Jump to content

"8 זה בדם"

פנחס שוף

Recommended Posts

ממש משעמם לתקשורת אה? השנה אין לכלוך במכבי אז הם מתחילים למחזר נושאים ולחפור אחורה במנהרת הזמן לחפש עניין.

ובינינו, הנושא...לא מעניין!

הכתב הוא במקרה אבל רק במקרה אוהד הפועל. מכיר אותו אישית, בחור טוב אבל אין לו כל רגש של אהדה או רצון לטוב כלפי מכבי. לא אהבתי את ההתעסקות המיותרת במכבי תוך ניסיון לייצר מתיחות זדונית

מאחר ומכבי לא "הוציא לפרישה" באופן רשמי את "8" אין שום טעם שהוא לא ילבש ע"י אף שחקן בעתיד.

אבל אם זה קורה בתקופה הקרובה (שנים הקרובות) זה צריך להיות ע"י שחקן שמוכיח את זה ב3 פרמטרים

1. שחקן ענק

2. מכביסט (גם באופי, וגם בקשר/אהבה לקהל ולמכבי עצמה)

3. נאמנות. כמה שנים בקבוצה, לעמוד ב"פיתוי" לעבור לקבוצה אחרת, ואם הוא עובר? רק לחו"ל.

יש מספר אחד שלא יהיה לעולם במכבי....8!!!!

אחרי זה יש את 12 שיקח כמה שנים עד שמישהו ילבש אותו...!!!

את המספר הזה אני גם מעדיף שאף אחד לא ילבש,גם לא עוד 200 שנה

את המספר הזה אני גם מעדיף שאף אחד לא ילבש,גם לא עוד 200 שנה

לא יודע, העניין של 12 מורכב.

מאמין שבעוד כמה שנים (אולי אפילו הרבה) יגיע הזמן ומישהו ילבש אותו. מתישו זה יצטרך לקרות.

כמובן, בהתחשב במה שיקרה

דרך אגב לא יודע אם שמתם לב אבל כבר חודשיים מחפשים את ציון צמח ומנסים לגרום לו בכוח ללכלך על מכבי

חוצפן. בא מכבי עם אולטימטום. מכבי רצו אותו לסגל, אבל הוא רצה הבטחה ממכבי להרכב כל משחק ו-90 דקות.

אני דווקא מאוד הייתי רוצה שמישהו יוכיח שהוא ראוי ללבוש את המספר 8 (למשל דור מיכה אם ימשיך ככה לאורך כמה עונות)

בדיוק מה שחשבתי אתמול, דור מיכה/מושיקו לוגסי עוד שנתיים-שלוש גדולות במכבי והחולצה הזאת צריכה להיות שלהם, הם מכביסטים מוכשרים בטירוף, רק שיוכיחו את עצמם ויביאו למכבי תארים.

הבעיה שבכדורגל המודרני שחקן לא נשאר בקבוצה שלו יותר משנתיים-שלוש :\

אבי נמני הוא הגדול בהיסטוריה של המועדון הזה ואחד הגדולים בהיסטוריה של המדינה הזאת, אף אחד לא ישכח אותו...

הקטע עם לשמור חולצות ילדותי לפי דעתי אם כל הכבוד לנמני ויש המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כבוד צריכים לתת אפילו אבי עצמו אמר זאת בכתבה עכשיו גם הקטע עם 12 ( שאני לא קולט עדיין איזה שחקן)

גם דרק שארפ בכדורסל אפילו לא חיכו דקה ונתנו את החולצה לסמית.

גם בבייתר נתנו את 11 של אוחנה ואת 8 של מלמיליאן.

לא מבין מה בוער עם המספר 8 ,זה בסדר מקובל שלא ילבשו אותה יותר. זה מקובל מאוד בעולם למשל במילאן הספרה 3 ששמורה לבני משפחת מלדיני ואף אחד אחד לא ילבש אותה ואני בטוח שיש עוד מקרים כאלו.

קצת כבוד לסמל ענק , לשחקן הגדול ביותר שלבש את המדים של מכבי, אם הבן לא יצא שחקן בסופו של דבר להמשיך הלאה אם לא, לא יקרה כלום.

אין מה לעשות יותר מידי עניין

אם יהיה שחקן מעולה (ברמה שעטר מציג וברמה שדור מיכה ולוגסי מגיעים אליה לאט לאט) שיוכיח שהוא נאמן למכבי- מגיע לו ללבוש את מספר 8.

זה שהוא לובש את המספר לא משווה אותו לאבי נמני, כי מן הסתם יקח עוד הרבה זמן (אם בכלל) עד שיהיה שחקן כמו אבי במכבי.

אני אישית גם חושב שאת המספר הזה צריך לתת לשחקן בית ובגלל זה גם עטר לא מתאים אבל שיהיה

לא חושב שמיכה צריך ללבוש את 8

למיכה כבר יהיה את המספר שלו,הוא לא צריך לקחת היסטוריה של מישהו אחר גדול במכבי ולזרוק לפח

עם 12 זה קצת יותר מסובך,אבל אם בעזרת השם מני לוי יחלים לגמרי,אני חושב שאפשר לתת למישהו את המספר שלו

הסיבה גם שלא צריך לתת אותו לאף שחקן הוא, שלמי תביא מיכה? ללוגאסי? לעטר? זה סתם תסביך ...אבי זה אבי , ביום שמישהו יעבור אותו במלכות השערים של כל הזמנים נדבר, היום עם העידן של השחקנים שעוברים לאירופה , לדעתי זה לא ייקרה.

זה דור אחר אין מה לעשות.

הסיבה גם שלא צריך לתת אותו לאף שחקן הוא, שלמי תביא מיכה? ללוגאסי? לעטר? זה סתם תסביך ...אבי זה אבי , ביום שמישהו יעבור אותו במלכות השערים של כל הזמנים נדבר, היום עם העידן של השחקנים שעוברים לאירופה , לדעתי זה לא ייקרה.

זה דור אחר אין מה לעשות.

אל תשכח שאבי לא התחיל כאגדה... גם אבי נמני היה פעם ילד כשרוני ברמה מטורפת שעשה לליגה בית ספר. אבי נמני לא התחיל כמספר 8 האגדי. גם הוא ירש אותו משחקן ענק, מלמיליאן, שלמרות שלא היה סמל במכבי אני בטוח שכל האוהדים בישראל העריכו אותו.

תן לעוד שחקנים להמשיך את המורשת של המספר הזה.