Jump to content

העידוד אתמול ובכללי

melody

Recommended Posts

איזה קהל קונצרטים לאן הגענו יא רבק

הקהל בשיכרון חושים רוצה לשיר מהר עכשיו לעשות על זה דיון האם להשתיק אותם עם התופים?

יאלה תזרמו זה לא 100FM פה כל כניסה שלנו לאטרף וזה לא משנה אם השחקנים לא מבינים מילה ממה שאנחנו אומרים מכניסה את השחקנים לפי 10 יותר אטרף

האטרף יותר חשוב מקצב אחיד זה לא טקס סיום כיתה ח של וינטר

יאלה שתחררו

- הבחירת שירים של האנשי גדר לא הייתה הכי טובה. במשחק כזה, שכל בלומפילד מלא באוהדי מכבי, צריך להריץ חזק את השירים מיציע ליציע. הקהל צמא לזה. ככה גם אפשר להכניס אוהדים לעידוד. אבל גם זה קורה, וזה בסדר לטעות. סה"כ כולם, כולל כולם בתהליך של ניסוי וטעייה ואני בטוח שבמשחקים הבאים אנחנו נראה בחירת שירים טובה יותר.

לחלוטין.

מעבר לזה - שאפו לאנשי הארגון (ולקומץ עמה) על שהצלחתם להכניס את "הם אומרים שנדפקתי". דקה 74 לפני הבעיטה של מדוניאנין בלומפילד פשוט רעד וגם אנשים בשערים 2 ו-7 עמדו ושרו אותו. זה לא דבר של מה בכך בהתחשב שזה שיר ארוך ו"מסובך" (לאנשים שרגילים לשיר שורה ולהתיישב בכסא)....אולי עוד יש עתיד לקהל הזה למרות הכל.

פלג, מז"א להריץ חזק את השירים מיציע ליציע?

מה לשיר שירים כמו "מכבי זה אצלי בלב" "צהוב עכשיו" וכד' פעמיים במשחק?

אני מסכים שבמחצית הראשונה השירים ששרנו הם לא מהמטריפים שלנו אבל כל זה היה תחת חישוב שלי שלבוא למחצית השניה ולהתפוצץ ביציע וזה מה שהיה, שיר אחרי שיר במחצית שניה היה להיט והעיף את בלומפילד באוויר.

וגם יש דברים שאתם בתור קהל שבגוש או בצד לא רואים ואני כן רואה ויודע לרוב מתי לשלוף את התותחים הכבדים.

אלירן אחי אני באמת לא מבין מה הבעיה בלשיר אותו שיר פעמיים במשחק. מכבי זה אצלי בלב יכול להעיף את בלומפילד גם בדקה 20 וגם בדקה 80, בטח שהרבה יותר משיר הולכה.. אם לשרמוטות מהצד השני זה עובד, גם פה זה יכול..

שמע לעבור שם במקרה זה כמו להיכנס לעזה במקרה(אלא אם כן אתה אגיאר המושיע של ירושלים :whistling: )

מלא אנשים בפורום פה נכנסים לשם סתם בשביל לראות , יש בפורום בטיייילל את הנושא "אהבה" עליהם, שמוריו פתח.

gate 11 the south-part of bloomfield

איזו חוויה קטלנית היה להיות חלק מזה. תפאורה ברמה גבוהה מאוד שמשתווה ברעיון ובביצוע להרבה קהלים באירופה.

שאפו ענק לכל העוסקים במלאכה, רואים שהכסף שאנו תורמים משחק ומשחק הולך למטרה ענקית שתלך ותשתפר בע"ה.

בקשר לעידוד ולשירה,

חברים אני שומע פה הרבה אנשים שאומרים אין מה לעשות עם זה, זה מה יש ועם זה צריך להתמודד.

הגישה השלילית הזאת לא נותנת כלום אלא רק חוסר חשק להשקעה ולמידה. יש הרבה דברים שאפשר לעשות, יש הרבה אנשים בשער 11 עם ראש מספיק נבון כדי להצעיד את הקהל שלנו לאט לאט קדימה.

זה ייכח זמן אבל בסופו של דבר הקהל שלנו ילמד. תמיד יש שני צדדים למטבע ואי אפשר לחשוב שמצד אחד הקהל הרחב ישיר את כל השירים. בכל העולם זה ידוע שהאירגונים והיציע המעודד שרים 90 דקות ורוב רובו של הקהל מצטרף לפי התיזמון של המשחק.

