Jump to content

דילים למשחקים מול בשיקטאש, סטוק וקייב ?

Recommended Posts

קודם כל הם ינסו לקבל הד תקשורתי לקראת המדינה הפלסטינאית ולכן זה יתבטא ביציעים. אני בכלל לא חושב שיהיו אירועים מעבר לאיצטדיון. השב"כ יהיה שם בכוחות מתוגברים. אז צאו מהסרטים שלכם ותאמינו לי שבאנגליה יותר מפחיד מטורקיה. ולמי שמפקפק בזה, תבדקו כמה פרו פלסטינאים וערבים קיצוניים יש באנגליה.

אנגליה לא יותר מסוכנת מטורקיה, שנינו יודעים טוב מאוד איזה בלאגן יהיה באיסטנבול במרכז מוסלמי שקבוצה ישראלית תשחק בו,

באנגליה לא יתנו להם לעשות פרובוקציות, בטורקיה בתוך המדינה שלהם, הכל יכול לקרות.

אם אתם רוצים תקחו אתם את הסיכון, אבל אל תגידו לא מסוכן, ושבאנגליה יותר מסוכן, זה שקר ואתם יודעים את זה בעצמכם.

איזה ראש קטן, אתה יודע טוב מאוד שמשפחות באות לשם הן לא מסתובבות עם דגלי ישראל ואנשים שמודעים לזה שהם שם.

שמכבי תגיע לשם כולם יודעים שאנחנו הולכים להגיע, הקהל שלהם יחכה לנו ולקבוצה וכל הארגונים הפלסטינאים מודעים לזה שאנחנו שם,

זה לא נסיעה פרטית שבה אתה בטוח, יבואו לשם המון ארגונים פלסטינאים, המון אנשים שיבואו לעשות פרובקציות ויהיה בלאגן בוודאות.

אני מוכן לחתום על זה, וגם אתם מודעים לזה..

אז אתה לא מסתובב עם דגלי ישראל ברחוב, מוריד פרופיל, לא הולך עם חולצת "גולני שלי" ומחכה כמו ילד טוב בסוף המשחק עד שיוציאו אותך בנפרד.

שאבי אתה באמת מגזים יש לאישתי משפחה באיסטנבול שאפילו לא עשו עלייה לארץ

המצב שם עכשיו טוב מאוד ואין שום בעיה.

הם גם אוהדי בשיקטש ואוהדי בשיקטש הם הרגועים שבטורקיה מין אריסטוקרטים שכאלו

המגרש נמצא קרוב מאוד למרכז טקסים ששם נמצאים כל המלונות

אז בקיצור תרגיעו הכל שם בסדר

הם אוכלים סרטים בגלל כל הסירטונים שמפרסמים פה על הקהל של בשיקטאש.

בחייאת, אין ממה לחשוש. יש גם אחלה דילים לטורקיה, אז שוב - אם נשמור על פרופיל נמוך וגם לא נראה סממנים יהודים הכל יעבור חלק.

אי אפשר להפקיר את מכבי בטורקיה.

שאבי מה הבעייה עם טורקיה?!?

באנגליה יש יותר פרו פלסטינאים מאשר בטורקיה.

שמו לכם פה סירטון של הקהל של בשיקטאש ואתם כולכם אוכלים סרטים כאילו הולכים לחטוף אותנו שם...יאללה בחייאת ראבק, אם נשמור על פרופיל נמוך הכל יהיה בסדר.

תסלח לי שאני אומר אבל אנשים לא כאלה חכמים שיודעים לשמור על פרופיל נמוך

לא יחטפו אותך שם זה בטוח אבל יש מצב לנפגעים

וכל מי שאומר מה קוקסינלים הייתי מאוד שמח לראות אותו אתמול ביציע ביוון ורואה בדיוק מה הוא היה עושה

אני הייתי שם אני יודע בדיוק מה הלך ואיך אנשים הגיבו

אז אתה לא מסתובב עם דגלי ישראל ברחוב, מוריד פרופיל, לא הולך עם חולצת "גולני שלי" ומחכה כמו ילד טוב בסוף המשחק עד שיוציאו אותך בנפרד.

