Jump to content

מכבי 11-12

JacK

Recommended Posts

משהו במכבי של השנה גורם לי לאופוריה מטורפת, לא יודע אם זה הצעירים המעולים או השחקנים שמשחקים שנה שנייה ביכולת הרבה יותר טובה משנה שעברה או בכלל החיזוק בקיץ שהיה צנוע אבל בול פגיעה 5-5-5-5, אבל כאילו האוויר השתנה במכבי אחרי הרבה שנים שהיה חנוק ומלחיץ ומאוס הכל נראה מעולה, וגם אם זה לא יקרה השנה יש הרגשה שהשחקנים האלה יתנו לנו עוד הרבה רגעים של נחת ואושר ויש על מי לסמוך...

מכבי 11-12 :wub:

על הזין נאכסים על הזין שחצנות על הזין יהירות

מכבי תל אביב אלופה 2011/12

בע"ה חמסה חמסה טפו שום

ממש לא במקום.

ההיסטוריה של הספורט מלאה בקבוצות שהגיעו לשיא מוקדם ובמאני טיים עשו במכנסיים.

יש כל כך הרבה לעבור, עליות וירידות, משברים, אכזבות, הדרך ארוכה ומפותלת.

זה ממש לא הזמן להצהרות, זה הזמן להמשיך לעבוד ולהסתכל אך ורק על המשחק הקרוב כאילו מדובר במשחק הקובע של העונה.

ממש לא במקום.

ההיסטוריה של הספורט מלאה בקבוצות שהגיעו לשיא מוקדם ובמאני טיים עשו במכנסיים.

יש כל כך הרבה לעבור, עליות וירידות, משברים, אכזבות, הדרך ארוכה ומפותלת.

זה ממש לא הזמן להצהרות, זה הזמן להמשיך לעבוד ולהסתכל אך ורק על המשחק הקרוב כאילו מדובר במשחק הקובע של העונה.

זה בדיוק הכוונה שלי.. אבל אני מרגיש שיש על מי לסמוך שסוף סוף רואים כדורגל שיש שינוי בגישה המגעילה של השנים האחרונות..

לא מאמין בנאחס אבל זה מטומטם להסיק מסקנות אחרי כמה משחקים נגד קבוצות חלשות.

כשהנצחונות יהיו כדרך קבע וננצח כמה משחקים גדולים תפתחו נושא אושר כזה, כרגע אנחנו אחרי 2 משחקים.

ומה ששונה גם בא מכיוון היציע, כ"כ כיף שכל הקהל מאוחד, ולא מלחיץ את השחקנים שלו.

נותן פוש ענק לשחקנים.

נושא מביך

אולי מתאים לפורום אשדוד/נתניה/בני יהודה

אנחנו קבוצה גדולה מדי בשביל זה

מה גם שסיכומים עושיפ בסוף עונה

עדיף לנעול

אל תצפו ליותר מדי, אני זוכר בדיוק איך בגומלין נגד אולמיפאוקוס כולם דיברו שאנחנו הולכים לדרוס את כל הליגה ושבועיים אחרי זה הגיעה הפציעה של יצחקי.

סיכומים בסוף העונה... זה כבר ידוע

הדבר הכי חשוב שראו היום במשחק הוא כוח ההרתעה. גם ב- 2-0 וגם ב- 3-0 השחקנים המשיכו להפעיל לחץ בכל המגרש, חבל שאין סטטיסטיקה במשחק כי אחוז ההחזקה של מכבי במחצית השנייה הגיע לדעתי ליותר מ- 75%, הרעב והלחימה הבלתי פוסקת של השחקנים צריכה להעביר מסר פשוט לשאר הקבוצות בליגה:

זאת מכבי תל אביב ואנחנו נדרוס כל דבר שיעמוד מולנו... זה המכביזם!!!

נחזיר לבלומפילד את הכינוי "מבצר" ונגרום לכל קבוצה לרטוט במנהרה לפני העלייה למגרש

סיכומים בסוף העונה... זה כבר ידוע

הדבר הכי חשוב שראו היום במשחק הוא כוח ההרתעה. גם ב- 2-0 וגם ב- 3-0 השחקנים המשיכו להפעיל לחץ בכל המגרש, חבל שאין סטטיסטיקה במשחק כי אחוז ההחזקה של מכבי במחצית השנייה הגיע לדעתי ליותר מ- 75%, הרעב והלחימה הבלתי פוסקת של השחקנים צריכה להעביר מסר פשוט לשאר הקבוצות בליגה:

זאת מכבי תל אביב ואנחנו נדרוס כל דבר שיעמוד מולנו... זה המכביזם!!!

