Jump to content

מכבי שלנו חזרה

שורה

Recommended Posts

טוב אחי, אם מכבי לוקחת אליפות שנפסיד 5-0 בשני הדרבים ו3-0 פעמיים לחיפה.

על הזין שלי הדרבי, אליפות זה מה שחשוב, והגיע הזמן שתפנימו את זה

הכאב של דרבי אחד הוא זמני, הגאווה של אליפות היא נצחית.

אין לי מושג בן כמה אתה ועל מה גדלת, אבל אני רוצה לקחת אליפות וגם לנצח דרבי, תקרא לי שחצן, מטומטם, זה לא מפריע לי, כזה אני.

הקהל של מכבי תמיד ידע לקבוע את גורל הקבוצה לכאן או לכאן לאחר כמה משחקים. ראבק, אנחנו במחזור 4, מכבי שלכם חזרה? שלי לא ממש.

אני רוצה לנצח את הפועל, את חיפה, לנצח את ביתר בטדי ולהתמודד על אליפות ואז באמת נוכל להכריז "מכבי שלנו חזרה".

אפשר להגיד שאליפות חשובה מדרבי, וזה נכון, אבל להקצין עד מקרה של תבוסה בדרבי?

אני מבטיח לך שיהיה לך קשה מאוד להנות מאליפות שבאה אחרי תבוסות בדרבי ולחיפה. אבל כמובן שזה היפותטי לחלוטין, כי לא נולדה האלופה שזכתה בתואר כשבדרך היא מובסת מול שאר קבוצות הצמרת.

אחרי שנרגענו שזה לא יקרה, לא צריך לבחור: אליפות ודרבי. ואז כמו שמתן אמר בעמוד הקודם, נקבל הוכחה שמכבי חזרה.

עם כל ההערכה (העצומה, באמת) ל0-3 על פאו וה-4 מ-4 בליגה, זה יפה למנה ראשונה. זה לא משביע.

הגזמת אחי, לפחות אם ניקח נעשה את זה בסטייל לא כמו חיפה הזונות

זה לא הקטע של מה יותר חשוב אליפות או דרבי, כי אני לא חושב שיש מישהו פה שחושב שדרבי חשוב יותר.

הקטע הוא לנצח דרבי/חיפה ולהמשיך מומנטום טוב שהתחיל לפני אותו משחק, זה דבר שלא ידענו לעשות בשנים האחרונות , דרך זה מגיעים לאליפויות.

אין לי מושג בן כמה אתה ועל מה גדלת, אבל אני רוצה לקחת אליפות וגם לנצח דרבי, תקרא לי שחצן, מטומטם, זה לא מפריע לי, כזה אני.

הקהל של מכבי תמיד ידע לקבוע את גורל הקבוצה לכאן או לכאן לאחר כמה משחקים. ראבק, אנחנו במחזור 4, מכבי שלכם חזרה? שלי לא ממש.

אני רוצה לנצח את הפועל, את חיפה, לנצח את ביתר בטדי ולהתמודד על אליפות ואז באמת נוכל להכריז "מכבי שלנו חזרה".

אפשר להגיד שאליפות חשובה מדרבי, וזה נכון, אבל להקצין עד מקרה של תבוסה בדרבי?

אני מבטיח לך שיהיה לך קשה מאוד להנות מאליפות שבאה אחרי תבוסות בדרבי ולחיפה. אבל כמובן שזה היפותטי לחלוטין, כי לא נולדה האלופה שזכתה בתואר כשבדרך היא מובסת מול שאר קבוצות הצמרת.

אחרי שנרגענו שזה לא יקרה, לא צריך לבחור: אליפות ודרבי. ואז כמו שמתן אמר בעמוד הקודם, נקבל הוכחה שמכבי חזרה.

עם כל ההערכה (העצומה, באמת) ל0-3 על פאו וה-4 מ-4 בליגה, זה יפה למנה ראשונה. זה לא משביע.

בסך הכל נתתי דוגמא מעט מוקצנת למצב,

מה שחשוב כרגע זה הדרך, התוצאה הדרבי הקרוב לא תשנה כלום גם אם נפסיד, כל עוד נמשיך בדרך הזאת של שיתוף הצעירים המוכשרים, של המשחק היפה ושל השחקנים שמשחקים בשבילנו, אנחנו נגיע רחוק.

זה לא או דרבי או אליפות, זה יכול ללכת גם ביחד והלוואי שזה ילך גם ביחד,

בדיוק כמו ב2003 שזה דרך אגב מתן היה המנוי הראשון שלי, בגלל ששאלת, הפסדנו 3-1 בדרבי הראשון של העונה, הפסדנו גם לחיפה בהתחלה וכולנו יודעים איך זה נגמר,

הכל עניין של דרך, עונה לא תלויה ב4 משחקים, עונה תלויה במצב של קבוצה לאורך זמן, לאורך עונה שלמה.

