Jump to content

לא פחות טוב מפאו

המכבייה

Recommended Posts

עומר ורד :wubyellow3:

יש בו הכל- הגנה, התקפה, מהירות וכושר מטורף (שיחק עד עכשיו בכל המשחקים אם אני לא טועה)

המשחק אולי הכי טוב העונה עם הרכב שלפני המשחק קראו לו פה "הרכב של גביע הטוטו"

יש דרך ושיטת משחק במכבי עד שלפעמים זה נראה כאילו בכלל לא משנה אם זה קולאוטי, עטר או יצחקי, דהן לוגאסי או אלברמן, ייני ניבלאדו סאבו או פונצ'ץ.

כל אחד יודע בדיוק מה מצפים ממנו ומה הוא אמור לעשות.

העונה פעם ראשונה אחרי הרבה מאוד שנים שאפשר להיות גאים בקבוצה. משחקים כמו גברים, לא מפחדים, לוחצים, משחקים בנגיעה ואפילו שחקנים בינוניים כמו יואב זיו וייני נראים פתאום מדהים.

יהיו עוד הפסדים וירידות, אבל הפונטציאל והדבר המדהים שגולדהאר ואיווניר התחילו נותן תחושה שזאת רק ההתחלה.

מכבי :wubyellow3:

די לקטול את לוגסי, ניבאלדו ודאבור..

לוגסי רק חזר מפציעה, ניבאלדו ודאבור בתקופה קצת פחות טובה, הם תותחים ויתנו לנו עוד המון..

אין להרבה שחקנים את האתלטיות שיש לניבאלדו, הוא כרגע קצת פחות טוב.

דאבור מחטיא הרבה ועדיין לא מספיק טוב, אבל הוא מפוצץ כישרון, הוא יודע דברים שאי אפשר ללמד, או שיש לך או שאין לך... ויש לו, חסר לו קצת ביטחון ואנחנו נהנה מהרבה גולים.

לוגסי גם במשחק לא טוב שלו, עדיין חילק כדור או שתיים שרק הוא יודע לחלק...

מקווה שעוד משחק-שתייים הוא כבר יחזור לעצמו, הוא חשוב לנו מאוד.

זיו(בעיקר במחצית הראשונה)תקע את המשחק בחוסר ההצטרפות.

יואב, אני ואחי לא הבנו למה לא מוסרים לו וישבתי בבשער 8 על הקווים, הוא פתח מעולה.

לדאבור היו מספיק צ?אנסים להוכיח את עצמו וכל פעם הוא פישל, אין מה לעשות זה לא זה, הוא לא מתאים לרמות האלה, יהיה טוב אם ישאילו אותו לעונה אחת שישתפשף קצת ויחזור אלינו כשיהיה יותר מנוסה.

לדאבור היו מספיק צ?אנסים להוכיח את עצמו וכל פעם הוא פישל, אין מה לעשות זה לא זה, הוא לא מתאים לרמות האלה, יהיה טוב אם ישאילו אותו לעונה אחת שישתפשף קצת ויחזור אלינו כשיהיה יותר מנוסה.

תעשה לי טובה. מתאים בדיוק לרמות האלה. כולם מסתכלים על ההחמצות שלו,למה אף אחד לא מסתכל על זה שהוא הגיע לכ"כ הרבה מצבים? התנועה שלו,המיקום,תוסיפו לזה דריבל מצוין. אחלה שחקן שבעולם..

כ"כ חבל שבסופו של דבר זה שהוא ערבי יהרוס לו(במכבי).

אחלה ילד.

פונצץ היה ענק , הסגירות שלו והקריאה של מהלך המשחק הם מה שהפכו את המשחק של מכבי ממשחק טוב למשחק טוב מאד.

גם מיכה , ייני אלברמן וורד היו מצויינים.

ניבאלדו בסך הכל לא רע , לא היו טעויות גדולות מדי.

זיו בהתקפה לא רע , בהגנה זה עדיין לא זה.

