Jump to content

אבי נמני בבלומפילד? הצעה לפני המשחק ביום ראשון.

תומר8

Recommended Posts

לא מבין מה הבעיה לשיר לכל השחקנים (אפשר גם לאיווניר) ולתת להם אהבה כשהם מתחממים.

אחרי זה הם יורדים לחדר ההלבשה ואז לשיר לנמני... איפה בדיוק זה יראה שאנחנו רוצים את נמני בחזרה?

לא מבין מה הבעיה לשיר לכל השחקנים (אפשר גם לאיווניר) ולתת להם אהבה כשהם מתחממים.

אחרי זה הם יורדים לחדר ההלבשה ואז לשיר לנמני... איפה בדיוק זה יראה שאנחנו רוצים את נמני בחזרה?

הבעיה בזה היא נטו העיתוי, אחרי 5-1 לבשיקטאש, פתאום לשיר לנמני עשוי להיראות בעין לא טובה מצד צוות האימון והשחקנים.

אם באמת יעשו את זה לפני המשחק, וישלבו את זה בעידוד לאיווניר ולשחקנים אז סבבה, אחרת זה יכול להלחיץ קצת את המערכת.

20 דקות לפני המשחק לא ייפגע באף אחד ואפילו רצוי לתת כבוד לסמל הכי גדול בכדורגל הישראלי!

גם איווניר וגם השחקנים יודעים מה זה נימני בשביל מכבי וממש לא יפריע להם שלפני המשחק ישירו לו ביציע וזה לא ייפגע בהם!

'אבי נמני בוא לפה' ואולי '8 זה בדם' רק שלא יגמר בבלאגן ובניפוח של כלי התקשורת שקראנו למוטי להתפטר ולנמני לחזור ולקבוצה להישרף ולעולם להיחרב.

כמה רעש?!

קצת כבוד.... אף אחד לא יפגע מזה בטח לא השחקנים הצעירים שאולי מעריצים

את נמני אפילו יותר מכל אחד פה בפורום....

מה הבעייה בלהקדיש 30 שניות שיר לנמני שהיה הסמל והשחקן הכי משפיע שלנו ב20 שנה האחרונות?!

ואל תזיינו במוח - ברומר, שלח - הם אולי היו מכביסטים אבל השפיעו עשירית ממה שנמני נתן למועדון

ולאוהדים....

וואלה לא האמנתי שיהיו פה כאלה תגובות...

ילדים קקה

'אבי נמני בוא לפה' ואולי '8 זה בדם' רק שלא יגמר בבלאגן ובניפוח של כלי התקשורת שקראנו למוטי להתפטר ולנמני לחזור ולקבוצה להישרף ולעולם להיחרב.

עם איך שהתקשורת שלנו בארץ נראת זה בדיוק מה שיקרה ואני מוכן לחתום על זה, במיוחד אחרי ההפסד שלנו לבשיקטאש הם ישר יקשרו את זה לזה שהאוהדים לא רוצים את מוטי איווניר.

אני בעד לעשות את זה במחצית שהשחקנים והצוות המקצועי בחדר ההלבשה וההנהלה בקייטרינג ביציע הכבוד.

אבי יהיה על הדשא ויפרשן את דעתו ואנחנו נשיר לו והוא יסמיק ויהפוך לצהוב. (כי אין מצב שהוא הופך לאדום).

מי שישרוק בוז בגדול הוא ילד זין.

רוצים לשרוק בוז נגד גזענות כי זה מביא רדיוסים? סבבה.

רוצים לשרוק בוז לשירה נגד ערבים בגלל שאתם מעריכים את מואנס דאבור(ואני לא אומר שאני לא) סבבה.

אל תשרקו לנו בוז שאנחנו רוצים להעריך דמות שגדלנו עליה - בבקשה.

מי שישרוק בוז בגדול הוא ילד זין.

רוצים לשרוק בוז נגד גזענות כי זה מביא רדיוסים? סבבה.

רוצים לשרוק בוז לשירה נגד ערבים בגלל שאתם מעריכים את מואנס דאבור(ואני לא אומר שאני לא) סבבה.

אל תשרקו לנו בוז שאנחנו רוצים להעריך דמות שגדלנו עליה - בבקשה.

כל מילה .

פירסמו גם בפורום של האולטראס

http://ultras.co.il/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=8028&sid=cd2efaa70b3a6508caa2b56e9d42462a

המשתמש "מאור" פרסם, גם לי קוראים מאור, אבל זה לא אני המשתמש שם.

מדהים שההומואים משאר השערים קובעים את סדר היום אם לשיר לנמני או לא.

למה הקוקסינלים האלה לא מעודדים 90 דק' כמו בשער 11? רק שהם יעודדו תיהיה להם זכות על משהו

טפי

פירסמו גם בפורום של האולטראס

http://ultras.co.il/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=8028&sid=cd2efaa70b3a6508caa2b56e9d42462a

המשתמש "מאור" פרסם, גם לי קוראים מאור, אבל זה לא אני המשתמש שם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :yahoo:

מה אתם בלחץ עם העיתוי לא מתאים סבבה יהיו עוף לפחות 15 10 משחקים מרכזיים שהוא יהיה שם

אני בעד אבל כול משחק נעודד?

