Jump to content

כדורגל מאירופה

turgi

Recommended Posts

הבדלי הרמות בליגה הספרדית פשוט עצומים, זה לא יאומן.

זה היה נראה כאילו ברצלונה משחק נגד קבוצת הנערים שלה.

אני לא ככ בטוחה שהנערים היו מפסידים ככה :unsure:

מי שחשב שבארסה במשבר הוא אידיוט

בגלל 2 תוצאות תיקו (נגד סוסיאדד ומילאן) שבכלל לא שיקפו את מהלך המשחק להתחיל להספיד את ברצלונה זה לא רציני

בארסה גם השנה ילכו עד הסוף, לדעתי גם יקחו את אליפות ספרד ואירופה שוב

יאללה יאללה ושנה שעברה נגד ארסנל ויונייטד זה לא היה נראה כאילו משחקים גד הנוער?

היונייטד נתנה שמינייה רק לפני שבועיים, ולקבוצה שמתיימרת להיות בצמרת.

מה זה אם לא הבדלי רמות עצומים?

זה לא רק אוסאסונה, בוא נהיה כנים. בארסה נתנה לפני חודש 0-5 לנאפולי, קבוצת צמרת בליגה האיטלקית.

בשנים האחרונות היו רביעיות לארסנל ובאיירן (בחוץ), חמישיה ושישייה לריאל ותוצאות אסטרונומיות רבות נמנעו אצל קבוצות מכובדות רבות, בשל בונקר (עם הכלים לכך) במשך 90 דק'.

בספרד יש 3 דרגים, בראשון יש את שתי הגדולות, בשני יש את ולנסיה, מלאגה ודומותיהן, והשאר בשלישי.

אני חושב שזה גם המצב באנגליה, פחות או יותר.

זה לא רק אוסאסונה, בוא נהיה כנים. בארסה נתנה לפני חודש 0-5 לנאפולי, קבוצת צמרת בליגה האיטלקית.

בשנים האחרונות היו רביעיות לארסנל ובאיירן (בחוץ), חמישיה ושישייה לריאל ותוצאות אסטרונומיות רבות נמנעו אצל קבוצות מכובדות רבות, בשל בונקר (עם הכלים לכך) במשך 90 דק'.

בספרד יש 3 דרגים, בראשון יש את שתי הגדולות, בשני יש את ולנסיה, מלאגה ודומותיהן, והשאר בשלישי.

תוצאות אסטורנומיות גם נמנעו כי בארסה לא שמה זין ולא מנסה.

יש משחקי נוק-אאוט באירופה שהם מובילים בשער או שניים ומשם פשוט מחזיקים בכדור ולא תמיד מנסים להבקיע עוד ועוד.

יום יבוא ומאמנים יבינו שהשליטה של בארסה בכדור היא לא רק פעולה התקפית.

אם נקצין קצת, אז בשביל בונקר פרודוקטיבי - יותר חכם לעבות את הקישור ולהחזיק בכדור באמצע, מאשר לשים 3 בלמים שיותקפו 90 דק'.

אם נקצין קצת, אז בשביל בונקר פרודוקטיבי - יותר חכם לעבות את הקישור ולהחזיק בכדור באמצע, מאשר לשים 3 בלמים שיותקפו 90 דק'.

אני לא חושב שמאמנים לא מבינים את זה.

פשוט קשה מאד ליישם את זה.

אתה צריך כמה דברים שאין לאף קבוצה בעולם בשביל שזה יעבוד כמו שצריך.

העיקריים:

1. שחקנים טכניים ומהירים. בברצלונה אין אף שחקן שאין לו טכניקה ברמה גבוהה. אפילו למגנים, לבלמים ואפילו ולואלדס.

בגלל זה ברצלונה לא מביאים כל שחקן טוב, מוכשר ככל שיהיה, אלא רק שחקנים שיש אמונה שיוכלו להשתלב בשיטת המשחק.

2. אימונים בלתי פוסקים ותרגול בלתי פוסק של השיטה.

בגלל זה ברצלונה נראית טוב יותר משנה לשנה ב-3 השנים האחרונות.

עכשיו לך תרכיב קבוצה כמו ברצלונה שאשכרה כולם שם אחד אחד עם טכניקה ברמות הגבוהות ביותר.

אם השחקנים שלך לא מספיק טכניים או מהירים, מספיק שהם יאבדו כמה פעמים את הכדור וזה נגמר עם כמה חתיכות בצד השני.

יותר מזה, לך תטמיע ותתרגל את השיטה. בגלל זה אי אפשר להשתמש בזה בתור "בונקר".

בונקר אתה בד"כ לא רוצה לעשות כשיטת משחק, אלא פעם ב.., באיזה משחק נוקאאוט או משהו. ובמצב כזה השיטה עדיין לא מוטמעת וזה לא יעבוד.

אני חושב שהדוגמא הכי טובה למה יכול לקרות כשמנסים לשחק ככה בלי הגורמים הנ"ל אנחנו מקבלים במכבי של השנה.