למכבי של השנה יש את הסגל המוכשר ביותר, את הסגל הארוך ביותר ואת הקבוצה הטובה ביותר.

רק לשמור על הדרך ונגיע רחוק.

שנה שעברה נסענו לעכו כמובילי הטבלה והפסדנו.

לא דרבי יקבע אלא כל! משחק. אם ממצמצים ומאבדים ריכוז אפשר להיענש בכל מקום ומול כל קבוצה.

באותה שנה היינו מושלמים עד המפגש נגד חיפה נכון?

כמה משחקים ברצף ניצחנו אז?

11

באותה שנה היינו מושלמים עד המפגש נגד חיפה נכון?

כמה משחקים ברצף ניצחנו אז?

אגב, את העונה הזו חיפה סיימה אלופה ללא הפסד (כמה תוצאות תיקו פה ושם) וזו היתה העונה הארוכה ביותר (39 מחזורים). בקיצור, מוקדם מוקדם מוקדם להצהיר הצהרות כאלה. מכבי תחזור שהיא תנצח את היריבות שבליגה שלה, ומכבי תחזור שהיא תיקח את האליפות, לא לפני.

אגב, את העונה הזו חיפה סיימה אלופה ללא הפסד (כמה תוצאות תיקו פה ושם) וזו היתה העונה הארוכה ביותר (39 מחזורים). בקיצור, מוקדם מוקדם מוקדם להצהיר הצהרות כאלה. מכבי תחזור שהיא תנצח את היריבות שבליגה שלה, ומכבי תחזור שהיא תיקח את האליפות, לא לפני.

היא אולי סיימה אלופה, אבל למי הייתה את החולצה הכי יפה בהיסטוריה של הליגה באותה עונה?

1. לדוד קוסטה אין את החולצה הזאת.

2. התכוונתי למכבי :|

3. כוס

4. כוס

5. כוס

6. אנחנו סתם סוטים מהנושא, אני שונא להרוס נושאים ממדינת היהודים

7. בחיאת, עזבו את הניתוחים והשטויות. בואו פשוט נחיה את העונה הזאת.. בלי לנסות להעמיד לקבוצה מבחנים בגלל שהיו כאלו פעם.

אני מציע לנעול את האשכול

ואם וכאשר הוא יהיה רלוונטי נפתח אותו במחזור 15 בערך (אחרי הדרבי וחיפה) ואז תגידו מכבי כן חזרה, מכבי לא חזרה

נכון,מכבי נראית טוב, מכבי נראית כמו קבוצה, למכבי יש את הסגל הכי טוב מבין 3 המתמודדות על האליפות

אבל עוד הרבה דברים יכולים להשתנות, הפועל יכולים להשתפר בהמשך אם יפתרו את הבעיות החברתיות,

וחיפה לא משנה מה תמיד יהיו במאבק עם המזל שלהם (אלא אם כן ייגמר המזל, יפסידו כמה משחקים, אלישע יפוטר והלכה העונה שלהם)

כרגע זה עוד מוקדם, עם כל הכבוד לזה שמכבי הרשימה מאוד בחלק גדול מהמשחקים שלה .

מה שכן אני חייב לציין, חוץ מזה שהקבוצה בדרך טובה, בריאה ונכונה,

זה שרוב הקהל התבגר והבין שהדרך היחידה להוציא את הקבוצה הזאת ממשברים שיבואו (והם יבואו) זה לעודד ולתמוך ולא לקלל ולהרוס עוד יותר את הביטחון של השחקנים והמערכת כולה .

זאת עונה קריטית למכבי, אחרי המון שנים חזרו לקונספט ישן שהצליח והוכיח עצמו בעבר. אני לא מבין למה אנשים כבר מפנטזים על אליפות, וצריך מהר מאוד להוריד לשחקנים את המחשבות על כך.

ברגע שננצח את חיפה ובעיקר את הפועל, ונהיה יריב שווה עד הישורת האחרונה של הליגה, אז אפשר להיות מרוצים. התהליך שרץ השנה חייב להמשיך עונה הבאה ולא משנה מה התוצאה הסופית. עד שסוף סוף קיבלו ביצים לתת לילדים המוכשרים לשחק.

כשאתה מספיק טוב לנצח דרבי אתה מספיק טוב לקחת אליפות. לא נכון יהיה לעשות הפרדה בין השניים, זה הלך, הולך ותמיד ילך ביחד. דרבים הולכים עם אליפות ולא בלעדיהם...

קבוצה שמספיק טובה לנצח את הפועל ת"א היא מספיק טובה לאליפות?

מה עשיתם מהם?

