Jump to content

רשמים מבשיקטאש

המכבייה

Recommended Posts

מוטי יודע שהכוח של הקבוצה הוא בהתקפה, הוא גם אמר את זה בראיון לא מזמן.

לשחק הגנתי או מבוקר זה לא בDNA של הקבוצה הזו, הקבוצה הזו אוהבת כדורגל שמח והתקפי ותודה לאל שכך.

מוטי צריך להבין שהרכבים כאלה לא יעבדו ועם ההתקפה אנחנו ננצח ונפסיד.

ברגע שמשחקים התקפי עם שחקנים כמו זיו אז גם סופגים אבל מצד שני גם קשה לכבוש.

סומך על הצוות המקצועי שיפיקו את הלקחים מהמשחק.

ועוד דבר, שחקן כמו האריס לא נוחת בישראל כל יום ולא כל עשור.

אין לי מושג איך הוא הגיע לכאן ולמה הוא עדיין פה, אבל יש לנו חתיכת מפרק הגנות ביד.

הנשק הכי קטלני בסגל שלנו.

מאדו שחקן ענק, פשוט 95% מהפעמים שהכדור ברגל שלו הוא הצליח להעביר מסירה קדימה , ומדוייקת .

זה הפסד שעוד כמה שנים יגידו "חתיכת תבוסה" , אבל מי שראה תמשחק יודע שזה פשוט הגנה מחוררת , 6 התקפות הסתיימו ב5 שערים.

ומה זיו עדיין עושה במכבי מישהו יכול להסביר לי ?

מוטי יודע שהכוח של הקבוצה הוא בהתקפה, הוא גם אמר את זה בראיון לא מזמן.

לשחק הגנתי או מבוקר זה לא בDNA של הקבוצה הזו, הקבוצה הזו אוהבת כדורגל שמח והתקפי ותודה לאל שכך.

מוטי צריך להבין שהרכבים כאלה לא יעבדו ועם ההתקפה אנחנו ננצח ונפסיד.

ברגע שמשחקים התקפי עם שחקנים כמו זיו אז גם סופגים אבל מצד שני גם קשה לכבוש.

סומך על הצוות המקצועי שיפיקו את הלקחים מהמשחק.

ועוד דבר, שחקן כמו האריס לא נוחת בישראל כל יום ולא כל עשור.

אין לי מושג איך הוא הגיע לכאן ולמה הוא עדיין פה, אבל יש לנו חתיכת מפרק הגנות ביד.

הנשק הכי קטלני בסגל שלנו.

שמע, לא פשוט להצליח באירופה בלי הגנה חזקה.

לליגה שלנו זה יספיק, אבל באירופה צריך הגנה חזקה.

שמע, לא פשוט להצליח באירופה בלי הגנה חזקה.

לליגה שלנו זה יספיק, אבל באירופה צריך הגנה חזקה.

במשחקי הבית אין סיבה שזה לא יצליח.

לגבי משחקי החוץ? אין ספק שיש בעיה עם משחק ההגנה וסגנון המשחק, אנחנו לא בנויים לשחק על בונקר ומתפרצות.

אבל תזכור שאירופה זה בונוס, הליגה זה העיקר.

אז וואלה אני מסוגל לחיות עם זה, שאלו יהיו הצרות שלנו שהקבוצה התקפית מדי. כמה שנים חיכינו לצרות כאלה.

הגנה עלובה היום, אבל זה משהו חריג כי זה לא קורה בדרך כלל... בסך הכל ניבאלדו וסאבו צמד בלמים מאוד יציב, פשוט היום (אולי בלי לוגסי) הם פשוט קרסו וחבל.

תוצאה לא משקפת בכלל, המשחק היה דיי שקול. אם לא היינו מקבלים את השלישי כ"כ מהר אחריי השער המצמד אני לא בטוח שלא היינו יוצאים עם נקודות מהמשחק הזה.

יאללה חדש חדש, יום ראשון סכנין. :)

קולאוטי הביא משחק בן זונה על מה אתם מדברים? איך הוא אמור להכניס גול שיש לו שחקן אחד באגף שלידו?

עם הגב לשער קיבל כדורים חדים והחזיר את רובם , שחקן ענק ומשחק עם גב לשער הכי טוב בליגה אחרי תמוז

חחחחחחח קולאוטי יכול ללמד את הכושון הזה כדורגל על מה אתה מדבר?

מה רוצים מיואב זיו..?? במשחק הזה הוא לא היה פחות טוב מהשאר. חוץ מזה, כמגן שמאלי במשחק הזה הוא היה הרבה יותר טוב מייני, אם כבר מוטי היה צריך לפתוח עם צ'וקול כמגן שמאלי.

