Jump to content

אופטימיות עדינה

המכבייה

Recommended Posts

זו לא היתה סתם חסימה.

נכנס לו עם הכתף בפנים.

לדעתי אדום מוצדק.

מסכים איתך.

כבר אתמול טענתי שהחסימה שלו הייתה פראית וכמעט הורידה לשחקן את הראש.

לדעתי, האדום היה מוצדק.

נכון שזו הייתה רק "חסימה", אבל היא הייתה ברוטאלית וקשה.

נ.ב לא בגלל האדום הזה מכבי הפסידה אתמול.

נסחפת.

ניבאלדו חסם.

זה פאול, ופאול שמחייב צהוב.

הוא אשם שהשחקן מטר ושייבה ורץ לו לכתף?

בכל אירופה זה פאול של צהוב רק השופט אתמול הוציא צהוב לקפטן שלנו שבא לשאול מה קרה ואדום על עבירה של צהוב.

השיפוט אתמול היה מתחת לכל ביקורת.

גם מכבי.

אני מסתכל על התגובות שלך ואתה בין היחידים שעוד מחזיקים אותי בפורום הזה לפחות נשארו פה כמה אנשים שמבינים בכדורגל , איך אנשים אומרים שהגיע לו אדום ??? איך הם אומרים שייני יותר טוב ממנו? 95 אחוז מהפורום הזה חסרי הבנה בסיסית בכדורגל זה פשוט מביא לי עצבים וולאכ אם מישהו בבלומפילד יגיד לידי שייני יותר טוב ממנו אני נועל אותו בשירותים של בלומפילד ולוקח לו תמנוי

אני חושב שהאמת שלך(איך שאתה רואה את הדברים) שונה מאד משלי.

וזילזול לא נכנס למשוואה בכלל.

כנראה אתה חסין מאכזבות.

כשאמרתי זלזול לא דיברתי עליך ספציפית.

יותר על אנשים שאומרים "הקבוצה ההיא פח והקבוצה ההיא זבל"

כשלא ניצחנו את אותן קבוצות במשך שנים.

יש להיות יהיר שעם זה אין לי בעיה.

אבל זה זלזול!

הקבוצה הזאת תתבגר להיות חזקה יותר מרחשי הקהל המפריעים.

מה שמביא לקבוצה אליפות זה אופי, אפילו יותר מיכולת, עם אופי נכון הם ידעו להתגבר על כל משבר, ועל כל צעקה מהקהל.

אני מאמין בהם, ואני חושב שזה יבוא, המשחק אתמול, למרות ההפסד, הוכיח כמה הקבוצה הזאת יודעת מה היא עושה ולא מאלתרת כל הזמן, יש ימים שזה לא הולך, אבל יש דרך והדרך הזאת תוביל אותנו לאן שאנחנו חולמים כבר הרבה שנים.

אם יש משהו שמכבי חייבים להשתפר בו זה הנושא של לחץ על השיפוט,

כמות בזבוזי הזמן ועבירות של צהוב שרמה"ש עשתה היה צריך להשאיר אותה ב10 שחקנים עוד לפני האדום הלא מוצדק של ניבאלדו

אז נכון שזה סוג של התבכינות לדבר על השופטים, אבל לא מעניין אותי..

לא יכול להיות שגומרים למיכה את הרגליים חצי משחק (במשחק הקודם עטר הוא זה שסבל) והשופט בקושי מוציא מנגינה של מארש.

יש הרבה דרכים איך לעשות את זה, שיבקשו עזרה מאוהד מוכשר שיודע לערוך סרטים וייקח את כל העבירות של צהוב והבזבוזי זמן והאדום שלא היה ובקיצור כל השכונה

ויריצו את זה, אי אפשר להמשיך ככה.

אתמול מתוך 90 דקות שיחקו בקושי 20 וגם רבע מהם היינו ב10 שחקנים לא מוצדק.

השחקנים שלנו מוכשרים וטכנים, שחקנים מוגבלים לא יכולים לעצור אותם בכדורגל אז הם עושים את זה בעבירות, חלק מאוד גדול מהעבירות האלה הם עבירות של צהוב

ואם השופטים לא יתחילו לשפוט פה כמו שצריך, שחקנים שלנו יפצעו ויהיה לנו מאוד קשה לנצח משחקים.

אני מסתכל על התגובות שלך ואתה בין היחידים שעוד מחזיקים אותי בפורום הזה לפחות נשארו פה כמה אנשים שמבינים בכדורגל , איך אנשים אומרים שהגיע לו אדום ??? איך הם אומרים שייני יותר טוב ממנו? 95 אחוז מהפורום הזה חסרי הבנה בסיסית בכדורגל זה פשוט מביא לי עצבים וולאכ אם מישהו בבלומפילד יגיד לידי שייני יותר טוב ממנו אני נועל אותו בשירותים של בלומפילד ולוקח לו תמנוי

נסחפת.

