Jump to content

להרים את הראש

דניאל לוי!

Recommended Posts

הרוח שלנו היא אחרת העונה. מדהים אבל מרגישים את זה אפילו כשמפסידים 5-0.

לעלות עם כל כך הרבה שחקני צעירים באיצטדיון הכי ביתי באירופה. לשחק התקפי, בנגיעה, לשלוח שלושה חלוצים....זה חשיבה של מועדון שרוצה להתקדם. לגדול. ואנחנו נתקדם ונגדל. :wubyellow3:

אני רק אוסיף שאת השער הראשון של מכבי בליגת אירופה כבש שחקן תוצרת מחלקת הנוער ששנה שעברה לקח דאבל עם הנוער.

בלתי נתפס... איזו קבוצה מרגשת.

קודם כל.. שמח לראות את התגובות היפות שנרשמו, מבחינתי המשחק הזה הביא יותר תועלת מאשר נזק.

התוצאה לא משקפת את מהלך המשחק, אני לא אומר שהיינו צריכים לנצח, אם הגנה כמו היום אי אפשר לנצח אבל הפסד 3:2 היה יותר משקף.

אז בקשר להגנה, משחק רע מאוד של מרכז ההגנה עם ניבאלדו ופביצביץ' אבל אסור, פשוט אסור לחשוב אפילו שצמד הבלמים האלה לא יפתחו יחד נגד סכנין, הם חייבים לפתוח יחד שוב ולהחזיר את הסדר על כנו, מהמשחק הזה צריך ללמוד ומשחק נגד סכנין ואח"כ רמת השרון הם "משחקי אימון" טובים נגד דינמו קייב ולהמשך הדרך בליגה כמובן.

חוץ מזה, השחקנים שבלטו הם מדוניאנין שניהל יפה את המשחק של מכבי (אבל כרגיל איבד גם 2-3 כדורים), יואב זיו שהיה פעלתן והיה הרבה יותר טוב מייני כמגן שמאלי וקהת שגם כבש 2 שערים (אחד מנבדל שלא היה!).

מה שמדהים שאני יושב מול המסך ולא פעם אומר לעצמי "תכניס לו כדור בין שנים כבר..!!" "זה אחד על אחד..!!" היה לי חסר את השחקן עם המסירה האחרונה - דור מיכה!

סה"כ משחק טוב של מכבי, כן, טוב! קיבלנו גולים מכלום.. קורה, להרים את הראש כמו שכתוב בכותרת ואם אפשר עצה קטנה למארגני השחקן ה-12 למשחק נגד בני סכנין - שלט ענק בצהוב וכחול של "גאים בכם!"

לא ייאמן פשוט איזה הבדל יש בין הקבוצה של מוטי לבין מכבי של השנים האחרונות

הפסדים קטנים יותר היו הרבה יותר כואבים מזה, יום ראשון מגיעים לבלומפילד להראות להם שלא קרה כלום והדרך עוד ארוכה.

מכבי מודל 2011 :wubyellow3:

סוג של שכר לימוד המשחק הזה. כבר שכחנו שמכבי לא רגילה לרמות האלה. משחק ראשון שלנו בשלב הבתים מול קבוצה שחלק ניכר מהשחקנים שלה היה בטופ האירופי ובעל ניסיון עצום שמספיקים להם 2 מתפרצות בשביל לגמור משחק... מכאן אפשר רק ללמוד ולהתקדם.

מה שכן, הטורקים לא יכולים להתלהב מהניצחון הזה יותר מדי, אנחנו לא רמה גם ככה(באירופה)...

אגב, חשוב לדעתי גם לתמוך במיוחד בחיימוב, ומעבר לרגיל. אפילו סתם לשיר בנוסף "אנחנו אוהבים אותך" כשעולה לחימום.

הרי ידוע לכולנו שהרבה מאוד מהיכולת של שוער זה ביטחון, ולא החמישיה היום ולא הרביעיה שחטף עם הנבחרת בקרואטיה יוסיפו לביטחון שלו. הוא פתח את העונה נהדר בינתיים, ופה ושם אני מקבל מאנשים את הרושם שלשמחתי נהיה סוג של אהוב הקהל (אני מוכרח להודות שגם בעיניי), חייבים לשמור את המוראל שלו למעלה.

המזל הגדול שלנו הוא שמדובר במשחק בית. אם ננצח אותו, בייחוד אם גם ניראה טוב, אנחנו יכולים לצאת מהמשחק נגד סכנין יותר חזקים מאשר היינו לפני התבוסה לבשיקטאש.

מה שלא הורג מחשל.

Maccabi Tel Aviv FC - Official

אתם ביקשתם ואנחנו בהחלט בעד! הקבוצה נוחתת בארץ מחר (שישי) בשעה 14:00 ואתם מוזמנים להגיע ולעודד את השחקנים לאחר המסע הלא פשוט שלהם לאיסטנבול. בואו להראות להם שאתם איתם גם ברגעים הפחות טובים ולעודד אותם לקראת צמד משחקי הליגה החשובים בשבוע הבא

כמו שאני מכיר את מוטי את הצעירים ואת הקהל של מכבי הם הולכים לאכול פה שטרונגול רציני בבלומפילד

לא בשמיים בכלל.

קונאטה..לוגסי...עטר...הכל יראה אחרת.

יום ראשון סכנין הכל טוב

אנשים לא מבינים ששחקנו מול קבוצה חזקה עם קהל מדהים .

לפי דעיתי המשחק הכי קשה מבין כל שישת המשחקים בשלב הבתים בליגה האירופית היה היום .

אתם צריכים להבין שמכבי מדורגת בדרג הרביעי ושקיבלנו בית מאוד קשה לדעתי .

המטרה היא לנצח את משחקי הבית ואם אפשר להפתיע בחוץ בדגש על הפתעה .

מכבי משחקת אם ממוצע גילים מאוד קטן מה שאומר שהיא חסרת כל ניסיון באירופה ,

ראינו את המשחק היום אחרי שקיבלנו שני גולים במקום לרענן את ההגנה ולשחק על הנעת

כדור ולנסות לצמצם , השחקנים פתחו את המשחק ניסו ללכת על כל הקופה ובסוף כולם יודעים

אך זה נגמר . צריך להנות מהחוויה שמכבי משחקת באירופה ואני בטוח שאם מכבי הייתה מנהלת

את המשחק כמו שצריך היום היא הייתה יכולה לסיים עם תיקו . צריך להרים את הראש למלא .

מכבי קבוצה שיש לה מה להראות באירופה ואני מאמין שהיא עוד יכולה להפתיע הפסד במשחק

חוץ ראשון מאוד קשה עדין לא אומר כלום . מכבי הגיעה לשלב הבתים לא בחסד ומי שיגיד

שהיא לא הקבוצה הכי הטרקטיבית בארץ משקר .