אתה נמצא שם ומודעים לזה שאתה נמצא שם, ביציע של אוהדי מכבי, שבאו מישראל, גם אם תוריד פרופיל יודעים שאתה ישראלי, כשקבוצה ישראלית תשחק בטורקיה, 5 ימים לפני שהפלסטינאים יבואו לאו''ם יהיה הד תקשורתי ענק ונסיונות לפרובקציות, אתם יכולים להגיד שאין לכם בעיה לנסוע ושהכל טוב ויפה בשבילכם,

אבל להגיד פה לאחרים שיהיה בסדר ולא יקרה כלום ושהכל בטוח וזה כמו נסיעה עם המשפחה, זה ממש ממש ממש לא נכון.

שמעו , זה לא שנצא לשם 100 ונחזור 4 ששרדו את הקרב הקשה , אבל עדין יש מידה כלשהי של סכנה ועדיף לשלם עוד טיפה ולשלב אנגליה עם צ'מפיונס ליג במנצ'סטר או משהו.

לצורך העניין , לסוע לטורקיה זה בערך כמו להגיע לדוחא

אנגליה לא יותר מסוכנת מטורקיה, שנינו יודעים טוב מאוד איזה בלאגן יהיה באיסטנבול במרכז מוסלמי שקבוצה ישראלית תשחק בו,

באנגליה לא יתנו להם לעשות פרובוקציות, בטורקיה בתוך המדינה שלהם, הכל יכול לקרות.

אם אתם רוצים תקחו אתם את הסיכון, אבל אל תגידו לא מסוכן, ושבאנגליה יותר מסוכן, זה שקר ואתם יודעים את זה בעצמכם.

מי לא יתן להם לעשות פרובוקציה באנגליה, המשטרה האנגלית המפורסמת???

עזוב אותך, אני לא בא להתנשא מעלייך, אבל נשבר הזין מהשטויות שאנשים כותבים פה.

טורקיה בטוחה לגמרי. ולגבי אנגליה - יש מקומות שבהם יתנו לך מכות\ישדדו אותך ועוד שלל הרפתקאות לא נעימות, אם ידעו שאתה יהודי. אז כמו בכל מקום בעולם, ולצערי גם בחלק מהמקומות במדינה, צריך לשמור על פרופיל נמוך.

שמעו , זה לא שנצא לשם 100 ונחזור 4 ששרדו את הקרב הקשה , אבל עדין יש מידה כלשהי של סכנה ועדיף לשלם עוד טיפה ולשלב אנגליה עם צ'מפיונס ליג במנצ'סטר או משהו.

אתה מתעלם מהקטע שזה חלק גדול מהכיף.

מי לא יתן להם לעשות פרובוקציה באנגליה, המשטרה האנגלית המפורסמת???

עזוב אותך, אני לא בא להתנשא מעלייך, אבל נשבר הזין מהשטויות שאנשים כותבים פה.

טורקיה בטוחה לגמרי. ולגבי אנגליה - יש מקומות שבהם יתנו לך מכות\ישדדו אותך ועוד שלל הרפתקאות לא נעימות, אם ידעו שאתה יהודי. אז כמו בכל מקום בעולם, ולצערי גם בחלק מהמקומות במדינה, צריך לשמור על פרופיל נמוך.

אנגליה זה המקום הכי בטוח בעולם מבחינה של קהל במשחק כדורגל מאז שנות ה90, גם אם היה קהל של 90 אלף פלסטינאים עם המשטרה האנגלית באצטדיון, הייתי מרגיש הרבה יותר בטוח.

הכל טוב ויפה, אבל אף אחד פה לא ייקח אחריות שלא יקרה כלום, זה הכל טוב להגיד יהיה בסדר בדיעבד ולא יקרה כלום, שבתאכלס יש 100% לזה שהטורקים והארגונים הפלסטינאים ינסו לעשות פרובקציה גדולה מאוד במיוחד בימים החמים האלה,

אז כל מי שכאן אומר שיהיה בטוח, נראה אותו במשחק עצמו כש20 אלף טורקים ינסו לעשות אמבוש על הגוש של ה50 אוהדים מישראל כשהמשטרה המוסלמית בעצמה לא תעשה יותר מידי כדי לעצור אותם.

קיצור מי שרוצה לנסוע ולטורקיה ולמות!!! שינסע.

מי שלא רוצה למות - שלא ינסע!

אני שם.

