Jump to content

מסתמן: הדרבי ייערך באיכסטדיון ר"ג

סתם סטלן

Recommended Posts

איזו מדינה מפגרת.

עד שיש משחק אחד טוב, משחק אחד שיש בו אווירה אחרת (אני מכיר לא מעט אוהדי בית"ר וחיפה שהיו בדרבים בשביל האווירה) אז גם אותו הורסים?

כל הכבוד למרגריט....התקשרה אליי הרגע ואמרה שהיא קיבלה את המייל על הכרטיסים לדרבי. תמשיכו להפגיז אימיילים (בין אם כדי לשמור על בלומפילד ובין אם לא לתת להם יציעים ברמת גן)

כל הכבוד למרגריט....התקשרה אליי הרגע ואמרה שהיא קיבלה את המייל על הכרטיסים לדרבי. תמשיכו להפגיז אימיילים (בין אם כדי לשמור על בלומפילד ובין אם לא לתת להם יציעים ברמת גן)

מה הכתובת?

קונספציה של שנים נופצה בתיפוף אצבעות קל על המקלדת. אני מרגיש כמו חטיבת המחקר אחרי מלחמת יום כיפור.

בדוק!

ברגע שפתחו את האתר החדש של מכבי ורשמו שם מרגריט אני אשכרה הרגשתי כאילו עד אותו רגע אני הייתי בן אדם אחד, ואחריו נהייתי בן אדם אחר.

מי מוכן לפרסם את המייל?

ויזיק אם מישהו באמת ינסח הודעה כמו שצריך שכולם יוכלו לשלוח?

שההנהלה תראה הודעה מנוסחת ומפורטת של הבקשות שלנו לקראת הדרבי נשלחת כל כך הרבה פעמים,היא תבין שהיא עושה משהו לא נכון

מי מוכן לפרסם את המייל?

שההנהלה תראה הודעה מנוסחת ומפורטת של הבקשות שלנו לקראת הדרבי נשלחת כל כך הרבה פעמים,היא תבין שהיא עושה משהו לא נכון

http://www.maccabi-tlv.co.il/ContactUs.asp

מי מוכן לפרסם את המייל?

http://www.maccabi-tlv.co.il/ContactUs.asp

אופס, נשלח באותה שניה :yellow_cool1:

שלחתי להם מייל וקיבלתי תשובה ממרגריט:

בהמשך לפנייתך העברתי את הפנייה לסמנכלית השיווק של המועדון אבל אתה יודע שלא ישנו את ההחלטה יש שזרוע ולא יעזור.

מה שחשוב ננצח את הדרבי אחרי הרבה שנים.

שנה טובה

מרגריט

השאלה אם יש פיתרון? דחיית של השיזרוע או משהו כזה?

אם זה מסתדר מבחינת לו"ז

אני לא מבין את זה, באמת.

כמו שהבאתי מקודם באשכול-

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=86484&lang=HE

כתבה מעונה שעברה.

מנהל איצטדיון בלומפילד, איתן שור, אמר לאתר ערוץ הספורט: "המצב האופטימלי היה לא לקיים משחקים באמצע השזרוע, כשהיה עדיף לא לבצע את ההפסקה. באמצע יש שני משחקים גדולים וזה שירות שאנו נותנים לקבוצות שמארחות אצלנו".

האיתן שור הזה הוא גם העונה?

שנה שעברה היה אפשר לתת "שירות" להפועל והשנה למכבי אי אפשר?

אני לא מבין את זה, באמת.

כמו שהבאתי מקודם באשכול-

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=86484&lang=HE

כתבה מעונה שעברה.

מנהל איצטדיון בלומפילד, איתן שור, אמר לאתר ערוץ הספורט: "המצב האופטימלי היה לא לקיים משחקים באמצע השזרוע, כשהיה עדיף לא לבצע את ההפסקה. באמצע יש שני משחקים גדולים וזה שירות שאנו נותנים לקבוצות שמארחות אצלנו".

האיתן שור הזה הוא גם העונה?

שנה שעברה היה אפשר לתת "שירות" להפועל והשנה למכבי אי אפשר?