נחזיר לבלומפילד את הכינוי "מבצר" ונגרום לכל קבוצה לרטוט במנהרה לפני העלייה למגרש

:clap:

או שנתעייף באמצע נפסיד בדרבי ועוד עונה תרד לטמיון :king:

בחייאת אנשים פה ממש מפגרים,אתם בכלל הבנתם את מי ניצחנו היום?!?!

כל עונה אנחנו פותחים לאשדוד את התחת,זה לא חדש,זה לא קשה,וזה בכלל לא מראה אליפות או דרך נכונה

אז תפסיקו לזיין את השכל עד שננצח קבוצה רצינית בליגה כמו חיפה או הפועל

אחר כך אם ננצח אותם אתם מוזמנים להפוך את כל הפורום עם נושאי האהבה שלכם,גם אני אחלוק חלק ממנו

היום יום שלישי, בוקר טוב.

הבנתי שאני מתעורר היום לאופוריה גדולה מדי. זה שמכבי מגשימה את כל חלומותינו כקבוצה (וגם בתוצאות) זה דבר מדהים.

אבל הדרך ככ רחוקה (גם בצורה שבה אנחנו רוצים שהקבוצה תראה וגם בתוצאות שאנחנו רוצים שמכבי תסיים איתן את העונה) שאם לא נתאפס על עצמנו ונרגיע את עצמנו.

אנחנו נכניס אותנו ואת המערכת לסחרור שיכול לדפוק לנו הכל.

למוטי יש עבודה חשובה מאוד עם הקבוצה למשחק הקרוב מול ראשון לציון. ועבודה לא פחות קשה בהתמודדות עם 2 מסגרות חשובות, ושלא נדבר על מה שיקרה אחרי הפסד רציני באחת מהן. (ובהתחשב ביריבוצ, הוא יגיע מתישהו)

אז בואו ננשום עמוק ונעזור לקבוצה הזאת להמשיך להגשים לנו את החלום, כי אני לא רוצה להתעורר

היום יום שלישי, בוקר טוב.

הבנתי שאני מתעורר היום לאופוריה גדולה מדי. זה שמכבי מגשימה את כל חלומותינו כקבוצה (וגם בתוצאות) זה דבר מדהים.

אבל הדרך ככ רחוקה (גם בצורה שבה אנחנו רוצים שהקבוצה תראה וגם בתוצאות שאנחנו רוצים שמכבי תסיים איתן את העונה) שאם לא נתאפס על עצמנו ונרגיע את עצמנו.

אנחנו נכניס אותנו ואת המערכת לסחרור שיכול לדפוק לנו הכל.

למוטי יש עבודה חשובה מאוד עם הקבוצה למשחק הקרוב מול ראשון לציון. ועבודה לא פחות קשה בהתמודדות עם 2 מסגרות חשובות, ושלא נדבר על מה שיקרה אחרי הפסד רציני באחת מהן. (ובהתחשב ביריבוצ, הוא יגיע מתישהו)

אז בואו ננשום עמוק ונעזור לקבוצה הזאת להמשיך להגשים לנו את החלום, כי אני לא רוצה להתעורר

נכון מאוד, אבל מצד שני הדיבורים של האנשים פה לא באמת ישפיעו על הקבוצה, מה שחשוב זה שכולנו נבוא כל שבוע לבלומפילד או לכל מגרש אחר וניתן לקבוצה גב אדיר ודחיפה מטורפת בדיוק כמו שהם מתאמצים בשבילנו על הדשא, עכשיו זה הזמן שלנו בתור אוהדים להוכיח את עצמנו.

נכון מאוד, אבל מצד שני הדיבורים של האנשים פה לא באמת ישפיעו על הקבוצה, מה שחשוב זה שכולנו נבוא כל שבוע לבלומפילד או לכל מגרש אחר וניתן לקבוצה גב אדיר ודחיפה מטורפת בדיוק כמו שהם מתאמצים בשבילנו על הדשא, עכשיו זה הזמן שלנו בתור אוהדים להוכיח את עצמנו.

ישפיעו. ישפיעו

אתה חייב להבין את ההשפעה של הפורום הזה (וחוגי אוהדים אחרים באינטרנט) על מכבי.

