Jump to content

בהילוך ראשון. מנצחים את ראשון, ושומרים על המקום הראשון.

UNAGI

Recommended Posts

חשוב ביותר לנצח משחקים כאלו.

בשנים האחרונות היינו מקבלים בראש אחרי ההחמצות ( יותר מדי לטעמי) שהיו היום במשחק.

ניבאלדו בלט מעל כולם.

וביום שקונאטה יהיה 100% מרוכז ליד השער, הוא ישתין על איגביני בקשת!

ניסיתי כבר תרופות, ניסיתי כדורים

כל דבר נכשל את נשארת לי בחיים

ולעולם אותך אני לא אעזוב

כי בדם זורם לי הצבע הצהוב

אתה מדבר אולי על זה? שמעתי אותו מהטלוויזיה וחוץ מזה לא נראה לי היה עוד שיר מוכר

לא משהו עם מכבי סל מכול הקבוצות דווקא מכבי גם אני ברח לי מהראש למרות שזה אחד השירים הכי יפים שיש

איפשהו, העיקר שיש להם הכי הרבה אוהדים ובכל רחבי הארץ.

שנה שעברה באשדוד פיצצנו את 2 היציעים + הרבה אוהדים שלנו ביציעים של אשדוד.

גם היום הבאנו איזה 4000 אוהדים, עזוב את זה שלא שמעו אותם אפילו לא פעם אחת.

הכניסה של דאבור היא כנראה מחשבה למשחק הבא נגד הטורקים.

הרי עטר כבר נפצע, וקונאטה גם ככה לא משחק, אז לסכן עוד חלוץ?

הרי ברור שמכבי היום שיחקו בניוטרל, הראש לא היה במשחק הזה, עם כל זה שהם אומרים הלחם והחמאה, הם ישקרו אם הם יגידו שהראש לא באירופה.

וואלה אני אמנם לא ראיתי את המשחק אבל ממה שאני רואה באתרים וקורא פה הגענו לכמות מצבים שיכלנו לשים 5 בכיף אם לא ים החמצות ובכל זאת ניצחנו בחוץ 2-0 ואנשים בוכים פה, אז מבחינתי זה אומר שהמצב טוב. אמרתי כבר תמיד מחזור 3 היה עקב אכילס שלנו ודווקא השנה שהכל נראה יותר טוב יותר מהכל עניינה אותי התוצאה במשחק הזה וזהו. לכל אלו שבוכים על היכולת ועל ההחמצות (קראתי גם אחד שרשם שוב "איך אלברמן לא בסגל"?) אני שולח אתכם לדפי הסטטיסטיקה: מתי בפעם האחרונה לקחנו 9 מ-9 נק' על הפתיחה בשנים האחרונות ובכלל? בקיצור תפסיקו לבכות ולהיות אוהדי מכבי כ"כ טיפוסיים ולגמור שחקנים על ההתחלה. אני מבטיח שקבוצות שמתחרות איתנו על התואר עוד יאבדו שם נקודות בראשל"צ.

ולגביי מואנס, בלי קשר למשחק היום הוא אחלה שחקן שיודע לנוע נכון כדי להגיע למצבים והוא יודע גם לכבוש, פשוט מרוב לחץ הוא מרבה להחמיץ ואני בטוח שבניגוד לקהל שלנו, הצוות המקצועי יתן לו את השקט שהוא צריך כדי להיכנס לכושר הבקעה טוב יותר.

משחק די טוב של מכבי... ההחמצות משגעות את השכל ומעוותות את המחשבה, אבל שיחקנו טוב היום, שלטנו כמעט כל המשחק

ניבאלדו עם משחק מצוין, לוגסי היה טוב, יצחקי נהנתי ממנו בדקות שהוא נגע בכדור, חסרה לו קצת החדות אבל זה יבוא עם הזמן, אני בטוח .

מיכה צריך להפסיק עם הכדרורים והפרגונים האלה ולבעוט לשער... חוץ מזה מצוין .

האריס היה טוב בדקות ששיחק ואנחנו חייבים אותו ביום חמישי . לדעתי לפתוח איתו ביחד עם מושיקו ורפי, ולהכניס את קולאוטי בחצי השני,

אני מקווה מאוד שעטר יהיה כשיר ליום חמישי, זו לא פציעה רצינית אבל מציקה לכמה ימים, בתור אחד שחווה את זה .

צ'קול לדעתי יהיה בהמשך המגן השמאלי המוביל, כרגע הוא עוד לא מחובר קבוצתית, אבל הבחור יודע לתפקד כמגן בצורה מצוינת . יש לבחור כדורגל, רק תנו לו קצת זמן .

