Jump to content

אצטדיון חדש למכבי

Recommended Posts

אנחנו לא ממלאים את בלומפילד במשחקי ליגה שהם לא מול אחת משלושת הגדולות ואתם רוצים איצטדיון של 40 אלף? בשביל מה ישקיעו מאות מיליונים? בשביל שתהיו מבסוטים ותגידו "וואו יש לנו איצטדיון בייתי גדול ויפה" וחצי ממקומות הישיבה יהיו ריקים ושוממים כל משחק? אתם חיים בהזיה.

אצטדיון חדש בשביל מכבי זה חלום, אבל בעייתי גם מבחינת שטח וגם מבחינת תקציב

חוץ מזה, בלומפילד זה הבית של מכבי, אחלה אצטדיון, וכל עוד מרגישים שם בבית, זה הבית.

כשהאצטדיון היה רק של הפועל האצטדיון היה כ"כ מתוסכל, עד כדי כך שהוא נקרא "באסה"..

אנחנו לא ממלאים את בלומפילד במשחקי ליגה שהם לא מול אחת משלושת הגדולות ואתם רוצים איצטדיון של 40 אלף? בשביל מה ישקיעו מאות מיליונים? בשביל שתהיו מבסוטים ותגידו "וואו יש לנו איצטדיון בייתי גדול ויפה" וחצי ממקומות הישיבה יהיו ריקים ושוממים כל משחק? אתם חיים בהזיה.

האצטדיון לא יהיה ריק.

מכבי עד עכשיעו הייתה לא בשיאה ולכן הבאנו רק 8000-9000 למשחק.

אם מכבי(בע"ה)תהיה אלופה השנה ותשחק טוב יבואו 15000+ רק למכבי.

אם נצליח באירופה האוהדים ירצו לבוא ,להרבה נמאס ונגמר החשק מהרמה הירודה והציפיות כל שנה.

אבל השנה (לדעתי)תהיה השנה של מכבי.

אפשר לקבל תרומה מחברה גדולה.

ולקרוא לאצטדיון על שמם(כמו היכרל נוקיה)

מה אתם אומרים על הרעיון?

אם חושבים ומחפשים אפשר למצוא בקלות.

הסכומים מהצד נראים לכם כבדים כי אני ואתם(מי שאין לו הרבה כסף)

מעריכים כסף ברמה גבוהה מאוד.

אבל אפשר למצוא הרבה שמוכנים לתרום.

ויש עוד אפשרות:

לאסוף כסף .

מנויים,כרטיסים,תארים(גביעים,עלייה לליגה אירופית,אליפות)וכו'

כמובן שאני ואתם בטוחים שלא הכל יתמלא אבל חלקם לפחות יתמלאו.

ואם באמת תהיה בעיה נוכל לחסוך את זה.

וזה במקרה הכי גרוע.

מתי כבר מחריבים את אצטדיון ר"ג והופכים אותו לאצטדיון נורמלי?

אצטדיון שבנוי מחדש בר"ג יכול להוות אלטרנטיבה מצויינת במשחקים גדולים של מכבי

(כי לשפץ את אצטדיון ר"ג זה הרבה יותר ישים מאשר למצוא שטח ומימון מטורף לאצטדיון חדש + שוחד לחולדאי)

אוקיי,

אבל אצטדיון נצטרך.

טוב אחי.

שמע, סע לעירייה.

תמצא לנו שטח ותשלם עליו.

תעשה מכרז, קבלנים אמאייאט.

תתקשר לאופ"א שישלחו משקיף שיבדוק הכל.

שתסיים לבנות תגיד כמה אתה רוצה לע מנוי.

יש?

ראיתי את האצטדיון המדהים שבונים לחיפה ואני פשוט מקנא,

ואז כשנזכרתי מי הולכות לשחק שם, שתי קבוצות חסרות קהל ביתי במשחקי ליגה זה פשוט הולך להיות בגדר הפתאטי.

הלוואי שיבנו לנו 20 אלף, מודרני, עם גג, ואני מרוצה. זה מה שצריך

אם תרצו אולי יוכל לקום פה משהו

כולם פה בגישה שלילית שאין מצב שיקרה הרי יום יבוא וזה יקרה למרות שהיום הזה יכול להיות עוד 20 שנה

תזרמו עם העצומה תפרסמו בפייסבוק או משהו אולי כן יצא מזה משהו השתי דקות שתשקיעו בזה לא יזיקו ואם זה יגיע לכמות גדולה של חתימות אולי זה יתקדם ונוכל לקדם את זה

בנוגע לסיפור של המקומות, 40 אלף זה מצויין אז נכון שכרגע מגיעים למשחק ממוצע של עשר אלף בערך אבל זה דברים שיגדלו וכמו שההנהלה שלנו גמישה עם המחירים בזמן האחרון אולי אם אהיה איצטדיון גדול ימשיכו ויעשו מחירים שאנשים יבואו למשחקים ואולי נחזור לימים שאפילו ר"ג מלא

ראיתי את האצטדיון המדהים שבונים לחיפה ואני פשוט מקנא,

ואז כשנזכרתי מי הולכות לשחק שם, שתי קבוצות חסרות קהל ביתי במשחקי ליגה זה פשוט הולך להיות בגדר הפתאטי.

יש כתבה על זה בוואן.

הקנאה אוכלת אותי.

פשוט לא מגיע להם.

זה בדיוק התכנון לבלומפילד לשנים הקרובות, הרחבת מקומות הישיבה והשלמה של גג מעל כל האיצטדיון. אז נפתרה הבעיה? אפשר לגנוז את הנושא.

זה בדיוק התכנון לבלומפילד לשנים הקרובות, הרחבת מקומות הישיבה והשלמה של גג מעל כל האיצטדיון. אז נפתרה הבעיה? אפשר לגנוז את הנושא.

בעיית מספר המושבים תפתר.

אבל לא יפתרו הבעיות:

-אצטדיון רק של מכבי

-חנייה גדולה ומסודרת

-יציאות גדולות ומרווחות שיהיה אפשר לצאת בלי תורות

-מוזיאון

-חנות אוהדים

-כביש נורמאלי ולא עמוס

ויש עוד הרבה דברים שלא יהיהו באצטדיון חדש.

אז תחתמו כי בגלל הדברים האלה אני פרסמתי פה את העצומה.

שלחו לחברים ותחתמו.

אין מה להפסיד רק צריך לרשום שם ואימייל.

אם יהיו מחירים טובים למנויים וכרטיסים אפשר באמת לבנות איצטדיון טוב.

הבעיה היא שאנחנו לא נוכל להביא 40 אלף אוהדים במשחק וגם אם זה דרבי לא יגיעו כל כך הרבה אנשים

איצטדיון של 25-30 אלף מקומות עם מגרש חניה גדול יכול להיות ממש טוב לנו.

צריך גם איצטדיון סטייל בלומפילד (להיות קרוב למגרש, להרגיש אותו ושהשחקנים ירגישו אותנו)

אפילו שבלומפילד הוא אחלה איצטדיון ואני ממש אוהב אותו ומרגיש בו בבית זה לא רע שיהיה לנו מגרש שייך רק לנו, שלא ניהיה תלויים מתי שהפועל משחקת שם או כל קבוצה אחרת

לצהוב כחול.

למה אתה כל כך נגד זה?

תן לי סיבה אחת טובה.

אתה בין היחידים שמתנגד לרעיון ורוצה לסגור אותו מההודעה הראשונה שלך.

אתה לא רוצה?

תגיד לא ותעזוב את הנושא.

לצהוב כחול.

למה אתה כל כך נגד זה?

תן לי סיבה אחת טובה.

אתה בין היחידים שמתנגד לרעיון ורוצה לסגור אותו מההודעה הראשונה שלך.

אתה לא רוצה?

תגיד לא ותעזוב את הנושא.

תראה, אתה מביא פה רעיון מדהים, אבל מאד לא ריאלי, האנשים הטחונים כמו שאומרים, יבחרו לעשות מהשטחים שלהם נדלן, בנייני מסחר, לא מגרשי כדורגל, על אחת כמה וכמה שזה נמצא באזור ת"א.

אז אל תכעס, כל השליליות כאן נובעת מכך שלא רואים את הרעיון בר ביצוע.

