Jump to content

כדורגל מאירופה

turgi

Recommended Posts

איך ספורט אחד אף פעם לא משדרים את דורטמונד איךךךךךך? כאילו יש להם משהו נגדם, לפעמים הם מעדיפים לשים שידור חוזר מאשר להראות משחקים שלהם, שרמוטות מזדיינים.

מגיע לליברפול מי מוכר שחקן כמו מיירלש ועוד לצלסי?

זה מראה שגם הם לא מאמינים בעצמם מוכרים את אחד הכוכבים

למתחרים שלהם,זה חשיבה של קבוצת תחתית,ועוד מוכרים אותו בגרושים

יחסית לשוק באנגליה

מגיע לליברפול מי מוכר שחקן כמו מיירלש ועוד לצלסי?

זה מראה שגם הם לא מאמינים בעצמם מוכרים את אחד הכוכבים

למתחרים שלהם,זה חשיבה של קבוצת תחתית,ועוד מוכרים אותו בגרושים

יחסית לשוק באנגליה

מירלש לא היה בתכניות של ליברפול העונה. מסכים איתך שהוא היה יכול להיות בורג מרכזי, אבל קני לא רצה אותו.

מירלש לא היה בתכניות של ליברפול העונה. מסכים איתך שהוא היה יכול להיות בורג מרכזי, אבל קני לא רצה אותו.

אבל את לוקאס לייבה כן. מדהים שיש עוד מי שמחזיק ממנו.

מי שהביא אותם זה קינג קני( ויש כבוד). הוא החליף את זה שלא היה מסוגל לנצח משחק בחוץ שהחליף את ההוא שרוקן את האקדמיה שלכם מתוכן וגרם לגירעון ענק בהבאת בינוניות ספרדית.

כל ארבעת הצהובים היו מוצדקים. לא בעייתו של השופט שסקרטל פלגמט ואדם חסר טיימינג ואיטי בתיקולים.

קשה לשנות בפרק זמן כל כך קצר. תן לזה זמן.  

קני הביא שינוי גדול בעונה שעברה, אבל כנראה שהוא לא מסוגל להעמיד סגל שיתמודד על האליפות אם הוא שרף כל כך הרבה כסף על שחקנים שהם אפילו לא בינוניים.

אני בכלל לא מדבר על המכירה ההזויה של מיירלש לצ'לסי. עד שהם מביאים עוד שחקן ברמה גבוהה הם משחררים אותו מהר.

ובשביל מי? צ'רלי אדם?

מתסכל.

במיוחד שמקבלים בראש מקבוצה בינונית כמו טוטנהאם.

אם אני סוארס אני טס משם בהזדמנות הראשונה. לא שווים אותו בכלל.

דותן, הרבה מאמנים תופסים מלוקאס.

עובדה שהוא פותח אצל מאמן שלישי בליברפול, ואצל עוד 2-3 מאמנים שונים בנבחרת ברזיל.

שורף הרבה שטחים, חילץ עונה שעברה הכי הרבה כדורים בפריימר ליג.

הוא ממש לא הבעיה של ליברפול.

מרכז מגרש שלו ביחד עם מיירלש יכל להיות מעולה.

אבל את לוקאס לייבה כן. מדהים שיש עוד מי שמחזיק ממנו.

אני גם לא מאוהבי לוקאס, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדה שהוא אחד מחוטפי הכדורים הטובים באנגליה (כנראה בעולם). זה קונה מאמנים ואני מבין את זה, בטח במצבה של ליברפול בשנים האחרונות שקשה מאוד להביא שמות גדולים. לחשוב רק שאם לא "חוק האנגלים" אגוארו היה בליברפול....

קני הביא שינוי גדול בעונה שעברה, אבל כנראה שהוא לא מסוגל להעמיד סגל שיתמודד על האליפות אם הוא שרף כל כך הרבה כסף על שחקנים שהם אפילו לא בינוניים.

אני בכלל לא מדבר על המכירה ההזויה של מיירלש לצ'לסי. עד שהם מביאים עוד שחקן ברמה גבוהה הם משחררים אותו מהר.

ובשביל מי? צ'רלי אדם?

מתסכל.

במיוחד שמקבלים בראש מקבוצה בינונית כמו טוטנהאם.

אם אני סוארס אני טס משם בהזדמנות הראשונה. לא שווים אותו בכלל.

דותן, הרבה מאמנים תופסים מלוקאס.

עובדה שהוא פותח אצל מאמן שלישי בליברפול, ואצל עוד 2-3 מאמנים שונים בנבחרת ברזיל.

