Jump to content

מה עם ראשון?

robinho

Recommended Posts

חבל שאנשים מדברים פה בביטחון מלא ועלולים להטעות אנשים סתם

אני לא חושב שמישהו פה היה במשחק גדול באיצטדיון של ראשון ויכול לדעת על טיב הסדרנים שם ועל מידת ההקפדה שלהם לגבי כרטיסים

אבל בהחלט יש איצטדיונים בארץ שעושים טרור בקטע של כרטיסי נוער חייל בינהם האורווה אשדוד והכי בעייתי קריית אליעזר

אני אישית לא הייתי לוקח את הסיכון הזה באיצטדיון שאני עדיין לא מכיר.

מעבר לזה אני חייב להוסיף שהתרבות הזאת של מבוגרים לקנות כרטיסי נוער חייל פשוט מטונפת. אלה כרטיסים מוזלים לציבור שבאמת זקוק לכרטיסים מוזלים, למה אנשים עובדים צריכים לקחת את הכרטיסים האלה מאנשים שבאמת צריכים אותם? אתם משוחררים אתם יכולים להתחיל לעבוד ולממן כרטיס מבוגר שאין ספק שהוא יקר כשלעצמו, אבל חייל בקושי יכול לממן כרטיס חייל אז תשאירו לו את ההנחה. זה לא שיש פה מאגרים לא נגמרים של כרטיסי נוער בכל משחק.

נכון ללפני שעה, יש נוער רק לשער 3 שהוא שער של מכבי (בטריבונה שליד הספסלים שמחולקת ליציע ראשון, יציע מכבי).

איך זה הולך שם? היציעים הרחוקים מהספסלים הם 4-5?

לא חשבתי שנקבל גם את אחד היציעים ליד הספסלים, כמעט כל האיצטדיון יהיה צהוב.

איך זה הולך שם? היציעים הרחוקים מהספסלים הם 4-5?

לא חשבתי שנקבל גם את אחד היציעים ליד הספסלים, כמעט כל האיצטדיון יהיה צהוב.

כן. על פי הביקוש, קצב המכירה ולדברי הקופאי, המגרש יהיה מלא. ראשון תביא כמה מאות ולכן קיבלנו גם יציע שם במה שמכונה יציע הצל.

נוער ל4,5 כבר אין(במשרד בראשון, אולי בקריית שלום יש).

יפה מאוד, זה אומר שהולכים להיות 4.5 אלף אוהדי מכבי כי שערים 4-5 מלאים והם שלנו וזה 3 אלף ועוד 1500 בשער 3 שעכשיו פתחו לנו, חגיגה תיהיה, עכשיו תורה של הקבוצה לתת בראש.

אז סה"כ יהיו לאוהדי מכבי 4350 מקומות.

היציע המזרחי כולו שלנו- שערים 4-5 (3000 מקומות).

היציע המערבי מחולק ל3 יציעים- שער 1 (1350 מקומות) שייך לראשון, תא כבוד- שער 2 (300 מקומות), ושער 3 (1350 מקומות) שיהיה גם כולו שלנו.

אז סה"כ יהיו לאוהדי מכבי 4350 מקומות.

היציע המזרחי כולו שלנו- שערים 4-5 (3000 מקומות).

היציע המערבי מחולק ל3 יציעים- שער 1 (1350 מקומות) שייך לראשון, תא כבוד- שער 2 (300 מקומות), ושער 3 (1350 מקומות) שיהיה גם כולו שלנו.

אני מניח שהם יושבים בשער במרכזי של אוהדי מכבי, 4-5

בתאכלס השערים של מכבי זה 4-5, ובגלל שיש ביקוש ענק ליציעים של מכבי פתחו גם את 3 שבתאכלס זה יציע של ראשון אבל אומרים ב"כרטיס" שהרוב יהיו מכבי וזה יהיה יציע מעורב. מה שכן 3 זה צד שני בכלל ככה שמי שתיכנן לקפוץ מעל הגדר מ3 ל4, אז אין מצב לצערי (גם אני תיכננתי על זה).

קיצר יש מבוגר בלאן ל4 למי שלא רוצה לשבת ב3, תזדרזו למה גם בלאן עומד להיגמר גם המבוגר.

סעמק לא ידעתי שיש מכירה בלאן והזמתי 2 כרטיס ב "כרטיס" וזה נראה לי איזה חברה חאפרית , אני מקווה שאני יבוא יום שבת ולא יעשו בעיות עם הכרטיסים.

מה שכן לפחות ב"כרטיס" את משלם עמלה טללפונית על עסקה של שלמה ולא פייר כרטיס

סעמק לא ידעתי שיש מכירה בלאן והזמתי 2 כרטיס ב "כרטיס" וזה נראה לי איזה חברה חאפרית , אני מקווה שאני יבוא יום שבת ולא יעשו בעיות עם הכרטיסים.

גם בלאן אתה משלם 15 שקל על כל העסקה, לא על כל כרטיס

אל תדאג בקשר לזה, הם לא יעשו לך בעיות עם כרטיסים, זה חברה שעובדת מספיק שנים.

למרות שמצחיק לבוא למשרד שלהם ולראות את כל הכרטיסים מונחים בתוך סלסלה.

אתה לא צריך לדאוג הם חברה עם מספיק שנים...