מי שרוצה לטוס לטורקיה שיטוס בכיף מה ששאבי רוצה להגיד זה שהוא לא לוקח סיכון וטס לשם ולא יארגן לכם דיל למקום שיכול לסכן בריאות של אנשים

מי שרוצה שיטוס לאן שהוא מתי שהוא רוצה לגבי טורקיה שאבי לא יעזור זה הכל

אז הייתה לך התרשמות מהם, ועדיין אני חושב שאתה מפרגן יותר מדי לשיטור שם.

כך או כך, אני מאמין שאם יטוסו לטורקיה וישמרו על פאסון, יהיה בסדר גמור.

אז הייתה לך התרשמות מהם, ועדיין אני חושב שאתה מפרגן יותר מדי לשיטור שם.

כך או כך, אני מאמין שאם יטוסו לטורקיה וישמרו על פאסון, יהיה בסדר גמור.

עזוב שטויות אבנר, בוא נדבר תאכלס לרגע

אתה מוכן לתת ערבות לזה שלא יקרה שם כלום לאף אחד במגרש בזמן שבלי קשר ללהוריד פרופיל או לא להוריד פרופיל, מודעים לזה שאתה מישראל?

דיל לקייב 13 עד ה 17 לדצמבר (טיסה + מלון 3 כוכבים, שלישי עד שבת) 1770 שקל.

דיל לרביעי עד שבת באיסטנבול 520 דולר עם מלון 4 כוכבים, מלון 4 משודרג 579

לונדון עוד לא בדקתי , בטח בסביבות ה800 דולר

המשחק הכי חשוב (מבחינה מקצועית, לא תיירותית) הוא ללא ספק המשחק האחרון בקייב, מאד יכול להיות שזה משחק שיחרוץ האם עולים או לא, ומצד שני יתכן שנגיע אליו ללא שום סיכוי חלילה, לכן לא בטוח עד כמה כדאי להזמין היום למרות המחיר האטרקטיבי)

בקשר לקייב זה דיל של השחקן כאילו יהיה אפשר להירשם לדיל דרך השחקן ומתי חוזרים בשבת באיזה שעה אם אפשר שיהיה במוצאי שבת?

עזוב שטויות אבנר, בוא נדבר תאכלס לרגע

אתה מוכן לתת ערבות לזה שלא יקרה שם כלום לאף אחד במגרש בזמן שבלי קשר ללהוריד פרופיל או לא להוריד פרופיל, מודעים לזה שאתה מישראל?

ומה אתה חושב שיהיה בפיינל 4? אוהדי מכבי לא יטוסו?

ומה אתה חושב שיהיה בפיינל 4? אוהדי מכבי לא יטוסו?

מה הקשר עכשיו? מי יודע מה יהיה עד מאי? מדובר כרגע על אחת התקופות הכי חמות בהיסטוריה של המדינה עם הערבים/פלסטינאים,

אין לי בעיה שתסע פלג וגם מאחל לך להנות ושתחזור בשלום, אני רק מצפה פה מאנשים לדבר בהגיון ולא לזרוק לאוויר שטויות ולהגיד שיהיה בטוח.

מי שרוצה לטוס לטורקיה שיטוס פשוט תשמרו על פרופיל נמוך .

סוייר רצית להתאבד , הנה ההזמנות שלך.

אני כנראה ילך על האופציה של קייב משתי סיבות , אחת מבחינה כלכלית זה לא מכה ובנוסף זה יכול להיות משחק מכריע.

הגיון? אתה רוצה הגיון?

בטורקיה הרבה יותר בטוח מאשר בישראל.

חוץ מזה, אם יהיו מהומות הם עלולות להגיד לכל מקום בעולם. כולל אנגליה.

ותודה, אני מקווה להנות. אם השב"כ לא יפרסם אזהרת מסע, אני שם.

קיצור מי שרוצה לנסוע ולטורקיה ולמות!!! שינסע.

מי שלא רוצה למות - שלא ינסע!

אני שם.

אני נוסע או לסטוק או לטורקיה תלוי בחברים

חיים פעם אחת

הגיון? אתה רוצה הגיון?

בטורקיה הרבה יותר בטוח מאשר בישראל.

חוץ מזה, אם יהיו מהומות הם עלולות להגיד לכל מקום בעולם. כולל אנגליה.

ותודה, אני מקווה להנות. אם השב"כ לא יפרסם אזהרת מסע, אני שם.

סבבה, בהצלחה. :flowers: