Jump to content

יום ראשון כבר מגיע - הרדיוס (מול מכבי חיפה) - על הקצה.

Matan-

Recommended Posts

יאללה כמה אתם חופרים על הנושא הזה זה פשוט מדהים

בסוף כל אחד יעשה מה שהוא חושב

שבת שלום ותנו לצה"ל לנצח עוד שבוע יכול להיות שנצרח את זה לשמיים

לא, כל אחד לא יעשה מה שהוא חושב, למה שאני יסבול ולא יוכל לראות את מכבי בגלל שכמה אנשים שרים על ערבים במשחקים? לכו תפגינו בתפוח ותעזבו אותנו בשקט

כל מי שכתב כאן שהוא מתכוון לשיר אני מקווה שמכבי יתבעו אתכם אישית תביעת נזיקין.

אני מוכן לתת פרטים אישיים לכל המעוניין.

אשמח לקבל גם את שלך, אח שלי גיבור.

עכשיו אתם מבינים לאן הגענו?

מעדיפים שמכבי תתבע את האוהדים שלה,

אבל שההתאחדות תתעסק אישית? מה פתאום.

בשביל זה יש ענישה קולקטיבית ושמכבי תשבור את הראש.

אחר כך תגידו שאתם אוהבים את מכבי.

לא, כל אחד לא יעשה מה שהוא חושב, למה שאני יסבול ולא יוכל לראות את מכבי בגלל שכמה אנשים שרים על ערבים במשחקים? לכו תפגינו בתפוח ותעזבו אותנו בשקט

בוא נראה אם יעשו או לא (רוצה להתערב?)

אתה או מי שזה לא מוצא חן בעיניו יכולים לעשות מה שאתם רוצים לעודד לשרוק להתלונן

אז בואו פשוט נוותר.

הכי טוב.

אותי לא חינכו לוותר .

אתה יכולים לוותר

אני לא.

אוי נו ניב אתה מדבר שטויות.

זה לא לשיר מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה. אתה יכול לשיר מה בא לך,עד שזה מגיע לגזענות,אלה החוקים.

הם לגיטימיים לדעתי (אני לא מתיימר להיות הבן אדם הכי נאור בעולם,כולנו גזענים בדרך זו או אחרת).

הרי כשמקללים את אוואט בספרד או כל אחד אחר כולם ישר קמים,צועקים וטוענים לאנטישמיות. באופ"א החליטו שלהשפלה של אדם על רקע גזעני אין מקום במגרשי הכדורגל,אני יכול להבין אותם.

לרוברטו קרלוס לא מגיע שיזרקו עליו בננות,לסמואל אטו לא מגיעות נהמות,לדודו אוואט לא מגיע שיקראו לו יהודון מלוכלך וכן,גם לטועמה אין מקום שיקראו לו מחבל.

אמנם כמובן שמדובר במגרש כדורגל ולא בקונצרט של הפילהרמונית וכן,גם אני פעם הייתי שר טועמה מחבל (היום כבר לא,אתה יכול לבוא לבדוק אותי) וגם אני לא אוהב ערבים יותר מדי,אבל רוצים למגר את התופעה הזאת ובארץ החליטו לתת עליה רדיוסים.

אני לא אוהב את העונש,אבל זה מה יש ואני לא הולך להרוס לקבוצה שלי בשביל לעודד את צה"ל לזיין את הערבים.

אף אחד לא אומר לך לא לצעוק בן זונה,אף אחד לא אומר לך לא לפצח גרעינים (הדברים האלה גם לא יקרו),אומרים לך לא לקלל קללות גזעניות,בקשה לגיטימית לטעמי כי את הפוליטיקה צריך להפריד מהכדורגל.

בגלל זה אני מקבל את מונס דאבור לקבוצה שלי בידיים פתוחות.

אם אתה צודק והדברים ידרדרו לכדי איסור קללות,אני מבטיח לצעוד איתך בראש המאבק.

