Jump to content

Wtf?!

No_Mercy

Recommended Posts

"קבוצת פנרבחצ'ה הטורקית נענשה בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק קבוצתם נגד אלופת אוקראינה שחטאר דונייצק. התאחדות הכדורגל הטורקית גזרה על הקבוצה עונש קשה לאוהדים, אבל לא לכולם. עונשה של הקבוצה הוא שבמשחק נגד מיניאספור, גברים לא יורשו להיכנס לאיצטדיון, רק נשים וילדים מתחת לגיל 12 יוכלו להיכנס."

http://www.youtube.com/watch?v=BWLOAexjc4E&feature=player_embedded#!

הקטע הזה היה אתמול בחדשות הספורט. רעיון אדיר.

צריך לאמץ את זה בחום, אם הכניסה תהיה חופשית אני בטוח שיגיעו הרבה מאוד ילדים וגם נשים, לא בכמויות האלה אבל זה עדיף על רדיוס משמים.

אתה הולך רחוק עם כניסה חופשית, אבל מה שקורה לך היום בארץ זה לא רק שהמגרשים בתפוסה מעליבה, אתה כבר שנים מזניח ולא מטפח את הדור הצעיר של האוהדים.

איך דור צעיר יעמוד בעלויות שדורשים ממנו?

ויותר מזה, הדור הצעיר מתאהב בכדורגל ובקבוצה שלו כשהוא מגיע למשחק הראשון ורואה ונשאב לתוך האווירה. זה דבר שקורה בזכות הורה שמחליט ביום בהיר אחד לקחת את ילדו לאיזה משחק חשוב או מלא אמוציות ומשם זה מתחיל. בימים כאלו, אף הורה לא ישלם על עצמו 90 שקלים ועל ילדו 45 נוספים. מה עם שתיה? חניה? דלק? זה נראה סביר?

הפיתרון הוא מחיר אחיד של 60-50 שקלים. לוזון מכר לנו שהכדורגל הישראלי יהפוך לחוויה לכל המשפחה? תיישם. די לעשוק את אוהדי הספורט ולהשאיר את הנערים הצעירים בבתים בגלל שאין להם איך להגיע, והדרך היחידה שלהם להגיע למשחק תעלה להורים 170 שקל ברוטו.

תאכלס במשחק של מכבי הייתי עושה כניסה חינם לאוהדות הפועל, זה קלאסה

ים של כוסיות!!!!!!!!!!!

מי שלא היה בשער 5 לא יודע מה זה אוהדות כדורגל ביציע

הייתי בשער חמש. אבל במשחק של מכבי................. ולא היה משהו שונה.. אותן פרחות עם ציפורניים שכל אחת מתחרה בשיא גינס חדש ומניפות אצבע משולשת לאוויר.

לפחות זה לא היה של בני יהודה כי שם נשים עושות על האש במשחק..