Jump to content

כדורגל מאירופה

turgi

Recommended Posts

כואב לראות מה נהיה מאבידאל מאז הסיפור הטראגי בעונה שעברה. התקפית הוא מעולם לא הבריק בבארסה, אבל הגנתית הוא היה מדהים. כמה שפיקה חסר שם באמצע.

אבל זה לא גורע מולנסיה שמשחקת נהדר ותוקפת יותר.

למה הכל מצליח להם?... די זה מתחיל להימאס כבר, נראה לי אם הייתי אוהד ברצלונה היה נמאס לי בעצמי כבר!

איזה משעמם, מה עם אכזבות מידי פעם?!

נהדר, אבל זה בעיקר עוד בישול גדול של מסי.

למה הכל מצליח להם?... די זה מתחיל להימאס כבר, נראה לי אם הייתי אוהד ברצלונה היה נמאס לי בעצמי כבר!

איזה משעמם, מה עם אכזבות מידי פעם?!

עומר, גם אם תפתח עוד 4 יוזרים ותכתוב "בארסה" ו-"משעמם" ביחד, זה עדיין יהיה מגוחך.

יום יבוא עוד 20 שנה והילד שלכם ישאל אתכם "אבא, ספר לי על ברצלונה, ספר לי על ליאו מסי הגדול, זה שכל המבוגרים אומרים שהוא הטוב בהיסטוריה, ספר לי על צ'אבי ואינייסטה שלקחו כל תואר אפשרי, ספר לי על תחילת הקריירה של סר פפ גוואריולה, ספר לי!".

ואתם תעיפו לו סטירה כי אתם ממהרים לעבודה והחרא הקטן אוכל את הראש.

יום יבוא.

? :unsure:

הכי גדול בהיסטוריה זה אבי נמני :unsure:

אגב אבנר, בארסה זה הדבר הכי משעמם שקרה אי פעם לכדורגל האירופי, שנה אחת יופי סבבה כדורגל מושלם ונהדר, אבל ברגע שקבוצה אחת משתלטת על הכדורגל האירופי, אין יותר כדורגל אירופי, אני אשכרה לא נהנה מליגת האלופות כבר שלוש שנים :doh: איזה מזל שמוריניו היה שם כדי לזיין אתכם עם אינטר.

? :unsure:

הכי גדול בהיסטוריה זה אבי נמני :unsure:

אגב אבנר, בארסה זה הדבר הכי משעמם שקרה אי פעם לכדורגל האירופי, שנה אחת יופי סבבה כדורגל מושלם ונהדר, אבל ברגע שקבוצה אחת משתלטת על הכדורגל האירופי, אין יותר כדורגל אירופי, אני אשכרה לא נהנה מליגת האלופות כבר שלוש שנים :doh: איזה מזל שמוריניו היה שם כדי לזיין אתכם עם אינטר.

אל תשאל, כששאראס, פארקר ו-וויצ'יץ' דרסו את אירופה שנתיים ברצף דפקתי פיהוקים כל רבע.

במקום להעריך את הקלאסה, הרומנטיקה, הרמה, החיבור הנדיר בין שחקנים של פעם בדור, אתה בוכה שזה משעמם אותך? זה דיבור מביך של אוהדים מפונקים שרוצים "מתח". על הזין שלי תחרות.

זה כמו שאשתעמם מה-44 הפרש של מכבי על בולוניה בגמר, כי גמר צריך להיות צמוד ומכבי הרסה אותו לגמרי כשהיא שיחקה מושלם.

לא בארסה משעממת, אלא השליטה שלה בעולם. אז במקום שהשאר ישאפו להגיע למעלה, אתה בא עם חשיבה קומוניסטית שמתאימה ליציע אלעד במלחה, ואומר שהחזק אשם במצב.

הדור הזה יגמר בעוד כמה שנים, יהיו שאריות אבל לא אותה רמה ואותו הרעב. ואז כולם יתגעגעו, כמו לאיאקס הגדולה, ליובנטוס של זידאן ודל-פיירו, ליונייטד 99' - רק הרבה, הרבה יותר. אתה פאקין רואה היסטוריה נכתבת.

ברצלונה איך שלא תסתכלו על זה היא קבוצה מדהימה

אחת כזאת שאתה זוכה לראות בעיניים פעם בחיים בערך

תעריכו את זה ואל תשקרו לעצמכם שזה משעמם אותכם זה פתטי .