אבל עד שלא,אני מבקש ממך ומכולם בכל לשון של בקשה,הקהל שלנו עובר תהליך,לראיה העובדה שפורום שלם מהלל את הקבוצה,המאמן והשחקנים שלה אחרי תבוסה 5-1,כשלפני שנה בדיוק כולם פה היו דורשים לגרש עם לפידים את כולם ולהעלות את הנוער. בואו לא נהרוס לקבוצה שנראית נהדר וצריכה אותנו יותר מתמיד ביום ראשון. אם אנחנו מנצחים נצחון משכנע ביום ראשון,אנחנו לוקחים אליפות העונה (תתפסו אותי על המילה בסוף העונה,אגב,אני אותו אחד שכשכולם היללו את הגלאקטיקוס של נמני בעונה שעברה אמרתי שאין לזה סיכוי ואנחנו ניכשל),בואו נתמוך בקבוצה נטו. כן,מותר לקלל את הפועל,וגם את סכנין,אבל אנחנו יודעים שאם נקלל קללות גזעניות נקבל רדיוס נגד חיפה,אף אחד לא רוצה את זה. אז בואו נימנע מזה ונדחוף כולם יחד את הקבוצה המרגשת והמדהימה הזאת לנצחון באחד המשחקים הכי חשובים שלה העונה.

אנשי גדר שלא יכולים לעצור את עצמם מלצעוק "טועמה מחבל" לא צריכים להיות אנשי גדר, ויסלחו לי אנשי הגדר שכותבים פה וכל ראשי הארגון.

הארגון שנתן להם מנדט צריך גם להיות זה שישים להם את הגבולות.

יש דעות אישיות, ויש מגרש כדורגל. רוצה להיות ימני קיצוני - בבקשה. לך. לא בבלומפילד.

ד"א יש לנו רדיוס על תנאי לשתי משחקים.

שזה אומר חיפה בית ומכבי פ"ת בית.

שזה אומר מה17/9 עד ה29/10 בלי משחק בית עם קהל במקרה של רדיוס

שווה כוס קולה בלי גזים על הראש של חליילה? או שירת ברוך במנהרה? :g:

ד"א יש לנו רדיוס על תנאי לשתי משחקים.

שזה אומר חיפה בית ומכבי פ"ת בית.

למי שלא יודע,

התנאי מופעל כאשר הקבוצה מורשעת בעבירה על אותו הסעיף, במקרה הנ"ל התפרעות אוהדים (זריקת חפצים למגרש).

אבל כן יש לנו משחק ללא קהל על תנאי מהדרבי של השנה שעברה, שהכניסו בו גם את הסעיף של קריאות גזעניות.

בפועל הם שרים גם שרים .

אתם לא מבינים שזה בכלל לא הנושא כאן ערבים או לא ערבים . אתם מפספסים את כל הנקודה.

מעניין, כולם פה יודעים שבית"ר שרים. אוהדים שרופים.

נגד הפועל הם לא שרו לשניה שירי גזענות.

אם זה לא הערבים אלא נושא הגזענות והשלכותיו אז למה דווקא לשיר דווקא נגד ערבים?

יש עוד עשרות ומאות קבוצות מיעוטים שאפשר לשיר נגדם. בואו נראה אתכם, תראו שאתם עושים את זה רק בגלל הענישה המגוחכת עאלק ולא בגלל שאתם ימנים עלובים שרוצים להכניס את הדיעה הפוליטית ליציע על חשבון פגיעה במכבי ובקהל הרחב.

יש עוד עשרות ומאות קבוצות מיעוטים שאפשר לשיר נגדם. בואו נראה אתכם, תראו שאתם עושים את זה רק בגלל הענישה המגוחכת עאלק ולא בגלל שאתם ימנים עלובים שרוצים להכניס את הדיעה הפוליטית ליציע על חשבון פגיעה במכבי ובקהל הרחב.

אם תגיד לי מאיזה כוכב נחתת,

אני מבטיח לשיר שירי נאצה נגד הגזע הנחות שלך.

אנשי גדר שלא יכולים לעצור את עצמם מלצעוק "טועמה מחבל" לא צריכים להיות אנשי גדר, ויסלחו לי אנשי הגדר שכותבים פה וכל ראשי הארגון.

יש דעות אישיות, ויש מגרש כדורגל. רוצה להיות ימני קיצוני - בבקשה. לך. לא בבלומפילד.

.

אם תגיד לי מאיזה כוכב נחתת,

אני מבטיח לשיר שירי נאצה נגד הגזע הנחות שלך.