תעשה לי טובה. מתאים בדיוק לרמות האלה. כולם מסתכלים על ההחמצות שלו,למה אף אחד לא מסתכל על זה שהוא הגיע לכ"כ הרבה מצבים? התנועה שלו,המיקום,תוסיפו לזה דריבל מצוין. אחלה שחקן שבעולם..

אחלה ילד.

יש משהו במה שאתה אומר...

אחלה ילד.

לא יהרוס לו, שחקן נהדר והוא יהיה נהדר אצלנו ולא באף מקום אחר.

לרוב הקהל של מכבי לא איכפת שהוא ערבי.

דווקא זכה לכפיים שהוחלף, דריבל מצוין התמקמות מעולה אבל גם בתור אחד שראה משחקים בנוער בסיומת הוא חייב להשתפר.

אחלה ילד.

לא יודע על מה אתה מדבר, אבל זה שיש לו כישרון לא אומר כלום, גם לגיא אסולין יש כישרון ו?

היום פשוט התעצבנתי מכל מהלך שלו במשחק, הוא כל דבר הרס, פשוט לא מתאים לנו לקבוצה ולקצב השוטף של המשחק, יהיה טוב להשאיל אותו ומהר ויפה שעה אחת קודם.

התיקו הזה מאוד מאכזב, כי יכלנו לנצח אאת המשחק, ואם עטר היה משחק אני מאמין שגם היינו מנצחים.

אבל עזבו את זה, פשוט כיף לראות את מכבי, תענוג... הקבוצה הזאת עושה לי טוב על הלב ואני מאמין בה בלב שלם וגם במוטי.

רואים שהשנה במכבי יש שיטה, יש דרך, מול כל קבוצה אנחנו משחקים את המשחק שלנו ואנחנו לא צריכים לפחד מאף קבוצה.

החוכמה היא לשמור על היכולת הזאת ואני מאמין שגם נעשה את זה. דור מיכה הוא ילד פלא, הבחור בן 19(?) ותראו את היכולות שלו.

כנ"ל לוגסי שלא היה טוב היום אבל נסלח לו כי הוא שחקן ענק, ורועי קהת שלא שיחק היום, מוסא קונאטה שהוא בן 18, כל הנוער המדהים שלנו ועוד הרבה שחקנים .

עומר ורד שחקן ענק, המגן הימני הכי טוב בארץ... אלברמן היה אדיר היום... דינמו קייב באה מפוחדת לבלומפילד כדי להוציא תיקו, זה אומר הכל.

שלא תטעו, גם ביום שני חיפה תבוא לשחק על מתפרצות ותנסה לעקוץ. אנחנו צריכים לשחק את המשחק שלנו ולשחק עם כל הכלים ההתקפיים שלנו והכל תלוי בנו, אני מאמין בקבוצה הזאת.

המשכיות היא מילת המפתח, תודה לך מכבי על כל רגע קסום.

ההפסד הזה מאוד מאכזב, כי יכלנו לנצח אאת המשחק, ואם עטר היה משחק אני מאמין שגם היינו מנצחים.

אבל עזבו את זה, פשוט כיף לראות את מכבי, תענוג... הקבוצה הזאת עושה לי טוב על הלב ואני מאמין בה בלב שלם וגם במוטי.

רואים שהשנה במכבי יש שיטה, יש דרך, מול כל קבוצה אנחנו משחקים את המשחק שלנו ואנחנו לא צריכים לפחד מאף קבוצה.

החוכמה היא לשמור על היכולת הזאת ואני מאמין שגם נעשה את זה. דור מיכה הוא ילד פלא, הבחור בן 19(?) ותראו את היכולות שלו.

כנ"ל לוגסי שלא היה טוב היום אבל נסלח לו כי הוא שחקן ענק, ורועי קהת שלא שיחק היום, מוסא קונאטה שהוא בן 18, כל הנוער המדהים שלנו ועוד הרבה שחקנים .

עומר ורד שחקן ענק, המגן הימני הכי טוב בארץ... אלברמן היה אדיר היום... דינמו קייב באה מפוחדת לבלומפילד כדי להוציא תיקו, זה אומר הכל.