אל תשאל, כששאראס, פארקר ו-וויצ'יץ' דרסו את אירופה שנתיים ברצף דפקתי פיהוקים כל רבע.

במקום להעריך את הקלאסה, הרומנטיקה, הרמה, החיבור הנדיר בין שחקנים של פעם בדור, אתה בוכה שזה משעמם אותך? זה דיבור מביך של אוהדים מפונקים שרוצים "מתח". על הזין שלי תחרות.

זה כמו שאשתעמם מה-44 הפרש של מכבי על בולוניה בגמר, כי גמר צריך להיות צמוד ומכבי הרסה אותו לגמרי כשהיא שיחקה מושלם.

לא בארסה משעממת, אלא השליטה שלה בעולם. אז במקום שהשאר ישאפו להגיע למעלה, אתה בא עם חשיבה קומוניסטית שמתאימה ליציע אלעד במלחה, ואומר שהחזק אשם במצב.

הדור הזה יגמר בעוד כמה שנים, היו שאריות אבל לא אותה רמה ואותו הרעב. ואז כולם יתגעגעו, כמו לאיאקס של ההולנדים, יובה של זידאן ודל-פיירו, יונייטד 99' - רק הרבה, הרבה יותר. אתה פאקין רואה היסטוריה נכתבת.

לא אכפת לי, אני פשוט לא נהנה, אני בא לראות משחק של מנצ'סטר יונייטד, קבוצה אדירה, שמשחקת כדורגל נהדר, מושפלת על ידי ברצלונה שמשחקת בה, זה פשוט לא מהנה.

כשאני רואה את ליגת האלופות אני פשוט משתעמם, נשבע לך, חוץ מהמשחק של אייאקס נגד ליון הערב הזה היה ממש חסר משמעות בשבילי, ואני הייתי מהמכורים של המפעל הזה, הייתי רואה כל משחק מיותר בין רובין קאזאן לדינאמו קייב, אבל די נשבר הזין שכולם יודעים מה יקרה בסוף, שלמה הכל מוביל בסופו של דבר.

ברצלונה איחו דה פוטה!

וכן אבנר היקר, קבוצות באירופה הן לא מעבר לקבוצות באירופה בשבילי, הן לא מכבי שאני הולך למשחקים כל שבוע, שאני חי אותה יום יום.

גם לא אייאקס וטוטנהאם שאני ממש ממש אוהב והייתי במשחקים רבים שלהן, בסך הכל קבוצות מאירופה שאני מאוד מאוד אוהב,

אבל תשווה בכלל את הסיטואציה של מכבי תל אביב לברצלונה...

אה ואם אתה כל כך רוצה, גם נמאס לי מריאל מדריד שאני מאוד מחבב ומהכסף הגדול שלה, איפה הרומנטיקה של פעם?

אחרי ה4-0 של טוטנהאם לריאל די הרגשתי אפילו שנאה כלפיהם! הם אפילו לא משחקים יפה,

לא מאמין שהחשבתי את עצמי אוהד

מסי בסהכ היה לו משחק לא מי יודע מה.

ולמרות זה הוא בישל 2 וב10 דקות האחרונות הוא היה יכול לבשל עוד אחד ולשים עוד גול.

הוא בן זונה קטן, כל פעם שהכדור אצלו ורק שחקן אחד מולו אני מקבל התקף לב.

אני אוהד ריאל, אך אין קשר למה שאני כותב:

בארסה משחק יפה לעין, וכל חובב כדורגל נהנה לראות כדורגל שלהם, אך יש משהו בדברים שהם הוציאו את העוקץ והעניין בליגה הספרדית והצ'מפיונס ליג, כי הסבירות שהם יגיעו לגמר שואפת ל-90 אחוז, ובמקום לראות שמות חדשים, זה נהיה כבר ממוחזר.

גם שאינטר בעונה שזכתה וניצחה את בארסה 3-1, עוד הייתה הרגשה באוויר שבארסה תעשה קאמבק (וזה לא היה רחוק). עניין של זמן עד שהקבוצה הזאת תרד ברמה. כמו אייאקס הגדולה, באיירן בזמנה וכו'.

לא אכפת לי, אני פשוט לא נהנה, אני בא לראות משחק של מנצ'סטר יונייטד, קבוצה אדירה, שמשחקת כדורגל נהדר, מושפלת על ידי ברצלונה שמשחקת בה, זה פשוט לא מהנה.