היו תקופות שדווקא אותי רצית לרצוח :)

חחחחח בכל מקרה אני שותף איתך.

אבל ייני שחקן רוטציה נחמד סה"כ.

כבלם הוא לא רע בכלל, מן הסתם סאבו וניבאלדו טובים יותר, אבל הוא עדיף על סטרול ואתמול היה טוב.

לגבי זה שזה פאול של אדום?

אני האדם הכי אובייקטיבי שיש כשזה מגיע למכבי.

ואתמול לא היה פאול של אדום גם בעוד מיליון שנה.

הוא עמד וחסם, מה אתם רוצים? שפעם הבאה הוא יזוז?

אנשים שבחיים לא יבינו כדורגל אתם.

אם זה אדום, אז העבירה על קונאטה לפני ההרחקה היא שני אדומים...כי זה מאחורה וברחבה...אבל מזל שלכם לא מקשיבים.

כמובן שאפשר להיות אופטימי וזה בידיוק מה שאני אמרתי לכל מי שראה איתי אתמול את המשחק בבית, למרות שהיינו בפיגור בדקה השנייה (ועוד מחוסר ספורטיביות שזה בכלל יכול להטרי), הקבוצה לא נכנסה ללחץ כלכך גדול והתחילה להעיף כדורים, אלא שיחקה כאילו עדיין 0-0 וצריך להגיע למצבים יפים וטובים תוך כדי הנעת כדור ומשחק כדורגל.

מה שעוד יותר אהבתי, זה הבגרות של הקהל שרוב המשחק עודד את הקבוצה ולא קילל חוץ מכמה רגעים של זעם.

מה בנוגע לשקט שיש בקבוצה? למה אף אחד לא מזכיר את זה לעומת העונה שעברה? אי אפשר להשוות את העונה הזו לעונה השעברה הגרועה, פשוט אי אפשר, איך אפשר להשוות בכלל בין הקבוצות? בין התוצאות ובין הכדורגל? נכון, נצחנו בעונה שעברה את בית''ר 1-0 בטדי, אך איך?

נסחפת.

כבלם הוא לא רע בכלל, מן הסתם סאבו וניבאלדו טובים יותר, אבל הוא עדיף על סטרול ואתמול היה טוב.

אם זה אדום, אז העבירה על קונאטה לפני ההרחקה היא שני אדומים...כי זה מאחורה וברחבה...אבל מזל שלכם לא מקשיבים.

לא היה אדום עוד במגרש אמרתי את זה ושראיתי אחר כך בבית הילוכים חוזרים זה רק חיזק תדעה שלי , מי שאומר שהגיע לו אדום פשוט לא מבין מה לעשות זאת האמת

כנראה אתה חסין מאכזבות.

כשאמרתי זלזול לא דיברתי עליך ספציפית.

יותר על אנשים שאומרים "הקבוצה ההיא פח והקבוצה ההיא זבל"

כשלא ניצחנו את אותן קבוצות במשך שנים.

יש להיות יהיר שעם זה אין לי בעיה.

אבל זה זלזול!

ברור שלא חסין מאכזבות אבל מאמין בקבוצה הזאת.

היי, אנחנו רק בספטמבר.יש עוד שבעה חודשים לשחק כדורגל.

אנחנו לא צריכים להיות בשיא עכשיו.יש לאן לגדול ולשאוף ויש גם עם מי.

"המכבייה", אני חושב שאתה מגזים.

אתה מגזים כי האופטימיות היא לא עדינה, ולא זהירה, היא אופטימיות.

-אופטימיות שהקבוצה גם בפיגור 2-0 עם 10 שחקנים מניעה כדור בסבלנות ומנסה לפרוץ את הבונקר.

אני לפחות בחיים לא ראיתי דבר כזה במכבי.

-אופטימיות כי הקבוצה שואפת לכדורגל יפה לעין ואטרקטיבי, כדורגל עם דרך ולא רק עם תוצאה. (אהמ הפועל "כדורים נייחים" ת"א)

-אופטימיות שגם שחקנים שקורסים פיזית לא מוכנים להפסיק לשחק, שמצד שני בחיפה שחקנים ממש סובלים לעלות על הדשא.

-אופטימיות שהצעירים המופלאים שלנו לא נשברים גם בפיגור ולא מוותרים לרגע. כל כך אכפת להם וזה פשוט כיף.

