Jump to content

מאור מליקסון - נבחרת ישראל או נבחרת פולין?

Adir12

Recommended Posts

אני בטוח שכולם שמעו כבר על זה וזה גם עולה לכותרות כל שבועיים, לאן מאור מליקסון צריך ללכת?לנבחרת פולין או לנבחרת ישראל?

פולין הולכת לארח את יורו 2012 וזה אומר שהיא הולכת להשתתף ביורו אוטמתית.

למאור מליקסון יש אפשרות לשחק בשביל נבחרת פולין, הוא מוערך שם מאוד, והוא יכול לקבל חשיפה גדולה מאוד שתקדם אותו לקבוצה טובה יותר(הוא גם לא כזה צעיר (עוד חודש 27) ככה שהוא צריך את החשיפה הזאת).

מצד אחד זה יהיה מוזר אם הוא ישחק בנבחרת פולין כי הוא נולד בישראל , גדל פה והתחנך פה, אבל מצד שני בישראל הוא אף פעם לא קיבל הערכה ,גם השנה שהייתה לו עונה מצויינת לואיס פרננדז עדיין לא ספר אותו, וגם מתי שהוא כן זימן אותו הוא נפצע ולכן לא שותף.

מה דעתכם?מה הוא צריך לעשות?ללכת לנבחרת פולין להשתתף ביורו ולקבל חשיפה גדולה או להישאר בנבחרת שלנו למרות שבתכלס כולם יודעים שאנחנו לא נעלה ליורו בזמן הקרוב אם בכלל?

וואלה שילך לנבחרת פולין וישחק ביורו, אז קצת הומואים קנאים יבקרו אותו בארץ, אז מה. כל הכבוד לו.. עם הנבחרת שלנו הוא לא יגיע בחיים למקום כזה

דבר ראשון, הוא כבר הצהיר שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת פולין ורוצה לשחק בנבחרת ישראל, ודבר שני לא נראה לי זה אפשרי יותר כי הוא שיחק נגד חוף השנהב במשחק ידידות(אם זה היה משחק רשמי הוא בטוח לא היה יכול לעבור אבל בגלל שזה ידידות אז אני לא יודע את החוקים).

דבר ראשון, הוא כבר הצהיר שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת פולין ורוצה לשחק בנבחרת ישראל, ודבר שני לא נראה לי זה אפשרי יותר כי הוא שיחק נגד חוף השנהב במשחק ידידות(אם זה היה משחק רשמי הוא בטוח לא היה יכול לעבור אבל בגלל שזה ידידות אז אני לא יודע את החוקים).

הוא יכול לשחק בנבחרת פולין , משחק הידידות נגד חוף השנהב לא נחשב משחק רשמי.

הרעיון בלשחק בנבחר תהוא לייצג את המדינה ולשחק בשבילה. גם אם לא עולים לשום מקום - זא תעדיין המדינה שלך. אם הוא יחליט לשחק בנבחרת פולין שלא יעז לרוץ עם דגל ישראל...אני ארגיש מבוזה בשבילנו.

השאלה היא אחרת,

לשחק בנבחרת פולין או לא לשחק בנבחרת ישראל?

אם הוא היה צעיר עוד היה מקום להתלבט, אבל כבר בן 27, שישחק בפולין ויספיק להנות מיורו ואולי גם מונדיאל.

הרעיון בלשחק בנבחר תהוא לייצג את המדינה ולשחק בשבילה. גם אם לא עולים לשום מקום - זא תעדיין המדינה שלך. אם הוא יחליט לשחק בנבחרת פולין שלא יעז לרוץ עם דגל ישראל...אני ארגיש מבוזה בשבילנו.

נכון מאוד, אני לגמרי מסכים בקטע הזה, אבל הבן אדם כבר בן 27 לדעתי כמעט בן 28, לך תדע עוד כמה הזדמנויות כאלה יהיו לו, כמה פעמים עוד יזמנו אותו לנבחרת בכלל, אם הוא ימשיך להצליח.

כל שחקן אם שכל שלא זכה בכלל להכרה בארץ ולא העריכו אותו, היה הולך לשחק ביורו, לא בשביל פולין ולא בשביל ישראל, בשביל עצמו ובשביל הקריירה שלו

בפולין הוא כוכב מקומי שם, אוהבים אותו, הם רוצים אותו.

נכון שהוא יהודי ונולד כאן בארץ, אבל עם כל הכבוד, נבחרת פולין יכולה להזניק את הקריירה שלו עוד קדימה, כאן בארץ במקרה הטוב ישחק 6-7 משחקים, ואז יתחילו כל מיני רוטציות.

שילך לפולין, יוכיח שם לכולם שהם צריכים שחקן יהודי משלנו, כדי להוביל את הנבחרת שלהם.

מה זה הזנות הזאת?

הוא עוד לא שנה שם, כבר הוא יכול לשחק בנבחרת?

הגיע הזמן שישנו באופא את החוקים על המתאזרחים קודם כל, כדי שלא נתחיל לראות ים של ברזילאים בנבחרות רוסיות ויוגוסלביות כמו בכדורסל.

חוץ מזה, אם יש כזאת דילמה והוא מעדיף את פולין, קשה להאשים אותו.

לשחק ביורו זה חלום שקשה לוותר עליו.

אהה חח אוקיי, טוב לדעת

אז אני בעד זה שאם ישראל לא ביורו, אף ישראלי לא יהיה ביורו

קצת אמפתיה.

שיתפוס ת?הזדמנות בשתי ידיים, כאן לא מעריכים אותו ואפילו אם הוא יקבל כאן דקות זה יהיה מאוחר מדי, עד שהקמפיין יגיע הוא יהיה בגיל פרישה.

אותי גם ככה מגעיל שהוא משחק בליגה של אנטישמים, אז לייצג את המדינה המלוכלכת הזו גם ביורו?

יאללה שיחתום אח"כ בלאציו או דינמו דרזדן

אותי גם ככה מגעיל שהוא משחק בליגה של אנטישמים, אז לייצג את המדינה המלוכלכת הזו גם ביורו?

יאללה שיחתום אח"כ בלאציו או דינמו דרזדן

שהוא יעלה על הדשא הדבר האחרון שיעניין אותו זאת המדינה הזאת, הוא הולך לשחק ביורו בשביל עצמו ולא בשביל פולין, וזה בדיוק העניין כאן.

יצא לי לדבר עם פולני אוהד ויסלה פעם והוא אמר לי שהוא פשוט בגדר קונצנזוס,כל פולין מתה עליו,לא משנה אוהדי ויסלה או לא.

הוא מבחינתם בשורה אחת עם הכוכבים הכי גדולים בעולם ולא מבינים איך הוא הגיע לשם,ובינינו,ראיתי סרטונים שלו בליגה הפולנית,אפשר לחשוב שזה מסי עם הדברים שהוא עושה להם שם.

לדעתי,הוא כל פעם נפצע די בכוונה לפני משחקים רשמיים של הנבחרת כי הוא לא סגור על עצמו,שימו לב שזו כרוניקה חוזרת.

אם המחליף של פרננדז לא יספור אותו - שילך לנבחרת פולין,רק לטובתו זה יהיה.

שילך לפולין, מה הוא צריך תנבחרת זבל שלנו שכל הזימונים של הליצן הם לא מקצועיים אלא רק בגלל אינטרסים אישיים, לאן נגיע ככה אנחנו זבל ושום דבר, לכל שחקן הייתי ממליץ לעשות דרכון של מדינה אירופאית ולשחק שם.