כשאני רואה את ליגת האלופות אני פשוט משתעמם, נשבע לך, חוץ מהמשחק של אייאקס נגד ליון הערב הזה היה ממש חסר משמעות בשבילי, ואני הייתי מהמכורים של המפעל הזה, הייתי רואה כל משחק מיותר בין רובין קאזאן לדינאמו קייב, אבל די נשבר הזין שכולם יודעים מה יקרה בסוף, שלמה הכל מוביל בסופו של דבר.

ברצלונה איחו דה פוטה!

וכן אבנר היקר, קבוצות באירופה הן לא מעבר לקבוצות באירופה בשבילי, הן לא מכבי שאני הולך למשחקים כל שבוע, שאני חי אותה יום יום.

גם לא אייאקס וטוטנהאם שאני ממש ממש אוהב והייתי במשחקים רבים שלהן, בסך הכל קבוצות מאירופה שאני מאוד מאוד אוהב,

אבל תשווה בכלל את הסיטואציה של מכבי תל אביב לברצלונה...

אה ואם אתה כל כך רוצה, גם נמאס לי מריאל מדריד שאני מאוד מחבב ומהכסף הגדול שלה, איפה הרומנטיקה של פעם?

אחרי ה4-0 של טוטנהאם לריאל די הרגשתי אפילו שנאה כלפיהם! הם אפילו לא משחקים יפה,

לא מאמין שהחשבתי את עצמי אוהד

ניסיתי לקרוא והמשפט המודגש נראה כמו תסמונת טורט בהודעה הזאת.

תגיב לעניין תקבל תגובות בהתאם ואני אכבד אותך. אבל אל תכתוב רק כדי שיהיו לך מילים לשלוח כשאתה לוחץ "הוסף תגובה" ואל תזיין את השכל ותכתוב איחו דה פוטה או מוריניו זיין אתכם כדי לנסות להתגרות.

בקשר לחלק הענייני בהודעה שלך:

1. לא אכפת לי אם זה גורם לך להנות או לא. קבוצת כדורגל צריכה לדאוג להנאה של האוהדים שלה, לא לכל אוהדי הכדורגל, חובבי הספורט והרעבים באפריקה. זו קבוצת כדורגל, לא אמא תרזה. מעבר לזה, מי שאוהד כדורגל נייטרלי, סביר להניח שיהנה מבארסה יותר מכל קבוצה אחרת.

2. כשאתה אוהד קבוצה, לא מעניינת אותך תחרות, לא אכפת לך מהמתח, אתה רוצה תוצאות כדי להגיע לתארים. אם זה קורה דרך כדורגל טוב - נהדר. אם זה קורה בעזרת הכדורגל הטוב ביותר ששוחק בהיסטוריה - אתה מודה לאלוהים שנולדת בדור הזה.

3. לא צריך לאהוד בארסה או לרצות שהיא תנצח כדי לכבד את הקבוצה הנוכחית. היה לי כבוד לגלאקטיקוס של מדריד, רעדו לי הביצים כשזידאן, ראול ופיגו שיתפו פעולה, ועם כל השנאה לריאל, זה יהיה מגוחך אם אהיה עיוור ואגיד שהם חרא, משעממים, או לא קבוצה מדהימה.

זה כבוד מינימלי וג'נטלמני שכל אדם שחי כדורגל ראוי שיתן לקבוצת כדורגל גדולה. מעבר לזה? תשנא אותה, תתעב את המועדון, תקווה שמסי יפצע - הכל לגיטימי.

ניסיתי לקרוא והמשפט המודגש נראה כמו תסמונת טורט בהודעה הזאת.

תגיב לעניין תקבל תגובות בהתאם ואני אכבד אותך. אבל אל תכתוב רק כדי שיהיו לך מילים לשלוח כשאתה לוחץ "הוסף תגובה" ואל תזיין את השכל ותכתוב איחו דה פוטה או מוריניו זיין אתכם כדי לנסות להתגרות.

בקשר לחלק הענייני בהודעה שלך:

1. לא אכפת לי אם זה גורם לך להנות או לא. קבוצת כדורגל צריכה לדאוג להנאה של האוהדים שלה, לא לכל אוהדי הכדורגל, חובבי הספורט והרעבים באפריקה. זו קבוצת כדורגל, לא אמא תרזה. מעבר לזה, מי שאוהד כדורגל נייטרלי, סביר להניח שיהנה מבארסה יותר מכל קבוצה אחרת.