מצד שני, מי שלא חולם לא מגשים חלומות כמו שאומרים..

אז מה דעתך על עצומה שתבקש האצה של החרבת אצטדיון ר"ג ובנייה של אצטדיון נורמלי שיהווה אחלה אלטרנטיבה במשחקים גדולים של מכבי? יש גם את הכביש החדש לבאים מגהה, כביש אדיר (ביקשת יציאה ללא עומסים)

תראה, אתה מביא פה רעיון מדהים, אבל מאד לא ריאלי, האנשים הטחונים כמו שאומרים, יבחרו לעשות מהשטחים שלהם נדלן, בנייני מסחר, לא מגרשי כדורגל, על אחת כמה וכמה שזה נמצא באזור ת"א.

אז אל תכעס, כל השליליות כאן נובעת מכך שלא רואים את הרעיון בר ביצוע.

מצד שני, מי שלא חולם לא מגשים חלומות כמו שאומרים..

אז מה דעתך על עצומה שתבקש האצה של החרבת אצטדיון ר"ג ובנייה של אצטדיון נורמלי שיהווה אחלה אלטרנטיבה במשחקים גדולים של מכבי? יש גם את הכביש החדש לבאים מגהה, כביש אדיר (ביקשת יציאה ללא עומסים)

יבנה אצטדיון חדש ברמת גם עם 60,000 מקומות.

מתי שיחנכו שאת אצטדיון סמי עופר יהרסו את איכסטדיון רמת גן ויתחילו בבניה של האיצטדיון הלאומי החדש

בוא נתחיל בזה שאם באמת יעברו לאצטדיון של סמי עופר ולא לטדי זה חתיכת בזיון, מי יבוא למשחקים של הנבחרת בצפון :\ גם טדי רחוק אבל זה לפחות הגיוני... מצד שני, יחסכו לנו את הבושות במרכז ויעשו אותן בצפון, לא רע כשחושבים על זה בעצם.

אתה באמת אופטימי אם אתה חושב שרמת גן ישופץ עד 2045.

אבל חוץ מזה, אני לא מבין את ההתנגדות הגדולה פה לריעון שלו, סך הכל זה רעיון בר ביצוע ורעיון חשוב, אני לא מבין מה אתם מתנגדים "זה לא יקרה זה לא יקרה" אם כל אחד יבוא לפה בגישה כזאת של לא יקרה שום דבר באמת לא יקרה.

כאילו שהקהל שלנו לא הוכיח כבר אלפי פעמים שיש לו כוח גדול..

במדינה כמו שלנו

קטנה, צרה, חסרת כל תרבות ספורט, עם פערי נדל"ן כל כך גדולים

אין שום הצדקה ליותר מאיצטדיון עירוני אחד ויחיד

נכון להיום ובטח לעשור הקרוב בלומפילד עונה על הציפיות

כשהקבוצות פה ימכרו 15 אלף מנויים בעונה 5 שנים רצוף - נוכל להגיד שיש פער בבלומפילד

זה ממש לא הכיוון (יש עליות אבל גם הרבה ירידות)

במשחקי בית של מכבי והפועל יש 10 אלף צופים בממוצע בשנים האחרונות (וכנראה שהרמתי את זה למעלה מדי)

מסכים שקל לקנא בקבוצות גדולות מחו"ל עם מתקנים מפוארים ומוזיאון וכל זה - אבל בלומפילד הוא ממש לא האורווה והרבה קבוצות באירופה היו שמחות לכזה איצטדיון.

מבחינה כלכלית להרים איצטדיון בארץ זה פרויקט ברמה לאומית - שלוקח במקרה הטוב 5-7 שנים ו-400 מיליון שקל (לאיצטדיון בגודל נורמלי הרבה יותר)

הוא צריך לבוא כחלק מתוכנית מתאר שלמה שלוקחת בחשבון תחבורה, איזורי מסחר ומגורים וכל מיני דברים שוליים (לא מספיק להיות קרוב לאיילון או לתחנת רכבת)

בקיצור - עצומה לא נראית כמו כלי שיקדם את זה לאנשהו - והשאלה האם יש בכלל צורך חוץ מהגשמת פנטזיה כלשהי ?