Jump to content

העידוד היום..

Itzik Israel

Recommended Posts

אתה מתחיל מלחמה שאתה לא יכול לסיים ......

ולבחור שהביא תכתבה, הרדיוס הגיע בגלל שזרקו דברים

סוף עונה ושום דבר לא השתנה: מכבי ת"א נענשה היום (רביעי) במשחק ללא קהל בפועל לעונה הבאה על התפרעות אוהדים ומשחק נוסף ללא קהל על תנאי לעונה הבאה בגין קריאות גזעניות וקנס של 25,000 ש"ח בפועל.

הצהובים החזיקו בעונש על תנאי של משחק ללא קהל ובנוסף להתפרעות האוהדים הקבוצה עמדה לדין גם באשמת קריאות גזעניות כלפי סלים טועמה.

איזה זריקת חפצים פשוט תפסיקו מה אתם רוצים עוד רדיוסים

מנהלים תרחיקו אותו קצת נסחף הבחור........

והשירים מטריפים זו התרומה שלהם

אל תשחו מונס מאוד קרוב אלינו, ועדיין לא מקללים ותו, אנשים לא עושים דווקא ....אבל איך שאתם מתנהגים אולי הם ירצו

קבל תיקון, התכוונתי כשקוראים לנו נאצ*ם. לא היתה פה שום כוונה להתייחס אלייך ספציפית במילה המזוויעה הזאת. התנצלותי על חוסר ההבנה.

חצי מה רדיוסים זה על כוסות קולה.....ושמע מגרש כדורגל זה לא קונצרט ויהיה ניבול פה תמיד, לא תוכל לשנות זאת. מה ההבדל עם אני אומר מחבל או אמא שלך זונה מתהפכת בקבר

בעניין טועמה , אני לא חושב ששריקות הבוז באו אתמול - בגלל התנגדות לשירים נגד טועמה באופן כללי - אלא מפחד מרדיוסים , שנה שעברה הייתה פשוט בלתי נסבלת .

שריקות הבוז באמת הורסות קצת את האווירה , אבל הן מוצדקות .

בנוגע למונאס , פשוט חבל שהחלוץ הזה , שהוא כ"כ מוכשר , מתקלקל - לא ברור לי למה אנשי הגדר לא קוראים לו , פשוט החל מהמשחק הבא זו צריכה להיות יוזמה של הקהל לקרוא לו .

חצי מה רדיוסים זה על כוסות קולה.....ושמע מגרש כדורגל זה לא קונצרט ויהיה ניבול פה תמיד, לא תוכל לשנות זאת. מה ההבדל עם אני אומר מחבל או אמא שלך זונה מתהפכת בקבר

זה הבדל די מהותי בחברה שאנחנו חיים בה, תפסיק לשחק אותה תמים.

כמו שאתה לא רואה אותנו מביאים שלטי שמאל ליציע, למרות שאנחנו יכולים, אז גם אתה יכול להשאיר את הדעות הפוליטיות שלך בבית.

ונכון, חצי מהרדיוסים זה על כוסות קולה, אבל החצי השני הוא על גזענות. עכשיו תגיד, למה סכנין אז לא מקבלים רדיוסים על גזענות?

וגם לזה יש תשובה מאוד פשוטה. WHO GIVES A FUCK?!?!? בתור מכביסט אתה מתיימר להוביל את הליגה והמדינה בכל דבר, ולא לראות אף אחד ממטר - כי הכל מגיע לנו. אז שילמדו גם מאיתנו איך להתנהג כמו בבונים מפותחים, ולא כמו אוהדי ביטר.

חוץ מזה, אם אתה רואה שזה מפריע לכל כך הרבה אנשים, איזה סיבה יש לך לעשות דווקא?

חייבים לעשות משהו עם המהירות ששרים את השיר זה פשוט הורס את השירים במיוחד את המרוקאי...

שיר כל כך יפה. שכל פעם שאני רואה את השידור החוזר או סרטון אני מתבאס על הקהל שלנו מחדש.

חכו קצת מה אתם ממהרים?!

בנוגע למונאס - לא ברור לי למה אנשי הגדר לא קוראים לו , פשוט החל מהמשחק הבא זו צריכה להיות יוזמה של הקהל לקרוא לו .

באמת לא ברור לך?...

ברור לכולנו.

זה לא דווקא , לי נראה שאתה עושה דווקא....ולגבי שלט שמאל לא יקרה.

אני רוצה שתביא לי מהבית דין כמה רדיוסים קיבלנו רק על קללות.כי אתה אמרת חצי וזה שקר

מה שקורה עם מונאס דבור הרבה יותר גרוע...

