Jump to content

מאור מליקסון - נבחרת ישראל או נבחרת פולין?

Adir12

Recommended Posts

למה שיספרו אותו? מה הוא היה שווה עד לפני שנה?

עד שנה שעברה הוא לא היה שווה כלום ואז פתאום פרץ בבאר שבא, אולי הוא היה נחשב לכישרון לפני 7 שנים שהוא עלה לבוגרים אבל מאז הוא לא עשה כלום אפילו שחקן הרכב קבוע הוא לא היה.

אם הוא היה ממשיך ביכולת הזאת אז אין לי ספק שהמאמן הבא (גוטמן) היה מזמן אותו בלי לחשוב פעמיים.

סתם משהו שהצחיק אותי

יוסי בניון בן 31 כבר איזה 90 הופעות בנבחרת, 80 קמפיינים, שיחק בצ'לסי,ליברפול ועוד... ועדיין לא עלה ליורו/מונדיאל

מליקסון עוד לא עשה הופעה רשמית בנבחרת וישחק ביורו ב2012... כל אחד והמזל שלו :whistling:

במונדיאל 2010 (או שזה היה יורו 2008, אני לא ממש זוכר), באחד העיתונים הגדולים באנגליה פרסמו כתבה על עשרת הכדורגלנים שיהיו חסרים בטורניר.

יוסי הופיע שם יחד עם עוד הרבה שמות גדולים.

תאמין לי שהרבה היו מוכנים לשחק ב-3 מ-4 הקבוצות הגדולות של אנגליה ולא לעלות לטורניר גדול.

טוב כנראה שזה סופי ומליקסון ישחק בנבחרת פולין, לדעתי זה צעד טוב עבורו אבל כל אחד והדעה שלו.

לפי ONE מליקסון הודיע באמצעות המאמן שלו שהוא ישחק בנבחרת פולין.

http://one.co.il/Article/187381.html

הנה קטעים מהכתבה בONE שקשורים לזה.

מאמנו של מאור מליקסון בוויסלה קראקוב, רוברט מסקאנט, יצא בהודעה לתקשורת לפני אימון הקבוצה לקראת משחק הגביע של אלופת פולין וסיפר: מליקסון ישחק בנבחרת פולין ואישר את הידיעה.

מסקאנט סיפר במסיבת העיתונאים: "מאור אמר לנו שהוא בחר לשחק בנבחרת פולין אבל הדגיש שהוא ידבר על כך רק שיוזמן למשחקים של הנבחרת הפולנית באוקטובר, לא לפני. מאור לא נקרא לנבחרת הישראלית תשע שנים, רק שהוא פרץ בפולין שמו לב אליו והתעוררו".

המאמן הוסיף: "דיברנו על ההשפעה של הדבר על הקריירה שלו וזה יהיה רגיל. הוא דיבר עם המשפחה שלו וזה מאוד חשוב לו. אני חושב שהוא לעד יתלבט אם הוא לקח את ההחלטה הנכונה. אני אישית חושב שזו החלטה נכונה. מליקסון הוא חצי פולני אז זה בסדר, הוא שחקן יוצא מן הכלל ויכול לעזור לנבחרת הפולנית ביורו 2012".

מסקאנט חתם את מסיבת העיתונאים: "הוא מרגיש ישראלי. זה בדיוק כמו בנבחרת גרמניה שיש שם מספר שחקנים שלא באמת נולדו בגרמניה ואף אחד לא מציק להם על זה. כשהוא ישחק טוב כולם יהיו גאים בו".

זונה בן זונההה דווקא בימים כאלה !.. שלא יחזור לארץ!

מה קשור?לקלל גם אני יודע , תפרט מה הבעיה שלך איתו....פה שנים לא שמו עליו ופתאום עכשיו שהוא יכול לעבור לנבחרת פולין כולם נזכרים בו.

הנה טוקבק שקראתי בONE והאמת היא שזה מתמצת בדיוק את מה שאני חושב.

"הבנאדם כבר פאקינג 3-4 שנים מציג כדורגל בין הטובים בליגה, סוחב לבד את הקבוצה שלו מבאר שבע על הגב, ולא מכיר הכרה לא רק בנבחרת אפילו בעיתונות.

ופתאום הוא מגיע למקום שכן יש כבוד לשחקנים שמציגים כדורגל יפה, אז אנחנו האחרונים שיכולים לתת עליו ביקורת, חוץ מלדפוק את הראש בקיר שאיבדנו שחקן מצויין כזה לנבחרת.