לסיכום,

השחקן ה-12 :wubyellow3:

אני מסכים שבמחצית הראשונה השירים ששרנו הם לא מהמטריפים שלנו אבל כל זה היה תחת חישוב שלי שלבוא למחצית השניה ולהתפוצץ ביציע וזה מה שהיה, שיר אחרי שיר במחצית שניה היה להיט והעיף את בלומפילד באוויר.

וגם יש דברים שאתם בתור קהל שבגוש או בצד לא רואים ואני כן רואה ויודע לרוב מתי לשלוף את התותחים הכבדים.

קודם כל צריך לצאת מהקיבעון.

לשיר פעמיים את "מכבי זה אצלי בלב", "האשה כבר אמרה לי" או את המרוקאי(למרות שהוא חרוש, אבל יש לו אפקט מטורף) לא יוריד מהרמה שלנו אלא להפך.

במקרים ספציפים כמו אתמול, צריך לשנות פאזה ולנסות לשתף את כל הקהל כמה שיותר, כי האפקט של כל בלומפילד מעודד בהחלט פועל לטובת מכבי ומחזק את השחקנים.

אפשר גם לשיר "שער 7\8\13 תתעורר", כמו שהיינו שרים פעם כדי להרים את השערים באוויר. וואללה אני זוכר שזה תמיד היה מצליח להטריף את השערים האחרים ולהכניס אותם לעידוד לדקות ארוכות.

עוד דבר- השיתוף פעולה עם האולטראס הוא מבורך ופיללנו לו ים של זמן, אבל הוא לא עובד הכי טוב(מבחינת הקצב). אני מאמין שאם תעבדו על השיתוף פעולה קצת נהיה הרבה יותר טובים מבחינת איכותית וגם שער 8 לא יהרוס את השירים בגלל שהוא מתבלבל בקצב. בסה"כ האולטראס חשובים מאחורי השער. קשה לי לראות את שער 10 או 8 פעיל כל כך בעידוד בלעדיהם, וזה רק בגלל שבקושי שומעים את הגוש בשער 11 כשהוא מעודד לבד ובלי זרימה משאר הקהל.

במחצית הראשונה היה חייב להכנס שיר של יציע ליציע. זה היה מעיף את הקהל באוויר ואנחנו לא צריכים לחכות למחצית השניה כדי להתפוצץ, אפשר להתפוצץ גם במחצית הראשונה ולהעיף את בלומפילד באוויר.

חוץ מזה, אני חושב שאתם עושים עבודה טובה ובאמת שאנחנו סומכים עליכם בעיניים עצומות אז ואללה מפה יש לנו רק להשתפר בתור קהל. ואני מאמין שהשיפור מבחינת הקהל הרחב יגיע מהר מאוד. בכל זאת, הרבה זמן לא היינו בפוזיציה של ניצחונות וכדורגל כזה, אז גם הקהל חייב לשנות גישה. וזה יקרה.

אני יושב בשער 8,ובאמת שרים מהר והכל בבלאגן.

היו מלא אנשים שהפסיקו לשיר כי הם התבלבלו מרוב הבלאגן.

זה אמור להיות בשרשרת

מגפון שער 11>שער 11 שר לשיר לאט>כל המגרש שומע.

לדעתי (אני לא יודע אם עושים את זה)להביא חולצות צהובות ולמכור לאנשים,שלא יהיה להם תירוצים אחרי זה.

וגם אנשי הגדר והאנשים שאחראיים על השירים יקבעו מתי מתאים לשיר כל שיר!

זה תורם וכמו שאמרו אחרי גול צריך לשיר שיר מסויים,באמצע משחק שיר מסויים וכו'

אין לי עוד מה להגיד בנושא.

אלירן אחי אני באמת לא מבין מה הבעיה בלשיר אותו שיר פעמיים במשחק. מכבי זה אצלי בלב יכול להעיף את בלומפילד גם בדקה 20 וגם בדקה 80, בטח שהרבה יותר משיר הולכה.. אם לשרמוטות מהצד השני זה עובד, גם פה זה יכול..

זה היה טוב ונכון לימים אחרים ולשנים עברו, שמתקדמים זה כבר לא ככה.

יש לנו את הרפרוטאר שירים הכי גדול בארץ, אין שום סיבה שנשיר את אותו שיר פעמיים במשחק.

מה גם שאם נתחיל לשיר את הלהיטים האלה פעמיים במשחק הם כבר לא יהיו מיוחדים ולא חזקים אז זה החישוב שעושים.