יותר ממשתמש אחד טען כאן שלא הערבים הם ה issue אלא הענישה שמלווה לקריאות גזעניות. היום רדיוס על קריאות גזעניות - מחר איסור על עמידה ביציע. אז מדוע ההתעקשות לשיר נגד ערבים אם זה רק צעד מחאה כנגד הענישה?

זה לא שאני שר רק "נגד הערבים", (אני לא, אני שר נגד טועמה)

זה פשוט הדבר היחיד שאתה שומע.

אני גם שר נגד קירחים, שמנים, מהמרים, נרקומנים, אשכנזים, כוסיות, הומואים, עובדים זרים ובנים של זונות.

למרות שתכל'ס, אני אוהב את כולם.

קסטור/גומטה/כו' עוד לא הבנתם שכמו בכל הנושאים בפורום הזה, פשוט אין עם מי לדבר? אין צד שני שמקשיב?

מעניין אותי לדעת אם eight או כל שאר הזבלנים פה:

א. חושב שאין היגיון בהחלטה של אופ"א/פיפ"א לאסור על גזענות במגרשים, או:

ב. חושב שלהגיד "טועמה מחבל" או "לזיין ת'ערבים" וכו' זה לא גזענות.

אבל זה לא העניין פה, הם סתם דווקנים, עושים הכל נגד ההתאחדות כדי להראות ללוזון "מי הגבר" במקום לעשות מה שטוב לקבוצה.

קראתי כמה פעמים את ההודעה הזאת, גם בגלל שאני שיכור וגם בגלל שאני לא מבין מאיפה החוצפה

מי אתה בכלל?

אינטרנט זה דבר הזוי

מה אתה ילדים בני 12 שלא מבינים שאנחנו פוגעים רק בעצמנו?

לא באמת מפריע לחלייאלה שתשירו לו לעומת זאת דאבור יכול להפגע כי שהקהל שלו שר את זה , כן זה פוגע ובנוסף ובמיוחד מכבי ואנחנו כקהל נפגעים ברדיוסים.

חאלס עם זה

אני יחזור למה שכתבתי בהתחלה

אני איבדתי תקווה

עוד כמה שנים תזכרו את זה שויתרתם כאן ועכשיו.

באמא שלכם אל תגיבו שיהיה שבת שלום.

לפחות תהיה מספיק אמיתי והגון להודות שלפני 3 שנים כל בלומפילד צעק מוות לערבים.

אני חוזר, כל בלומפילד צעק מוות לערבים.

אנשי הגדר מייצגים את רוב אוהדי מכבי בבלומפילד נקודה.

כל הימנים שיוצאים נגד הקריאות של הערבים, עושים זאת כדי לא לספוג עונש רדיוס לטענתם(למרות שלא קיבלנו מעולם רדיוס בגין קריאות נגד ערבים אבל ניחא)

תאמין לי שאנשי הגדר האלה, לא רק שהם מוצלחים, אלא הם גם מייצגים את רובו המוחלט של הקהל.

אבל אם אתה מכיר מישהו יותר טוב, אז אשמח לדעת.

או שאולי אתה רוצה לעלות על הגדר?

או סוייר החמודי?

קודם כל אני לא ראיתי שמישהו כאן קילל אותך או יצא עלייך. ולכן אני לא רואה סיבה שתקרא לימנים 'ימנים עלובים'.

כנראה שזה גדול עליכם עניין ההתייפיפות ואתם סוטים מהמסלול של הצדקנות לאט לאט, בכל זאת זה ממש לא פשוט

השירים נגד הערבים התחילו לפני האינתיפדה ה-2 אבל התגברו בעיקר באינתיפדה. אפשר להגיד שבאינתיפדה הם צברו תאוצה והגיעו למימדים שאף אחד לא האמין שהם יגיעו אליו.

אז מה הקשר לצאת נגד מיעוטים אחרים? לפחות תרשום דברים בטעם. אתה באמת אחד ההזויים פה.

וואו איזה אטימות יש לאנשים פה...

מטיחים "צביעות" בכולם כשהכל מתחיל בהם. מסווים את חוסר האיפוק האינפנטילי ב"זכותי".

מאיפה לכם ילדים אטומים, שההתאחדות שבראשה אדון לוזון שהוא בעצמו אוהד שרוף של קבוצת כדורגל בליגת העל, בשלב הבא כביכול תאסור עמידה\קללות\פיצוח גרעינים???

