Jump to content

לקראת רמה"ש: אלברמן שוב לא בהרכב. דהאן נטען מחדש

האשדודי

Recommended Posts

מקצועית? אלברמן נופל מיואב זיו,רועי קהת ושירן ייני?

נו באמת, שנה שעברה אני לא מגזים הוא היה השחקן הכי טוב במכבי

היה מחלץ כדורים, נלחם, מעורב מאוד ובאמת שאהבתי אותו הכי הרבה במכבי

אולי לוגסי-דהאן-מדו טובים ממנו בקצת, אבל להוציא אותו מהסגל?

לא החלטה מקצועית, התנהלות מבישה של ההנהלה של מכבי עם כל האהבה לגולדאהר אם מה שאמרו פה נכון, לא מתייחסים ככה לשחקן

חתמתם על החוזה? תכבדו

אלברמן גבר אחושרמוטה

פשוט גועל נפש מה שעושים לאחד כמו אלברמן, מנשרוב בסגל ואלברמן לא?

חתמתם על חוזה, תכבדו אותו, אל תנסו לגרום לשחקן לשנות אותו.

אתה צודק בזה שאתה סומך עליו.

אני יודע בוודאות שכל העניין עם אלברמן הוא מקצועי נטו. אנשים שרואים אימונים באופן קבוע אומרים שהבן אדם פשוט לא שווה כלום.

לא צריך אימונים...

מספיק לראות משחקים...

פס אחד קדימה הוא לא נתן מדוייק עונה שלמה.

מי שכותב שהוא היה הכי טוב במכבי באמת לא מבין כדורגל...הוא לא היה הכי גרוע...

אבל יפה שעשכיו נופלים גם על גולדהאר.

לא צריך אימונים...

מספיק לראות משחקים...

בדיוק. לכל היוצאים על גולדהאר,אין לו שום קשר לזה,באחריות. הכל מקצועי.

מה אני אגיד לך, אני האחרון שיבוא בביקורת.

אבל אם יש לך שחקןן כמו אלברמן שאתה יודע שיש ו כדורגל, אתה צריך להחזיר אותו לכושר לאט לאט.

לא יכול להיות שאתה מסכן שחקן כמו דהאן ולא נותן לאלברמן הזדמנות.

בחייך קוסטה... אחרי שמוציאים את אלברמן מהסגל, ומכניסים במקומו את תום מנשרוב, איך אפשר לחשוב שזה רק מקצועי?

איך יכול להיות שמתרגלים אותו בהרכב באימונים האחרונים(לא יודע בדיוק, אפילו רק באחד) ואז מוציאים אותו מהסגל לגמרי? זה חייב להיות הוראה מלמעלה, וניסיון לשבור אותו מנטלית.

אם זה היה מקצועית הוא לא היה מתרגל אותו בהרכב, אלא אם גם איווניר מנסה לשבור אותו מיוזמתו.

לא צריך אימונים...

מספיק לראות משחקים...

כי רוברטו קולאוטי היה בעונה שעברה מלך השערים של הליגה נכון?

חוץ מהגולים החשובים שלו בדרבי חוץ ובסכנין, הוא לא עשה שום דבר מועיל.

אבל השנה הוא אחד הכרישים.

החלודה יורדת בסופו של דבר אתה יודע...

צריך לתת לאלברמן צ'אנס, ואם לא צ'אנס אז לפחות שיתנהגו אליו בצורה נאותה ולא כאילו הוא במעמד של הזין ששמו בוזגלו.

לא צריך אימונים...

מספיק לראות משחקים...

אין לו שום בעיה עם ההחלטות המקצועיות. אם איווניר חושב שהוא לא מספיק טוב להרכב זה לגיטימי וזכותו. יש לי בעיה עם זה שמשפילים אותו כדי לגרום לו לקצץ בשכר או לעזוב.

בדיוק. לכל היוצאים על גולדהאר,אין לו שום קשר לזה,באחריות. הכל מקצועי.

מקצועי נטו?..רוצה להתערב ?

