Jump to content

מסתמן: הדרבי ייערך באיכסטדיון ר"ג

סתם סטלן

Recommended Posts

מספיק מקומות? רגע שאני יבין למי אנחנו שומרים את המקומות האלה שאין מספיק לטעמך? לטרמפיסטים שבאים פעם בשנה למשחק? יש מספיק מקומות למנויים וזה מה שצריך, אנחנו לא מחוייבים להוציא כרטיסים למשחקי בית, למרות שאם המשחק יהיה במושבה יהיה איזה 2-3 אלף כרטיסים לקהל הרחב..

הטרמפיסטים האלו הם גם חלק מהקהל של מכבי.

הטרמפיסטים האלו מגדלים ילדים כאוהדי מכבי וחלק מהילדים האלו מגיעים בקביעות למגרשים.

הרבה מאוד ילדים מתחילים את דרכם במגרשים בדרבי ונשבים בקסם הזה שנקרא מכבי דרך הדרבי.

אם תדאג רק למעגל המצומצם שמגיע כל שבת למגרש אז תוך עשר שנים תשאר עם 8,000 אוהדים וזהו.

ובלי קשר, יש אנשים שלא מסוגלים לבוא כל שבת, כל אחד מסיבותיו שלו. יש כאלו שלא יכולים לבוא גם פעם בחודש.

זה לא אומר שהם לא אוהדים.

ואם המשחק במושבה אז 8300 כרטיסים הולכים למנויים, עוד 1200 הולכים להפועל, ועוד מינימום 500 הולכים ליצירת הפרדת בין האוהדים. זה אומר שישארו במקסימום 1500, וגם זה אני לא בטוח.

ר"ג ולתת להפועל את יציעים 17-18 , רק בשביל התענוג הזה שווה לארח שם , השאלה אם אנחנו מסוגלים להביא 35000 אוהדים

אם ננצח את כל המשחקים עד אז, כולל אירופה , יש מצב .

הטרמפיסטים האלו הם גם חלק מהקהל של מכבי.

הטרמפיסטים האלו מגדלים ילדים כאוהדי מכבי וחלק מהילדים האלו מגיעים בקביעות למגרשים.

הרבה מאוד ילדים מתחילים את דרכם במגרשים בדרבי ונשבים בקסם הזה שנקרא מכבי דרך הדרבי.

אם תדאג רק למעגל המצומצם שמגיע כל שבת למגרש אז תוך עשר שנים תשאר עם 8,000 אוהדים וזהו.

ובלי קשר, יש אנשים שלא מסוגלים לבוא כל שבת, כל אחד מסיבותיו שלו. יש כאלו שלא יכולים לבוא גם פעם בחודש.

זה לא אומר שהם לא אוהדים.

כן אבל יש הבדל, יש אוהדים שקנו מנוי וובכך הביעו אמון בקבוצה ומגיע להם שהמשחק ישוחק באיצטדיון ביתי, לא ייתכן שרק בגלל טרמפיסטים וגם הרצון להרוויח קצת כסף נעבור לרמת גן, זה מזכיר את ימי לוני כישלוני.

כן אבל יש הבדל, יש אוהדים שקנו מנוי וובכך הביעו אמון בקבוצה ומגיע להם שהמשחק ישוחק באיצטדיון ביתי, לא ייתכן שרק בגלל טרמפיסטים וגם הרצון להרוויח קצת כסף נעבור לרמת גן, זה מזכיר את ימי לוני כישלוני.

בכל מקרה אתה מאבד את הבית, אין מה לעשות.

אף אחד מהשחקנים אצלנו לא שיחק מעולם בפ"ת, זה איצטדיון שבנוי בצורה לא הכי אופטימלית (אין יציעים מאחורי השערים), ולא ממש אפשר ליצור שם אפקט "הר געש" כמו שאפשר ליצור בבלומפילד.

לפחות לדעתי אין לפ"ת יתרון על ר"ג. בעצם יש יתרון אחד, שאוהדי הפועל יצטרכו לירוק דם בשביל כרטיסים.

אבל בתאכלס, אני לא חושב שזה ממש משנה איפה המשחק.

מעבר לכך, בוא נחכה קצת. יש עוד 11 משחקים עד הדרבי. אם נמשיך לנצח, נוכל להביא כמות מטורפת של אוהדים לר"ג, ואז אפילו שם יוכל להיות נחמד.

