Jump to content

מסתמן: הדרבי ייערך באיכסטדיון ר"ג

סתם סטלן

Recommended Posts

בידיעות אחרונות של היום פורסם שהדשא בבלומפילד יעבור שזרוע חורף במהלך נובמבר, ובעקבות זה למכבי לא תהיה ברירה אלא להעביר את הדרבי לאיצטדיון ר"ג.

הבעייתיות נובעת מכך שבכל מחזור בליגה האירופית יש משחק בבלומפילד, ולכן השזרוע צפוי להערך בין ה-4 ל-26 בנובמבר, התקופה הכי ארוכה ללא משחקים בליגה האירופית.

לפי העיתון במכבי מתנגדים, אבל יתכן ולא תהיה ברירה.

אני מבקש רק דבר אחד... יש אחלה יציע באיצטדיון ר"ג, מספרו 17-18. שמו שם אפילו לפיד חביב בשביל היופי. אני בטוח שאוהדי הפועל ישמחו להתארח שם.

הנהלת מכבי לטיפולכם.

בושה אם נערך באיכסטדיון את הדרבי, זה יריקה במנויים שקנו מנוי מטיב כספם גם אחרי העליית המחירים המטורפת, אם לא תיהיה ברירה ולא נוכל לארח בבלומפילד, אז שיעבירו לאיצטדיון החדש בפתח תקווה, האצטדיון הביתי היחידי שיכול להיות טוב בשבילנו.

האמת? אין לי בעיה לדרבי ברמת גן.

לא זוכר מתי הפסדנו שם דרבי בפעם האחרונה ו40 אלף צהובים ביציע שוב אחרי כל כך הרבה שנים יכול להיות מדהים.

בלי להתייחס אפילו לזה שמדובר פה באיכסטדיון, זה אומר שאוהדי הפועל יוכלו להשיג בקלות כרטיסים לדרבי חוץ, ולעומת זאת אצלנו (כשהם יארחו את הדרבי בבלומפילד) שוב ישברו את האצבע מלנסות להזמין באינטרנט.

ההנהלה שלנו מן הסתם תעדיף הרבה כסף מהכנסות על פני כליאת הקומוניסטים רק בשערים 17-18, הפועל האנטישמים האלה יוכלו לקנות כמה כרטיסים שהם רק רוצים אם זה בר"ג.

עדיף לדחות את הדרבי ולא לארח אותו בר"ג

אני מבקש רק דבר אחד... יש אחלה יציע באיצטדיון ר"ג, מספרו 17-18. שמו שם אפילו לפיד חביב בשביל היופי. אני בטוח שאוהדי הפועל ישמחו להתארח שם.

הנהלת מכבי לטיפולכם.

אני ביקשתי את זה בזמנו כמחווה חוזרת לאוהדי חיפה, שבקרית-אליעזר שמים אותנו במכלאה. כמובן שאף אחד לא נענה. גם במקרה של הדרבי אני לצערי לא חושב שבהנהלה ילכו על צעד שכזה בטח לא אם מדובר על אובדן הכנסה. אלא אם כן מישהו סבור שאנחנו יכולים למלא הכל כולל 13-16 + 5-6-7. הם בטח יקבלו את שער 1 ו- 13-16 לצערי. מה שכן כשיגיע הרגע חשוב שמישהו יעלה את ההצעה הזו על הכתב וידאג להעביר אותה לראשי מכבי וכמו-כן להזכיר להם בדיוק מה עובר עלינו בדרבי חוץ כל שנה ובנוסף מה עבר עליהם בתור חברי הנהלה שלא נתנו להם אפילו כמות הזמנות נורמלית והם לבסוף החליטו לשבת איתנו בשער 11. אגב, אם בכל זאת יש פה שיקול כספי של חשש מאובדן הכנסות אז אני מוכן לשים מכיסי עוד 20 ש"ח בכדי שיתקעו אותם על הלפיד. קחו עוד 20 מכל מנוי שישמח לשתף פעולה והרי לכם פתרון כלכלי גם למצב (חבל שהוא לא ריאלי).

הנהלת מכבי לטיפולכם.

:wubyellow3:

בושה אם נערך באיכסטדיון את הדרבי, זה יריקה במנויים שקנו מנוי מטיב כספם גם אחרי העליית המחירים המטורפת, אם לא תיהיה ברירה ולא נוכל לארח בבלומפילד, אז שיעבירו לאיצטדיון החדש בפתח תקווה, האצטדיון הביתי היחידי שיכול להיות טוב בשבילנו.

למה בפ"ת? אתה בטוח שכל האוהדים יכנסו שם?

למה בפ"ת? אתה בטוח שכל האוהדים יכנסו שם?

כן אני בטוח שכל האוהדים יכולים להיכנס, האיצטדיון מכיל 11,500 מקומות, יש לנו 7 אלף מנויים בערך, עוד 3,350 כרטיסים מכירה לקהל הרחב, 1,150 מקומות לקומוניסטים שזה 10 אחוז מתכולת האיצטדיון שאנחנו מחוייבים לתת להם.