-אופטימיות כי הצוות המקצועי בנה פה קודם כל קבוצה עם דרך ברורה, שיטת משחק מובהקת והיררכיה. כמה בסיסי כביכול ככה נדיר בשביל מכבי.

אני יכול להמשיך לנצח.

לרוב אני לא אדם אופטימי (במיוחד לא שמדובר במכבי), להיפך, אבל בחיים לא האמנתי בקבוצה כמו שאני מאמין בקבוצה הזו.

במאמן שלה, בצוות המקצועי ובכל שחקן בסגל (טוב למעט ישראלביץ).

לקבוצה הזו יש פוטנציאל אין סופי, ומיצוי הפוטנציאל תלוי בדבר עיקרי אחד - בקהל.

כמה קרדיט שניתן לה - ככה היא תתן לנו יותר בחזרה.

וכאן חזרה הפסימיות.

הדבר היחיד שיכול להרוס את העונה זה אנחנו, פשוט וקל.

שכל אוהד שפוי ילחם באלה שלא, אם זה בהערה ואם זה בקריאת עידוד מנגד על כל קללה.

בפעם הראשונה מזה שנים התחיל במכבי תהליך בריא שיביא אותנו לגדולות, זו אחריותו וחובתו של כל אוהד לדאוג שהתהליך הזה לא יפגע.

אין יותר תירוצים. זה תלוי בנו.

"המכבייה", אני חושב שאתה מגזים.

אתה מגזים כי האופטימיות היא לא עדינה, ולא זהירה, היא אופטימיות.

-אופטימיות שהקבוצה גם בפיגור 2-0 עם 10 שחקנים מניעה כדור בסבלנות ומנסה לפרוץ את הבונקר.

אני לפחות בחיים לא ראיתי דבר כזה במכבי.

-אופטימיות כי הקבוצה שואפת לכדורגל יפה לעין ואטרקטיבי, כדורגל עם דרך ולא רק עם תוצאה. (אהמ הפועל "כדורים נייחים" ת"א)

-אופטימיות שגם שחקנים שקורסים פיזית לא מוכנים להפסיק לשחק, שמצד שני בחיפה שחקנים ממש סובלים לעלות על הדשא.

-אופטימיות שהצעירים המופלאים שלנו לא נשברים גם בפיגור ולא מוותרים לרגע. כל כך אכפת להם וזה פשוט כיף.

-אופטימיות כי הצוות המקצועי בנה פה קודם כל קבוצה עם דרך ברורה, שיטת משחק מובהקת והיררכיה. כמה בסיסי כביכול ככה נדיר בשביל מכבי.

אני יכול להמשיך לנצח.

לרוב אני לא אדם אופטימי (במיוחד לא שמדובר במכבי), להיפך, אבל בחיים לא האמנתי בקבוצה כמו שאני מאמין בקבוצה הזו.

במאמן שלה, בצוות המקצועי ובכל שחקן בסגל (טוב למעט ישראלביץ).

לקבוצה הזו יש פוטנציאל אין סופי, ומיצוי הפוטנציאל תלוי בדבר עיקרי אחד - בקהל.

כמה קרדיט שניתן לה - ככה היא תתן לנו יותר בחזרה.

וכאן חזרה הפסימיות.

בפעם הראשונה מזה שנים התחיל במכבי תהליך בריא שיביא אותנו לגדולות, זו אחריותו וחובתו של כל אוהד לדאוג שהתהליך הזה לא יפגע.

אני בוודאי מסכים איתך.שחקנים נהרגו אתמול בשביל לחזור למשחק וניסו לשחק כדורגל גם ביום בו הכל הולך הפוך.

אני חושב שעד עכשיו ראינו רק את קצה הקרחון.

כמובן שאופי זה דבר שיתפתח במהלך עונה-לחזור מפיגור, לנצח משחק צמוד בסופו, להתאושש מהפסדים, לשמור על חדר הלבשה שמח, בריא ומחוייב, לפעמים זה לא פחות חשוב מאיכות הכדורגל ואני מאד אופטימי ויותר מהכל-לא חושש מהיריבות במובן שהקבוצה הזאת יכולה לבוא לכל מגרש ולשחק את הכדורגל שלה.לא לבלבל את זה עם שחצנות.

אגב, הנושא הזה פוצל מנושא אחר וניתנה לו כותרת על ידי המנהלים.

וכאן חזרה הפסימיות.

יופי, אז כל מי שנכנס?

שינשום, ומי שרוצה לעשות ברדק? שיילך לדחוף אצבע רטובה לחשמל...סבבה?