העיקר שיזמינו שחקנים כמו חוטבא, ואלרואי כהן שהביאו 2-3 משחקים טובים, ולא שחקן שאשכרה סחב לבד קבוצה על הגב שלו, ושבוע אחרי שבוע היה אימה להגנה אחרת בליגה שלנו.

אז סוף סוף הוא הגיע לליגה ברמה של ישראל לקבוצת צמרת, וראו איך הוא סוחב אותה לבד לאליפות.

אז את הטעות פה עשינו רק אנחנו, לא אף אחד אחר, שזה לא יטעה אותכם."

אפס זה מה שהוא שיהיה גבר ויתמודד על המקום שלו בנבחרת שלנו.

זה מה שחסר לנו ששחקנים שלנו יתחילו לשחק בנבחרת אחרות גועל נפש

אבל הוא עוד יבין שאין קיצורי דרך בספורט,תיהיה גבר ותתמודד עם המדינה

שלך יאפס,אנשים הורגים בישביל המדינה והאפס הזה בורח כמו נמושה,אני שם את הבית

שלי שאם היורו לא בפולין הוא לא משתין לשם אפילו הילד זין הזה כנראה עונה אחת טובה

בקרירה הרימה לו את האף יותר מידי לסמרטוט רצפה הזה.

אם היה אפשר הייתי לוקח לו את האזרחות גם,אני מקווה שאצלנו יבינו גם שזה השיטה

לאזרח כל מה שזז כי אם אצלנו היו מאזרחים אז היה לנו את דה סילבה בלם היום

הבעיה היחידה שאני מוצא כן היא לא העובדה שהוא ישחק דווקא בנבחרת פולין (שהיא ידידה של ישראל בשנים האחרונות). הבעיה המסוימת היא שמליקסון היה מן הסתם פטור משירות צבאי נורמאלי ע"י כך שהיה במעמד של ספורטאי פעיל/מצטיין. הסטטוס הזה ניתן בין היתר על מנת לעזור בטיפוח ספורטאים מצטיינים כאשר אחת הסיבות לכך היא קידום הספורט הישראלי, בין היתר ע"י ייצוגה של המדינה בנבחרות השונות. מליקסון מן הסתם כבר לא יעשה זאת. כמובן שמצד שני הוא יכול לומר "לא ספרו אותי אצלנו ולכן החלטתי ללכת לנבחרת אחרת". הבעיה היא שברגע שהוא יהיה "פולני" מבחינת הנבחרת הוא לא יוכל יותר לחזור ולשחק אצלנו.

הבעיה היחידה שאני מוצא כן היא לא העובדה שהוא ישחק דווקא בנבחרת פולין (שהיא ידידה של ישראל בשנים האחרונות). הבעיה המסוימת היא שמליקסון היה מן הסתם פטור משירות צבאי נורמאלי ע"י כך שהיה במעמד של ספורטאי פעיל/מצטיין. הסטטוס הזה ניתן בין היתר על מנת לעזור בטיפוח ספורטאים מצטיינים כאשר אחת הסיבות לכך היא קידום הספורט הישראלי, בין היתר ע"י ייצוגה של המדינה בנבחרות השונות. מליקסון מן הסתם כבר לא יעשה זאת. כמובן שמצד שני הוא יכול לומר "לא ספרו אותי אצלנו ולכן החלטתי ללכת לנבחרת אחרת". הבעיה היא שברגע שהוא יהיה "פולני" מבחינת הנבחרת הוא לא יוכל יותר לחזור ולשחק אצלנו.

וזה מה שהוא בעצם עושה.

מה הקטע המטומטם הזה שהוא רוכב עליו שאומר שלא ספרו אותו בארץ

על מה בדיוק יספרו אותו חוץ מחצי עונה טובה בביתר לפני הרבה מאוד שנים הוא היה ממש גרוע

ורק בבאר התחיל להראות קצת כדורגל לא משהו יוצא דופן,אבל מה לעשות שזהבי,ורמוט,בניון,רפאלוב,בוזגלו

היו טובים ממנו בנקודת זמן ההיא,כרגע הוא בכושר טוב זה נכון אז הוא קיבל זימון מה לעשות שניפצע לפני

המשחקים זה כבר לא אשמת הנחברת,בקיצור הוא מזיין את המוח ומנסה לצאת מזה טוב אבל הוא יוצא זונה בן זונה

ואני מקווה שנקבל את פולין במוקדמות של הטורניר הבא ושהקהל יראה לו מה שמראים לבוגדים שפלים ועלובים.

