Jump to content

לקראת דינמו קייב

עמית א

Recommended Posts

אני יודע שהתגובה הזאת שוב תמשוך עוד 2 עמודים של ויכוחים,אבל זה לא קשור שצריך לסמוך על מוטי,הוא אחלה מאמן והכל,אבל זה הרכב של עונה שעברה,ואני לא צריך לספר לכם את תקציר העונה שעברה

ברור שהמשחק נגד חיפה נמצא בראש מחשבותיו של מוטי,ועל זה אני מעריץ אותו כי לדעתי זה משחק פי אלף יותר חשוב

אבל עדיין...זה הרכב חלש מאוד,וחבל שעם סגל כל כך ענק זה מה שאנחנו מביאים למשחק כזהה

בכלל,גיז'ה לא שיחק כבר איזה כמה חודשים,להחזיר אותו למשחק דווקא נגדם?הוא לא ישרוד

אז מה עדיף לעלות הרכב של שחקנים חצי כשירים בשביל שנגיד שהעלנו הרכב חזק על הנייר ?

אתה מעדיף שמות או שחקנים שיוכלו להתמודד פיסית מול קבוצה אירופאית חזקה ?

נו ברצינות...קצת לחשוב לא הרג אף אחד.

מספיק היה לראות את עטר מחצית ראשונה בב"ש כבר מושך רגל, ואת סאבו חצי שעה אחרונה מושך רגל בשביל להבין ששלושה משחקים בשבוע הם לא ישרדו.

יצחקי שיחק רק שני משחקים מלאים בשנה האחרונה - הוא לא יכול לסחוב שלושה משחקים בשבוע.

תאכלס היחיד שממש חסר לנו הוא קונטה (וזאת אבידה ענקית בעיקר בגלל היכולות הפיסיות שלו) אבל גם הוא לא שיחק כבר שלושה שבועות ובטח לא היה מסוגל לסגור 90 דקות.

אז מה עדיף לעלות הרכב של שחקנים חצי כשירים בשביל שנגיד שהעלנו הרכב חזק על הנייר ?

אתה מעדיף שמות או שחקנים שיוכלו להתמודד פיסית מול קבוצה אירופאית חזקה ?

נו ברצינות...קצת לחשוב לא הרג אף אחד.

מספיק היה לראות את עטר מחצית ראשונה בב"ש כבר מושך רגל, ואת סאבו חצי שעה אחרונה מושך רגל בשביל להבין ששלושה משחקים בשבוע הם לא ישרדו.

יצחקי שיחק רק שני משחקים מלאים בשנה האחרונה - הוא לא יכול לסחוב שלושה משחקים בשבוע.

תאכלס היחיד שממש חסר לנו הוא קונטה (וזאת אבידה ענקית בעיקר בגלל היכולות הפיסיות שלו) אבל גם הוא לא שיחק כבר שלושה שבועות ובטח לא היה מסוגל לסגור 90 דקות.

חבל שזה ככה,איזה טימטום זה להפעיל בליגה שתי משחקים בשבוע דווקא בעונה שבה 3 קבוצות משחקות באירופה

לא מבין למה מיכה לא פותח עטר , סאבו וכל שא הפצועים זה מובן ואני בעצמי אמרתי שאם שחקן פצוע ולא כשיר ב 100 אחוז שלא ישחק כי חיפה יותר חשוב ולא מתאים לסכן שחקנים אבל שאלוהים יהרוג אותי לא מבין מה מוטי מוצא בישראלביץ פשוט לא מבין , אלא אם כן גם מיכה לא כשיר אבל לא נראה שזה המצב .

בקיצור אם זה ההרכב אני מתחיל להיות קצת מודאג אבל עדיין השנה אני מאמין במוטי ומקווה שיפתיע אותנו.

טוב אחרי כמה תגובות של חשש, נזכרתי שאצל מוטי אי אפשר באמת לדעת מה יהיה ההרכב עד שהשחקנים עולים למגרש, אז נשמור את העצבים ואת שאר התגובות על ההרכב לערב.