סהכ הפסד ליגה

זה לא שמכבי גרועים ולא עשו כלום עד עכשיו

יש לנו סגל מעולה ומאמן מעולה

נכון אז הפסדנו וזה לא נעים

אבל אין מה ללכת עם הראש בקיר

הייתה עכשיו הרמת כוסית לכבוד ראש השנה בפתח תקווה.

תענוג לשמוע את גולדהאר,כמה אכפת לו, כמה הוא אוהב את המועדון.

זה הדבר שהכי צריך לשמח אותנו ולתת לנו אופטימיות, שיש לנו בנאדם כזה שאוהב את המעודון.

נסחפת.

וואלה תגובה ראשונה שלי שראיתי את הפאול אמרתי בקול רם "טוב מאוד, אחלה צהוב עצר מתפרצת של גול" זה פאול של צהוב קלאסי, כזה שכתוב בספר ולשמו המציאו את הצהוב. בחיים לא האמנתי שהוא ירחיק אותו (או כל שחקן אחר) על פאול כזה וזה למרות השיפוט המגמתי המובהק עד לאותו אירוע. בן של זונה, הוא אוהד הפועל מה שצריך עכשיו זה רק להוכיח את זה. ( ולא, תוספת הזמן של 9 דקות המחצית לפני 6 שנים של הפועל נגד ב"ש עד שהפועל כבשה, זו לא הוכחה רשמית)

לא שזה באמת קשור, אבל סתם תהיתי מדוע לא היה את השיר "שופט אתה הולך..."?

מפחדים מעונש?

ובכלל הקהל היה קצת אנמי בלחץ על השופט. בבלומיפלד תצוגה כזו בטוח לא הייתה מתקבלת, אבל גם 3,500 אוהדים צהובים בוינטר יכלו לעשות מעט יותר.

ייני הפך לכלבויניק של איווניר.

שזה שידרוג עצום מאלה שהיו שם לפניו.

זאת בדיוק המראה המדוייקת להראות את ההתקדמות הגדולה באיכות בסגל.

אחלה שרן.

גם אני אופטימי וזאת מכיוון שרואים צורת משחק ועליונות בכל משחקי הליגה עד כה, שוב אסור לנו לסטות מהדרך (החילופים הפראיים של איווניר במחצית שהחלישו אותנו, התגובות בפורום וביציע, מרה שחורה של מספר שחקנים). לגבי ייני, כל פעם שהוא משחק כבלם\מגן אנחנו נראים פחות טוב הגנתית והבלם שלידו רע.

מעט הפסימיות שלי מגיעה מהשוער גיא חיימוב שבינתיים לא מספק יכולת ראויה, לשוער השפעה גדולה על משחק ההגנה, ברגע שההגנה לא סומכת על השוער שלה מתרחשות תקלות.

גם אני אופטימי וזאת מכיוון שרואים צורת משחק ועליונות בכל משחקי הליגה עד כה, שוב אסור לנו לסטות מהדרך (החילופים הפראיים של איווניר במחצית שהחלישו אותנו, התגובות בפורום וביציע, מרה שחורה של מספר שחקנים). לגבי ייני, כל פעם שהוא משחק כבלם\מגן אנחנו נראים פחות טוב הגנתית והבלם שלידו רע.

מעט הפסימיות שלי מגיעה מהשוער גיא חיימוב שבינתיים לא מספק יכולת ראויה, לשוער השפעה גדולה על משחק ההגנה, ברגע שההגנה לא סומכת על השוער שלה מתרחשות תקלות.

ייני דווקא החזיק היום את ההגנה ובדרך כלל השנה שהוא משחק הוא עושה עבודה טובה בהגנה.

גם חיימוב לא משחק רע, פשוט חסר מזל. לא היה לו מה לעשות בשום גול בזמן האחרון.

ייני דווקא החזיק היום את ההגנה ובדרך כלל השנה שהוא משחק הוא עושה עבודה טובה בהגנה.

גם חיימוב לא משחק רע, פשוט חסר מזל. לא היה לו מה לעשות בשום גול בזמן האחרון.

זו לא חכמה להחזיק הגנה מול קבוצה שמשחקת בלי חלוצים.

ייני וניבאלדו ביחד גורמים לחורים וראינו את זה מול פאו. בגול השני של דגו ייני היה צריך לסגור אותו ולא לרוץ עם החלוץ שלהם שכבר שמרו עליו.

הדבר הטוב בייני כבלם זו הנעת הכדור, כשחקן הגנה זו ברירת מחדל שצריכה להישאר כאופציה רביעית.