אני לא חושב שהשחקנים יוכלו להישאר אדישים ל30,000 אוהדי מכבי, שירים מצד לצד יהיו הדבר הכי חזק שיישמע באזור המרכז.

ככה או ככה 25,000 אוהדי מכבי יהיו בוודאות, אם המחירים יהיו סבירים והתוצאות יהיו טובות ה10,000 הנוספים יהיו בוודאות.

יש אווירה ברמת גן ריק שזאת אווירה גרועה ויש אווירה של רמת גן מלא שאני בספק אם רוב המשתמשים פה זוכרים מה זה דרבי ברמת גן או מה הייתה האווירה במשחק האליפות.

בכל מקרה אתה מאבד את הבית, אין מה לעשות.

אף אחד מהשחקנים אצלנו לא שיחק מעולם בפ"ת, זה איצטדיון שבנוי בצורה לא הכי אופטימלית (אין יציעים מאחורי השערים), ולא ממש אפשר ליצור שם אפקט "הר געש" כמו שאפשר ליצור בבלומפילד.

לפחות לדעתי אין לפ"ת יתרון על ר"ג. בעצם יש יתרון אחד, שאוהדי הפועל יצטרכו לירוק דם בשביל כרטיסים.

אבל בתאכלס, אני לא חושב שזה ממש משנה איפה המשחק.

מעבר לכך, בוא נחכה קצת. יש עוד 11 משחקים עד הדרבי. אם נמשיך לנצח, נוכל להביא כמות מטורפת של אוהדים לר"ג, ואז אפילו שם יוכל להיות נחמד.

אבל עדיין המושבה זה איצטדיון שנבנה רק עכשיו והוא אמור להיות מצויין, לא כמו רמת גן שלא משנה כמה תביא האווירה תיהיה שם אפורה במיוחד ביציע המזרחי שמרוחק קילומטר מהמגרש.

אבל עדיין המושבה זה איצטדיון שנבנה רק עכשיו והוא אמור להיות מצויין, לא כמו רמת גן שלא משנה כמה תביא האווירה תיהיה שם אפורה במיוחד ביציע המזרחי שמרוחק קילומטר מהמגרש.

כשיש בר"ג מעל 30 אלף איש, עם כמה שזה איצטדיון פח, עדיין יש לזה אפקט.

היית פעם בר"ג עם כמות צופים כזאת (ולא במשחק של נבחרת, שם גם אם יהיו 200 אלף איש זה יהיה פח)?

אני אישית מקווה מאוד שזה יהיה בבלומפילד בסוף ומוכן לשלם גם במחיר העברת משחק או שניים אחרים (ליגה וגם ליגה אירופית) בכדי שנארח את הדרבי בבלומפילד ולא בשום מקום אחר.

כשיש בר"ג מעל 30 אלף איש, עם כמה שזה איצטדיון פח, עדיין יש לזה אפקט.

היית פעם בר"ג עם כמות צופים כזאת (ולא במשחק של נבחרת, שם גם אם יהיו 200 אלף איש זה יהיה פח)?

ראיתי תמשחק של חיפה מול גנק הם הביאו 30 אלף וראו שאין שם אווירה, גם במשחק עצמו חיפה היו צריכים לשים 5 חתיכות, אני בטוח שאם הם היו באיצטדיון ביתי הם היו נותנים 5..

ראיתי תמשחק של חיפה מול גנק הם הביאו 30 אלף וראו שאין שם אווירה, גם במשחק עצמו חיפה היו צריכים לשים 5 חתיכות, אני בטוח שאם הם היו באיצטדיון ביתי הם היו נותנים 5..

לא ראיתי את המשחק מול גנק,

אבל בגמרי גביע של 2001 (נגד מכבי פ"ת) ובייחוד 2002 (נגד מכבי חיפה) היתה אווירה טובה מאוד.

גם בצי גמר ב-2001 היה אווירה מעולה.

והיו עוד כמה משחקים בחצי הראשון של העשור (כמה דרבים, משחק אליפות) שהיו באווירה טובה.

מספיק מקומות? רגע שאני יבין למי אנחנו שומרים את המקומות האלה שאין מספיק לטעמך? לטרמפיסטים שבאים פעם בשנה למשחק? יש מספיק מקומות למנויים וזה מה שצריך, אנחנו לא מחוייבים להוציא כרטיסים למשחקי בית, למרות שאם המשחק יהיה במושבה יהיה איזה 2-3 אלף כרטיסים לקהל הרחב..