ואו בושה.

קחו בחשבון שיש אפשרות שההנהלה כבר קפצה על המציאה של ההכנסה הכפולה והמשולשת, והחליטה ש"אין מה לעשות ולהזיז בעניין השזרוע".

אם היו רוצים באמת (או לחילופין אם הפועל היו מארחים), הדרבי היה מתקיים בבלומפילד.

כנראה שההנהלה רוכבת על זה בשביל לעשות קופה.

אני לא כ"כ אופטימי. אני לא מאמין שאנחנו יכולים להביא יותר מ-20 אלף ואני חושב שאנחנו הולכים לראות את ר"ג מלא, כשיהיו בערך 20 אלף אוהדים מכל צד.

הלוואי ואתבדה ויהיו 30 אלף צהובים ו5000 אוהדי הפועל שיתקעו מאחורי השער. קשה לי להאמין.

גם לי...

אין מה לעשות ר"ג זה אומר שיש אינפלציה של כרטיסים ומכירה באינטרנט. אין שום דרך למנוע מהם להשתלט לגמרי על יציעים מספיק שכמה מאות שלהם קונים ליציע של מכבי וכבר המשטרה תצטרך לתת להם תיציע וליצור הפרדה.

איך שלא תהפכו את זה יהיו שם לפחות 10,000 אדומים. לפחות.

אני מקווה רק שאצלנו יהיה יותר טירוף ונצליח לקחת את יתר הכרטיסים.

אז פשוט לא לתת להם יותר מ5 אלף.

ההנהלה של מכבי עשו את זה לא מזמן, הם אמרו שיפרסו דגלים על כסאות ולא יתנו לנבלות כרטיסים , פשוט לבודד אותם , ככה זה פשוט לא ישנה אם יהיו 20 מכוערים ביציעים שלנו שישבו בפינה ולא יצייצו כל המשחק, ושאנחנו נעשה תוצאות טובות עד אז (לפחות ניצחון אחד מתוך חיפה/דינמו) , ואני מאמין שנוכל לעבור את ה25 אלף.

קונספציה של שנים נופצה בתיפוף אצבעות קל על המקלדת. אני מרגיש כמו חטיבת המחקר אחרי מלחמת יום כיפור.

גם במענה הקולי אם תקשיב טוב אומרים מרגריט

לתת להם את שער 2 בבלומפילד (שהמשחק בר"ג)

נתנו להם כבר את גוש קטיף. וגם זה יותר מידי.

• 3 weeks later...

כנראה שנפתרה בעיית הדרבי.

ההתאחדות הזיזה את מחזור אמצע השבוע שתוכנן ל-26 באוקטובר ל-28 בדצמבר.

כתוצאה מזה כל המחזורים מהמחזור ה-10 ועד המחזור ה-17 זזים שבוע אחד קדימה.

מה שאומר שהדרבי יערך ב-26 או ב-27 לנובמבר (שבת או ראשון - לא יכול להיות שני כי הפועל משחקים באירופה ברביעי). ואין שום מניעה שהוא יתקיים בבלומפילד (השזרוע אמור להסתיים למחזור של ה-26 לנובמבר).

כנראה שנפתרה בעיית הדרבי.

ההתאחדות הזיזה את מחזור אמצע השבוע שתוכנן ל-26 באוקטובר ל-28 בדצמבר.

כתוצאה מזה כל המחזורים מהמחזור ה-10 ועד המחזור ה-17 זזים שבוע אחד קדימה.

מה שאומר שהדרבי יערך ב-26 או ב-27 לנובמבר (שבת או ראשון - לא יכול להיות שני כי הפועל משחקים באירופה ברביעי). ואין שום מניעה שהוא יתקיים בבלומפילד (השזרוע אמור להסתיים למחזור של ה-26 לנובמבר).

אתה טועה בחשיבה אחי, המחזור ה-11 יתקיים כמו שמתוכנן ב-29.10, פשוט המחזור ה-10 ישוחק בדצמבר באמצע השבוע (החליפו אותו עם רבע גמר השוקו)