Jump to content

העידוד אתמול ובכללי

melody

Recommended Posts

הבעיה של הכפיים זה ששער 13 רואה כפיים אז הוא מצטרף, אך בגלל שמהירות האור גדולה ממהירות הקול אז הם מתחילים מוקדם מדי, מה שגורם לרדיפה הדדית של שער 13 ושער 11.

לכן יש לי פתרון- רקיעות ברגליים!

יש בעיה גם בקצב של שער 11 עצמו... בגלל זה אני חושב שהגוש צריך להתקרב יותר לכיוון הגוש של האולטראס... כשיש שער שלם ששר בקצב מסוים יותר קל לבלומפילד להתאים את הקצב אליו...

יש בעיה גם בקצב של שער 11 עצמו... בגלל זה אני חושב שהגוש צריך להתקרב יותר לכיוון הגוש של האולטראס... כשיש שער שלם ששר בקצב מסוים יותר קל לבלומפילד להתאים את הקצב אליו...

אין יותר לאן להתקרב, שני הארגונים יושבים אחד ליד השני.

הערה שקצת לא קשורה לעידוד אבל קשורה לעניין הצעיפים החדשים של הליגה האירופית (לא היה לי מקום אחר לרשום ונראה לי לנכון שזה יקבל תשומת לב כדי שיעבור לגורמים הרלונטים)

יש טעות בצעיף, רשום שב1.12 אנחנו נגד קייב.. ואנחנו לא.. חבל שמוציאים צעיף ומבקשים עליו 50 שקל בלי שבודקים קודם אם הוא תקין...

סה"כ העידוד אתמול היה בסדר גמור.

אפשר להעיר את כל הקהל עם שירים יותר מקפיצים כמו פולופופו (צהוב עולה מכבי תל אביב), או להפתיע ולהתחיל לשיר את המלודי אחרי הגול, אני בטוח שרוב הקהל ייזכר בשיר הענק הזה, אבל בסה"כ אי אפשר להתאים את כל היציע לפי שערים אחרים כמו 8 ו13 שמבחינתם זה לשיר 100 פעם את "מכבי זה אצלי בלב" עד שיהיה חרוש כמו כל השירים המקפיצים של השנים האחרונות.

חבל שלא שיתפו את שער 13 בשתדעי אני קיוויתי, ומשהו שלא מובן בשיר אין שום דבר שאני אוהב יותר כשמגיעים לקטע של ''את העיר נצבע צהוב וכחול ומי שלא קופץ אדום'' הקהל נרדם דווקא בקטע הכי חזק של השיר, באמת שלא ברור למה.

1) שירים מיציע ליציע זה ענק וזה מחדיר בכ-ו-ל-ם את הטירוף. מבחינתי לשיר את צהוב עכשיו, מכבי אצלי בלב ותדעי אני קיוותי 5 פעמים במשחק. זה לא בושה ושהקהל במומנטום זה דוחף

2) עוד שיר של מומנטום "הנה זה מגיע"- למה ויתרו עליו לגמריי? הוא מטריף אחושרמוטה!!! אז מה אם הוא חרוש, זה אש!

3) הם אומרים שנדפקתי- אי אפשר לשיר לאט. רוצים לשיר לאט? תתחילו עם כפיים ואז תגבירו בקצב. פשוט אי אפשר בדקה ה70 כשאני בשיא הטירוף לשיר לאט! אנחנו רוצים לקפוץ ולהשתגע :)

4) אני הייתי מוותר על השירי הולכה. די כבר עם הדאלה בוקה. מדקה 25 אני כבר יודע שהגיע הזמן לנמנם. אני חושב שצריך לתת להיטים (במשחקים כאלה) כל המשחק. אם לא להיטים, אז לפחות את השירים החדשים (איפה ניסיתי כדורים? או בוא חבר ותצטרף לסאטלה)

הקהל שלנו כבר שכח מזה לקפוץ ולזרום עם שיר משום מקום.. למרות שאתמול בהם אומרים שנדפקתי שער 11 היה באוויר פעם ראשונה מזה הרבה זמן. רק שיהיה ככה בכל משחק וישתפר

הרבה אוהדים לא זוכרים או לא מכירים את השירים.

בגלל זה צריך לשיר את השירים המוכרים יותר.

מכבי זה אצלךי בלב

כמו משוגע

צהוב עולה

הנה זה מגיע

האישה כבר אמרה לי

אני מודה

אין שום דבר

ללב נכנסת

המרוקאי

צהוב עכשיו

ברע בטוב

ולהכניס בין לבין שירים לא מוכרים שהקהל ילמד גם אותם.

welcome to yellow hell

תנו לנו לשמוח

מכבי לא(קלאסי אם הקהל לא מעודד כל כך)

תשברו רגליים

מכבי עד המוות

אבל הכל בהדרגה.