אחי אתה מזיין תשכל ולא מפסיק אני לא יכול לראות את התגובות שלך יותר...

א. אמרת ששנה שעברה לא היה לך מנוי - היית טרמפיסט אז סתום תפה.

ב. לא כולם יכולים לעשות מנוי אבל באים פה ושם.

ג. כולנו אוהדי מכבי ואני מעדיף 40000 אוהדי מכבי מול 4000 קומוניסטים מאשר 8000 מכבי ו 1000 אדומים.

ד.ירגישו אותנו יותר ברמת גן כי יהיה מפוצץ.

ה. חפרת פה 200000 עמודים.

אנחנו כאוהדים בודדים יכולים לעשות מעט מאוד, אבל ארגון השחקן ה12 היחיד שיכול לגרום למשחק להיות בבלומפילד...

אם לאולטראס הפועל זה הצליח, אין סיבה שזה לא יצליח לנו.

אני באמת מקווה שהארגון, בתור ארגון, יעשה מה שהוא יכול... לא ר"ג, לא פתח תקווה, לא וומבלי ולא הקופסא 2.0... רק בלומפילד.

אחי אתה מזיין תשכל ולא מפסיק אני לא יכול לראות את התגובות שלך יותר...

א. אמרת ששנה שעברה לא היה לך מנוי - היית טרמפיסט אז סתום תפה.

ב. לא כולם יכולים לעשות מנוי אבל באים פה ושם.

ג. כולנו אוהדי מכבי ואני מעדיף 40000 אוהדי מכבי מול 4000 קומוניסטים מאשר 8000 מכבי ו 1000 אדומים.

ד.ירגישו אותנו יותר ברמת גן כי יהיה מפוצץ.

ה. חפרת פה 200000 עמודים.

:king:

לא ראיתי את המשחק מול גנק,

אבל בגמרי גביע של 2001 (נגד מכבי פ"ת) ובייחוד 2002 (נגד מכבי חיפה) היתה אווירה טובה מאוד.

גם בצי גמר ב-2001 היה אווירה מעולה.

והיו עוד כמה משחקים בחצי הראשון של העשור (כמה דרבים, משחק אליפות) שהיו באווירה טובה.

!!!

אין ספק שרמת גן מלא ב30000 מכביסטים בונה אווירה מצויינת.

אך מלבד החצי גמר גביע 2001 לא זכורים לי שם כאלה דרבים ורודים.

(ואני לא לוקח את הדרבי מחאה של 2003 כי באמת היה בית קברות.)

במידה והדרבי יהיה בר"ג תצפו ל-10-15 אלף אדומים

ממש לא דבר ראשון, דבר שני מי מבטיח ש40 או 30 אלף צהובים יגיעו?

לא אם מכבי תקצה להם רק 2 שערים מאחורי השער, אם היא תחלק את המנויים בין הרבה שערים אוהדי הפועל גם לא יחשבו על לקנות כרטיס לשער בו רוב מוחלט של אוהדי מכבי.

כל עוד תהיה קונטרה של 30 אלף צהובים מה שאני מאמין מאוד שיהיה אז כולם יכולים להזדיין.

ובבקשההההההה לנעול.

ממש לא דבר ראשון, דבר שני מי מבטיח ש40 או 30 אלף צהובים יגיעו?

בגלל זה אני אומר שיהיו הרבה אוהדים אדומים שיקנו כרטיסים של אוהדי מכבי

תיהיה בטוח שכל שער 5 לא יקנה למכבי ולא משנה מה

אולי.

אבל אם יושיבו את אוהדי הפועל בגביע, או ביציע לידו, הם לא יקנו כרטיסים לשער 1 כי לא תהיה להם אפשרות לעבור.

בעיקרון, צריך להילחם על בלומפילד אבל להיערך לאפשרות שהדרבי בסוף יהיה ברמת גן ולעשות את המינימום בשביל היריבה.

לתת להם את היציעים מאחורי השער :yellow_cool1: :yellow_cool1: :yellow_cool1:

שירגישו כמו בקרית אליעזר

לתת להם את היציעים ב?יס פלנט? מאחורי האצטדיון ונסגר העניין