, ושחקן הבית שלנו 7 שניםשנותן משחק אחרי משחק טוב ופשוט מחזיק לנו את ההגנה לא סופרים אותו...

אבל הכל מתחיל מלמעלה, שנותנים לניבה להיות קפטן ולא לייני שהוא שחקן בית מה אפשר לצפות מהאוהדים להבין...

ומה עם המשחקים שבהם אנשים פה ירדו על 4 כיד להודות לו? גם אם אתמול לא היה לו משחק גדול הוא עדיין צריך לפתוח אם מוטי חושב שהוא השחקן הנכון.

ובנוגע לשורה המודגשת - אני חושב שמוטי עושה עבודה טובה גם בלי העיצות והקביעות בפורום הזה. תנו לו קרדיט לקבוע מי ישחק.

לוגסי לפחות אצלי אף פעם לא היה באנקר, הוא עדיין צריך להוכיח את עצמו, לצד הופעות טובות נתן גם כמה משחקים חלשים במיוחד, כמו נגד ראשון.

אני לא אגיד שאני לא תופס ממנו כי אני כן, אבל הקהל של מכבי הופך אותו לאוברייטד וחבל, כרגע הוא לא ענק כמו שעושים ממנו.

יש לו פוטנציאל אבל נכון לעכשיו יש לו המון מה לשפר. בקבלת ההחלטות, בלשחק בנגיעה ולהפסיק לשחק עם הראש באדמה.

מה גם שהוא רק חזר מפציעה ושמים לב לזה, גם בכושר וגם בחדות המשחק.

לדעתי מי שבאנקר בהרכב כרגע זה ייני,פונצ'ץ,עומר ורד,יואב זיו,אלברמן,מיכה ועטר את יצחקי

השאר פשוט יצטרכו להילחם על ההרכב כרגע,כי ביינתיים מי שכתבתי למעלה זה הכי טובים של השבועות האחרונים

ורק שחקנים במומנטום ידעו לשחק טוב מול חיפה,כי כמו שראינו את לוגסי פתאום לא משחק כמו תמיד בגלל שהוא חזר מפציעה ועדיין לא במומנטום ככה כל שחקן בלי מומנטום ישחק כמוהו

הפחד לי למשחק זה שמתישהו עומר ורד פתאום כבר לא יוכל יותר,ואז אני לא יודע מי יחליף אותו,כי לדעתי נגמר החצי סיבוב הקל,עכשיו עד סוף הסיבוב יש לנו בעיקר משחקים קשים שרק ורד יוכל לשחק בהם טוב

לדעתי אם אפשר להעלות את אמסלש מהנוער,זה יהיה אחלה פיתרון,אפילו אם הוא צעיר מדי

אבל הכל מתחיל מלמעלה, שנותנים לניבה להיות קפטן ולא לייני שהוא שחקן בית מה אפשר לצפות מהאוהדים להבין...

בקטע הזה אני מסכים איתך , אני חושב שמגיע לייני להיות קפטן שני במקום ניבאלדו.

ייני שחקן בית , כבר כמעט 8 עונות במכבי , נותן 200% ואת הנשמה כל משחק ואוהב את המועדון.

לפי דעתי אתמול הייתה ההוכחה הסופית שהגיע הזמן שכולם פה יפסיקו לזיין תמוח עם המערכים שלהם ויתנו לצוות המקצועי לעשות את העבודה הטובה שהוא עושה,

ביום שני זה לא משחק עונה, זה משחק של עונה, ניצחון יראה בדיוק לאן אנחנו מכוונים השנה

ההיפך הוא הנכון, שבוע חפרו פה על זה שאסור לפתוח עם 3 בלמים, פתחנו עם 3 בלמים נסוג, חטפנו גול ממרכז ההגנה המעובה אחרי 9 דקות בלבד. מלמד שלפעמים האיש הפשוט מבין.

שאפו לאיווניר שהבין את הטעות ומיד אחרי הגול העביר את פונץ' קדימה.

מצד שני ראינו קבעון של איווניר על ישראלביץ כשסביר להניח שאלינור זיזוב היה תורם יותר.

ההיפך הוא הנכון, שבוע חפרו פה על זה שאסור לפתוח עם 3 בלמים, פתחנו עם 3 בלמים נסוג, חטפנו גול ממרכז ההגנה המעובה אחרי 9 דקות בלבד. מלמד שלפעמים האיש הפשוט מבין.

שאפו לאיווניר שהבין את הטעות ומיד אחרי הגול העביר את פונץ' קדימה.

מצד שני ראינו קבעון של איווניר על ישראלביץ כשסביר להניח שאלינור זיזוב היה תורם יותר.