תשמע גולדהאר הוא הבעלים וזכותו לעשות מה שהוא רוצה, אם כבר מישהו פה לא בסדר זה איוניר כי מאמן חייב לדעת לבוא לבעלים (בלי פוזות ובלאגנים, לא הכל צריך להיות כמו בהפועל..אפשר גם בשיחה נורמאלית) ולהבהיר לו שלשם שמירת כשירות הסגל הוא צריך לתת לגל דקות, ובכלל החלטות מקצועיות מתקבלות בצוות האימון ולא הניהול (ואגב זאת לא פעם ראשונה וכנראה לא אחרונה שזה קורה במכבי של גולדהאר) וככל שגולדהאר יפנים יותר מוקדם ככה יהיה יותר טוב לכולם, כי יש פה זרעים של ניהול מקצועי לא תקין

בקשר למי שאומר שמכבי צריכה לכבד הסכמים - אז היא מכבדת. אלברמן מקבל את מלוא משכורתו. הוא לא פותח פה על מכבי בתקשורת ולכן גם מכבי לא פותחת פה עליו, הוא מתאמן באופן סדיר עם הקבוצה ולכן אין מקום להשוואה עם מאור. שמיים וארץ.

יש משהו קטן באיוניר שמפריע לי. כלפי חוץ הוא משדר תדמית של ילד רע כזה שלא דופק חשבון, חצי ערס, כועס על כולם, מדבר אל התקשורת בזלזול ( מי שראה את המסיבת עיתונאים אתמול - לא יודע אני הובכתי ממש) התנהלות והדיבור מתנשא תוקפני וכוחני. ואז הוא מגיע מול מיץ' בעניינים שהם אלו שבאמת חשובים בעבודה שלו ומתקפל מולו כמו ילד בן חמש (אל תשכחו בהקשר הזה איך איוניר דיבר על גל עד לפני חודש חודשיים)

איוניר חייב לשמור על האמת המקצועית שלו גם במחיר עימות מול הבעלים (ולא לא כל עימות הוא פיצוץ תדעו להבדיל, אפשר להתעקש מבלי לפוצץ) - אבל מוטי בוחר בדרך הקלה וכנראה זאת שתבטיח לו חוזה. וואלה סוג של הולך בדרכו של קלינגר (רק מוטי פשוט רוכב על גל הצלחה כרגע)

מוטי חייב לזכור שרק היושר המקצועי יכול להביא אותו למקומות שהוא רוצה להגיע אליהם, ולא פוליטיקות וחנופות כי בסוף הוא יאבד את השחקנים שיודעים לזהות מתי המאמן הוא אמיתי ומתי הדקות שהוא נותן הן נגזרת של פוליטיקות פנימיות. אגב אם הוא יאבד את אמון השחקנים אז גם ההנהלה תפנה לו עורף.

נשמע לכם כרגע רחוק בטח...

הפעלתי אצלי תשידור , מקווה שזה לא יפול עד המשחק כי לא יהיה מי שיתקן תלינק כי אני במשחק.

בכל אופן מקווה שיעבוד ובלינק הבא אמור להיות שידור

http://www.strmr.tv/HELLY1212

יש משהו קטן באיוניר שמפריע לי. כלפי חוץ הוא משדר תדמית של ילד רע כזה שלא דופק חשבון, חצי ערס, כועס על כולם, מדבר אל התקשורת בזלזול ( מי שראה את המסיבת עיתונאים אתמול - לא יודע אני הובכתי ממש) התנהלות והדיבור מתנשא תוקפני וכוחני. ואז הוא מגיע מול מיץ' בעניינים שהם אלו שבאמת חשובים בעבודה שלו ומתקפל מולו כמו ילד בן חמש (אל תשכחו בהקשר הזה איך איוניר דיבר על גל עד לפני חודש חודשיים)

איוניר חייב לשמור על האמת המקצועית שלו גם במחיר עימות מול הבעלים (ולא לא כל עימות הוא פיצוץ תדעו להבדיל, אפשר להתעקש מבלי לפוצץ) - אבל מוטי בוחר בדרך הקלה וכנראה זאת שתבטיח לו חוזה. וואלה סוג של הולך בדרכו של קלינגר (רק מוטי פשוט רוכב על גל הצלחה כרגע)

מוטי חייב לזכור שרק היושר המקצועי יכול להביא אותו למקומות שהוא רוצה להגיע אליהם, ולא פוליטיקות וחנופות כי בסוף הוא יאבד את השחקנים שיודעים לזהות מתי המאמן הוא אמיתי ומתי הדקות שהוא נותן הן נגזרת של פוליטיקות פנימיות. אגב אם הוא יאבד את אמון השחקנים אז גם ההנהלה תפנה לו עורף.

איך אתם מתים על ההסקת המסקנות הזאת. פשוט מתים עליה.

לא יודע מה אוהדי מכבי יעשו בלי הספקולציות האלה.

הפעלתי אצלי תשידור , מקווה שזה לא יפול עד המשחק כי לא יהיה מי שיתקן תלינק כי אני במשחק.

בכל אופן מקווה שיעבוד ובלינק הבא אמור להיות שידור

http://www.strmr.tv/HELLY1212

חלי אתה מלך! :king:

אני תקוע בחתונה היום, ננסה לתפוס את המשחק באנדרואיד.

