Jump to content

הדברים הכי גרועים שיכולים לקרות לכם בטיסה.

הצבר

Recommended Posts

לא שקרה לי, אבל נראה לי חרבון במטוס זה פרוייקט לא קטן, שצריכים לא מעט גמישות...

לי קרה משהו שקשור לזה ודפק לי הרבה אשליות.

הייתי בטיסה לגרמניה והייתי חייב להשתין, חיכיתי כמה דקות עד שהשירותים יתפנו ומתוך השירותים יצאה מישהי מדהימה, כוסית על.

כשנכנסתי הבנתי שהיא הורידה שם את השלשול של החיים שלה, היה כ"כ מסריח שהתבאסתי לצאת ושאנשים יחשבו שזה אני.

טיסה מבנגקוק לצ'אנג מאי.

הטייס פשוט שכח שצריך לבלום כשהוא נוחת על המסלול...

אה כן, הוא נזכר ודפק חתיכת ברקס... פעם ראשונה בחיים שלי שכמעט נהרגתי בתאונת דרכים וזה היה במטוס.

איזה בזבוז...

בקיצור זה לא צחוק, חובה לחגור גם מאחור!

קרה לי בדיוק אותו דבר בטיסה מטקסס לניו יורק

הייתי בטיסה לגרמניה והייתי חייב להשתין, חיכיתי כמה דקות עד שהשירותים יתפנו ומתוך השירותים יצאה מישהי מדהימה, כוסית על.

כשנכנסתי הבנתי שהיא הורידה שם את השלשול של החיים שלה, היה כ"כ מסריח שהתבאסתי לצאת ושאנשים יחשבו שזה אני.

אשליה של לתת במישהי במטוס ? :hooligan:

ואולי זה היה גם מישהו/מישהי לפניה?

1-טיסה מפחידה מטורקיה לישראל עם חברה טורקית עם טייס שנראלי הכשירו אותו לטיסה 5 דקות לפני הטיסה,וכל זה בנוסף לכריות אוויר מטורפות,אשכרה איזה עליות וירידות,אני חשבתי אני עומד למות ואישה אפילו התחילה לצרוח מפחד,אני לא טסתי איזה שנה אחרי זה וגם עד עכשיו אני מפחד כל פעם שאני לא על טיסת אל על

2-טיסה מסריחה חזרה מניו יורק,הטיסה עצמה הייתה אחלה,אבל לפני הטיסה אכלתי המבורגר ממקדונלס וכנראה הביאו מקולקל או משהו,היו לי כאבי בטן שרציתי לפתוח לעצמי את הבטן מכאבים והקאתי את הנשמה במטוס(נראלי עד היום הם לא הצליחו לנקות את הקיא שהבאתי להם על האסלה,והריח מבריח עד היום אנשים כנראה חחחחחחח),פאקינג 12 שעות של כאבים,והכי מציק?שבמטוס תינוק בוכה,גם כאב ראש וגם כאב בטן נוראי...אני מאחל את ההרגשה הזאת רק לשונאים הגרועים ביותר שלי,אשכרה כל דקה שעוברת ומראים על המסך שמתקצר הזמן אני רק מתפלל שכבר ינחת המטוס ויגאל אותי מצרותיי

ואה כן,דלטה באמת חברה חרא,אולי הטיסה סבירה,אבל נשבע שהם לא יודעים לנחות שם...

שאתה עולה על טיסת קונקשן בבוליביה, והמטוס מתאים ל10 אנשים.

ואתה נותן לעובדים ב"שדה התעופה" את המזוודות שלך, ואחרי 5 דק אתה רואה את המזוודות לידך במטוס (אז למה לעזאזל לקחתם אותם?)

ואז בסופו של דבר, אחרי נסיעה מפחידה ביותר במטוס שכל משב רוח עושה סלטות בטירוף אתה נוחת ב"שדה תעופה" וכל מה שאתה רואה זה "מסלול נחיתה" שנראה כמו כביש חד סיטרי ביפו, דלפק קבלה עם בוליביאנית שאפילו וולקאם לא אומרת לך ודשא. המון דשא.

רורה :wubyellow3:

חח ככה זה שם, באזור אטלנטה 2 כיסאות במטוס לכל נוסע זה הכי אלמנטרי שיש

היא בכלל נראה לי הייתה קוטפת כותנה

זה היה מאטלנטה לדילון שזה מקום של עבדות רצח :)

חזרתי לפני הרבה שנים מטורונטו עם עצירה לשעה בניו יורק (אלעל לא טסו לשם ישיר אותה תקופה). נחתנו לשעה וקצת בניוארק והתיישבה לידי אישה מעט מבוגרת ונחמדה מאוד. הצרה הייתה שהיא הייתה ממטרה. זוועת עולם.בסוף היא גם בטעות שפכה עליי חלק מהפסטה שלה. נחתתי בארת הפוך אחרי 13 שעות במטוס והרגשה מלוכםכת לגמריי

לטוס עם אחותי לחו"ל.

הכי נורא הכי גרוע.

קדחה לי כל הטיסה שצריך להתנהג יפה וששם מתנהגים כמו בני אדם.

ואה כן...כשאתה נוחת? לשמוע רק עברית ולהבין שבעצם כלום לא משתנה ושלא רק שטסת עם דלתא, לא רק שאחותך קדחה לך, זה היה סתם.

מוות לסן פרנסיסקו.

להתקל בעמנואל רוזן בדרך לשירותים בטיסה לניו יורק.

enough said

אאוץ', מישהו בשירותים כנראה שכח להוריד עליו את המים באסלה

הוא גם ככה לא היה נשטף בחור הביוב הקטן של השירותים במטוס :yellow_cool1:

אז ההסבר היחידי הוא שעמנואל נולד כאסלה ואח"כ איכשהו הפך לדמות שנראית כמו בן אדם

למה אסלה? כי הוא מכיל מלא צואה.

ובחזרה למטוסים, הייתי בטיסה מפריז לפני שלוש שנים אולי עם יעקב שחר והוא אפילו לא ישב בפירסט קלאס, די קמצן עם כל הכסף שיש לו

אשליה של לתת במישהי במטוס ? :hooligan:

אשליה שבנות לא מחרבנות

ואולי זה היה גם מישהו/מישהי לפניה?

אני חיכיתי לפחות 5 דקות, אולי היא הייתה שם אפילו יותר זמן

טסתי לניו יורק בחורף האחרון. היה לי בן זונה של מקום (דלתות חירום. ככה זה שאתה מכיר מישהי במערך הקרקע של אלעל..) אבל זה אומר לשבת מטר וחצי מהמחיצה, איפה שהחרדים יושבים עם התינוקות שלהם שצורחים. איזה עצבים זה.