שורף הרבה שטחים, חילץ עונה שעברה הכי הרבה כדורים בפריימר ליג.

הוא ממש לא הבעיה של ליברפול.

מרכז מגרש שלו ביחד עם מיירלש יכל להיות מעולה.

להעמיד קבוצה לאליפות תוך קיץ זאת אולי שאיפה לא ריאלית כאשר נקודת הפתיחה הבסיסית נחותה מלפחות שלוש קבוצות מבחינת איכות, עומק, כיס וזה עוד לפני שנפתח החלון וגם הן מתחזקות.

מטרה ריאלית יותר היא להשיג כרטיס לליגת האלופות.זה קשה אבל ריאלי וזאת התקדמות מללכת לים בינואר.אין בליברפול את הכסף של סיטי שיכול לקצר תהליכים(סיטי מביאה וורלד קלאס, לא שחקנים משלימים טובים).

בעיני, טוטנהאם קבוצה מוכשרת יותר עם הרבה יותר כלים התקפיים משמעותיים אבל ליגה זה משחק של סגל לכן אני חושב שהקרב פתוח לגמרי.

דינמו קייב מנצחת 2-1 בחוץ קבוצה שאין לי מושג איך מבטאים את שמה.

משהו אודסה.

היו בפיגור מוקדם והפכו תוך שתי דקות.

עדיין במקום הראשון, עדיין בלתי מנוצחים בעשרה משחקים.

שמונה נצחונות, שתי תוצאות תיקו.

ובנתיים באיטליה אחרי שאינטר ורומא איבדו שוב נקודות אתמול ב0-0 בינהן בסאן סירו.

יובה בדרך לעוד ניצחון שהיא מובילה בסיינה 1-0, מאטרי כבש מקרוב.

יובנטוס נראית סוף סוף כמו קבוצה.

איך ספורט אחד אף פעם לא משדרים את דורטמונד איךךךךךך? כאילו יש להם משהו נגדם, לפעמים הם מעדיפים לשים שידור חוזר מאשר להראות משחקים שלהם, שרמוטות מזדיינים.

גם שאלקה-באיירן לא משדרים.

הם פשוט מתעללים באוהדי הכדורגל הגרמני בארץ.

לא רוצים לשדר - שימכרו את הזכויות.

אבל זה מרתיח שהם גם מחזיקים בזכויות וגם לא עושים איתן כלום חוץ מלשדר את אלמוג (:wubyellow3:) ואת שכטר בכל שבוע.

להעמיד קבוצה לאליפות תוך קיץ זאת אולי שאיפה לא ריאלית כאשר נקודת הפתיחה הבסיסית נחותה מלפחות שלוש קבוצות מבחינת איכות, עומק, כיס וזה עוד לפני שנפתח החלון וגם הן מתחזקות.

מטרה ריאלית יותר היא להשיג כרטיס לליגת האלופות.זה קשה אבל ריאלי וזאת התקדמות מללכת לים בינואר.אין בליברפול את הכסף של סיטי שיכול לקצר תהליכים(סיטי מביאה וורלד קלאס, לא שחקנים משלימים טובים).

בעיני, טוטנהאם קבוצה מוכשרת יותר עם הרבה יותר כלים התקפיים משמעותיים אבל ליגה זה משחק של סגל לכן אני חושב שהקרב פתוח לגמרי.

באף מקום לא דיברתי על אליפות.

גם כשליברפול פתחה עם 7 מתוך 9 אמרתי שהמטרה היא מקום 4, אבל משבוע לשבוע מתברר כמה שכל שחקני הרכש היו בזבוז, וזה לא נותן תקווה גם לשנים הבאות.

מזכיר קצת אותנו (מכבי) רק שהרכש המאכזב קיבל גיבוי מדור טוב בנוער, שם אין סיכוי שדור טוב בנוער יצעיד קבוצה לאליפות, וגם דור טוב מהנוער של ליברפול זה דבר לא סביר כרגע.

מה שאני הייתי מוציא מהתקציב של ליברפול...

דינמו קייב מנצחת 2-1 בחוץ קבוצה שאין לי מושג איך מבטאים את שמה.

משהו אודסה.

היו בפיגור מוקדם והפכו תוך שתי דקות.

עדיין במקום הראשון, עדיין בלתי מנוצחים בעשרה משחקים.

שמונה נצחונות, שתי תוצאות תיקו.

חחחחח

צ'רנומורץ אודסהה

הם נקראים צ'רנומורץ אודסה

סטוק רק דקה 50 וכבר 3-0

מעולה :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.