מקצועי נטו?..רוצה להתערב ?

תשמע גולדהאר הוא הבעלים וזכותו לעשות מה שהוא רוצה, אם כבר מישהו פה לא בסדר זה איוניר כי מאמן חייב לדעת לבוא לבעלים (בלי פוזות ובלאגנים, לא הכל צריך להיות כמו בהפועל..אפשר גם בשיחה נורמאלית) ולהבהיר לו שלשם שמירת כשירות הסגל הוא צריך לתת לגל דקות, ובכלל החלטות מקצועיות מתקבלות בצוות האימון ולא הניהול (ואגב זאת לא פעם ראשונה וכנראה לא אחרונה שזה קורה במכבי של גולדהאר) וככל שגולדהאר יפנים יותר מוקדם ככה יהיה יותר טוב לכולם, כי יש פה זרעים של ניהול מקצועי לא תקין

בקשר למי שאומר שמכבי צריכה לכבד הסכמים - אז היא מכבדת. אלברמן מקבל את מלוא משכורתו. הוא לא פותח פה על מכבי בתקשורת ולכן גם מכבי לא פותחת פה עליו, הוא מתאמן באופן סדיר עם הקבוצה ולכן אין מקום להשוואה עם מאור. שמיים וארץ.

א. מוכן להתערב ועל כל שקל שלך לשים 20.

ב. כל ההודעה שלך מלאה בשטויות. 

שום מצב שזה מקצועי, הרי יואב זיו, רועי קהת, שרן ייני ותום מנשרוב לא טובים ממנו בעמדה הזאת.

יכול להיות שעושים את זה לא בגלל החוזה שלו, אלא כדי לתת עוד דקות לשחקנים צעירים יותר שבמכבי יודעים שיישארו כאן עוד כמה שנים ולא יעזבו בקרוב, ורואים את זה כהשקעה לעתיד.

הרי גם קולאוטי - פתח טוב והבקיע שערים חשובים העונה, אבל אפילו הוא מתחיל לאבד את דקות המשחק שלו לטובת מואנס דאבור.

אז ככה:

תפסיקו להשוות.

רוברטו קולאוטי חלוץ, חלוץ מושפע מכמה כדורים מגיעים אליו, ומשיטת משחק.

למה? כובע.

כדי שחלוץ יהיה אפקטיבי, חייבים לשחק על היתרונות לשו מול הבלם ששומר עליו.

רוברטו צריך לקבל כדור עשרים מטר מהשער בתנועה לשער (לא להריץ אותו) או עם הגב לשער או לראש ברחבה.

פשוט וקל.

מוטי הבין את זה, נמני לא.

לראיה שרוברטו כבר כבש חצי מכמותה שערים שלו בעשירית מהמשחקים בערך.

באטיסטוטה...אין לי מושג מה קורה שם, אפשר לוודא, אבל לבוא ולהגיד שמוטי מושפל ע"י הבעלים (שבעצם זו הטענה שלך) בזה שמכריחים אותו להתקפל? שטותי.

מוטי מקבל כל מה שהוא רוצה, ואם אלברמן לא מצדיק את השכר שלו? שמכבי ישלמו לו את היתרה וישלחו אותו קיבינימט.

תהרגו אותי אבל מה רציתם שמוטי יבוא ויגיד "גל חרא של שחקן, אין לו מקום והוא על הזין שלי?" הוא חייב לענות את מה שענה.

1) גל היה פצוע תקופה.

2) גל היה חלש עונה שלמה למרות שהיה לו זמן בניגוד לרוברטו

3) הוא לא מופע משיטת משחק, כל מה שצריך זהלתת פס קדימה, את זה הוא לא עשה בהצלחה.

4) לוגאסי ודהאן נלחמים ושניהם טובים ממנו, מדו משחק קדימה ובטח ובטח יותר טוב ממנו....אין לו מקום בטח נגד רמה"ש....או שנוותר על חלוץ?

אתם חולים בראש מחפשים את הרע בכל דבר.

שורה תחתונה?

מי שטוב משחק.

מנשרוב גם מיועד להיות מגן שמאלי\קשר שמאלי, ככה שאין מניעה שיהיה בסגל, ואין מניעה שאלברמן לא יהיה.

א. מוכן להתערב ועל כל שקל שלך לשים 20.

ב. כל ההודעה שלך מלאה בשטויות.