הפוך זה נכון. קבוצה שמספיק טובה לאליפות מספיק טובה לקחת דרבי, מן הסתם, כי היא אמורה להיות מספיק טובה כדי לנצח כל קבוצה (לא ההגדרה המדוייקת של קבוצה במקום ראשון, אבל מילא).

אבל להזכיר לכם - גם אם נתעלם מעונות שבהן ניצחנו את הפועל ולא התקרבנו לאליפות - בשנים שחיפה שלטה בליגה (כלומר, כל העשור האחרון) ניצחנו אותם לא מעט פעמים. זה לא עשה אותנו מספיק טובים כדי לסיים מעליהם בטבלה. אין שום קשר.

תפסיקו לצאת בהצהרות! תפסיקו להגיד שהאליפות בידיים שלנו (לא פותח האשכול)!

אמנם אנחנו אם 4 מ4 נצחונות אבל אי אפשר להתעלם שניצחנו קבוצות פח אם כל הכבוד! במבחן הראשון והיחיד שהיה לנו נכשלנו..

ואני לא אומר שאין קבוצה טובה ושאין מאמן גדול וצנוע ואין שחקני נשמה אבל למה סתם לצאת בהצהרות שיכולות לגרום רק לאכזבה..

בעונת הקיזוז, חיפה פתחה בצורה לא נורמאלית אם הרב הניצחונות רצופים, לעומתם הפועל נראתה רע וכולנו יודעים איך זה נגמר! לא תמיד טוב להגיע לשיא בהתחלה!

תמשיכו לעודד ולשמוח מהקבוצה כי יש אחלה קבוצה אבל להגיד אחרי 4 משחקים מול קבוצות פח שפשע אם האליפות לא שלנו זאת פשוט טיפשות!!

שטויות, גם ב95 לא ניצחנו דרבי וגם לא ניצחנו את חיפה, אליפות לוקחים נגד הקבוצות הקטנות, אליפות לוקחים כשיש דרך ויש שיטה ולא במשחקים גדולים.

חשוב לנצח זה ברור, צריך לנצח אותם זה גם נכון, אבל זה לא הכל וזה בטח לא הכי חשוב

אתה צודק שנקודתית ב-95' מכבי לא לקחה דרבי. ההבדל בין אז להיום הוא שהיום הדרבי הוא קוף ענק על הגב של הקבוצה הזו. ב-95' זה בא אחרי שלפני אותה עונה ניצחת 9 מ-10 הדרבים האחרונים.זו הייתה הפתעה של ניצחת באותה עונה דרבי, הפתעה שכמובן ביאסה קצת, אבל לא יותר מכך. ב-95' גם הדרבי לא היה מבחינת יח"צ כמו היום. הפועל הייתה אז כ"כ כלום.

אמנם אנחנו אם 4 מ4 נצחונות אבל אי אפשר להתעלם שניצחנו קבוצות פח אם כל הכבוד! במבחן הראשון והיחיד שהיה לנו נכשלנו..

כן הא, כי פנאתניקוס לא הייתה מבחן שעברנו יפה.

אתה צודק שנקודתית ב-95' מכבי לא לקחה דרבי. ההבדל בין אז להיום הוא שהיום הדרבי הוא קוף ענק על הגב של הקבוצה הזו. ב-95' זה בא אחרי שלפני אותה עונה ניצחת 9 מ-10 הדרבים האחרונים.זו הייתה הפתעה של ניצחת באותה עונה דרבי, הפתעה שכמובן ביאסה קצת, אבל לא יותר מכך. ב-95' גם הדרבי לא היה מבחינת יח"צ כמו היום. הפועל הייתה אז כ"כ כלום.

בקיצור, מה זה משנה, דאבל בינוני גם יספק אותי

אני נוטה להסכים עם רובכם שצריך לנצח את חיפה/הפועל.

לדעתי גם נעשה את זה בגדול השנה.

אבל גם אם לא ננצח אותם בזמן הקרוב , ונמשיך בדרך הזו זה פשוט יגיע.

שנים עברו כל משחק חיינו באשליה שאנחנו קבוצה טובה והינה זה בא ומזיינים את הפועל או את חיפה.

אין מה לעשות, אוהד מכבי נולד אופטמיסט חסר תקנה, ובכל משחק אנחנו חושבים שאנחנו הולכים לנצח.

השנה זו לא רק ההרגשה, זאת פשוט הדרך.

לא קנינו השנה איזה משה ביטון , דוארטה או איזה מאור בוזגלו.

העלנו את הנוער האיכותי שלנו שהביא למועדון דאבל, קנינו סוף סוף שחקנים ולא שמות. ויחד עם השחקנים של שנה שעברה,

זאת פשוט הדרך.

תבינו, זה לא כמו פעם, זה משהו אחר, משהו טוב.. חייבים ללכת עם מוטי והקבוצה עד המוות, להאמין בהם על עיוור.