Jump to content

יהודים

Castor Troy

Recommended Posts

לפי כתבה שמפורסמת בספורט ידיעות אחרונות של היום, ארגון אנטי גזעני בהולנד, שבראשו עומד יהודי, דורש מאוהדי אייאקס לחדול מלכנות עצמם "יהודים" ולקרוא קריאות פרו יהודיים, הואיל וזה גורם לדעתו לאנטישמיות וזה גזעני.

השאלה תעמוד למבחן שיפוטי בחודש הבא.

אין, יהודים, פשוט עם מופלא!

7 מיליארד לא טועים.

שיקרא גם לאהר"ב לא לתת במה ליהודים בקונגרס, כי שונאים את ארה"ב ובגלל זה אנשים גם אנטישמים

שלא לדבר על זה שמזמן צריך לאסור על קבוצות ישראליות לשחק באירופה

ולא לתת לישראלים לישון בבתי מלון בחו"ל זה גם יעזור.

זה לא מהיום, גם המנכל בזמנו ביקש מהם להפסיק עם זה כי זה מעורר אנטיגוניזם, אבל מעשית הנה תמונות שצילמתי מהמשחק ביום רביעי נגד ליון ולמען הסר ספק, דגלים של הולנד לא מצאתי שם.

302909_2242518859709_1150221644_32371283_872181835_n.jpg

udz3zmq3oyxw.jpg

האוהדים הכי מרגשים בעולם, זה פשוט מדהים כל פעם מחדש.

ההנהלה והעירייה ושום דב בעולם לא יעצור את האוהדים האלה

למען האמת, הדברים שלו לא מופרכים. ברור שקריאות יהודים רק מתסיסות את האנטישמים ועלולה להיות לכך תגובת נגד.

השאלה היא, מה המטרה. האם רוצים באמצעות הסברה לגרום לכך שלאנשים לא יהיה אכפת שמישהו יהודי אלא יקבל זאת בהבנה ושמחה, או שרוצים פשוט להסתיר את השנאה.

לי בראש עובר תסריט כזה.

בן אדם (כמובן שלא איזה אחד עם מוח) שאין לו שום דבר נגד היהודים מחליט יום אחד לאהוד את פיינורד.

כמובן שזה בא עם שנאה לאייאקס היריבה הגדולה. אייאקס קוראים לעצמם יהודים ולאט לאט השנאה לאייאקס הופכת להיות כנגד היהודים

כי איך קוראים לאוהדי אייאקס הכלכך שנואים עליו? יהודים.

זה תהליך של מישהו שלא היה לו שום דבר נגד היהודים ורק בגלל השנאה לקבוצה היריבה שלו הוא התחיל לשנוא את הגזע שמזוהה איתם.

שוב דבר כזה יכול לקרות רק לכאלו בלי הרבה מנת משכל, בן אדם עם ראש על הכתפיים לא יתן לקבוצה שהוא אוהד לעצב לו דעות פוליטיות כאלו קיצוניות, גם אם היריבה הכי גדולה נקראת "היהודים" (טיפשים לא חסרים)

לי בראש עובר תסריט כזה.

בן אדם (כמובן שלא איזה אחד עם מוח) שאין לו שום דבר נגד היהודים מחליט יום אחד לאהוד את פיינורד.

כמובן שזה בא עם שנאה לאייאקס היריבה הגדולה. אייאקס קוראים לעצמם יהודים ולאט לאט השנאה לאייאקס הופכת להיות כנגד היהודים

כי איך קוראים לאוהדי אייאקס הכלכך שנואים עליו? יהודים.

זה תהליך של מישהו שלא היה לו שום דבר נגד היהודים ורק בגלל השנאה לקבוצה היריבה שלו הוא התחיל לשנוא את הגזע שמזוהה איתם.

שוב דבר כזה יכול לקרות רק לכאלו בלי הרבה מנת משכל, בן אדם עם ראש על הכתפיים לא יתן לקבוצה שהוא אוהד לעצב לו דעות פוליטיות כאלו קיצוניות, גם אם היריבה הכי גדולה נקראת "היהודים" (טיפשים לא חסרים)

וזה פחות או יותר גם מה שקרה עם הקישור בין הפועל לקומוניזם. ואני חושב שספק אם הפועל היו אי פעם קשורים לקומוניזם יותר ממה שאייקס קשורים ליהודים.

וזה פחות או יותר גם מה שקרה עם הקישור בין הפועל לקומוניזם. ואני חושב שספק אם הפועל היו אי פעם קשורים לקומוניזם יותר ממה שאייקס קשורים ליהודים.

או שיש באמת אנשים עם מוח וידע מועט בהיסטוריה שיודעים שקומוניזם יכול לעבוד רק בתיאוריה ולכן הם גם שונאים אותו?

או נגיד שמעדיפים לבסס את העם שלהם ולדאוג קודם כל לו מאשר לחברייך הערבים?

אני לא מכיר את הלך הרוחות שם, אבל אני בספק גדול מאוד אם יש להם שמץ של מושג על היהדות או על ישראל.

בכל מקרה, אם הם עושים את זה כדי ליצור פרובוקציה על חשבון רצון להשתייך לקבוצה כלשהי, אז זה בסוף פוגע בנו, כי לאייאקס יש יותר שונאים מאוהבים.

אבל אני מקווה שאני טועה.

או שיש באמת אנשים עם מוח וידע מועט בהיסטוריה שיודעים שקומוניזם יכול לעבוד רק בתיאוריה ולכן הם גם שונאים אותו?

או נגיד שמעדיפים לבסס את העם שלהם ולדאוג קודם כל לו מאשר לחברייך הערבים?

מי שקורא להפועל קומוניסטים (וזה כולל גם את אוהדי הפועל) לא יודע מה זה קומוניזם, ולכן גם לא יכול לדעת מה יכול לעבוד ומה לא.

איך זה קשור בדיוק ליהודים וערבים?

אנחנו לא שונאים קומוניזם בגלל הפועל בדיוק כמו שההולנדים לא שונאים יהודים בגלל אייקס.

והכנסתי את עניין היהודים ערבים רק בגלל שאני שונא אותך.