אני אמרתי את זה עוד לפני המשחק ואנשים כמו תמיד קטלו אותי,3 בלמים זה סכנה שהם לא מתואמים,כי בלמים זה חלק שחייב להיות מתואם מאוד,ושאתה פתאום מפתיע את הבלמים עם עוד 2 לצידם,אתה מבלבל אותם לחלוטין וכבר אין יותר תיאום וזה מה שהביא לגול

לדעתי אפילו במשחקי חוץ אסור לשחק את המערך המטומטם הזה,כי שמה לא רק שלא יהיה תיאום,גם הפחד של משחק חוץ ישפיע

צריך פשוט מערך רגיל ולא התקפי במיוחד,אחד כזה שישלוט על מרכז המגרש ויעשה את העבודה בשביל לא לתת ליריבה להתקיף יותר מדי

לא איכפת לי מה הם רושמים! איכפת לי היחס ששחקנים מקבלים פה...

עם כל הכבוד לניבה וסאבו ייני טוב משניהם ופשוט מחזיקים משניהם כאילו הם מינימום פרדיננד.

זה שהם זרים אנשים פה נותנים להם כבוד יתר, ושחקן הבית שלנו 7 שניםשנותן משחק אחרי משחק טוב ופשוט מחזיק לנו את ההגנה לא סופרים אותו...

ייני שחקן רוטציה טוב לעמדת הבלם, בל נשכח את המשחקים הרעים שלו כבלם\מגן.

לשים את ניבאלדו שאתמול לקח 100% מהכדורים בגובה ובלתי עביר באחד על אחד או את פאביצ'ביץ שפתח את העונה מצויין על הספסל נראה כטעות.

אתה לוקח משחק אחד רע של ניבאלדו ופאביצ'ביץ' (בשיקטאש חוץ) שייני היה בו רע כמוהם ומסיק.

אני הייתי לוקח את יתר המשחקים שלהם כצמד בהגנה שבכלל לא הגיעו מולנו למצבים.

ייני שחקן רוטציה טוב לעמדת הבלם, בל נשכח את המשחקים הרעים שלו כבלם\מגן.

לשים את ניבאלדו שאתמול לקח 100% מהכדורים בגובה ובלתי עביר באחד על אחד או את פאביצ'ביץ שפתח את העונה מצויין על הספסל נראה כטעות.

אתה לוקח משחק אחד רע של ניבאלדו ופאביצ'ביץ' (בשיקטאש חוץ) שייני היה בו רע כמוהם ומסיק.

אני הייתי לוקח את יתר המשחקים שלהם כצמד בהגנה שבכלל לא הגיעו מולנו למצבים.

אני ממש לא זוכר משחק אחד רע של ייני כבלם! לא מגן - בלם!

סאבו וניבה לא מתאימים לשחק ביחד, הם לא משלימים אחד את השני...

לא זוכר מי פה פעם רשם שניבה טוב סאבו חלש וסאבו טוב ניבה חלש, וזה ממש נכון...

אני לא זוכר כאן פעם אחת שרשמו שייני לא שיחק טוב כבלם! הבן אדם פשוט בלם מצויין

תפסיקו כבר אם ההתבכיינות הזאת על ההרכבים, השבוע לפני המשחקים אמרתם שמוטי הורג אותנו והקבוצה הייתה מצויינת. למישהו עוד יש ספק בהרכבים של מוטי?

תפסיקו כבר אם ההתבכיינות הזאת על ההרכבים, השבוע לפני המשחקים אמרתם שמוטי הורג אותנו והקבוצה הייתה מצויינת. למישהו עוד יש ספק בהרכבים של מוטי?

מה קשור להיתבכיין על ההרכבים??? זה שמדברים פה על ההרכב שכל אחד רוצה לראות זה לא אומר שאנחנו בוכים... זה לגיטימי לדבר על איזה הרכב כל אחד היה רוצה לראות...

לא נמאס לכם מהסיסמאות - "די להיתבכיין" "די להיות סטייקים" "יש מאמן ומה שהוא יחליט זה מה שיהיה" (אף אחד לא אמר שאפילו אם עטר יעלה כשוער נקלל אותו...) שיבחר איזה הרכב שהוא רוצה אבל זאת זכותי לדבר פה עם משתמשים על איזה הרכב אני הייתי רוצה הכי לראות...

מוטי טעה בגדול עם ההרכב אתמול. זו לא דעה זו עובדה.

שיטת ה3 בלמים קרסה, בגול אף שחקן הגנה לא ידע מה לעשות, לצאת לנבדל? לקחת את השחקן? כאוס מוחלט.

מה גם שבשיטה הזו משחק ההתקפה תקוע ולא שוטף.

אחרי הגול כרמלי הזיז את פונצ'ק לקישור האחורי ועברנו ל4-5-1.

לא צריך לפחד לומר את האמת, הביקורת עניינית ומוצדקת ולא באה מתוך כוונה רעה.

מוטי טעה, מוטי למד, הלאה.

זה מתחיל ככה, אחר כך רואים באינטרנט איזה הרכב מוטי מתכנן לעלות ואז מתחילים במקהלה:

?מוטי הרגת אותנו!!!!? ? מה הוא עושה אם נפסיד זה רק בגללו!!!? ? אין הוא ויתר על המשחק, אין מצב שנוציא נקודות ?