א. אני שמח שאתה מוכן לשים את כספך רק על סמך דעתם של " אנשים שהיו באימונים.." שכמו שאתה אומר. מה האנשים האלה מבינים ומה היכולת שלהם לשפוט? מי אמר שמה שהם אומרים לך אכן נכון ?...הרי אני ואתה יכולים לראות את אותו משחק אני יגיד על שחקן X שהוא היה מצויין ואתה תגיד שהוא היה חלש, זה בעיקר תלוי על מה מסתכלים.

ב. כל ההודעה שלי מלאה בשטויות ?

מה שטויות ?

בוא נגיד חוץ מההתערבות של גולדהאר (שעלייה כרגע אנחנו לא מסכימים אבל בוא נעזוב אותה בצד)

האם זה שאמרתי את דעתי על איוניר ואל המסיבת העיתונאים המגוחכות שלו זה שטויות ?..אתה ראית את המסיבת עיתונאים בכלל ?

אתה בכלל מבין שברגע שמישהו אומר את דעתו אז היא בדיוק זאת.. דעתו. ולכן היא לא יכולה להיות שטות אלא רק אולי מנוגדת לדעתך. זה מה שאני מרגיש מאיוניר מי אתה בכלל שתגיד לי שזאת שטות ?...מי אתה שתחליט איך איוניר נראה בעניי (ובעניי עוד הרבה אגב..)

בוא נמשיך, האם מה שאמרת על ההשוואה בין אלברמן לבוזגלו זאת שטות ? אני מניח שבכלל לא טרחת לקרוא הרי אז בבקשה :

"בקשר למי שאומר שמכבי צריכה לכבד הסכמים - אז היא מכבדת. אלברמן מקבל את מלוא משכורתו. הוא לא פותח פה על מכבי בתקשורת ולכן גם מכבי לא פותחת פה עליו, הוא מתאמן באופן סדיר עם הקבוצה ולכן אין מקום להשוואה עם מאור. שמיים וארץ."

זאת שטות ? ואם כן מה במה שכתבתי לא נכון ?... הרי טענת שכל ההודעה שלי מלאה בשטויות.

קיצר חבר תקרא ממישהו שקצת בעניינים במכבי יותר ממך...

כתבה של טוכמן מאתמול

תקרא איך איוניר ממליץ לאלברמן "לדבר עם מיץ'..." תקרא שאלברמן (השחקן עם הכי הרבה הופעות בנבחרת וניסיון אירופי במכבי בכלל לא היה אמור לטוס למשחק החוץ בטורקיה (הכל מקצועי כמובן.. :yellow_cool1:) עד הפציעה של לוגאסי.

קיצר עדיין כל מה שכתבתי שטויות ? או שיש התערבות של הבעלים ?

אתה יודע מה... אתה בכלל קראת תהודעה שלי ? או שהאגו שלך כל כך נפגע שאמרתי לך רוצה להתערב שכאילו כתבת תגובה בלי קשר.

האמת סתם יצאתי דביל שבכלל הגבתי לך כזאת תגובה הרי בטח גם תהודעה הזאת לא באמת תקרא ותכתוב פה בתגובה עוד איזה קשקוש...

אלברמן בכושר קשר 50 50 הכי טוב בארץ בפער.

ומי שבאמת למנוחה הוא עומר ורד נגד סכנין מחצית ראשונה לא זז בשנייה התעורר טיפה

באטיסטוטה...אין לי מושג מה קורה שם, אפשר לוודא, אבל לבוא ולהגיד שמוטי מושפל ע"י הבעלים (שבעצם זו הטענה שלך) בזה שמכריחים אותו להתקפל? שטותי.

מוטי מקבל כל מה שהוא רוצה, ואם אלברמן לא מצדיק את השכר שלו? שמכבי ישלמו לו את היתרה וישלחו אותו קיבינימט.

תהרגו אותי אבל מה רציתם שמוטי יבוא ויגיד "גל חרא של שחקן, אין לו מקום והוא על הזין שלי?" הוא חייב לענות את מה שענה.

1) גל היה פצוע תקופה.

2) גל היה חלש עונה שלמה למרות שהיה לו זמן בניגוד לרוברטו

3) הוא לא מופע משיטת משחק, כל מה שצריך זהלתת פס קדימה, את זה הוא לא עשה בהצלחה.

4) לוגאסי ודהאן נלחמים ושניהם טובים ממנו, מדו משחק קדימה ובטח ובטח יותר טוב ממנו....אין לו מקום בטח נגד רמה"ש....או שנוותר על חלוץ?

תשמע יש לאנשים נטייה ואצלך היא אפילו יותר חזקה להקצנה. אין אצלכם אמצע. הכל או לבן או שחור.