שחקנים קוראים פה, הנהלה קוראת פה, צוות מקצועי קורא כאן - כולם בדרך זו או אחרת יודעים מה קורה כאן.

דיבורי אליפות, עונה חלומית וקבוצה בלתי עצירה בפורום יחלחלו מהר מאוד למערכת. אם זה מכאן או כשזה מגיע לאנשים שיוציאו תדיבורים מהפורום למגרש, ולאימונים ולמכבי. ולא חסרים פה אנשים שנמצאים בקשר עם גורמים במכבי ומדברים איתם.

ברור ש90% מהעבודה פה היא של מוטי והצוות המקצועי. אבל לעולם אל תמעיט בכוח של הקהל. לטוב ולרע.

ישפיעו. ישפיעו

אתה חייב להבין את ההשפעה של הפורום הזה (וחוגי אוהדים אחרים באינטרנט) על מכבי.

שחקנים קוראים פה, הנהלה קוראת פה, צוות מקצועי קורא כאן - כולם בדרך זו או אחרת יודעים מה קורה כאן.

דיבורי אליפות, עונה חלומית וקבוצה בלתי עצירה בפורום יחלחלו מהר מאוד למערכת. אם זה מכאן או כשזה מגיע לאנשים שיוציאו תדיבורים מהפורום למגרש, ולאימונים ולמכבי. ולא חסרים פה אנשים שנמצאים בקשר עם גורמים במכבי ומדברים איתם.

ברור ש90% מהעבודה פה היא של מוטי והצוות המקצועי. אבל לעולם אל תמעיט בכוח של הקהל. לטוב ולרע.

טוב אז השאלה היא כמה שחקן צריך להיות דביל כדי לקחת תגובה כזאת ברצינות :\

על הזין נאכסים על הזין שחצנות על הזין יהירות

מכבי תל אביב אלופה 2011/12

בע"ה חמסה חמסה טפו שום

הוא נמצא במערכת. הוא מכיר את הכדורגל הישראלי. הוא לא צריך להיות טיפש. רק פנטזיסט.

בוא ניהיה כנים. יש פה חומר לאליפות, וכמו ששאני קואה את זה? זה תלוי רק בנו

קל למכבי ולשחקנים ליפול במלכודת האופוריה הזאת. לנו אסור לתת להם סיבות לזה.

אסור לנו לתת להם סיבות לאבד את הגורם מספר אחת באיך שהקבוצה נראת.

אנחנו בסך הכל בספטמבר, אנחנו לא באמת יכולים לדעת אם זה חומר לאליפות או למקום 3, בנתיים הדרך היא נכונה ואסור לסטות ממנה בגלל שטויות כאלה

(אבל תאכלס מושיקו לוגסי לא רואה את צ'אבי)

סוייר חלאס,להתלהב מניצחון על אשדוד זה כמו להתלהב שלקחת מתינוק סוכריה

איזה שחקנים בכלל קוראים פה חחח...

אני מקווה שמי שקורא פה לא יהיה בעננים כמוכם בגלל ניצחון על אשדוד המסכנה ושיבין שיש עוד דרך ארוכה ומאוד קשה בפנינו

זה אפילו לא קטע של נאחס, זה קטע שחוגגים משהו שקרה, לא משהו שחושבים שיקרה.

יש חתיכת הבדל בין לשמוח שאנחנו בדרך הנכונה לבין להכתיר את עצמנו לאלופים, זה מגוחך בלי שום קשר לנאחס או לא.

גם אם 10 מחזורים לסיום יהיה לנו פער של 15 נקודות, וגם אם לאף אחד לא יהיה ספק שזה שלנו (אני בכוונה זורק מצב היפותטי), עדיין החגיגות צריכות להיות ברגע שהצלחת אצלנו, אם וכאשר.

זה אפילו לא קטע של נאחס, זה קטע שחוגגים משהו שקרה, לא משהו שחושבים שיקרה.

יש חתיכת הבדל בין לשמוח שאנחנו בדרך הנכונה לבין להכתיר את עצמנו לאלופים, זה מגוחך בלי שום קשר לנאחס או לא.

למשחק הזה אפילו לא צריך להזכיר את הנאחס כדי לא לחגוג,זה שטותי לחגוג אם ניצחת קבוצה כזאת,גם שנה שעברה כל משחק זיינו אותה,בסוף לקחנו אליפות או לא?

ברגע שננצח את חיפה או הפועל,אתם מוזמנים לחגוג כמה שבא לכם,שום נאחס לא יהרוס את זה