וואלה שמעתי מהטלוויזיה והיה מטורף , באמת שעזה פה רעדה ..אם על תצוגת עידוד כזו יש תלונות אז מצבנו בן זונה , מה שאהבתי במיוחד שהיו לא מעט דקות (אבל עדיין לא מספיק ) של שריקות בוז לשופט / בהנעת כדור של קייב ובאמת זה היה נראה כאילו השחקנים שלהם רק מחכים להיפטר מהכדור .. אז וואלה באמת שכל הכבוד ובקשר לעניין של הלשיר לאט לא חושב שיש סיכוי במשחקים כאלה , בלומפילד היה בטירוף וגם אם לא הבינו מה בדיוק שרים זה נשמע בטלוויזיה שיש שם גיהנום רציני ..

אין ספק שהעידוד ממשחק למשחק רק משתפר אבל יש לי בעיה עם התפאורה למה לא כל היציעים מקבלים למשל דלגלים כמו שהיה במשחק האחרון נגד דינמו??

אין ספק שהעידוד ממשחק למשחק רק משתפר אבל יש לי בעיה עם התפאורה למה לא כל היציעים מקבלים למשל דלגלים כמו שהיה במשחק האחרון נגד דינמו??

כסף

הרבה אוהדים לא זוכרים או לא מכירים את השירים.

בגלל זה צריך לשיר את השירים המוכרים יותר.

מכבי זה אצלךי בלב

כמו משוגע

צהוב עולה

הנה זה מגיע

האישה כבר אמרה לי

אני מודה

אין שום דבר

ללב נכנסת

המרוקאי

צהוב עכשיו

ברע בטוב

ולהכניס בין לבין שירים לא מוכרים שהקהל ילמד גם אותם.

welcome to yellow hell

תנו לנו לשמוח

מכבי לא(קלאסי אם הקהל לא מעודד כל כך)

תשברו רגליים

מכבי עד המוות

אבל הכל בהדרגה.

השיר הכי גרוע,מטומטם ושנוא עלי בעולם.

רק הורס ומרדים את הקהל.

הנה זה מגיע,ללב נכנסת,צהוב עכשיו,שתדעי אני קיוויתי,המרוקאי,מכבי זה אצלי בלב,מכבי או מוות,פולופופו,כמו משוגע,הם אומרים שנדפקתי אלה השירים הכי חזקים שלנו, חייב לשיר את כולם בכל משחק.

זה לא ייאמן כמה שירים חזקים יש לנו,כמה אופציות לשירים מטריפים לפני גולים ואחרי... אין קהל בארץ עם מאגר שירים כל כך רחב כמו שלנו, צריך לנצל את זה על גבול הטעם הטוב.

חייבים להפסיק את הרצף הידוע מראש בהתחלה (כמובן שאני לא מדבר על האני מודה ) זה לא מערב את הקהל הרחב ולא יוצר לחץ מההתחלה על היריבה . במיוחד במשחקים גדולים חייבים להכניס שירי ''טירוף'' בהתחלה כדי ליצור יתרון מידי.

אני היחיד שחושב שאחרי הרבה שנים ששרים את מי כמוך באלים הוא לא מגיע לרמה שציפו?

אין מה להשוות בכלל בין הדציבלים של ה'הכל בשביל מכבי' למי כמוך באלים' .

וזה לא שאני חושב שצריך לעשות את הכל בשביל מכבי ה'המנון' אלא , אולי להחליף למשהו אחר. וראיתי פה כבר כמה הצעות טובות יותר (אהובתי , ואני חשבתי על תגידי של ליאור נרקיס)

אני היחיד שחושב שאחרי הרבה שנים ששרים את מי כמוך באלים הוא לא מגיע לרמה שציפו?

אין מה להשוות בכלל בין הדציבלים של ה'הכל בשביל מכבי' למי כמוך באלים' .

וזה לא שאני חושב שצריך לעשות את הכל בשביל מכבי ה'המנון' אלא , אולי להחליף למשהו אחר. וראיתי פה כבר כמה הצעות טובות יותר (אהובתי , ואני חשבתי על תגידי של ליאור נרקיס)

דווקא אחרי הרבה שנים שהקהל לא ידע את המילים של "מי כמוך באלים" בשנים האחרונות זה שיר חזק מאוד וכל האיצטדיון שר אותו.

ואללה את הבית השני לא כל כך מכירים , חוץ מהגוש אף אחד לא באמת עם האגרוף , ואף אחד לא יודע להבדיל בין ה'דגל' ל 'סמל'

סמל ודגל זה שטויות, למרות שהרבה כבר לא מתבלבלים.

בקטע של האגרוף אם היה במקום זה צעיפים כל האיצטדיון זה היה יכול להיות קטלני.