וואלה אני אמנם לא ראיתי את המשחק אבל ממה שאני רואה באתרים וקורא פה הגענו לכמות מצבים שיכלנו לשים 5 בכיף אם לא ים החמצות ובכל זאת ניצחנו בחוץ 2-0 ואנשים בוכים פה, אז מבחינתי זה אומר שהמצב טוב. אמרתי כבר תמיד מחזור 3 היה עקב אכילס שלנו ודווקא השנה שהכל נראה יותר טוב יותר מהכל עניינה אותי התוצאה במשחק הזה וזהו. לכל אלו שבוכים על היכולת ועל ההחמצות (קראתי גם אחד שרשם שוב "איך אלברמן לא בסגל"?) אני שולח אתכם לדפי הסטטיסטיקה: מתי בפעם האחרונה לקחנו 9 מ-9 נק' על הפתיחה בשנים האחרונות ובכלל? בקיצור תפסיקו לבכות ולהיות אוהדי מכבי כ"כ טיפוסיים ולגמור שחקנים על ההתחלה. אני מבטיח שקבוצות שמתחרות איתנו על התואר עוד יאבדו שם נקודות בראשל"צ.

ולגביי מואנס, בלי קשר למשחק היום הוא אחלה שחקן שיודע לנוע נכון כדי להגיע למצבים והוא יודע גם לכבוש, פשוט מרוב לחץ הוא מרבה להחמיץ ואני בטוח שבניגוד לקהל שלנו, הצוות המקצועי יתן לו את השקט שהוא צריך כדי להיכנס לכושר הבקעה טוב יותר.

אמרתי שחייבים להכניס אותו לכושר משחק כי אנחנו לא נחזיק מעמד כל העונה עם מושיקו ודהאן,גם היום האיבודים שלהם ( והיו די הרבה ) נבעו רק מעייפות לדעתי,ועכשיו שאנחנו נכנסים לתקופה מטורפת של משחקים אנחנו צריכים אותו ( אבל שוב אני לא באימונים ואולי הוא באמת גרוע כל כך שלא מגיע לו צ'אנס אפילו ).

לדעתי ניבלדו המצטיין בכלל בלי ויכוח.

בלי קשר לגול הוא היה מצוין, ראשון בקושי הגיעו למצבים, לא עשה טעות אחת וכל כדור היה היה ראשון, אבל ממש כל כדור גובה כמו דה סילבה בדרבים.

משחק מצוין שלו שימשיך כך

משהו יכול להגיד לי בוודאות כמה אוהדים הבאנו למשחק הזה?

אם היציע שלנו מכיל 3 אלף , אז היינו בערך 4, אולי קצת יותר.

לבחור ששאל מה היה השיר , התכוונת ל"הם אומרים שנדפקתי"

אחרי צפיה בתקציר - התיקול של אוהד כהן על עטר היה 100% פנדל.

לא חושב ודרך אגב פאביצביץ שחקן מטומטם כמה טעיות נוראיות במשחק אחד

ממש כואב לי על אלברמן ( :wubyellow3:)

לא כואב בכלל, מה לעשות שהוא הקשר האחורי הכי פחות טוב שלנו, למרות שהיום לפי דעתי יכל להביא תפוקה טובה יותר מדהן

גם באיצטדיון הוא היה חזק בטירוף.

פעם ראשונה שהקהל באמת קרע את הגרון בשיר הזה.

לא זוכר באיזה עונה אבל היה משחק מול ביתר ששרו אותו בתחילת מחצית שנייה ופשוט היה מטורף..

בעונת האליפות ב2003 ובעונה שאחריה מישהו זוכר אם פתחנו עם 3 מ3

כי אני חושב שהעונה האחרונה שזה קרה היא ב94 שניצחנו 11 ברצף

אם מישהו יכול לאמת את זה...

בעונת האליפות ב2003 ובעונה שאחריה מישהו זוכר אם פתחנו עם 3 מ3

כי אני חושב שהעונה האחרונה שזה קרה היא ב94 שניצחנו 11 ברצף

אם מישהו יכול לאמת את זה...

ב-2003 היינו כבר עם שני הפסדים במחזור השלישי.

ב-2004 שני ניצחונות ותיקו (מחזור שני מול בני-יהודה).

גם לדעתי הפעם האחרונה שזה קרה היה בעונה המטורפת של 94 כשאנחנו וחיפה לא הפסקנו לנצח.

את האליפות של 95 פתחנו עם הפסד במחזור הראשון. לגבי 96 אני לא ממש זוכר.

ב-2003 היינו כבר עם שני הפסדים במחזור השלישי.

ב-2004 שני ניצחונות ותיקו (מחזור שני מול בני-יהודה).

גם לדעתי הפעם האחרונה שזה קרה היה בעונה המטורפת של 94 כשאנחנו וחיפה לא הפסקנו לנצח.

את האליפות של 95 פתחנו עם הפסד במחזור הראשון. לגבי 96 אני לא ממש זוכר.

את 96 פתחנו עם 3 מ3, ויש מצב ש4 מ 4 , אני לא זוכר אם המשחק המקולל מול הפ*על חיפה היה מחזור 4 או 5. אבל נראה לי 4. הוא היה שבוע אחרי ששמנו שלישייה לבני יהודה.