מה הקטע המטומטם הזה שהוא רוכב עליו שאומר שלא ספרו אותו בארץ

על מה בדיוק יספרו אותו חוץ מחצי עונה טובה בביתר לפני הרבה מאוד שנים הוא היה ממש גרוע

ורק בבאר התחיל להראות קצת כדורגל לא משהו יוצא דופן,אבל מה לעשות שזהבי,ורמוט,בניון,רפאלוב,בוזגלו

היו טובים ממנו בנקודת זמן ההיא,כרגע הוא בכושר טוב זה נכון אז הוא קיבל זימון מה לעשות שניפצע לפני

המשחקים זה כבר לא אשמת הנחברת,בקיצור הוא מזיין את המוח ומנסה לצאת מזה טוב אבל הוא יוצא זונה בן זונה

ואני מקווה שנקבל את פולין במוקדמות של הטורניר הבא ושהקהל יראה לו מה שמראים לבוגדים שפלים ועלובים.

שום בוגד ושום בטיח

הנבחרת לא מייצגת את מה שהיא אמורה לייצג,

היא מייצגת שחיתות, מזימות, קומבינות, לכלוך, התנהלות מבזה, פתטיות ועוד

אני לא הייתי רוצה להיות חלק מנבחרת כזאת ואני מבין את מאור לגמרי שהוא מנסה לדאוג לקריירה שלו.

הבעיתיות היחידה היא עם מה שחתול צהוב כתב, אבל מצד שני, הוא יכול לעשות לנו אחלה שירות אם הוא יבלוט במדי פולין.

וזה מה שהוא בעצם עושה.

בנבחרות השונות של נבחרת ישראל. ספורטאי מצטיין /פעיל לא נועד על מנת שהספורטאי יילך לייצג אח"כ נבחרת זרה.

:)

אפס זה מה שהוא שיהיה גבר ויתמודד על המקום שלו בנבחרת שלנו.

זה מה שחסר לנו ששחקנים שלנו יתחילו לשחק בנבחרת אחרות גועל נפש

אבל הוא עוד יבין שאין קיצורי דרך בספורט,תיהיה גבר ותתמודד עם המדינה

שלך יאפס,אנשים הורגים בישביל המדינה והאפס הזה בורח כמו נמושה,אני שם את הבית

שלי שאם היורו לא בפולין הוא לא משתין לשם אפילו הילד זין הזה כנראה עונה אחת טובה

בקרירה הרימה לו את האף יותר מידי לסמרטוט רצפה הזה.

אם היה אפשר הייתי לוקח לו את האזרחות גם,אני מקווה שאצלנו יבינו גם שזה השיטה

לאזרח כל מה שזז כי אם אצלנו היו מאזרחים אז היה לנו את דה סילבה בלם היום

נו?זאת בדיוק הסיבה שבה הוא הולך לשחק בנבחרת פולין , בגלל שהיא משתתפת ביורו ושם הוא יקבל חשיפה אירופאית גדולה.

הוא לא הולך לשחק שם כי יש לו "זיקה" לשורשים הפולניים שלו.

וכמו שNIKE רשם , הנבחרת שלנו מושחתת ורקובה מהיסוד , זימוניים שנקבעים מראש ע"י קומבינות ולא מבחינה מקצועית.

אני מתבייש בשבילו. כמה חוסר פטריוטיות.

נכון לרגע זה בירם כיאל ישראלי יותר ממאור מליקסון, אבסורד.

בירם כיאל עושה בישראל את מה שמליקסון יעשה בפולין.

שם זין על הנבחרת, איכפת לו רק מהקריירה האישית שלו.

אני מתבייש בשבילו. כמה חוסר פטריוטיות.

נכון לרגע זה בירם כיאל ישראלי יותר ממאור מליקסון, אבסורד.

אבסורד שנאמנותו הלאומית של בנאדם נמדדת ע"פ רצונו להתמסר לנחברת הכדורגל.

אבסורד הרצח אופי שאנשים עושים כאן לשחקן שרוצה להתקדם על חשבון חבורת עסקנים שלא נתנה לו הזדמנות.

פטריוטיות בגרוש.

אבסורד שנאמנותו הלאומית של בנאדם נמדדת ע"פ רצונו להתמסר לנחברת הכדורגל.