FEAR, זה הרעיון

אנשים לא סומכים על מוטי וגדי במה שהם עושים, אתמול אני מקווה שהם הבינו שיש צוות רציני על הקווים. 

אני ממש לא זוכר משחק אחד רע של ייני כבלם! לא מגן - בלם!

סאבו וניבה לא מתאימים לשחק ביחד, הם לא משלימים אחד את השני...

לא זוכר מי פה פעם רשם שניבה טוב סאבו חלש וסאבו טוב ניבה חלש, וזה ממש נכון...

אני לא זוכר כאן פעם אחת שרשמו שייני לא שיחק טוב כבלם! הבן אדם פשוט בלם מצויין

יש לו חלק לא מבוטל בגול שספגנו אתמול כאשר הוא יצא כשלא היה צריך לצאת לשחקן המוסר. גם נגד פאו כבלם, רמה"ש כבלם, בשיקטאש כמגן הוא לא הבריק.

לא סותר את זה שהוא נתן משחק טוב מאוד אתמול ובגלל זה וא צריך להיות המחליף של 2 הבלמים הבכירים כשגם פונץ' נראה כשחקן מעניין מאוד.

זה מתחיל ככה, אחר כך רואים באינטרנט איזה הרכב מוטי מתכנן לעלות ואז מתחילים במקהלה:

?מוטי הרגת אותנו!!!!? ? מה הוא עושה אם נפסיד זה רק בגללו!!!? ? אין הוא ויתר על המשחק, אין מצב שנוציא נקודות ?

אלה אנשים קיצוניים שלא ישתנו לעולם.

אני מדבר על ביקורית עניינית, לגיטימי לחלוטין לבקר את החלטות המאמן.

תאמין לי שמוטי יודע טוב מאוד שהוא טעה עם ההרכב ולא קרה שום אסון, הוא רק לומד ומשתפר מטעויות.

לזכותו יאמר שבמכבי של העונה ברגע שמשהו לא עובד משנים, הקיבעון שהיה פה בשנים קודמות לגבי מערכים ושיטות משחק איננו עוד.

אלה אנשים קיצוניים שלא ישתנו לעולם.

אני מדבר על ביקורית עניינית, לגיטימי לחלוטין לבקר את החלטות המאמן.

תאמין לי שמוטי יודע טוב מאוד שהוא טעה עם ההרכב ולא קרה שום אסון, הוא רק לומד ומשתפר מטעויות.

לזכותו יאמר שבמכבי של העונה ברגע שמשהו לא עובד משנים, הקיבעון שהיה פה בשנים קודמות לגבי מערכים ושיטות משחק איננו עוד.

מוטי עשה טעות אתמול במערך של 3 בלמים שהוא העמיד, הוא גם עשה טעות בהצבות של השחקנים מול בשיקטאש.

אבל, הגדולה של מוטי זה שהוא יודע להכיר בטעות שלו. אתמול לאחר 10 דקות הוא עבר למערך של 2 בלמים, ומול בשיקטאש הוא הכניס במחצית את עטר ואת יצחקי.

בכלל, אני מאמין במוטי בלב שלם, זה לגיטימי לחלוטין לבקר אותו לפעמים(כמו שאמרת), אבל עד עכשיו רואים במכבי משהו שלא היה בשנים האחרונות - שיטת משחק ודרך.

רק שימשיך ככה.

מה שאני לא מבין זה למה לא מארגנים קונפטי אדיר לכל היצעים , כמו דגלים או אפילו ניירות לזרוק בתחילת משחק .

חייבים לשבת ולארגן משהו , אחרי הופעות כל כך טובות של השחקנים הגיע הזמן שאנחנו האוהדים נשקיע את הנשמה .

כי המשחק נגד חיפה יכול לפתוח פאקינג פער של שמונה נקודות ולהכניס אותם לבור עמוק.

מה שאני לא מבין זה למה לא מארגנים קונפטי אדיר לכל היצעים , כמו דגלים או אפילו ניירות לזרוק בתחילת משחק .

חייבים לשבת ולארגן משהו , אחרי הופעות כל כך טובות של השחקנים הגיע הזמן שאנחנו האוהדים נשקיע את הנשמה .

שכח מקונפטי, לא שמת לב כמה זמן כבר לא היה?

המשטרה לא מאשרת קונפטי

המשטרה לא מאשרת קונפטי

אז דגלים, צהובים לכל המגרש או ממש כולם ניפים צעיפים בתחילת משחק שהשחקנים עולים ..

ולמה המשטרה לא מאשרת קונפטי

לא משטרה לא כלום

כסף-כסף-כסף

הקופה ריקה

לא משטרה לא כלום

כסף-כסף-כסף

הקופה ריקה

אתה רוצה להגיד לי שאם נפנה להנהלה אחרי ההכנסה האדירה של המשחק האחרון , הם לא יאשרו הוצאה של מקסימום 10 אלף ??

לפי מה שזכור לי 3-4 משחקים אחרונים SOLD OUT

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.