Jump to content

איזה כיף זה מחזור אמצע שבוע

הילד בן 30

Recommended Posts

מזכיר את השבתות של פעם?

ממממ לא יודע. כלומר זה כיף שכל המשחקים באותו זמן כמעט והכל וזה באמת מזכיר אבל זה עדיין רחוק משבת של פעם.

שבת של פעם זה כדורגל ביום של שקט שאין בו כלום, שאתה חייב להיות מעודכן רק דרך שירים ושערים כי אין אופציה אחרת ומי שמביא טרנזיסטור ליציע הוא מוקד ההתעניינות של הטריבונה, אפילו אם הוא ילד. אה, וזו לא שבת של פעם בלי איזו הצגה כפולה בר"ג או בבלומפילד על הבטונים עם סנדוויצ'ים שאמא הכינה לך למשחק :wubyellow3:

פשוט דפוק.

זה דופק אותנו (חיפה והפועל) בצורה היסטרית. המזל זה שזה דופק את שלושתנו באותה מידה.

לא יכלו לדחות את זה לשלב קצת יותר רגוע? כמו ינואר-מרץ ?

מטומטם.

למה זה מחזיר את העניין.

שתי טלווןזיות בבית כל אחת על משחק אחר...

זה שזה מחזיר את העניין - אין ספק. זה כיף שהכל ביחד.

אבל כל אחד והאסוציאציות שלו. שלי אומרים "שבתות של פעם" בקשר לכדורגל הדבר היחידי שאני חושב עליו בהקשר של טלויזיה זה לחכות למשחק השבת ב-2200 ולראות את התקצירים, כי לא היו שידורים ישירים.

אבל כן, כיף שכל המשחקים באותו זמן.

מזכיר את השבתות של פעם?

ממממ לא יודע. כלומר זה כיף שכל המשחקים באותו זמן כמעט והכל וזה באמת מזכיר אבל זה עדיין רחוק משבת של פעם.

שבת של פעם זה כדורגל ביום של שקט שאין בו כלום, שאתה חייב להיות מעודכן רק דרך שירים ושערים כי אין אופציה אחרת ומי שמביא טרנזיסטור ליציע הוא מוקד ההתעניינות של הטריבונה, אפילו אם הוא ילד. אה, וזו לא שבת של פעם בלי איזו הצגה כפולה בר"ג או בבלומפילד על הבטונים עם סנדוויצ'ים שאמא הכינה לך למשחק :wubyellow3:

סנדוויץ עם חמין או חריימה?

אולי לא מחזור באמצע שבוע, אבל היה תענוג שכל המשחקים באותו יום... אתה יוצא מהאצטדיון ושומע ברדיו את שאר המשחקים במקביל

זה הזכיר את הימים של פעם, לא כמו היום מחזור נמתח על שלושה ימים. כל הכיף שכל הקבוצות משחקות באותו יום

מישהו שמע את השידור של זוהר בהלול בשער השני של חיפה ב 102FM ?? הוא קרע אותי עם התיאורים שלו "שער סנסציוני של השחקן המהולל מאהרן ראדי" והכל במבטא ערבי :yahoo:

זה שזה מחזיר את העניין - אין ספק. זה כיף שהכל ביחד.

אבל כל אחד והאסוציאציות שלו. שלי אומרים "שבתות של פעם" בקשר לכדורגל הדבר היחידי שאני חושב עליו בהקשר של טלויזיה זה לחכות למשחק השבת ב-2200 ולראות את התקצירים, כי לא היו שידורים ישירים.

אבל כן, כיף שכל המשחקים באותו זמן.

שירים ושערים ברדיו :love4:

האות של השער :love4:

האות של שירים ושערים שעושה לי עד היום פרפרים בבטן :love4:

הדקה ה-91 :love4:

דני דבורין....חחחחחח איך הוא היה מתרגש במשחקים של מכבי :)

וכל הזקנים עם הטרנזיסטור היה להיט

אין כמו המתח הזה שיש את האות של הגול ועוברים למגרש שבו מכבי משחקת, ואז אתה מנסה תוך שניה לנחש לפי הרעש ברקע והדיבור של השדר להבין מי נתן.

לא הבנתי מה הקשר בין היום של המשחק לזה שכל המשחיקים בשעה אחידה.

זה יכול להיות באותה מידה בשבת או ראשון.

הדבר היחיד שכיף זה שכל המשחקים בכל יום, אבל מחזור באמצע השבוע זה רעיון גרוע.

החלום הוא שכל המשחקים יהיו באותו יום (מקסימום יהיה משחק מרכזי בראשון) ושהם יהיו בשבת.

אין כמו המתח הזה שיש את האות של הגול ועוברים למגרש שבו מכבי משחקת, ואז אתה מנסה תוך שניה לנחש לפי הרעש ברקע והדיבור של השדר להבין מי נתן.

ואווו...כל כך....

והיה את השדרים המעצבנים שמשכו איזה כמה שניות עד שהם זרקו מי הבקיע...

אני לעולם לא אשכח את זוהייר משדר את המשחק של מכבי בטדי (נדמה לי בעונת 97 אבל ממש לא בטוח..אולי אחרי..) התוצאה 1-0 למכבי סמוך לסיום. ..ובדיוק עברו אליו שהיה מצב טוב לבית"ר ואני מצטט :

ועכשיו שאלוי בועטטטט.....ו..........כן......לא........ חרזי....והכדור ב........לא.............כן..........לא....(שתי שניות)......שעררררררררררררררר.... (ואז הגיע האות מהאולפן..) והוא ממשיך לצרוח : גבירותי ורבותייי 1-1 בטדדדדדדדדדדדדדדדדיייייי...הר געש בצהוב שחורררררררר....

תאכלס בטח זה לקח במציאות משהו כמו שתיים שלוש שניות, אני זוכר את זה כאילו זה היה חצי שעה מינימום.

רציתי למות ולקחת תחרא הזה איתי. עד היום יש לי טראומה מזה....