כל האמור אני מדגיש - במשחק הזה.

מה רוצים מיואב זיו..?? במשחק הזה הוא לא היה פחות טוב מהשאר. חוץ מזה, כמגן שמאלי במשחק הזה הוא היה הרבה יותר טוב מייני, אם כבר מוטי היה צריך לפתוח עם צ'וקול כמגן שמאלי.

על מה אתה מדבר , יש לו שליטה בכדור של ילד בן 15 , קבלת החלטות של אדיוט, זה שיש לו כושר מטורף זה לא אומר כלום , מזכיר מאד את אבידור, מהירות וזהו , לא הגנה לא התקפה.

להזכיר לך שבמחצית הראשונה הוא קיבל כדור ל1 על 1, והצליח לאבד את הכדור לבלם שמאחוריו, כי הוא לא יודע להשתלט על כדור ?

או אולי כל ההגבהות הסתמיות ?

אני מסכים שלהעביר אותו שמאלי במקום ייני היה מזעור נזקים, אבל בהתקפה הוא היה חושך.

לא מסכים לגבי זיו/ייני. מעדיף את ייני בכל עמדה לפני זיו. בלי קשר זה לא המשחק לשפוט אף שחקן. כולם חירבשו לכולם אף אחד לא יכול להיות טוב כשכולם מסביבו כושלים. היתה סיטואציה שלא ידענו כקבוצה להתמודד איתה ונגמר, לא חושב שיש מה להשליך מזה, ובטח שלא לגבי הליגה. ההגנה הנוראית שהיתה במשחק הזה מתפקדת ברזל בליגה שלנו. אז קיצר צאו מזה המשחק הזה לא משקף כלום. ניבאלדו בדרך כלל נהדר, ורד שעלה לנו פה בגול בדרך כלל מדהים, ייני לדעתי בלם/מגן מעולה, וחיימוב אחלה שוער. יצאו פה בדיחה, כל השורה הזאת. להדחיק ולהמשיך הלאה - חוץ מלהרים אותם חזרה למעלה אין מה לעשות.

דהאן בהחלט אשם בגול השני עם ניסיון העקב ולא היה מספיק מדוייק מקדימה. משחק סביר שלו.

תפסיקו לזיין את המוח אפשר לתת עקב 30 מטר משער היריבה.

אם זה היה מצליח וההתקפה הייתה נגמרת בגול התגובה שלך הייתה עכשיו

העקב של דהאן :wubyellow3:

חאלס לבלבל במוח

בונ'אה אתם לא מבינים משהו חשוב

פשוט הלך לבשיקטאש היום כל כדור ברשת

יש גם משחקים כאלה, מכבי עם הרכב חסר + שיחקו סביר ולא הורידו ראש עד השער ה3-4

יהיה בסדר

מכבי כבשה גם היום פעמיים(שערים חוקיים). היא טובה בזה וזה מבורך.

כושר אישי טוב יותר של הבלמים נדרש.

ויש את חיימוב שמקבל שמונה שערים בשני המשחקים האחרונים(נבחרת והיום) ולא באשמתו. זה לא עובד לטובתנו.

סאבו שחקן גמור מבחינה אירופית מתוסכל מכל שחקן קצת מהיר ומשתמש פשוט הרבה יותר מדי

בידיים בגלל האיטיות שלו, זה לא מספיק לרמה הזאת .

ניבאלדו אכזב אותי מאוד נתן לשחקן שלו לברוח כמעט בכל הזדמנות , אכל פרפורים על ימין ועל שמאל ואשם ישיר בשער הרביעי כשנכנס לכדור עם הרגל במקום עם הראש (וגם בחמישי לדעתי)

חיימוב עם כל זה שאי אפשר להאשים אותו בצורה ישירה היה חייב לעשות יותר בכדורי הגובה ולא

להתקע על קו השער.

לצערי באירופה אין לנו הרבה מה למכור. בע"ה שזה באמת יספיק לליגה ובעונה הבאה נתחזק

בצורה משמעותית יותר בהגנה.

אבל יאלה חבר'ה להרים את הראש ויום ראשון נותנים את הנשמה!

אוהב אותך מכבי תמיד וברגעים כאלה אפילו יותר

הרשמים שלי:

גם ניבאלדו וגם סאבו שיחקו טוב היום. הבעיה הייתה יותר ברמה הטקטית, משום מה שיחקנו עם קו הגנה רחוק מאוד מהשער וניסיונות למלכודת נבדל. הניסיון הזה נכשל כבר אחרי שלוש דקות אבל עדיין לא השתנה וככה קיבלנו את השני. מזכיר קצת את הדרבי 4-2.