2. כשאתה אוהד קבוצה, לא מעניינת אותך תחרות, לא אכפת לך מהמתח, אתה רוצה תוצאות כדי להגיע לתארים. אם זה קורה דרך כדורגל טוב - נהדר. אם זה קורה בעזרת הכדורגל הטוב ביותר ששוחק בהיסטוריה - אתה מודה לאלוהים שנולדת בדור הזה.

3. לא צריך לאהוד בארסה או לרצות שהיא תנצח כדי לכבד את הקבוצה הנוכחית. היה לי כבוד לגלאקטיקוס של מדריד, רעדו לי הביצים כשזידאן, ראול ופיגו שיתפו פעולה, ועם כל השנאה לריאל, זה יהיה מגוחך אם אהיה עיוור ואגיד שהם חרא, משעממים, או לא קבוצה מדהימה.

זה כבוד מינימלי וג'נטלמני שכל אדם שחי כדורגל ראוי שיתן לקבוצת כדורגל גדולה. מעבר לזה? תשנא אותה, תתעב את המועדון, תקווה שמסי יפצע - הכל לגיטימי.

חכה חכה אבנר שמכבי תוגרל שנה הבאה לבית עם ברצלונה, נבוא לקאמפ נואו גדודים גדודים ונלמד אותם מה זה כדורגל!

אגב אני לא חושב שיש פה חלק ענייני ולא ענייני, כל אוהד כדורגל בעולם שאי פעם נהנה מליגת האלופות פשוט לא יכול לסבול יותר את הדבר הזה, כבר לא כיף... אין תחרות ואין כלום מש-עמ-ם גם אם מילאן הייתה זוכה בבונקר מסריח בליגת האלופות הייתי שמח, לפחות היה שינוי!

מעולם לא התפללתי כמו בשבוע שבית"ר שיחקה עם ויסלה.

התפללתי שבית"ר תפסיד, כדי שבארסה לא תגיע לכאן, לא אצטרך לסבול פסטיבל מסי ולהיות ביציע האורחים עם עמישראל ששרוף בארסה.

לעומת זאת, לטוס עם מכבי לקאמפ נואו... :yellow_cool1:

כאוהד מכבי קודם כל ויונייטד קצת אחרי.. יש רק שלושה משחקים שאני ממש לא רוצה לראות

יונייטד - מכבי

ברצלונה - מכבי

ברצלונה - יונייטד בגמר גביע אירופה... :yellow_cool1:

עם כל היתר אני יכול לחיות.

אבל בחייאת תנו לי פעם אחת את יונייטד הנוכחית נגד הפועל... :wubyellow3:

(כי בארסה החסרי חוט שדרה שחצנים האלה כבר הוכיחו שהם מזלזלים בקבוצות קטנות ועוצרים משום מה בגול השישי...לא סומך עליהם)

דודו ביטון עם עוד צמד היום בגביע!

8 שערים ב7 משחקים לדעתי :\ משהו מפחיד, הבן אדם ניהיה חלוץ חלוץ

+2 בישולים , מה שעדין אומר שהוא אחראי לכל השערים שכבשה ויסלה העונה .

דודו ביטון עם עוד צמד היום בגביע!

8 שערים ב7 משחקים לדעתי :\ משהו מפחיד, הבן אדם ניהיה חלוץ חלוץ

מצחיק שגם בארץ בעונה שעברה בשלב הזה היו לו 6 שערים בחמישה משחקים -שבמקרה היו כל הגולים של הפועל פתח תקווה באותו שלב.. :wubyellow3:

מה שזה באמת מוכיח זה שלמרות הסכומים והאיצטדיונים "האירופאים" כנראה שהליגה הפולנית היא איפשהו ברמה של הליגה הישראלית ולאו דווקא שדודו ביטון הפך לכזה חלוץ אימתני בין לילה..

אם כל הכבוד גם לא נראה לי שמאור מליקסון היה הופך להיות כוכב הליגה האנגלית/ספרדית/גרמנית/צרפתית/הולנדית/בלגית/רוסית.

ברור שהרמה מבחינת הכדורגל לא עולה על הרמה בארץ,

אבל אין ספק ששם כל המסביב מתפתח כל הזמן,במיוחד כל האצטדיונים המדהימים לקראת היורו הקרוב...

אנחנו רחוקים שנות אור מהם בקטע הזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.