שלא תטעו, גם ביום שני חיפה תבוא לשחק על מתפרצות ותנסה לעקוץ. אנחנו צריכים לשחק את המשחק שלנו ולשחק עם כל הכלים ההתקפיים שלנו והכל תלוי בנו, אני מאמין בקבוצה הזאת.

המשכיות היא מילת המפתח, תודה לך מכבי על כל רגע קסום.

איזה הפסד?

מכבי השנה קבוצה גדולה,

ייני ענק ומדוניאנין קוסם,

דאבור -> סכנין וכל השאר סבבה.

בונא יא מסריח, הילד שחקן ענק ורואים את זה בכל נגיעה

יש לו בעיה של קבלת החלטות וזה לגטימי לילד בן 19.

איזה כאב ראש יש לאיווניר עד ליום שני ... באמת שאישית חשבתי שלא ניראה היום טוב כי בכל זאת 4-5 שחקני הרכב לא פתחו אבל באמת שמכבי נראתה יותר טוב מההרכב הראשון היום .

חשבתי עד היום שדהן ולוגסי זה בול פגיעה ופתאום בא לי הפונצ'ץ הזה ונותן הצגה הגנתית .

קיצור באמת שאי אפשר לצפות עם מי הוא יחליט לעלות בשני בהרכב .

איזה הפסד?

תיקו, תיקנתי.

יש לציין כי אומנם לא ניצחנו, אבל עצם זה שאנחנו מאוכזבים מעט מזה שלא ניצחנו קבוצה כמו דינמו קייב זה אומר הכל.

אני יוצא מאוד מעודד מהמשחק הזה כי מה שחשוב זה הדרך והאופן שבו אתה ניגש למשחק והיום ראינו את מכבי (כמו בשאר המשחקים) נלחמת, משחקת את המשחק שלה, פשוט כיף.

שלא ייגמר לעולם.

תפסיקו כבר!

מונאס דאבור הוא השחקן הכי כישרוני שיש כרגע למכבי ת"א ביחד עם לוגסי.

הוא דריבליסט נהדר, משחק ראש טוב, חכם, עושה תנועה יפה ללא כדור וחכם כבר אמרתי? כי הוא באמת אחד השחקנים הכי חכמים שהיו למכבי ת"א בשנים האחרונות..

מה שמוזר שאת המשחק הכי טוב שלו הוא הביא נגד עכו במשחק ללא קהל.. ולכו תראו איזה מהלכים הוא עשה שם, מהלכים שרונאלדו (הברזילאי הפורטוגזי איך שבא לכם) לא היה מתבייש..

אתם מבקרים אותו כי הוא ערבי נטו, ואת זה אומר לכם בן אדם עם אידולוגיה ימנית..

מחמיצן? זה בסה"כ חוסר ביטחון..

איך רונאלדו אמר:"שערים זה כמו קטשופ אתה נותן אחד ואז כל השאר באים אחריו.."

בנוגע למשחק:

יותר מהתוצאה הנהדרת והמשחק המצוין אני שמח על זה שחזרו כמה שחקנים לכושר:

מדוניאנין שיחק טוב - מבשיקטאש הוא קצת נעלם. אישית פחדתי שאולי עונה שעברה חוזרת על עצמה, אני שמח מאוד שהתבדתי היום..

אלברמן המשיך את הכושר הטוב שלו - שנה שעברה השחקן שהציל אותנו אני באמת לא מבין למה הוא לא יותר עמוק ברוטציה, אני מקווה שהוא היום חזר סופית לרוטציה..

לזיו היו הרבה מאוד רגעים טובים ואני מרוצה מזה כי אם הוא יחזור לכושר אנחנו נרוויח את המגן השמאלי הטוב בליגה..

וגם ליצחקי היו כמה מהלכים נחמדים מאוד, אם יצחקי היה קצת פחות חלוד הוא היה יכול לסיים היום עם צמד..

ובנוגע להשוואה הזו של פאו מול קייב אתם שוכחים דבר אחד רציני:

היום שיחקנו בלי עטר..

אפילו בלי קונאטה..