פלג זה גם עונה לך על ההודעה.

ועוד משהו לפלג, אז כן אתמול באמת מחצית ראשונה אולי היה מקום לשיר "מכבי זה אצלי בלב" או "צהוב עכשיו" אבל לפעמים אני מרגיש שהקהל/הקבוצה לא במומנטום אז אני לא שר אותם, וזה מה שהיה אתמול. או לפחות ככה הרגשתי אתמול.

בגדול תמיד יש לשפר ולשאוף וכולנו בני אדם ולא תמיד אנחנו צודקים אבל לרוב כמו שאמרת באמת אנחנו מרגישים שעושים עבודה טובה.

נגיד אתמול אני חושב שלא היינו במיטבנו ואנחנו מסוגלים להרבה יותר. ואני יותר ממסכים עם פלג שאומר שדווקא עכשיו שהקבוצה אש אז הקהל צריך להיות עוד יותר אש וזה בינתיים לא ככה, וזה גורם לי מחשבות לפעמים שבזמן שאנחנו בפיגור או לא תחת ציפייה אז העידוד טוב יותר.

וזה בינתיים לא ככה, וזה גורם לי מחשבות לפעמים שבזמן שאנחנו בפיגור או לא תחת ציפייה אז העידוד טוב יותר.

כן, גם אני שמתי לב לזה. כולם עסוקים בלראות את המשחק ובאמת חיים אותו וקצת זונחים את העידוד שזו טעות קשה לדעתי.

אבל אני מאמין גדול בכוח האינרציה, ורק עם התמדה אנחנו נראה פה שינוי. אסור לוותר כי יש לנו פוטנציאל קטלני. אז ואללה סומכים עליכם שתדעו איך להעיף את בלומפילד באוויר כי אם יש מישהו שיכול לעשות את זה אז זה רק אתם.

שבת שלום.

די נו היה אתמול טוב מאד

משחקים גדולים שבלומפילד מלא וזה לא מנויים ככה שזה די מעורבב- קשה לשלוט על העידוד והוא הרבה פעמים יתבדר.

לשחקנים לא הכי חשוב איזה שיר יש אחרי הגול העיקר שיהיה טירוף- ואתמול אחרי הגול היה טירוף גם אם לא היו לו מילים ברורות.

בחירת שירים טובה מאד- הדאלה בוקה הוליך מצויין עד למחצית.

דברים שעדיין אפשר לשפר:

- עוד תופים- בעיקר גדולים ולפחות 2-3. זה משהו שנורא ישמור על הקצב מחוץ ל-11

- לעבוד עם הגוש של 13 על התיפוף

- מגאפון

הכפיים ב"הם אומרים שנדפקתי" גומרות את השיר.

הבעיה היא שבלי זה כנראה שהקהל של מכבי יסיים את השיר תוך 3 שניות.

מה הבעיה לשיר לאט? באמת שלא מבין את זה.

ואם כבר הערות בנוגע לעידוד, אז אתמול לפחות זה היה מאוד בולט ששער 11 פשוט לא מנצל את המומנטום שיש עם השערים האחרים.

חוץ מב"הנה זה מגיע" שער 11 הרג את המומנטום כשלא ניצל את העובדה שהשערים האחרים באטרף.

תשימו לזה לב ותעיפו את כל האצטדיון במקום להתעקש על שירים כמו דאלה דאלה.

חוץ מזה היה די סבבה.

דברים שעדיין אפשר לשפר:

- עוד תופים- בעיקר גדולים ולפחות 2-3. זה משהו שנורא ישמור על הקצב מחוץ ל-11

- לעבוד עם הגוש של 13 על התיפוף

- מגאפון

החלום שלי זה שיהיו 2-3 תופים כמו שיש בארגנטינה - שתולים אותם על בנאדם והוא מתופף כשהם עליו. אפשר להתפזר ככה ביציע בצורה מאוד נוחה ולהרחיב את איזור התיפוף...זה מכניס חזק את היציע לשירים וקובע קצב אחיד (כשיש 7-8 תופים בקצב אחיד, קשה יותר לקהל לברוח מהקצב...תנסו ותראו).

ברור שזה מצריך כסף ושעוד אנשים יכנסו לצוות של המתופפים...אבל זאת לדעתי אחת ההשקעות היותר טובות של הקהל לטווח הארוך.

מגאפון זה משהו שכבר נוסה בעבר ולדעתי עבד לא רע. מקווה שיוחזר.