מוטי לקח את ברצלונה כמודל ומנסה להטמיע בשחקנים שיטת של לחץ והנעת כדור.

ולכן רואים הרבה פעמים הנעת כדור, מסירות וצירופים יפים. אין לי אחוזים של אחזקה בכדור, אבל אני די בטוח שבכל המשחקים, חוץ מפאו ובשיקטאש בחוץ החזקנו יותר בכדור. ואפילו נגד בשיקטאש שספגנו חמישייה ההבדלים בנושא הזה לא היו בשמיים.

מצד שני השיטה עדיין רחוקה מלהיות מוטמעת ולכן אין עדיין את אחוזי האחזקה המטורפים, התנועה בלי כדור טעונה שיפור ואין מספיק חיפוי לדעתי. אנחנו רואים גם הרבה איבודים באמצע ומצבים בצד השני.

סיבה נוספת היא שחקנים שאינם מספיק טכניים ובעיקר מהירים.

אין מה לעשות, המסירות בחיים לא תהיינה מדוייקות אפילו חצי מבארסה וחלוצים מהירים וטכניים עשויים להגיע נגדנו למצבים. בליגה זה פחות קריטי, אבל נגד בשיקטאש או פאו בתחילת המשחק הראשון הם הגיעו להמון מצבים.

ובגלל זה אנחנו נראים מצוין בליגה, אבל נענשנו נגד בשיקטאש.

בקיצור, מה שרציתי להגיד, שגם אם מאמנים הבינו את זה, זה לא כזה פשוט ליישם את זה, ואם נקודתית רוצים בונקר במשחק כזה או אחר, יותר קל להעמיד 11 שחקנים שיתגוננו מאחורי הכדור ולנסות לגנוב גולים ממתפרצות מכדורים ארוכים.

ומכבי כדוגמא. אני חושב שזה יכול להיות מצוין בליגה, שם לא נענשים בקלות על כל איבוד במרכז המגרש, כי השחקנים שלנו יותר טכניים ולרוב לא פחות מהירים.

אבל כשמתמודדים מול שחקנים טכניים ומהירים יותר, וכשהשיטה לא מוטמעת עדיין, זה יכול להיות מסוכן.

לדעתי זה שווה את זה וככל שתתקדם העונה יהיה יותר תיאום ומכבי תיראה טוב יותר.

בברכת, פאק יצאה לי חפירה.

אני לא חושב שמאמנים לא מבינים את זה.

פשוט קשה מאד ליישם את זה.

אתה צריך כמה דברים שאין לאף קבוצה בעולם בשביל שזה יעבוד כמו שצריך.

העיקריים:

1. שחקנים טכניים ומהירים. בברצלונה אין אף שחקן שאין לו טכניקה ברמה גבוהה. אפילו למגנים, לבלמים ואפילו ולואלדס.

בגלל זה ברצלונה לא מביאים כל שחקן טוב, מוכשר ככל שיהיה, אלא רק שחקנים שיש אמונה שיוכלו להשתלב בשיטת המשחק.

2. אימונים בלתי פוסקים ותרגול בלתי פוסק של השיטה.

בגלל זה ברצלונה נראית טוב יותר משנה לשנה ב-3 השנים האחרונות.

עכשיו לך תרכיב קבוצה כמו ברצלונה שאשכרה כולם שם אחד אחד עם טכניקה ברמות הגבוהות ביותר.

אם השחקנים שלך לא מספיק טכניים או מהירים, מספיק שהם יאבדו כמה פעמים את הכדור וזה נגמר עם כמה חתיכות בצד השני.

יותר מזה, לך תטמיע ותתרגל את השיטה. בגלל זה אי אפשר להשתמש בזה בתור "בונקר".

בונקר אתה בד"כ לא רוצה לעשות כשיטת משחק, אלא פעם ב.., באיזה משחק נוקאאוט או משהו. ובמצב כזה השיטה עדיין לא מוטמעת וזה לא יעבוד.

אני חושב שהדוגמא הכי טובה למה יכול לקרות כשמנסים לשחק ככה בלי הגורמים הנ"ל אנחנו מקבלים במכבי של השנה.

מוטי לקח את ברצלונה כמודל ומנסה להטמיע בשחקנים שיטת של לחץ והנעת כדור.

ולכן רואים הרבה פעמים הנעת כדור, מסירות וצירופים יפים. אין לי אחוזים של אחזקה בכדור, אבל אני די בטוח שבכל המשחקים, חוץ מפאו ובשיקטאש בחוץ החזקנו יותר בכדור. ואפילו נגד בשיקטאש שספגנו חמישייה ההבדלים בנושא הזה לא היו בשמיים.

מצד שני השיטה עדיין רחוקה מלהיות מוטמעת ולכן אין עדיין את אחוזי האחזקה המטורפים, התנועה בלי כדור טעונה שיפור ואין מספיק חיפוי לדעתי. אנחנו רואים גם הרבה איבודים באמצע ומצבים בצד השני.