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי, כולם מקללים, להוציא אגרסיות בקללות זו דרך לגיטימית לגמרי בכדורגל שאף יו"ר לא יצליח לשנות וגם לא ירצה...

הגבול האדום, היחיד, הוא כשהקללה היא גזענית. מה יותר פשוט מזה? לא לקלל ערבים! תקללו את האמא של חלייאלה, תקללו את הסבתא שלו, גם אם להתאחדות יש בעיה עם זה

אין לה האומץ והרצון למנוע קללות כאלה. אבל המלחמה בגזענות נמשכת שנים, זאת לא גחמה לכל החכמים פה, אז עד שיש הרתעה וריח של שינוי תפסיקו לחרבן הכל...

לשיר בכוונה אעלק.. תשירו במקלחת מה שאתם רוצים. אל תלחמו על העקרונות שלכם על חשבון מכבי ואוהדיה, לא משנה אם זה רדיוס או קנס. קחו אחריות !

דרך אגב, השיר אין אדומים אין פיגועים נשמע בכל בלומפילד לא בגלל השנאה שבוערת אצלכם (וגם אצלי במידה מסוימת, תתפלאו) בלב כלפי הערבים, אלא שזה פשוט מתגלגל יפה על הלשון.

איכסה בא לי להתפוצץ

אבל המלחמה בגזענות נמשכת שנים

מאז שמינו את מג'דלה הערבי לשר הספורט.

דרך אגב, השיר אין אדומים אין פיגועים נשמע בכל בלומפילד לא בגלל השנאה שבוערת אצלכם (וגם אצלי במידה מסוימת, תתפלאו) בלב כלפי הערבים, אלא שזה פשוט מתגלגל יפה על הלשון.

ועוד פעם צביעות

איכסה בא לי להתפוצץ

g.gif

ועוד משהו, לא מבין את ההתנייה הלא קשורה בעליל, שעדיף לא לשיר נגד הקבוצה היריבה בכלל - מאשר להפסיק לשיר שירים גזעניים.

מה הפאקינג קשר???

תראה לי איפה ראית חתירה כלשהי של ההתאחדות למנוע קללות "רגילות" כביכול באיזושהי דרך של ענישה. אי אפשר לקחת את הקללות מהמשחק, את הגזענות כן והרדיוסים הם ההוכחה.

ועוד אנשים פה מבקשים הוכחות שקללות גזעניות מביאות לרדיוסים - ברגע שיש סעיף כזה בעונש שקיבלנו על תנאי, הקללות אכן יביאו רדיוס... ונגיע למשחק חיפה בלי קהל, נחטוף 3 כמו תמיד ומשם הדרך ידועה...

ואני לא צבוע אין פה שום קשר לצביעות, זה שקללות בכלל הן אלימות ונוגדות את החוק, האכיפה נגדן לא נעשית ולכן נמשיך לקלל כי זה משחק עם הרבה עצבים ואגרסיות.

אבל בחייאת דינק, כשיש אכיפה אכזרית וקשה כלפי שירים מעוד ספציפים מה כל כך כואב לוותר על העקרונות ב2 שקל שלכם?? וזה אפילו לא עקרונות

מאיפה לכם ילדים אטומים, שההתאחדות שבראשה אדון לוזון שהוא בעצמו אוהד שרוף של קבוצת כדורגל בליגת העל, בשלב הבא כביכול תאסור עמידה\קללות\פיצוח גרעינים???

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי

בוינטר אסור לפצח גרעינים

בבלומפילד אסרו על השחקן לתלות תופים בשער8

אבי לוזון ניסה לעביר חוק שאסור לקלל אותו (בן זונה) והבין שזה מוקדם מדי

אבי לוזון והשופט שנותן רדיוסים אמרו בפירוש שהם ילחמו עד שיפסיקו לקלל (אני לא רוצה לשמוע במגרשים אפילו בן זונה)

אה שחכתי את האבוקות הם כבר הצליחו למחוק

:yahoo: :yahoo: :clap: :clap: :yahoo: :yahoo:

ומי אתה שתחליט איך ואיזה אנשי גדר צריכים להיות?

ותקשיב י"לאדע מי אתה ומה אתה" לפני שתשלח אנשים מבלומפילד תזהר שהם לא ישלחו אותך קודם.

לא מתאים לך? בבקשה. לך. לבלומפילד, בשער 5.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.