תודה לעמוס שהזכיר לי

גם אני חושב שצריך להוריד ת'כפיים ב"הם אומרים שנדפקתי"

וגם לחכות כמה שניות בקריאות יציע-ליציע במרוקאי

לשיר שיר פעמיים זה בדיוק כמו לשיר שיר יותר מפעם אחת ברצף -זה קורה כבר היום.

צריך להבין שאם בלומפילד כולו שר הקול של הגוש מתגמד ביחס לקול של כולם,אז מלכתחילה צריך לחשוב איך רק להכניס את שער השערים לעידוד,

גם אם זה כרוך בלחכות עוד 10 שניות ממה שמחכים היום עד שעוד אנשים משערים אחרים ירימו ידיים בתחילת השיר צהוב בדם,

בקשר לשירה האיטית,

מה שאתם בתור אנשי גדר יכולים לעשות למשל בשיר מיציע ליציע מכבי זה אצלי בלב-

אחרי ששער 8 מחזיר,שער 11 צריך לחכות ליסמן מהאיש גדר ולחהיזר רק אחרי 2-3 שניות ,זה גם ייצא יותר ברור וגם אולי לעזור לשיר יותר לאט.

כשתבינו בראייה רחבה יותר ששער 11 הוא אמנם השער המוביל בעידוד, אבל 8 ו13 הם אלה שיכריעו אם בלומפילד יעוף באוויר- תבינו שלשיר באיטיות לא יילך כאן.

גם אם תהפכו את העולם ותצליחו לגרום לכל שער 11 לשיר בקצב שאתם רוצים את השירים הארגנטינאים, את 8 ו13 אף אחד לא יצליח לשכנע לשיר לאט ובקצב.

זה משאיר 3 אפשרויות- או לעשות להם התאמה לקצב עידוד בארץ, או לוותר עליהם, או להשאיר אותם כשיר הולכה בתוך שער 11 בלבד.

כמו שאמרו פה כבר לפניי- שירים מיציע ליציע הם השירים שהולכים פה הכי טוב. הם מגיעים לשיא ומהר כמו שהישראלים אוהבים, ויכולים לשמור על קצב מעולה במשך דקות ארוכות.

לשיר שיר פעמיים במשחק זו לא בושה. קחו לראייה את שער 13 שמתחיל את יאללה תרימו תידיים פעמיים במשחק בנוהל (אגב, במקרה הזה אני לא מבין למה אתם לא עוצרים הכל ופשוט מצטרפים- אמנם יש פעמים שזה קורה, אבל לא תמיד).

את "הם אומרים שנדפקתי" אי אפשר לשיר לאט בזמן טירוף

פשוט אי אפשר

ומי שיכול לשיר אותו לאט שימות

זה כמו לזיין ולא לגמור

אתם מודעים לכך שהכפיים שומרות על הקצב של השיר כן?

זה ששער 13 או עוד חלקים בקהל מוחא כפיים בקצב מהיר יותר זאת לא אשמתנו.

בלי הכפיים השיר הזה גם עוד מאה שנה לא נכנס אצלנו.

אתם מודעים לכך שהכפיים שומרות על הקצב של השיר כן?

זה ששער 13 או עוד חלקים בקהל מוחא כפיים בקצב מהיר יותר זאת לא אשמתנו.

בלי הכפיים השיר הזה גם עוד מאה שנה לא נכנס אצלנו.

לצערנו, כן.

זה פשוט מחרבן את השיר.

לוקח בדיוק 2 שניות מהרגע שהכפיים מתחילות עד הרגע שמאבדים את הקצב.

בשיר "אין אדומים אין פיגועים" כולם מוחים כפיים באמצע המילים של "ללב נכנסת" במקום למחוא כפיים בין ההפסקות של המילים.

וגם בשירים מיציע ליציע השערים האחרים מחזירים מהר מדי את הקול ב' ושרים את זה גם מהר מדי.

התיאום בשירים עם יציעים אחרים גרוע, אף פעם לא שרים באותו קצב וזה גורם ששערים אחרים כבר שרים שורות אחרות של השיר.

וגם יש מקרים ששער 8\13 שרים שיר אחד ושער 11 שיר אחר כמו למשל שאחרי הגול שער 8 שר "צהוב עולה" ושער 11 את המחרוזת.

אני לא בא בטענות לארגונים, אני בא בטענות לאוהדים שלא משקיעים קצת מחשבה ועושים מה שבזין שלהם. וחבל מאוד שזה הורס את העידוד.

אבל כנראה שזה המחיר לכך שיש הרבה אוהדים...