עם כל האהבה שיש לי לקולאוטי הוא לא בדיוק השחקן המהיר שהיה יכול לרוץ לכל הכדורים הארוכים ששלחו אותו..

זיו(בעיקר במחצית הראשונה)תקע את המשחק בחוסר ההצטרפות. צדק מי שציין את המעבר של דור לאגף שלו. עשה וואחד הבדל.

פונטץ-פיור קלאס. כבר כתבתי באיזה נושא אחר, אנחנו נרוויח עליו הרבה כסף.

אגב, אחרי הגול הוא התקדם לקישור והיה עוגן(חילץ, פתח נתיבי מסירה וסגר נתיבי מסירה ליריב על ידי קריאת משחק נהדרת)נהדר שאיפשר לגל ומדו לבנות התקפות.

ממש לא נכון,

זיו שיחק בסדר גמור היום, נמאס לי שאנשים כ"כ אנטי אליו.

בפתיחת המשחק הוא כל הזמן עלה למעלה ולא קיבל אף כדור למרות שהוא היה לבד לגמרי, בכלל היה לו משחק טוב מאוד.

נכון אני מסכים, הוא כנראה החוליה החלשה שלנו אבל אתם מממש מגזימים, אין מגן אחר בארץ שראוי כרגע להחליף אותו.

הביאו את צ'קול ונראה איך הוא יהיה.

אני רק אתן דוגמה, היה לידי היום מישהו שניסה להסביר לי למה אחרי שיואב זיו חילץ כדור , מסר ללוגסי ולוגסי איבד אותו ברשלנות יואב זיו אשם.

וכן המעבר של דור מיכה לאגף שלו היה מהלך מצוין בדיוק כמו זה שהזיזו את פונצ'ץ (ששיחק מצוין היום) מעט קדימה.

אנשים כבר אומרים הפסדנו כי בתת מודע ככה זה מרגיש.

כתבתי שהפסדנו מתוך בלבול שנבע כנראה מתחושת ההחמצה שכולנו הרגשנו הערב, שזה לגיטימי לחלוטין.

אבל צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה, וזה היכולת של מכבי מתחילת העונה, שום דבר לא מקרי. ושוב פעם - מילת המפתח היא המשכיות כי בנתיים כולנו מתענגים על הקבוצה הזאת.

עם הפנים קדימה ליום שני, יאללה מכבי!

איזה כאב ראש יש לאיווניר עד ליום שני ... באמת שאישית חשבתי שלא ניראה היום טוב כי בכל זאת 4-5 שחקני הרכב לא פתחו אבל באמת שמכבי נראתה יותר טוב מההרכב הראשון היום .

חשבתי עד היום שדהן ולוגסי זה בול פגיעה ופתאום בא לי הפונצ'ץ הזה ונותן הצגה הגנתית .

קיצור באמת שאי אפשר לצפות עם מי הוא יחליט לעלות בשני בהרכב .

כמובן שיש שחקני הרכב קבועים שחייבים לשחק כמו עטר למשל, כמו דור מיכה, עומר ורד וכו'...

אבל בגדול אתה צודק ולמוטי יש כאב ראש עצום... אני סומך על מוטי בעניין הזה שיכין את הקבוצה כמו שצריך ליום שני, אני מאמין בו ומקווה מאוד שננצח ביום שני כי אין לי ספק שהמשחק הזה תלוי בעיקר בנו.

אתם ברצינות לא מבינים למה השחקנים לא מוסרים לזיו? עד עכשיו אני לא הבנתי למה הם כן עושים את זה...

וכן, היום הוא היה יחסית בסדר.

אתם ברצינות לא מבינים למה השחקנים לא מוסרים לזיו? עד עכשיו אני לא הבנתי למה הם כן עושים את זה...

וכן, היום הוא היה יחסית בסדר.

אחי תסתכל על המשחק שוב, בלי דעה קדומה.

זיו שיחק טוב מאוד ואם הוא ימשיך לשחק ככה, צ'וקול לא יראה הרכב כל העונה

ואנחנו נרוויח צד שמאל חזק מאוד.