יואב זיו היה בכלל לא רע היום.

האריס היה טוב מחצית ראשונה, מחצית שנייה לא משהו כמו כל שאר השחקנים. הגנתית הוא חושך מצרים.

סה"כ מצחיק להגיד אבל מכבי שיחקה לא רע בכללי. בשיקטאש תפסו אחלה יום, אחוז ניצול מצבים גבוה מאד ובאמת קלטו את כל היתרונות שלהם ושיחקו עליהם. אין לנו מה לעשות במצב כזה, הם בכל זאת כמה רמות מעלינו.

אני מרוצה, יחסית כמובן.

מדו היה מצויין! השקט שהוא משחק איתו, הלוואי והיו עוד שניים כמוהו היום.

הגנה - הוא לא צריך לעשות כי הוא לא יודע.

דאבור וזיו לספסל ומהר.

התוצאה מבאסת בעיקר כי קיבלנו גולים מטומטמים.

אם מסתכלים על יום ראשון, לדעתי יצחקי חייב לפתוח.

על הנייר משחק קל, שער או שניים שלו יחזירו לו המון בטחון.

כל מילה בסלע

ומגיע סוף סוף שגם אנחנו נפרוץ לאתרים שלהם

אלירן עטר?

ממך ציפיתי לקצת יותר.. נפרוץ לבתים שלהם אולי ודברים כאלה. מה אנחנו חנונים? לפרוץ לאתרים? מה זה פה יוסי שיבחון ועמרי קנדה?

בוסה,

זה מעבר למלכודות נבדל. זה גם סגירות ולהיות ראשון לכדור. כמו ששחקני הגנה עושים.

המשחק היה גמור בגול הרביעי(לפני הדקה ה60) כך שקשה לדבר על מחצית רעה של מדו. המשחק פשוט נגמר. ועדיין גם אז, רק רציתי שהוא יקבל את הכדור.

מיטש שוחח עם השחקנים לאחר ארוחת הערב במלון ואמר: “ספגנו הפסד צורב הערב. ברוב דקות המשחק היינו טובים לפחות כמותם, אבל יש להם יותר ניסיון מאיתנו. למדנו הערב הרבה לקחים שישרתו אותנו בעתיד. מבלי להמעיט בערך התוצאה ראיתי הרבה דברים מעודדים היום שגורמים לי תחושת גאווה להיות הבעלים של המועדון".

:wubyellow3:

, שוחח עם השחקנים לאחר ארוחת הערב במלון ואמר: “ספגנו הפסד צורב הערב. ברוב דקות המשחק היינו טובים לפחות כמותם, אבל יש להם יותר ניסיון מאיתנו. למדנו הערב הרבה לקחים שישרתו אותנו בעתיד. מבלי להמעיט בערך התוצאה ראיתי הרבה דברים מעודדים היום שגורמים לי תחושת גאווה להיות הבעלים של המועדון".

:wubyellow3:

אפילו בלי המשפט האחרון ("להיות הבעלים של המועדון") זה כלכך ברור שזה מיץ'. פשוט אדיר. פשוט, אדיר.

אנשים פה מאופקים... משחק מביש!

בשיקטאש קבוצה יותר טובה מאיתנו, אבל אסור לנו להפסיד להם בכזאת תוצאה, והבלמים שלנו צריכים לשלם את המחיר על הכאבים שלי בפרקי האצבעות.

הפסד מביש ביותר, היה עדיף כבר לא לעלות לליגה האירופית.

בשיקטאש קבוצה יותר טובה מאיתנו, אבל אסור לנו להפסיד להם בכזאת תוצאה, והבלמים שלנו צריכים לשלם את המחיר על הכאבים שלי בפרקי האצבעות.

אח שלי.

מבין אותך, אבל אתה צריך להבין שאין מה לעשות.. עלינו לליגה האירופית ואנחנו בדרג רביעי. כל עוד נמשיך במסעות האירופאים הקצרים שלנו לא נתקדם לשום מקום, לא נדורג ואנחנו נחטוף תבוסות כאלה בכל מקום.

חייבת להיות טבילת אש ראשונה.. במשחקים הבאים נדע לתת את הטון. בינתיים - אפשר לשמור על איפוק.

מה אתה רוצה שנעשה? שיירה לק"ש לשרוף פחים?

סך הכל הפסדנו לקבוצה עדיפה, אולי מכבי לא הייתה צריכה להתפרק וההגנה לא תפקדה, אבל יש כל כך הרבה סיבות לאופטימיות לשם שינוי בקבוצה הזאת שצריך להרים את הראש ולעודד את השחקנים חזק שחס וחלילה לא התפתח פה כדור שלג.