Jump to content

לקראת דינמו קייב

עמית א

Recommended Posts

אנשים הוציאו מאות שקלים על המיני מנוי הזה כדי לראות את מכבי מול דינמו קייב סטוק ובשיקטאש ולא כל כך אכפת להם מי על המגרש. אם הם היו רוצים באמת לראות את מכבי אז הם היו קונים מנוי לליגה

תגיד לי בעצמך , אם היינו עולים לא בפעם הראשונה לאירופאית , ואנשים היו יודעים כבר שמזלזלים במפעל ועולים עם הרכבים של גביע הטוטו, תגיד לי אתה אם אתה חושב שהיינו מגיעים ליותר מ10 אלף מנויים.

אני אומר לך בוודאות שלא.

ישלי מנוי גם לליגה וגם לאירופאית , אני רוצה לראות את מכבי מצליחה בכל מפעל , כמובן שהליגה יותר חשובה, ואם היא יותר חשובה, למה לוקחים יותר כסף על המשחק הזה?

תמכור כרטיס במחיר של גביע הטוטו ובהתאם להרכב, ואני אסתום את הפה.

יצחקי הוא לא המושיע שיביא לנו את הניצחון, פשוט צריך לסמוך על מוטי.

קל לומר ססמאות שרצות פה בפורום , אבל זה לא קשור בכלל.

יצחקי לא המושיע , אבל הוא האופציה הכי הטובה והיחידה חוץ מקולאוטי , ובסוף גם הוא לא משחק.

בסה"כ כולנו רוצים את הטוב עבור מכבי , אני מפחד ממה שיקרה אם נפסיד גם היום וגם ביום שני , אני לא מאלה שישרקו בוז , אני בחיים לא מעביר ביקורת מחוץ לפורום, פשוט יהיו המון שכן, וזה יגרום לבעיות.

מזה הקטע הזה שנותנים לשבצ'נקו חולצה? מה הוא שחקן עבר?

צריך לקבל אותו בבוז צורם, כמו כל שחקני היריבה

!!!

מסכים במאה אחוז. בשביל מה שיעמוד לו הזין יותר מידי?

בואו נשים גול עצמי וזהו

פעם אתם אומרים שהליגה האירופאית זה רק "בונוס" ועכשיו חלקכם בוכים על ההרכב? די כבר.

אתם שוכחים ששיטת משחק מעוברת לכל השחקנים, אז גם אלברמן, דאבור וקולאוטי יכולים לשחק בנגיעה. עונה שעברה היו לנו שחקנים "מפוצצים" אך בלי שיטת משחק וראינו איך זה עבד, כרגע יש לנו שיטת משחק שמעוברת לכל השחקנים, אז דיי, אחרי המשחק, תבקרו (כמובן ב"טעם" ולא בקללות והודעות טיפשיות)

אני מקווה שדאבור לא יפתח בהרכב, ושלא יהיה חילוף ראשון. יש לילד כישרון, אבל בינתיים הוא לא שווה את הקרדיט שהוא מקבל, והייתי מעדיף לראות את רועי קהת משחק בתפקיד המקורי שלו, חלוץ/חלוץ שני.

אנרגיה ודינמיקה של קבוצה זה לא כפתור אוף און.צריך לרכב על ה4-1 מול באר שבע ולא להתעסק בסידרי עדיפויות.

מי שיבוא למזער נזקים היום כשהמשחק ביום שני בראש מעייניו, סופו שיפסיד את שניהם.

כולי תקווה שזה לא המצב.

אני מקווה מאוד שלא נעלה בסוף עם 3 בלמים, ושייני ישחק עם אלברמן בקישור כאשר מדו לפניהם.

להסתגר מאחור, ועוד במשחק ביתי פשוט לא עובד. ראינו את זה עם באטה בוריסוב נגד בארסה שניסתה לצופף מאחור ולשחק הגנתי ובכל זאת קיבלה 5, ובגלל המשחק ההגנתי שלה גם לא הבקיעה. כן כן מדובר בבארסה, אבל במשחקי חוץ, במיוחד באירופה הם לא מרשימים יותר מדי כמו בליגה.

חבל שלא עולים במטרה להעז יותר, אלא כבר מראש נותנים להם כבוד עם הגישה ההגנתית הזאת. מקווה שזה לא יחלחל לשחקנים לראש ושהם לא יתנו להם כבוד גם על המגרש.

למרות שזה לא המקום, ככה יצא.

נשארתי עם כרטיס "מיותר" לשער 11. זה לא כרטיס שלי אלא כרטיס שקניתי ב110 ש"ח בשביל מישהו (שבסוף לא בא)

אז אם מישהו רוצה אותו, שירים טלפון אני אשמור לו.

מה?! לא רוצה לשמוע רוסית... איך הופכים את זה לעיברית ביס?

מול פאו היה למטה הוראות איך עושים את זה.

נראלי נכנסים לשפת מערכת או משו כזה ומחליפים לעברית.

למרות שזה לא המקום, ככה יצא.

נשארתי עם כרטיס "מיותר" לשער 11. זה לא כרטיס שלי אלא כרטיס שקניתי ב110 ש"ח בשביל מישהו (שבסוף לא בא)

אז אם מישהו רוצה אותו, שירים טלפון אני אשמור לו.

שלי שלי שלי שלי!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.