סיבה נוספת היא שחקנים שאינם מספיק טכניים ובעיקר מהירים.

אין מה לעשות, המסירות בחיים לא תהיינה מדוייקות אפילו חצי מבארסה וחלוצים מהירים וטכניים עשויים להגיע נגדנו למצבים. בליגה זה פחות קריטי, אבל נגד בשיקטאש או פאו בתחילת המשחק הראשון הם הגיעו להמון מצבים.

ובגלל זה אנחנו נראים מצוין בליגה, אבל נענשנו נגד בשיקטאש.

בקיצור, מה שרציתי להגיד, שגם אם מאמנים הבינו את זה, זה לא כזה פשוט ליישם את זה, ואם נקודתית רוצים בונקר במשחק כזה או אחר, יותר קל להעמיד 11 שחקנים שיתגוננו מאחורי הכדור ולנסות לגנוב גולים ממתפרצות מכדורים ארוכים.

ומכבי כדוגמא. אני חושב שזה יכול להיות מצוין בליגה, שם לא נענשים בקלות על כל איבוד במרכז המגרש, כי השחקנים שלנו יותר טכניים ולרוב לא פחות מהירים.

אבל כשמתמודדים מול שחקנים טכניים ומהירים יותר, וכשהשיטה לא מוטמעת עדיין, זה יכול להיות מסוכן.

לדעתי זה שווה את זה וככל שתתקדם העונה יהיה יותר תיאום ומכבי תיראה טוב יותר.

בברכת, פאק יצאה לי חפירה.

אי אפשר לחקות את ברצלונה ואמירות כאלה או אחרות של מוטי לא משנות את זה.

צריך חומר שחקנים מסויים מאד כי הנעת כדור עם חומר פחות טוב=ארסנל(לא של היום).אוננות סביב השש עשרה וזה על גבול הפתטי גם בימים מוצלחים יותר של ארסנל.

אני לא חושב שזה ניתן לחיקוי באותה רמת הצלחה גם בברצלונה עצמה אלא אם כן הם יוכלו לייצר שוב כשרונות ותכונות ברמה הזאת.

לדעתי,צ'אבי ומסי גדלים פעם בדור גם אם כל האגודה מתאמנת על זה מגיל אפס.גם באייאקס מתאמנים אותו דבר מגיל אפס.

הם הכי טובים במה שהם עושים-ללכת לקרן כדי ליצור עוד משולש ולא על מנת להרים-לא היה דבר כזה בכדורגל.זה הפוך על הפוך.

אני אוהב את זה ישיר ומהיר יותר אבל אני אנגלופיל.אין ספק שהם הביאו את סוג הכדורגל שלהם לרמת השלמות הגבוהה ביותר.

וכן,אבנר צודק במאה אחוז-זה הבונקר הכי מודרני שנוצר ועל ידי שחקני ההתקפה הכי מוכשרים בדורנו.

בתכלס אוססונה נראלי הכי חלשה בליגה קיום.

הכי חלשה שראיתי אני בעינים שלי.

היא באמת קבוצה ברמה נמוכה מאוד, זה באמת היה נראה כמו משחק של בוגרים נגד ילדים.

המגן הימני לבד סידר 4 גולים.

ואו, איזה יום נדיר!

טוטנהאם - ליברפול

מנצ'סטר - צ'לסי

וגולת הכותרת -

פ.ס.וו - אייאקס :wubyellow3: שאגב משודר היום בספורט 1.

לינקיים לאייקס -

סופקאסט -

sop://broker.sopcast.com:3912/60498

sop://sop.rojadirecta.me:3912/100804

sop://sop.rojadirecta.me:3912/106491

מפלאש -malakasports5.blogspot.com

קרדיט לאתר הזה -

http://livefootball-at.blogspot.com/

אני לא חושב שאפשר להגיד שמלאגה בדרג השני בספרד

זה שיש להם המון כסף ועשו רכישות יקרות לא נותן להם דרג 2 עדין

רק בסוף העונה יהיה אפשר לבדוק את העניין,המיקום הכי טוב שלה ב3 שנים האחרונות זה מקום 8

הדרג השני הוא יותר: ולנסיה,אתלטיקו מדריד,ויאריאל וסיבליה

אין ספק שמהבחינה הזאת משחק ההגנה של ברצלונה הוא מושלם - אי אפשר לתקוף נגדם כי אי אפשר לתקוף בלי להחזיק בכדור.

וכשההגנה שלך מתבצעת בקישור, אתה בעצם מוסיף "שלב" נוסף שההתקפה צריכה לעבור.

אש!!!!!!!! 1-1 אייאקס, אחד הגולים ההזויים, השחקן של אייאקס קיבל מכה, השחקנים של איינדהובן עמדו כי חשבו שהשופט שרק ואייאקס שמו גול. גדול

אגב, 15 דקות תוספת זמן למחצית הראשונה, בגלל השוער של איינדהובן שאיבד את ההכרה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.