חיימוב עוד צריך זמן אבל בינתיים אותי הוא לא מרשים, בינתיים מלבד העצירה נגד פאו (הכדור עבר את הקו) הוא בינוני מאוד, לא נותן לנו שום אקסטרה כשוער וכמעט כל כדור שנבעט אליו זה גול.

הוא השחקן שאני פחות סומך עליו כרגע וזה רע כשמדובר בשוער שלך. אם ימשיך עם חוסר הבטחון הזה אני רואה את ברק לוי מקבל הזדמנות.

זו לא חכמה להחזיק הגנה מול קבוצה שמשחקת בלי חלוצים.

ייני וניבאלדו ביחד גורמים לחורים וראינו את זה מול פאו. בגול השני של דגו ייני היה צריך לסגור אותו ולא לרוץ עם החלוץ שלהם שכבר שמרו עליו.

הדבר הטוב בייני כבלם זו הנעת הכדור, כשחקן הגנה זו ברירת מחדל שצריכה להישאר כאופציה רביעית.

חיימוב עוד צריך זמן אבל בינתיים אותי הוא לא מרשים, בינתיים מלבד העצירה נגד פאו (הכדור עבר את הקו) הוא בינוני מאוד, לא נותן לנו שום אקסטרה כשוער וכמעט כל כדור שנבעט אליו זה גול.

הוא השחקן שאני פחות סומך עליו כרגע וזה רע כשמדובר בשוער שלך. אם ימשיך עם חוסר הבטחון הזה אני רואה את ברק לוי מקבל הזדמנות.

החורים זה לא בגלל השילוב של ייני עם ניבאלדו. גם נגד בשיקטאש היה את החורים והם נגרמים רק בגלל ניבאלדו.

ובקשר לחיימוב אני חושב שזה לא כל כך אשמתו... כל כדור שמגיע אליו זה אחד על אחד..

החורים זה לא בגלל השילוב של ייני עם ניבאלדו. גם נגד בשיקטאש היה את החורים והם נגרמים רק בגלל ניבאלדו.

ובקשר לחיימוב אני חושב שזה לא כל כך אשמתו... כל כדור שמגיע אליו זה אחד על אחד..

את השער השני של רמה"ש הוא היה יכול להדוף.

אני לא אומר שזה שער באשמתו הבלעדית אבל עם מיקום נכון לא היה שער.

גם בשער השלישי הוא הרחיק לא טוב לאמצע, אבל זה היה כבר בהתקפה האחרונה של המשחק.

נגד בשיקטאש אי אפשר להאשים אותו בשערים, ההגנה הפקירה אותו פעם אחר פעם.

מה שכן, אין לו נוכחות בכדורי הגובה, הוא נשאר על קו השער יותר מדי וחייב לצאת יותר ולהקרין ביטחון להגנה.

אני מאמין בו ומאמין בשורה שיעזור לו להשתפר עם הזמן.

הוא צריך לעבוד חזק על נקודות החולשה שלו ויהיה בסדר.

בלי קשר ליכולת המקצועית מדובר במכביסט ואישיות מדהימה, לנו נשאר רק לתמוך בבחור ולעלות לו את הביטחון.

האופטימיות הכי גבוהה שלי היא שסוף סוף אחרי הרבה מאוד מאוד שנים אין מדליפים בקבוצה!

שנה שעברה אחרי כאלו משחקים של ניבאלדו שחקנים בחדר הלבשה היו מדברים עם התקשורת ומלכלכים עליו ,אבל לא השנה

כנראה שלא סתם בוזגלו נזרק ממכבי

והתקשורת רק מחפשת לכלוך במכבי,אז השבוע אחרי ההפסד שלא מצאו שחקנים שילכלכו על הקבוצה הלכו לטוטו תמוז ויושב ראש רמה"ש כמה פתאטים התקשורת

החסימה של ניבלדו לא הייתה חמורה, אבל בצורה שהיא בוצעה [שקופה ומכוונת!!!] איפשרה לשופט לתת לו אדום מוצדק.

הבעיה זה לא השופט [50% מהשופטים היו מןצאים לו אדום] הבעיה זה ניבלדו, הוא פתח את העונה גרוע ובשני ההפסדים שלנו

יש לו אשמה עיקרית.

אם הוא לא יגלה שיפור מיידי, בינואר הוא כבר יהיה על המטוס בדרך לברזיל,

לאיווניר אין סבלנות לשחקנים מבוגרים ויקרים.וטוב שכך.

לגבי ייני שחקן בינוני ומוגבל, לא מתאים למכבי,

חבל על הזמן שווה ביכולת לזאן ולמישאלוב.