כאילו ברגע שכתבתי שמתערבים למוטי אז הוא ישר הוא מושפל - וזה ממש לא מה שטענתי. איפה בכלל כתבתי השפלה ? (אולי אתה מתכוון לזה שאמרתי שמוטי מתקפל ולא עומד על שלו- וזה נכון. אבל השפלה ?)

יש מצב שהוא מקבל הנחיות מלמעלה בלי להיות מושפל .. :yellow_cool1:

הבעיה שלי היא ההתערבות- מאמן צריך לדרוש את האוטונומיה המקצועית שלו.

אני חושב שמיץ' שנכבה ברותחין (נתן לנמני שנה שעברה יד חופשית גם ברכש וגם מקצועית) נזהר עכשיו מאוד בצוננים ומתערב איפה שהוא לא צריך להתערב. (אגב אין לי בעיה שמיץ' יחליט שהחוזה של אלברמן גדול עליו והוא רוצה לשחרר אותו זה לגיטימי בעניי. אבל לתת הוראה לצוות מקצועי לא לתת לשחקן לשחק עד הודעה חדשה בגלל זה - לא לעניין לדעתי, גם ברמה האישית, הרי גל לא לכלך כמו מאור שטינף תאוירה בחדר הלבשה וגם מקצועית)

זה שדהאן ולוגסי טובים ממנו כרגע אני לא מתווכח. עובדות בשטח.

אבל אתה יודע את הקלישאות...עונה ארוכה ..פציעות...הרחקות ...ירידת כושר....קיצר לא סתם צריך סגל רחב - יהיה שלב בעונה שכן תצטרך אותו.

גל אלברמן הוא דוגמא למקצוען וספורטאי ענק

בחיים לא תשמעו גל אלברמן בילה במועדון הזה הזה עד שעות מאוחרת

לא משמין למרות הפציעות שלו,והכי יפה לראות בעידן שבו כל 0 שלא עשה

כלום בכדורגל ויושב על הספסל משחק אחד כבר יוצא לעיתונים ובוכה ומחפש לעזוב

והוא יושב בשקט למרות שברורו שזה לא מקצועי כיאלברמן על רגל אחת יותר טוב

מרועי קהת בתפקיד הזה,ותגידו מה שתגידו שקהת כבש וכו' אבל הוא מפחד מהכדור

ובכל משחק ששיחק לא נגע יותר מ5 פעמיים בכדור ושנגע לרוב איבד,אז אין מצב

שמה שעושים לו זה על רקע מקצועי ואני מקווה שנראה אותו כמה שיותר מהר כי הוא שחקן ואדם גדול.

-קחו לדוגמא את דוידוביץ שכל שני וחמישי בתקשורת מביים פציעות וכו' ותבינו מי זה אלברמן

-או את קנדה שכל שני ומישי כתבה שלו ותביעה שלו בגלל שירד לספסל

אני רק מקווה שגל לא ישבר כי בסוף הוא ישחק כי הוא יותר טוב מקהת

וכל האילתורים בעמדה הזאת.

גל אלברמן הוא דוגמא למקצוען וספורטאי ענק

בחיים לא תשמעו גל אלברמן בילה במועדון הזה הזה עד שעות מאוחרת

לא משמין למרות הפציעות שלו,והכי יפה לראות בעידן שבו כל 0 שלא עשה

כלום בכדורגל ויושב על הספסל משחק אחד כבר יוצא לעיתונים ובוכה ומחפש לעזוב

והוא יושב בשקט למרות שברורו שזה לא מקצועי כיאלברמן על רגל אחת יותר טוב

מרועי קהת בתפקיד הזה,ותגידו מה שתגידו שקהת כבש וכו' אבל הוא מפחד מהכדור

ובכל משחק ששיחק לא נגע יותר מ5 פעמיים בכדור ושנגע לרוב איבד,אז אין מצב

שמה שעושים לו זה על רקע מקצועי ואני מקווה שנראה אותו כמה שיותר מהר כי הוא שחקן ואדם גדול.

-קחו לדוגמא את דוידוביץ שכל שני וחמישי בתקשורת מביים פציעות וכו' ותבינו מי זה אלברמן

-או את קנדה שכל שני ומישי כתבה שלו ותביעה שלו בגלל שירד לספסל

אני רק מקווה שגל לא ישבר כי בסוף הוא ישחק כי הוא יותר טוב מקהת

וכל האילתורים בעמדה הזאת.

מסכים איתך, אבל ביגלל שהוא כזה מקוצען וגבר הוא צריך ליהות על הספסל דייי כבר למרות שהקבוצה משחקת טוב מגיע לו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.