אני לא מבין את ההתעקשות ללכת נגד הקהל, למה הכל צריך להיות מלחמה ?

אם רוב הקהל עושה בוז ומבקש לא לשיר משהו, למה ללכת בכוונה נגד? איזה עיקרון יש פה?

הרי ברור שהם לא באמת יכולים לעשות לך כלום, אם בא לך לשיר, ואתה רוצה ללכת נגד אתה תשיר.

עזוב רגע רדיוסים, ערבים, ישראלים, מדינה ושאר הדברים, למה לא לכבד בקשה של הרוב?

גם לי אין שום בעיה עם השיר הזה, אבל שראיתי שזה מפריע לכל כך הרבה לא המשכתי לשיר.

אם רוב הקהל עושה בוז ומבקש לא לשיר משהו, למה ללכת בכוונה נגד? איזה עיקרון יש פה?

הרי ברור שהם לא באמת יכולים לעשות לך כלום, אם בא לך לשיר, ואתה רוצה ללכת נגד אתה תשיר.

גם לי אין שום בעיה עם השיר הזה, אבל שראיתי שזה מפריע לכל כך הרבה לא המשכתי לשיר.

אני רוצה שתביא לי מהבית דין כמה רדיוסים קיבלנו רק על קללות.כי אתה אמרת חצי וזה שקר

נתחיל עם זה שאף אחד לא יכתיב לאנשי גדר מה לשיר. היציע זה לא שוק ולא כל אחד יעשה וישיר מה בא לו. ודבר אחרון, ברגע שעושים דווקא ושורקים בוז אז שאף אחד לא יצפה שישתקו אלא להפך.

נתחיל עם זה שאף אחד לא יכתיב לאנשי גדר מה לשיר. היציע זה לא שוק ולא כל אחד יעשה וישיר מה בא לו. ודבר אחרון, ברגע שעושים דווקא ושורקים בוז אז שאף אחד לא יצפה שישתקו אלא להפך.

גם השחקן הגיע ליציע על דעת עצמו והתחיל לשיר מה שבא לו. אם אנשים ירצו לשיר הם ישירו בלי לבקש מכם רשות - בכלל לא קשור למי מכתיב מה.

יש דברים שראית אתמול שכן מכתיבים. אם שער 13 מתחיל לשיר משהו אחד ואתם רוצים להתחיל לשיר משהו אחר - אין ספק שאתם תקבעו מה ישירו. אבל כששירים מסויימים מרתיחים 90% מהאצטדיון והורסים למכבי? ראית אתמול שכל השאר כן יכתיבו.

כבודכם במקומו מונח - אבל לא כשזה הורס לשאר הקהל ופוגע במכבי.

שוב, אתה מפספס את הנקודה. זה לא בגלל הרדיוסים, או לפחות הם לא העיקר פה. הנקודה היא שזה מפריע ליותר מדי אנשים ביציע, אז אפשר להפסיק עם זה. קצת התחשבות לא הרגה אף אחד פה. למעשה, אם היתה יותר התחשבות פה במדינה של אדם באדם - אולי מצבנו לא היה כזה פקאקט

כמו שאתה לא רואה אותנו מביאים שלטי שמאל ליציע, למרות שאנחנו יכולים, אז גם אתה יכול להשאיר את הדעות הפוליטיות שלך בבית.

מה זה קשור לדעות פוליטיות?

הצבעתי מהיום שניתנה לי זכות בחירה "עלה ירוק", אני תומך במיסוד הזנות וההימורים

ועדיין ממשיך לקרוא לשלומי אביסדריס "נרקומן", ליבוריאן "מהמר" ולאמא של כל הקהלים בליגה "זונה".

גם השחקן הגיע ליציע על דעת עצמו והתחיל לשיר מה שבא לו. אם אנשים ירצו לשיר הם ישירו בלי לבקש מכם רשות - בכלל לא קשור למי מכתיב מה.

אז הם מוזמנים לשיר ולעשות שוק ואנרכיה ביציע ואז נראה מה יהיה.

באמת לא ברור לך?...

ברור לכולנו.

אני באמת לא יודע , ואתמול גם הרבה אנשיים שעמדו לידי לא הבינו למה לא קוראים לו , כנ"ל גם בר"ג - שבסוף כן קראו לו.

אז תסביר לי למה לא קוראים לו .

זה בכלל לא שוק ואנרכיה. זה לבוא ולמחוא כפיים לשחקן של מכבי. חבל שהשחקן ה-12 לא עושה את זה, פעם הוא היה שם את מכבי מעל הכל.

pizz - כי הוא ערבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.