כן אני בטוח שכל האוהדים יכולים להיכנס, האיצטדיון מכיל 11,500 מקומות, יש לנו 7 אלף מנויים בערך, עוד 3,350 כרטיסים מכירה לקהל הרחב, 1,150 מקומות לקומוניסטים שזה 10 אחוז מתכולת האיצטדיון שאנחנו מחוייבים לתת להם.

העניין הוא שאני לא בטוח שאפשר לחלק את האצטדיון ככה. ממה שהבנתי (קראתי את זה פה פעם באחד הנושאים) יש 2 יציעים מזרחי ומערבי... אז אני מניח שאם ירצו יעשו חציצה אבל זה יעלה במלא מקום.

אני חושב שאם נגיע לדרבי בפורמה טובה אפשר להביא 25,000 צופים ואז אצטדיון ר"ג הוא אופציה לא רעה.

העניין הוא שאני לא בטוח שאפשר לחלק את האצטדיון ככה. ממה שהבנתי (קראתי את זה פה פעם באחד הנושאים) יש 2 יציעים מזרחי ומערבי... אז אני מניח שאם ירצו יעשו חציצה אבל זה יעלה במלא מקום.

אני חושב שאם נגיע לדרבי בפורמה טובה אפשר להביא 25,000 צופים ואז אצטדיון ר"ג הוא אופציה לא רעה.

חחחח איצטדיון ר?ג אופציה טובה פחחחחחחח, למה נראה לך אני ואחרים ירצו לבוא עם משקפת? האיצטדיון הזה זה פגם הנדסי שאסור לארח שם משחקים ביתיים בשום אופן, ראית את חיפה לא עלו לאלופות בגלל שאיבדו את הביתיות שלהם באיכסטדיון, הם הביאו 30 אלף ולא שמעו אותם בכלל.

ככה שאופציה פתח תקווה היא אופציה מעולה, חציצה בין האוהדים זה לא עניין מסובך, מקסימום זה יעלה ב200 מקומות ישיבה.

"רואה צללים שומע קול" נכתב בהשראת הפיכסטדיון הארור הזה. הכל רק לא שם (למרות שברור לכם ששם מנצחים דרבי גם אם עולים עם נערים ג').

כשחושבים על זה בפעם הראשונה מתעצבנים, אבל אם חושבים על זה לעומק זה ממש יכול לבטל את הקהל של הגועל שבטח יצופף בלפיד או ב6-7(שמחוויה מלפני כמה שנים, אפילו משקפת לא תעזור)

כשחושבים על זה בפעם הראשונה מתעצבנים, אבל אם חושבים על זה לעומק זה ממש יכול לבטל את הקהל של הגועל שבטח יצופף בלפיד או ב6-7(שמחוויה מלפני כמה שנים, אפילו משקפת לא תעזור)

הבעיה היא שגם הקהל שלנו יתבטל.

וזה משחק בית שלנו!

אסור להסכים לזה בחיים.

הבעיה היא שגם הקהל שלנו יתבטל.

וזה משחק בית שלנו!

אסור להסכים לזה בחיים.

במשחק שבו נמלא את כל רמת גן(רק היציע המערבי ממלא את תכולת המנויים שלנו) אפילו ביציע מרוחק שנות אור ישמעו אותנו.

אסור, פשוט אסור שזה יקרה

אני מעדיף בפ"ת או בטדי מאשר בר"ג

פ"ת קטן, והעובדה שיש רק שני יציעים גורמת לכך שהמשטרה תצטרך להפקיע הרבה מקומות בשביל ליצור הפרדה.

טדי לדעתי לא יהיה מוכן. אם יהיה מוכן אז זו לא שאלה בכלל. לשחק בטדי ולשים אותם בצפון מערבי.

הבעיה שעם ההנהלה הזונה שלנו הם עוד יתנו לקומוניסטים כמה שערים ביציע המערבי, זאת אומרת אופציית רמת גן ככה או ככה רעה לנו מכל הבחינות, צריך לארח באיצטדיון המושבה בכל הכוח, אם לא אני יתבע את ההנהלה ידרוש החזר פיצוי הכספי על המנוי שלי, לא הגיוני אני ישלם 1000 שקל למנוי וככה ירקו לנו בפרצוף ויתנו לנו לבוא לאיכסטדיון בדרבי, רמאים טינופות הנהלה זונה הביתה.

פ"ת קטן, והעובדה שיש רק שני יציעים גורמת לכך שהמשטרה תצטרך להפקיע הרבה מקומות בשביל ליצור הפרדה.

טדי לדעתי לא יהיה מוכן. אם יהיה מוכן אז זו לא שאלה בכלל. לשחק בטדי ולשים אותם בצפון מערבי.

קטן??? גם בלומפילד קטן!! זה לא אומר כלום, באיצטדיון המושבה יש רק 3 אלף מקומות פחות מבלומפילד, ככה שאני לא רואה שום בעיה עם האירוח במושבה!! כל המנויים שלנו יוכלו להיכנס למשחק +3350 כרטיסים מכירה לקהל הרחב + 1150 כרטיסים לקומוניסטים, ולהפקיע מקומות בשביל הפרדה לא בעיה אז ילכו 200 מקומות, לא כל כך נורא!!!