תפסיקו להתייחס לאירופה כבונוס.

בבלומפילד אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בבית הזה, כולם טובות, אבל בבית, עם ריכוז של השחקנים אנחנו יכולים לנצח.

לא מבין למה צריך לעלות עם הרכב שני או חצי הרכב ראשון שאנחנו יכולים להוציא 3 נקודות עם הרכב ראשון.

מיכה פותח אולי http://www.one.co.il/Article/187835.html

לפי הכתבה הזאת אמור להיות טקס לכבוד יום הולדתו ה-35 של שבצ?נקו, שם תוענק לו חולצה של הקבוצה עם הספרה 7. מה נסגר?? טוב שלא נותנים לו גם להבקיע צמד בפתיחת המשחק על חשבון הבית, שירגיש נוח. 

לפי הכתבה הזאת אמור להיות טקס לכבוד יום הולדתו ה-35 של שבצ?נקו, שם תוענק לו חולצה של הקבוצה עם הספרה 7. מה נסגר?? טוב שלא נותנים לו גם להבקיע צמד בפתיחת המשחק על חשבון הבית, שירגיש נוח. 

אין, אני חייב אותה.

וכמובן, בוז צורם בטקס של שבצ'נקו.

איך מישהו גאון אמר פעם: "שבצ'נקו יכול למצוץ לעטר!"

חחח סתם סתם מכבי קינג אתה בסדר אתה

בקיצור אצלנו בבית לא יעשו מסיבות לקבוצה האורחת.

הניצחון מתחיל ונגמר בקהל אז תבואו בטירוף.

ואללה שבצ'נקו אליל.. רק בזכותו אני אוהד מילאן היום.

ובקשר למשחק חייבים תוצאה טובה. תוצאה טובה ואנחנו באים בטירוף ליום שני!

יאלה שלו בבקשה שרק לא יפתח עם דאבור וישרא ב11 בבקשה.

תאמת לפי ההרכב, זה נראה שדקה 30 הולך להיות 2-0 בעוד קריסה הגנתית, ואז הוא יוציא בלם יכניס חלוץ.

לא יודע לא מבין מה הוא עושה לפעמים שיהרוג אותי, מתייחס לאירופה כאילו זה גביע הטוטו.

ולוגסי משחק או לא?

מכבי תל אביב תעניק לפני המשחק חולצה ממסוגרת של הקבוצה לחלוץ דינאמו קייב אנדריי שבצ'נקו. שבצ'נקו, החוגג הערב יום הולדת 35, יקבל את החולצה עם הספרה 7 מנציג הבעלים ג'ק אנגלידיס ומקפטן קבוצת הנוער רוסלן ברסקי, אוקראיני במקור הלובש את הספרה 7.

:wubyellow3:

אבל בואו נקווה שעל המגרש הוא לא יקבל את הכבוד הזה..

תאכלס לא מאמין לפציעה של יצחקי. מכבי מייחסים הרבה יותר למשחק בראשון ואפשר להבין את זה למרות כל הקלישאות

ורד ומיכה צעירים אפשר לסחוט אותם עוד קצת

גיא חיימוב, עומר ורד, רוברטו פונצ'ץ, ניבאלדו, שרן ייני, יואב זיו, גל אלברמן, האריס מדוניאנין, דור מיכה, ברק יצחקי/אלי זיזוב, ורוברטו קולאוטי

הרכב כזה, בהתאם לפציעות ולמשחק ביום שני הוא הרכב בסדר גמור.

הכנסה של דאבור היא סתמית, אין לו מקום היום בהרכב הפותח של מכבי. ברק/זיזוב חייבים לשחק לפניו

ובקשר לג'יזרמו? אני בכלל לא רוצה לחשוב על האופציה הזאת בכלל.

מצטער שאני מגיב ככה אבל פה יעזרו לי הכי מהר, מה הסיפור עם לאן ? אני כבר מכניס תפרטי אשראי ודף אחר כך הוא כאילו מחזיר אותי אחורה ורק אומר לי שהוא שומר לי מקום ל-20 דקות הקרובות....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.