לדעתי לא צריך לשים עליהם שישרקו ויצאו בני זונות, אנשי גדר תדאגו לשיר לנמני..

תאמת יש כאלה שרוצים לשבת ולראות את המשחק, כמו אבא שלי, הוא לא אוהד מכבי, אבל הוא היה פעם בא איתי והוא לא היה מעודד בכלל, אבל לפחות לא שורק בוז חחחח, לדעתי בני זונות מי ששורק בוז לשחקנים שלנו, לא מי שלא מעודד.

לדעתי לא צריך לשים עליהם שישרקו ויצאו בני זונות, אנשי גדר תדאגו לשיר לנמני..

תאמת יש כאלה שרוצים לשבת ולראות את המשחק, כמו אבא שלי, הוא לא אוהד מכבי, אבל הוא היה פעם בא איתי והוא לא היה מעודד בכלל, אבל לפחות לא שורק בוז חחחח, לדעתי בני זונות מי ששורק בוז לשחקנים שלנו, לא מי שלא מעודד.

אם הולכים לשרוק לו בוז אז אני מעדיף שלא ישירו לו, כואב לי לראות שמתנהגים ככה לאבי

ב02/03 שרנו בראשון לונדזנסקי שעבר לשחק שם, וככה עשו עם לא מעט שחקנים שאהבנו.

זה נכון שהמעמד של נמני קצת שונה ולצערי יש כאלה שמפרשים את השיר אליו בתור שיר מתריס נגד הנהלה/המאמן הנוכחי (בלי שום קשר למוטי אישית, זה היה יכול להיות כל מאמן).

אבל מה יקרה אם ישירו לו דקה אחת את השיר שלו לפני המשחק שלפני זה ואחרי זה ישירו למכבי?

הרי לא יהיה חצי שעה שירי אבי. מה הביג דיל שעליו אנשים מתרעמים?

למה מכל דבר קטן פה צריך לעשות בלאגן?

קיצר סגור. בין החימום לעליית שחקנים ישירו לאבי.

ככה זה גם לא "מעליב תשחקנים" ולא "מתריס" נגד אף אחד.

וגם כל (רוב מוחלט) של הקהל יוכל להוקיר לו תודה ולשיר לו.

יאללה

אם הולכים לשרוק לו בוז אז אני מעדיף שלא ישירו לו, כואב לי לראות שמתנהגים ככה לאבי

גם אני.

אבל מחר אני יוצא מנקודת הנחה שכל הסיפור הזה נגמר, ושהאובססיה של כל האנטי-נמנים כבר עברה, ושמי שלא מתחבר לעבר שלנו לא צריך לשיר, אבל גם לא ישרוק.

מי שעוד לא התגבר על זה, יש לו בעיות מנטליות קשות.

ובקשה לאנשי הגדר, אם הם נמצאים פה:

שיראה כמה שפחות כמו פרובקציה, כלומר, לשיר כשהשחקנים אחרי החימום בחדר הלבשה לפני העלייה למגרש נראה לי הכי מתאים.

לא צריך את שלל הרפרטואר על אבי, אנחנו בכל זאת לא רוצים אוירה מגעילה באיצטדיון.

אולי יהיה שווה אפילו לוותר על הבית השני.

רצוי גם לשיר לאיוניר מיד אחר כך כדי שכל הקהל הרחב יבין שאין לאף אחד שום כוונה להפוך דברים אצלנו בגלל ההפסד באיסטנבול.

לא להיגרר לרמה נמוכה או לעשות דווקא ולשיר עוד שירים במקרה של בוז, זה חשוב מאוד.

תנו להם להיות סמרטוטים, אנחנו נצא תותחים ונתמוך גם באבי וגם בקבוצה.

עצוב לי שאני רושם את כל זה רק כדי שנוכל לשיר לסמל הכי גדול שלנו מבלי שיכאב לאף אחד.

זה נראה כאילו העונה התחילה טוב מדי ואנשים לא יודעים איך להתמודד עם זה, מחפשים אקשן בכוח. למה להתסיס? אף אחד לא חולק על תרומתו של אבי כשחקן למכבי, אבל יש הרבה שחולקים על ההשפעה שלו על המועדון מחוץ ל90 דקות ביום שבת. אולי לא באשמתו, במידה מסויימת הוא קורבן של מה שהקהל הפך אותו אליו, משהו שהוא יותר גדול מהמועדון, אבל זה לא משנה. אם אנשים ישרקו בוז ביום שבת, זה ככל הנראה יהיה לכם, לא לאבי. מי שישמע שיר לנמני לא יודע שאח"כ יגיע שיר למוטי, ושאין שום אג'נדה מאחורי השירה מעבר להוקרת תודה (ולחלק מהאוהדים עם הגולגולת על החולצה דווקא יש), ושאין קשר לתבוסה מיום חמישי. באותו רגע הוא ישרוק בוז, ומי יודע איזה כדור שלג זה שוב פעם יתחיל.

פעם אחת תהיו חכמים, לא צודקים. לא נמאס לכם לסבול?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.