אבסורד הרצח אופי שאנשים עושים כאן לשחקן שרוצה להתקדם על חשבון חבורת עסקנים שלא נתנה לו הזדמנות.

פטריוטיות בגרוש.

לא מסכים איתך. אני הייתי קרבי בצבא, זה מה שהיה לי לתת. אני מניח שאדון מליקסון קיבל שירות נוח וקל כדי שיוכל להגשים את עצמו בכדורגל. אם נפלה בידיך את הזכות להיות חלק מהנבחרת - גוף שמייצג את המדינה שלך, תפוס אותה בשתי ידיים. כל אחד אמור לעשות מה שהוא יכול.

בטח פולין היא זו שהשקיע בבטחון, בהגנה וברווחה שלו כל השנים האלו.

חחח לא ייאמן איזה תגובות...מי שיקרא את התגובות יחשוב שהוא הלך לצבא פולין שצריך להילחם בישראל.

כולה כדורגל..זאת העבודה שלו...

לא רציתם אותו 10 שנים? לא צריך...הוא בגיל 27...עכשיו נזכרו בו?

לי יותר מפריע שבירם כיאל חוטבא וואליד באדיר ואפילו נאתכו טוואטחה וכו'..מייצגים את הנבחרת(שאני לא בטוח כמה מהם יודעים את ההימנון ..ונראה לי באדיר או כיאל אמרו שהם לא שרים את ההימנון בכוונה תחילה)..מאשר שהוא ייצג את פולין.

החלטה נכונה שלו.

הוא בן 27,והשאלה היא לא אם ישחק בפולין או בישראל, זה או לשחק בפולין או לא לשחק בישראל.

אם הוא בוחר בישראל אני מאמין שעד סוף הקריירה שלו יהיו לו בערך 8 הופעות בנבחרת כשחצי מהם בתור מחליף וגם זה רק בזכות הרעש שהוא בחר בישראל.

אין מה לעשות בישראל מקובע לראש באנשים ששאר השחקנים בעמדה שלו יותר טובים.

אם לא הרעש באפשרות שהוא יוזמן לנבחרת פולין הוא לא היה מוזמן לנבחרת גם במשחקים האחרונים וגם כיום אין אחד שאומר שחבל שהוא נפצע לפני המשחקים החשובים נגד יוון או קרואטיה,כי גם בהם הוא לא היה משחק ובטח לא פותח.

זה או להוביל נבחרת מארחת של אליפות אאירופה עם 60 אלף איש כל משחק,ואולי לעשות דברים נדירים כמו הגעה לשלבים הגבוהים ביותר,או לשחק בערך 5 משחקים בישראל וזה גם רק בגלל הרעש שהוא בוחר בישראל ומרגישים מחוייבים לו.

וצאו מהסרט של פטריוטיות,זה לא שהוא הולך לצבא פולין,

בישראל גם כיום(לפחות לדעתי)קיימים שחקנים שאולי היו מעדיפים שמדינת ישראל לא היתה קיימת או לפחות קיימת במקום אחר,ובכל זאת אנחנו מעדיפים לקבל אותם רק בגלל היכולת המקצועית שלהם.

לא מסכים איתך. אני הייתי קרבי בצבא, זה מה שהיה לי לתת. אני מניח שאדון מליקסון קיבל שירות נוח וקל כדי שיוכל להגשים את עצמו בכדורגל. אם נפלה בידיך את הזכות להיות חלק מהנבחרת - גוף שמייצג את המדינה שלך, תפוס אותה בשתי ידיים. כל אחד אמור לעשות מה שהוא יכול.

בטח פולין היא זו שהשקיע בבטחון, בהגנה וברווחה שלו כל השנים האלו.

אני לא רואה איך התרומה המקצועית שלו לנבחרת תתרום לביטחון, להגנה או לרווחה שלי או שלך.

לדעתי הגאווה הלאומית בנבחרת צריכה להיות סמלית. רק אצלנו רואים במהלך כזה כבגידה וחתירה נגד המדינה. צאו מהסרט. זה כדורגל.

וגם אני אוהד כדורגל והייתי מעדיף ששחקן כמו מליקסון (שאני אישית מאוד אוהב ומעריך) ישחק בנבחרת, אבל מפה ועד התבטאויות מתלהמות כמו אלה שהיו פה?

הוא לא הראשון שמתאזרח במדינה זרה ותורם לנבחרת שלה, וגם לא האחרון.