Jump to content

עירוני רמה"ש נגד מכבי ת"א, יום רביעי - מחזור חמישי.

Guest Zokif

Recommended Posts

צר לי להגיד אבל נראה לי שהקהל גומר את דאבור.

מה הוא יעשה שמסננים לעברו קללות כל משחק, קוראים לכולם בחימום חוץ ממנו ושהוא שומע חצי אצטדיון שר "תנו לצהל לנצח לזיין תערבים"..

צר לי להגיד אבל נראה לי שהקהל גומר את דאבור.

מה הוא יעשה שמסננים לעברו קללות כל משחק, קוראים לכולם בחימום חוץ ממנו ושהוא שומע חצי אצטדיון שר "תנו לצהל לנצח לזיין תערבים"..

חחחחחחחחחחחחחחחח יא טמבל, לך תחפש תירוצים.

עובדה שסבע היה תותח.

אגב,בדקות המעטות שהוא קיבל,דיא סבע נתן יותר הגבהות מדויקות מכל שאר הקבוצה בכל המשחקים העונה.

לדעתי צריך לבוא בחשבון יותר במשחקים בהם בהם להתבנקר מולנו.

נקווה שלא יתפוצץ לנו ביום ראשון כלום בפנים ולא יהיה מצב של כדור שלג כמו שנה שעברה

אללללללללללללללה מכבי :clap:

אוי ואבוי מה כתבתם בתחילת הנושא.

פשוט ביזיון של אוהדים. אני במקומכם לא מגיב פה יותר ואני לא צחוק, אותם אנשים שהתבטאו איך שהם התבטאו צריכים להתבייש.

כפיות טובה, רוע וטמטום שכזה לא יצא לי לקרוא הרבה זמן(למען האמת מאז ההודעה האחרונה של מכבי קינג)

פףף חבל שאיווניר הלך עם הראש בקיר ולא עלה ישר עם קונאטה, ראינו מה הוא שווה במחצית השנייה עם האטרף שלו והגול שעשה.

הסיפור לא לשתף את אלברמן לא מובן(!), דהן פשוט מותש פיזית, וראו את זה היום במגרש. וגם השיתוף של דאבור לא מובן לי, השחקן לא הראה יכולת העונה בכלל, היה חלש היום כמו בכל משחק, תמיד הוא מעדיף לשחק לבד, הוא לא משחק קבוצתי. כנ"ל לגבי קהת, שמשחק חלש עם חוסר ביטחון ניכר. יצחקי היה סביר בין המעטים.

ההגנה שלנו שבתחילת העונה דוברה על אחת החזקות מקבלת ערעורים, נכון שניבאלדו אשם בגול, אבל קורה שיש תקופת דאון, בסך הכל הכללי הוא יחזור ליכולת שלו כמו שהיינו רגילים, והזמן יעשה את שלו. לגבי צ׳קול עד עכשיו לא ראינו ממנו את היכולת שציפנו, אולי בגלל שחסר לו ביטחון ואולי בגלל שפשוט זו היכולת המקסימלית שלו, אני בדעה שייני עדיף עליו בשמאל. ורד שפיץ כמו תמיד, פייטר גם ברגעים הקשים.

אחרון חביב, מדו עם משחק חלש, שבגול האחרון נרתחתי מהעצלנות שלו לעות על כדור הריבאונד שחיימוב לא הדף טוב, גם שלא הולך צריך לדעת להרים ת׳ראש ולהילחם.

הכל כבר נאמר, מקווה שזה הדמי שכר של איווניר, אמנם ירדו למקום 2, אבל מפה נבוא צנועים יותר, יום ראשון באר שבע, הלאה.

עובדה שסבע היה תותח.

1. אל תקרא טמבל. אני לא בגיל של לריב עם אנשים בפורום. תודה.

2. לכל בנאדם יש את האישיות שלו. אחד יכול לא לתת לזה להפריע לו והשני יכול לתת לזה להוציא אותו לגמרי מריכוז. זה לא סותר.

3. העליהום שהיה סביב דאבור לא היה סביב סבע.

4. יכול להיות שזה לא קשור. אף אחד לא יכול לדעת ולא בטוח שאפילו דאבור עצמו.

5. דאבור שחקן מוכשר שיכול להצליח ועם קבלות. אין מה לקבור אותו כמו שאנשים פה עושים.

1. אל תקרא טמבל. אני לא בגיל של לריב עם אנשים בפורום. תודה.

2. לכל בנאדם יש את האישיות שלו. אחד יכול לא לתת לזה להפריע לו והשני יכול לתת לזה להוציא אותו לגמרי מריכוז. זה לא סותר.

3. העליהום שהיה סביב דאבור לא היה סביב סבע.

4. יכול להיות שזה לא קשור. אף אחד לא יכול לדעת ולא בטוח שאפילו דאבור עצמו.

5. דאבור שחקן מוכשר שיכול להצליח ועם קבלות. אין מה לקבור אותו כמו שאנשים פה עושים.

1. אל תאשים אוהדים כאלה או אחרים בכישלון שלו. מתחילת העונה לא הולך לו. הוא מאבד כדורים ועושה שטויות, זה בטח לא בגלל האוהדים.

2. לכל בן אדם יש את האישיות שלו-אתה צודק. אז אני מציע לך שלפני שאתה מגן על שחקן מסויים, תגן על זיו. כי באמת נכנסים לו לנשמה בכל משחק וזה פוגע בו במגרש.

3. העליהום היה אך ורק בפורום. זה לא יצא מחוצו.

5. אני לא קברתי אותו. בשביל זה יש את צה"ל. ועכשיו ברצינות, אני מעדיף אלף פעמים את דיע ולא את מואנס. רק בגלל מה שראיתי. אבל זה אני. אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה לגבי מה שראיתי, זה לא מעניין אותי(אגב, אני לא מקלל אותו כל עוד לא מעודדים אותו, ויש עוד עשרות כמוני).

עכשיו בוא נחזור לנושא.

עובדה שסבע היה תותח.

אתה באמת מאמין שהדברים האלו לא משפיעים על ילד בן 19?

אולי זה לא הסיבה היחידה אבל מי שיגיד שאין לזה קשר פשוט עיוור.

עבר ניגמר יאאלה למשחק הבא

אסור היה להפסיד תמשחק הזה אסור ! שיפסיקו לשחק כבר בהליכה כוס עמק, הנקודות האלה עכשיו היו צריכות לפתוח לנו פער משאר הליגה ולא עשינו את זה, מספיק להיות כבר נאיביים.

יום ראשון משחק חובה לנצח.

ושמישהו יתן לניבאלדו כבר סטירה להעיר אותו ממה שעובר עליו.